Huawei Mate 20 Pro izdvojena tema

poruka: 1.587
|
čitano: 352.488
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
ivanlotz kaže...
R36 kaže...

Da ne citiram nikoga - dosta kenjanja tu ima, pogotovo oko usporedbe M20P i Note 9 ili već ako hoćete S9+., ali ne da mi se sad filozofirati.

 

Samo mogu reći prije nego što napišem recenziju ovih dana - prije bi uzeo Mate 20 Pro, ma i Pixel 2 XL (kojeg još imama) nego da mi netko poklanja Note 9 ili još gore S9+.

 

Sama pomisao da sam ja dobio za 4300kn mobitel + sat + punjač + sd, meni osobno svaka usporedba s Note 9 pada u vodu.

 

to sto si ti dobio posebnu cijenu za uredaj, ne znaci da ga svi mogu kupiti po toj cijeni ;)

ja recimo nikada ne bih kupio uredaj za 6k kuna znajuci da cu imati defektan ekran, ali to sam valjda samo ja...

 

Pa ni ne možeš znati da ćeš imati defektan ekran osim ako si vidovit...

Galaxy S8+ :)
13 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

Imas huawei sluzbenu stranicu na fejsu i pogledaj malo koliko negstivnih osvrta i defektnih uredjaja ima.Ljudi se masovno žale.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
DuMe kaže...

R36 gledam ocima "normalnih" kupaca,ne kao vas kolicina tu na forumu koji su geekovi i sline za svaku novotariju.

Znaci ovak;otkljucavanje pin-om,skeniranje lica,3D skeniranje lica,skeniranje sarenice oka,otkljucavanje otiskom prsa.Malo pretjerivanja zar ne?

 Meni nije jasno da ti još uvijek ne razumiješ da si već dosadan i bogu i vragu. Ponavljam se po tko zna koji put, ali nikako da dobijem odgovor od tebe. Zašto si još uvijek u ovoj temi i komentiraš stvari ? Da li imaš Mate 20 Pro - nemaš. Da li ga planiraš kupiti - već si nekoliko puta rekao da ne. Ajde mi onda odgovori zašto si ovdje i zašto trolaš stalno ? Vidim pluješ tamo po onom pocophone F1, ovdje pljuješ po Mate 20 Pro i onda u temi s9+ napišeš:

 

Meni je mob fantastican,ful sam zadovoljan sa ovim modelom,butalan ekan,kamera i mob leti.Imam ga 2 mjeseca i jos ni jednom nisam primjetio nekakvo stuckanje,sve se odvija superbrzo.Da je baterija malo bolja mobitel bi bio cista desetka.Stvarno ima hrpu mogucnosti i opcija.

 

Stvarno imam osjećaj da ovo što piše 8 godina iznad tvoje profilne slike, da toliko imaš godina a ne da si toliko godina na forumu. I ovaj komentar za s9+ je stvarno pisan kao da ga je pisao "normalan" kupac..... I da imam S8+ od samog izlaska i imam sve ovo što si naveo za S9+.

Galaxy S8+ :)
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.11.2018 17:14 (goranbm).
12 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
jaoooooo...

a cuj, kad ljudi nemaju zene/cure/decke ilikajvec, svoje frustravije iskaljuju drugdje xD
jesus_tm1
Moj PC  
1 0 hvala 1
8 godina
protjeran
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
goranbm kaže...
ivanlotz kaže...
R36 kaže...

Da ne citiram nikoga - dosta kenjanja tu ima, pogotovo oko usporedbe M20P i Note 9 ili već ako hoćete S9+., ali ne da mi se sad filozofirati.

 

Samo mogu reći prije nego što napišem recenziju ovih dana - prije bi uzeo Mate 20 Pro, ma i Pixel 2 XL (kojeg još imama) nego da mi netko poklanja Note 9 ili još gore S9+.

 

Sama pomisao da sam ja dobio za 4300kn mobitel + sat + punjač + sd, meni osobno svaka usporedba s Note 9 pada u vodu.

 

to sto si ti dobio posebnu cijenu za uredaj, ne znaci da ga svi mogu kupiti po toj cijeni ;)

ja recimo nikada ne bih kupio uredaj za 6k kuna znajuci da cu imati defektan ekran, ali to sam valjda samo ja...

 

Pa ni ne možeš znati da ćeš imati defektan ekran osim ako si vidovit...

ta lutrija se jednostavno ne isplati, jer nakon kupnje idu natezanja sa servisom, cekanje na novi uredaj tjedan-dva, pa opet dobijes neispravan uredaj i ajmo sve ispocetka

12 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
goranbm kaže...
DuMe kaže...

R36 gledam ocima "normalnih" kupaca,ne kao vas kolicina tu na forumu koji su geekovi i sline za svaku novotariju.

Znaci ovak;otkljucavanje pin-om,skeniranje lica,3D skeniranje lica,skeniranje sarenice oka,otkljucavanje otiskom prsa.Malo pretjerivanja zar ne?

 Meni nije jasno da ti još uvijek ne razumiješ da si već dosadan i bogu i vragu. Ponavljam se po tko zna koji put, ali nikako da dobijem odgovor od tebe. Zašto si još uvijek u ovoj temi i komentiraš stvari ? Da li imaš Mate 20 Pro - nemaš. Da li ga planiraš kupiti - već si nekoliko puta rekao da ne. Ajde mi onda odgovori zašto si ovdje i zašto trolaš stalno ? Vidim pluješ tamo po onom pocophone F1, ovdje pljuješ po Mate 20 Pro i onda u temi s9+ napišeš:

 

Meni je mob fantastican,ful sam zadovoljan sa ovim modelom,butalan ekan,kamera i mob leti.Imam ga 2 mjeseca i jos ni jednom nisam primjetio nekakvo stuckanje,sve se odvija superbrzo.Da je baterija malo bolja mobitel bi bio cista desetka.Stvarno ima hrpu mogucnosti i opcija.

 

Stvarno imam osjećaj da ovo što piše 8 godina iznad tvoje profilne slike, da toliko imaš godina a ne da si toliko godina na forumu. I ovaj komentar za s9+ je stvarno pisan kao da ga je pisao "normalan" kupac..... I da imam S8+ od samog izlaska i imam sve ovo što si naveo za S9+.

 Zato sam ga ja i ciljano pitao koliko ima godina.,jer njegovo trolanje nema smisla.

12 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
ivanlotz kaže...
goranbm kaže...
ivanlotz kaže...
R36 kaže...

Da ne citiram nikoga - dosta kenjanja tu ima, pogotovo oko usporedbe M20P i Note 9 ili već ako hoćete S9+., ali ne da mi se sad filozofirati.

 

Samo mogu reći prije nego što napišem recenziju ovih dana - prije bi uzeo Mate 20 Pro, ma i Pixel 2 XL (kojeg još imama) nego da mi netko poklanja Note 9 ili još gore S9+.

 

Sama pomisao da sam ja dobio za 4300kn mobitel + sat + punjač + sd, meni osobno svaka usporedba s Note 9 pada u vodu.

 

to sto si ti dobio posebnu cijenu za uredaj, ne znaci da ga svi mogu kupiti po toj cijeni ;)

ja recimo nikada ne bih kupio uredaj za 6k kuna znajuci da cu imati defektan ekran, ali to sam valjda samo ja...

 

Pa ni ne možeš znati da ćeš imati defektan ekran osim ako si vidovit...

ta lutrija se jednostavno ne isplati, jer nakon kupnje idu natezanja sa servisom, cekanje na novi uredaj tjedan-dva, pa opet dobijes neispravan uredaj i ajmo sve ispocetka

Tjedan dva. Imaš dokaz??Jel si čuo da je netko čekao tjedan dva ili je to : rekla/kazala??? 

14 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
ivanlotz kaže...
goranbm kaže...
ivanlotz kaže...
R36 kaže...

Da ne citiram nikoga - dosta kenjanja tu ima, pogotovo oko usporedbe M20P i Note 9 ili već ako hoćete S9+., ali ne da mi se sad filozofirati.

 

Samo mogu reći prije nego što napišem recenziju ovih dana - prije bi uzeo Mate 20 Pro, ma i Pixel 2 XL (kojeg još imama) nego da mi netko poklanja Note 9 ili još gore S9+.

 

Sama pomisao da sam ja dobio za 4300kn mobitel + sat + punjač + sd, meni osobno svaka usporedba s Note 9 pada u vodu.

 

to sto si ti dobio posebnu cijenu za uredaj, ne znaci da ga svi mogu kupiti po toj cijeni ;)

ja recimo nikada ne bih kupio uredaj za 6k kuna znajuci da cu imati defektan ekran, ali to sam valjda samo ja...

 

Pa ni ne možeš znati da ćeš imati defektan ekran osim ako si vidovit...

ta lutrija se jednostavno ne isplati, jer nakon kupnje idu natezanja sa servisom, cekanje na novi uredaj tjedan-dva, pa opet dobijes neispravan uredaj i ajmo sve ispocetka

Činjenica je da nitko ne zna kolike su šanse da ćeš dobiti mob koji nije dobar. Netko je ovdje napisao da su šanse 50%-50%. Ali to nikako nije točno jel zapravo nitko ne zna koliko je serija uopće zahvaćeno ovim problemom. Možda je npr. samo serija koju je HT dobio zahvaćena, možda mobiteli u A1 nisu uopće zahvaćeni. I to su činjenice koje nitko ne zna....

Galaxy S8+ :)
14 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

Ljudi govore bez ikakvih dokaza

frend kupio mate 20 pro u tele2 dobio lg ekran i vec prvi dan je bio green hulk

nakon dva dana zvao huawei servis u zg i pitao sto cemo napravit oni pitali broj imei od telefona

i nakon pola sata ga zvali da samo donese ili posalje uredaj

i dobit ce novi testirani uredaj za koji 100% tvrde da iz serije gdje vise nema problem i da je uredaj par dana testiran kod njih

naravno da je sad dobio BOE ekran i evo vec 7 dana sretan korisnik mate telefona

zato decki dokazi a ne rekla kazala

Huawei Mate 20 Pro
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.11.2018 17:42 (pasko).
Moj PC  
4 0 hvala 5
14 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
pasko kaže...

Ljudi govore bez ikakvih dokaza

frend kupio mate 20 pro u tele2 dobio lg ekran i vec prvi dan je bio green hulk

nakon dva dana zvao huawei servis u zg i pitao sto cemo napravit oni pitali broj imei od telefona

i nakon pola sata ga zvali da samo donese ili posalje uredaj

i dobit ce novi testirani uredaj za koji 100% tvrde da iz serije gdje vise nema problem i da je uredaj par dana testiran kod njih

naravno da je sad dobio BOE ekran i evo vec 7 dana sretan korisnik mate telefona

zato decki dokazi a ne rekla kazala

 I dobio je odmah u servisu novi ili je morao čekati koji dan ?

Galaxy S8+ :)
13 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
TibzzX kaže...
CrossDeath kaže...

Nije mi jasno zasto su napravili ovo sranje sa zvucnikom. Pa kako su ga mogli staviti tako da zvuk ide kroz usb c port?? Ukljucis punjac i ne cujes skoro nista? S ovim stvarno nisu trebali eksperimentirati, nego su trebali koristiti normalan dizajn. Citam da je opcenito zvuk losiji nego na ostalim flagshipovima. Ovo je, uz ekran i software, jedan od razloga zbog kojeg ne bih kupio mate 20 pro :/

 Ovo uopće nije istina. Baš sam jučer čitao test i gubitak je manje od 1db, i pri korištenju stvarno nisam skužio veliku razliku, znači ni približno tome da "skoro ništa ne čuješ".

Ajde drago mi je ako je tako

12 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
neznam za sad, ali nekad je bio zakon da se uredaj starosti do 8 dana ne servisira nek se mijenja za novi.
a vjerujem da je i sad tako. trebalo bi prouciti zakon o zastiti potrosaca.
mene osobno ta greska nebi odgovorila od kupnje uredaja, zato i dolaze s jamstvom na koje imas pravo
jesus_tm1
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

Boze dragi pa ovo je forum i raspravljamo se samo,nema potrebe da dizemo nos bespotrebno.Nema problema necu vise nista pisat tu ako vam smeta.

Moj PC  
0 3 hvala 3
12 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
nemoj, hvala !
jesus_tm1
Moj PC  
1 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 20 Pro

Došlo vrijeme da se umirovi iphone x i odlučim se privremeno prebaciti na android jer nisam baš impresioniran sa iphone xs i zamalo kupim ovo zeleno smeće. Čitam recenzije, sve super. Nitko od popularnih tech reviewera nije ni spomenuo da mobitel ima tvorničku manu... Srećom, trgovac mi reče da obratim pozornost na displej i da zamjenim mobitel ako bude pokvaren. Rekoh hvala, okrenem se za 180 i pravac apple store po xs. U hebenoj 2018. još nema android mobitela da može držat svijeću iphoneu. Što je najgore kinezi se uopće nisu ni izjasnili o problemu! Dapače, vjerojatno plaćaju ove "youtubere" da šute. Samsung se bar ispričao za note7 i povukao ga sa tržišta, a kinez još ima obraza puhat cijenu ko iphone za svoj poluproizvod. PLJUC! 

 
1 2 hvala 1
16 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro

Pa šta nisi uzea Pixel 3 ili S9, N9 i sl, oni nemaju glupi notch kao IP ili M20 i imaju nisu "kinezi" 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro

Ne mogu na pixel poslije iphonea x nikako. Ima previše "mesa" oko ekrana. Samsung ne koristim iz vjerskih razloga.

14 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Ne otisao u Zg pregledali njegov i odmah mu dali drugog sve rijeseno u pol ure
Huawei Mate 20 Pro
12 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Predator003 kaže...

Došlo vrijeme da se umirovi iphone x i odlučim se privremeno prebaciti na android jer nisam baš impresioniran sa iphone xs i zamalo kupim ovo zeleno smeće. Čitam recenzije, sve super. Nitko od popularnih tech reviewera nije ni spomenuo da mobitel ima tvorničku manu... Srećom, trgovac mi reče da obratim pozornost na displej i da zamjenim mobitel ako bude pokvaren. Rekoh hvala, okrenem se za 180 i pravac apple store po xs. U hebenoj 2018. još nema android mobitela da može držat svijeću iphoneu. Što je najgore kinezi se uopće nisu ni izjasnili o problemu! Dapače, vjerojatno plaćaju ove "youtubere" da šute. Samsung se bar ispričao za note7 i povukao ga sa tržišta, a kinez još ima obraza puhat cijenu ko iphone za svoj poluproizvod. PLJUC! 

Od kad Mate 20 Pro dođe 10000kn kao iPhone?

 

Daš 10000kn za mob a ne dobiješ brz punjač. Humor 

I onda Kinezin, J.Korejci problem...jer eto usudili se prodavat mob za 5000-6000kn s brzim punjačem.

 

Hrvatska tragedija : Punim ženin iPhone 8 s Huawei bežičnim punjačem.

 

Kad bi dao 10000kn za software koji se vuče od prvog Iphonea s malim kozmetičkim promjenama osjećao bi se kao smeće.

 

Svaka čast Apple kad uspije prodati jaja pod bubrege i to za 10000kn.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
I put my mate 20 pro in the fridge, in a bag, for 25 minutes. The green of the screen has now almost disappeared. I imagine it will be temporary, but temperature certainly affects it

Op op op :D
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
saintmarcus9 kaže...
I put my mate 20 pro in the fridge, in a bag, for 25 minutes. The green of the screen has now almost disappeared. I imagine it will be temporary, but temperature certainly affects it

Op op op :D

Zanimljivo ali prvo je ekipi palo na pamet da se to događa zbog brzog punjača tj mogućeg zagrijavanja pa su neki rekli da su ga punili s običnim i da se isto pojavilo zeleno.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro

Velis softver koji se vuce od prvog iphonea ali je i dalje SF za stock android, a ove EMo-e emuie i dr ne treba ni spominjati :) Isao sam isprobati Matu 20pro jer mi se cinio kao zgodna promjena. Nakon isprobavanja u ht i a1 odustao sam. Mobitel zastajkuje kod brzog skrolanja. Ne postoji mate 20 pro koji kod brzog skrolanja index.hr nece zastajkivati i nekoliko puta skrolanjem gole i dole. Mob snima neupotrebljivi video po noci. Mob ima zeleni ekran.

Brw. XS sam platio cca. 5500kn sa PDV a ne 10k. (900kn jednokratno i 190 na 24 rate uz biz L tarifu za 189kn)

16 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Predator003 kaže...

. U hebenoj 2018. još nema android mobitela da može držat svijeću iphoneu.

 Naravno da nema, ako si pikirao samo i isključivo jedan model androida, da smo u 2011toj onda bih ti i rekao da nema ko bi svijeću držao ajfonu, al pošto smo u 2018toj, pored more smartfona na tržištu, ajfon se bori sa ostalima na tržištu za prevlast, tak da je ajfon ovdje još samo jedan u nizu smartfona, koji se po ničemu ne izdvaja od ostalih, odnosno da, samo po jednoj stvari; pogodite kojoj..

 

Sad ne znam, da li si ajfon uzimao iz revolta, obijesti ili da se osvetiš proizvođačima android smartfona

 

Galama se digla oko ovog ekrana, ionak će kasnije serije bit ok, a i ak vas zadesi, zamjene mobitel, mada sumnjam baš da nekom gori pod petama, da mora sad i odmah imat M20P, bolje je pričekat da se situacija iskristalizira i onda u nabavku..

Dogodit će se to, da će nakon nekog vremena ovaj problem bit otkonjen, a o tom problemu nakon nekog vremena se više nitko neće ni sjećati nit govoriti i dalje će se veselo preporučivat kod kupnje mobitela, happy end.

13 godina
odjavljen
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
DGS kaže...

Velis softver koji se vuce od prvog iphonea ali je i dalje SF za stock android, a ove EMo-e emuie i dr ne treba ni spominjati :) Isao sam isprobati Matu 20pro jer mi se cinio kao zgodna promjena. Nakon isprobavanja u ht i a1 odustao sam. Mobitel zastajkuje kod brzog skrolanja. Ne postoji mate 20 pro koji kod brzog skrolanja index.hr nece zastajkivati i nekoliko puta skrolanjem gole i dole. Mob snima neupotrebljivi video po noci. Mob ima zeleni ekran.

Brw. XS sam platio cca. 5500kn sa PDV a ne 10k. (900kn jednokratno i 190 na 24 rate uz biz L tarifu za 189kn)

SF za stock android? Daj nemoj me nasmijavati. Pa ja imam iPhone Xs i presao sam sa sa S9+ na U11 direktno na njega. Nema iOS ama bas nikakvu prednost naspram njih, U11 je jednako brz, S9+ je mrvicu sporiji al neznatno. A funkcijama je i jedan i drugi SF za iOS. 

14 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
DGS kaže...

Velis softver koji se vuce od prvog iphonea ali je i dalje SF za stock android, a ove EMo-e emuie i dr ne treba ni spominjati :) Isao sam isprobati Matu 20pro jer mi se cinio kao zgodna promjena. Nakon isprobavanja u ht i a1 odustao sam. Mobitel zastajkuje kod brzog skrolanja. Ne postoji mate 20 pro koji kod brzog skrolanja index.hr nece zastajkivati i nekoliko puta skrolanjem gole i dole. Mob snima neupotrebljivi video po noci. Mob ima zeleni ekran.

Brw. XS sam platio cca. 5500kn sa PDV a ne 10k. (900kn jednokratno i 190 na 24 rate uz biz L tarifu za 189kn)

 

A daj molim te, pa iskreno mene bi bilo sramota ovako nešto napisati. Ne poznam te, pa te ne bih htio vrijeđati, ali ako je tebi zastajkivanje kod brzog skrolanja faktor zbog kojeg ćeš uzeti ili nećeš uzeti mobitel (bio to Mate 20 Pro ili bilo koji drugi) onda bih ja rekao da tvoje intelektualne sposobnosti nisu baš na nekoj velikoj razini. I da li ti inači u praksi otvaraš internetske stranice i onda nekoliko puta skrolas gore dolje ?? Ili ovaj zeleni ekran, pa daj ljudi shvatite da se dogodila tvornička greška i to je to, Pa povlače se serija automobila s tržišta jer je ugrađen neki krivi dio, a kolike sigurnosne i ostale testove prolaze auti nakon proizvodnje, pa eto dogodi se. Eto čovjek je imao zeleni ekran otišao je u Huawei servis u ZG i za pola sata je dobio novi uređaj. I šta sad, niti prvi niti zadnji put da se nekome dogodila takva greška. Ako su ti to razlozi da ćeš odustati od nečega, pokri se ušima i odi na neki Iphone fanboy forum i tamo uživaj. Mislim to kao da ja tebi sad kažem neku glupost tipa, pa Iphone je imao mobitel koji se ljudima iskrivljavao u đepu .... Mislim glupost.

 

Eto priznajem ti jedino za video, kao jedini normalni razlog koji si naveo u svom postu.

Galaxy S8+ :)
16 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

Ovi Samsung fanboyevi su prestrašni.

Ima sam priliku koristiti skoro sve njihove top modele i S7E, S8 I S9 su slični, gotovo identični što se rasponzivnosti i brzine tiče.

 

Tek kad prijeđeš na neki bolji mobitel osjetiš razliku. Prije jedno godinu dana sam materi uzeo Lenovo P2 (SD625, 4GB) koji je značajno brži u općem korištenju od mog S7E unatoč nazivno bržem hardveru Samsunga.

 

Kad vidiš kako taj mid range mobitel leti nasuprot 3-4x skupljem top modelu ne znaš da li bi se smija ili plaka.

 

Da ne govorim o bateriji, naravno Lenovo ima jaču, od 5100MaH, ali unatoč tome traje 3x dulje u osnovnom korištenju od Samsuga s 3600MaH te daje preko 10h SoT kroz 3-4 dana dok je Samsung jedva izdrža 1 dan i 3h SoT. Oba dva imaju istu diagonalu ekrana i AMOLED.

 

Znači Samsung sa 30% slabijom baterijom izdrži 30% vremena od Lenova. Ugrubo Lenovo 400-500ma po satu upaljenog ekrana, Samsung 1000-1200.

Frend mi s S7E prešao na S9+ i kaže da mu je mob odličan ali da baterija traje jedno 10% kraće nego prije 🤣

 

Mate trenutno ubija u brzini i bateriji među flagshipovima, kamera ima odličan hardware i soft se samo treba ispolirati u nekim stvarima. Već s novijim updateovima ima pomaka u određenim modovima. 

Kako ga neki uopće mogu usporediti s Noteom 9, regresivnim modelom dok je prije Note serija bila donositelj nove tehnologije, sad izlazi 6mj nakon S serije s istim specifikacijama za višu cijenu.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.11.2018 23:48 (Mar).
 
0 2 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro

Ne želim ići na ničiji fanboy forum jer nisam ničiji fanboy. Zapravo zna se nerijetko desiti da želim brzo odskrolati na dno ili gore, ali nije poanta u brzom skrolanju gore dole već je to simptom nečega - neoptimiziranosti ili čega god - ne znam, ali je prisutno i javljalo bi se. Isto znači da bi uz 30-50 otvorenih tabova i nekoliko aplikacija moglo biti i primjetnijeg zastajkivanja. Ovo kaj si se i sam složio za video fakat nije zanemariva stvar. Video koji je R36 uploadao je katastrofa (kaj god on napisao) i na razini nekog Silvercrest budget moba iz Lidla , a isto vrijedi i za ostale snimke na youtube-u. Ovo oko Huaweia (ne samo po boji) sve više vuče na Herbalife po pitanju nekakvog sektašenja - tko napiše kritiku postane meta za uvrede - ili je Samsungoljubac ili "Apple ovca" :) Čak je za koju razinu iznad Samsung sektašenja što je donedavno bilo teško moguće.  

15 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 20 Pro

Činjenica da mobitel u ovom cjenovnom rangu bi trebao bit ispoliran do bola, međutim situacija je posve drugačija obzirom da dosta uređaja prolazi površnu kontrolu kvalitete i stoga na tržište dolaze ovakvi uređaji.

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Kad vidim sve ovo najmanje postova ima o mati najvise ima kmecanja o tome kako iphone i samsung su najbolji...
Pa ekran ti ima zeleni odsjaj zakon o zastiti pottosaca ti kaze da proizvod isti mozes vratit u roku od tjedan dana ako sto tako uocis i dobivas novi uredaj...
Valjda je to bolja solucija nego da mi eksplodira kraj glave ili da ga pogresno drzim...
Inace 720p za 8000kn je bas hight tech u 2011 ali za 2018 treba malo vise...
A ako vam se ne svidi mate kupi s9 dobijes tab e za lupat bademe jer je obicno taj samsungov tablet beskoristan za ista isto ko i mob kojem je batetija do podne mrtva...
Moj PC  
0 2 hvala 0
11 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
DGS kaže...

Velis softver koji se vuce od prvog iphonea ali je i dalje SF za stock android, a ove EMo-e emuie i dr ne treba ni spominjati :) Isao sam isprobati Matu 20pro jer mi se cinio kao zgodna promjena. Nakon isprobavanja u ht i a1 odustao sam. Mobitel zastajkuje kod brzog skrolanja. Ne postoji mate 20 pro koji kod brzog skrolanja index.hr nece zastajkivati i nekoliko puta skrolanjem gole i dole. Mob snima neupotrebljivi video po noci. Mob ima zeleni ekran.

Brw. XS sam platio cca. 5500kn sa PDV a ne 10k. (900kn jednokratno i 190 na 24 rate uz biz L tarifu za 189kn)

M20P nema stuttera nikakvog, kod pregleda i skrolalnja bilo kakvih stranica, ili recimo twitter feeda koji je bas najgore optimizirani app na androidu, i svim telefonima koje sam imao radi stutter, negdje manje negdje vise, osim na Oxygenu i sada na M20P.

 

novi update, zelenilo je jos uvijek prisutno u prvobitnom obliku i ne poveca se niti se prosiruje , sada je to vec 4. tjedna

 

 

 

 

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice