Huawei Mate 20 Pro izdvojena tema

poruka: 1.587
|
čitano: 351.527
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Sto tebe boli ona stvar sto ja pisem odj.. I ne citaj ako ti se ne svida i uopce me ne zanima tvoje misljenje
Huawei Mate 20 Pro
Moj PC  
0 5 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 20 Pro

Danas me docekalo ugodno iznenadenje :)

Neki savjeti za novog korisnika m20pro, tj. uopce huawei uredaja?

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.3.2019 18:13 (CrossDeath).
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
pasko kaže...
Sto tebe boli ona stvar sto ja pisem odj.. I ne citaj ako ti se ne svida i uopce me ne zanima tvoje misljenje

smiri se gojko, duboko udahni i izadhni, sve ce biti u redu! mozes ti to!

14 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

ok smirit cu se samo mi se ti vise ne obracaj i sve ok

Huawei Mate 20 Pro
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 20 Pro

Zna li netko gdje se ugasi auto clean cache? Valjda to automatski radi u pozadini, a nisam uspio pronaći gdje je to postavljeno. Stalno mi skida podatke na jednoj aplikaciji iako ih skinuo recimo jučer/prekjučer.

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 20 Pro

Pozdrav ljudi,  možete mi reci koje zaštitno staklo je najbolje za Mate 20 pro? ? Hvala

Batta
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

Stigao mi jučer update 210, ali piše samo security patch.

Galaxy S8+ :)
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 20 Pro

Iskreno očekivao sam češće update s nekim sitnicama...a sad kad i dođe to je jedva security patch :/

Ima tko info kad možemo očekivati EMUI 9.1?

 
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 20 Pro

Da li netko koristi zaštitno staklo koje ide preko cijelog ekrana i maskicu iza? Da li moze i jedno i drugo lijepo stati?

Batta
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 20 Pro

Ja sam našao 2 odlične maskice od huaweia ali nisam još uvijek kompatibilno staklo, teško je nać kad je zaobljeno i još da paše sa time. Već sam dva naručena sa e-baya nakon isprobavanja bacio odmah u smeće, ne drži se dobro uopće. Ako netko ima dobru preporuku neka slobodno stavi link.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Panzer Glass, je oko 200kn, ali ne smeta maskica, barem meni (original silikonska od Huaweia).

Već je na mobu mjesecima i iznimno je dobra. Ja sam uzeo svoju u Ljubljani, ali mislim da ih ima kod nas u Elipsu.
14 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
HAL kaže...
Panzer Glass, je oko 200kn, ali ne smeta maskica, barem meni (original silikonska od Huaweia).

Već je na mobu mjesecima i iznimno je dobra. Ja sam uzeo svoju u Ljubljani, ali mislim da ih ima kod nas u Elipsu.

 Prvo pitanje za tebe, kako funkcionira fingerprint preko toga ? Da li uopće funkcionira ?

 

a drugo pitanje za sve, nedavno sam primjetio slijedeću stvar. Kada otvorim popis otvorenih aplikacija i kliknem na onu kanticu da ih obrišem sve, sve aplikacije se obrišu osim FB-a. Koliko god puta stisnuo on ostane pokrenut. skužio sam to slučajno jer sam kao obrisao aplikacije i malo kasnije otvorio FB a on nastavio tamo gdje sam stao. Da bih ga "ubio" moram ga onako prstom ručno izbrisati. E sad ne znam jel to nešto do aplikacije ili sam ja možda nešto u postavkama uključio/isključio pa je sad tako.

Galaxy S8+ :)
16 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Fingerprint radi sasvim normalno, iskreno isključivo sam na face unlocku,tak da mi je bilo svejedno.
 
2 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
augi80 kaže...

Ljudi ima sam mate20pro ali je ekran pozelenio nisam htio cekat i uzeo iphone xs silver prezadovoljan .. ali me i dalje vuce mate .. jel se isplati minjat mob za mob ili radije cekat s10 i p30

 Nakon koliko vremena ekran pozeleni 

14 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Zanesena kaže...
augi80 kaže...

Ljudi ima sam mate20pro ali je ekran pozelenio nisam htio cekat i uzeo iphone xs silver prezadovoljan .. ali me i dalje vuce mate .. jel se isplati minjat mob za mob ili radije cekat s10 i p30

 Nakon koliko vremena ekran pozeleni 

 Meni je nakon 2 tjedna od kupnje pozelenio, nekima odmah. 

Galaxy S8+ :)
5 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 20 Pro

Ima li mogucnost na njemu da u imeniku kada udjem na kontakte u trazilicu ukucam recimo ime sanja.Kad kucam s ne ostaje mi  vec moram ici desno na abecedu naci brojeve sa s onda naci Sanja?

Vjerujem da ima neka opcija a takodje i opcija da mi u imeniku ne prikazuje duple brojeve od jedne osobe.Primjer Sanja pokaze 3 puta neke dva puta ....sve su dupli.I takodje me zanima ima li mogucnost da sa Iclouda  kopiram brojeve na google racun ako ne posjedujem vise telefon vec Iclod jos mogu otvoriti na laptop?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
goranbm kaže...
Zanesena kaže...
augi80 kaže...

Ljudi ima sam mate20pro ali je ekran pozelenio nisam htio cekat i uzeo iphone xs silver prezadovoljan .. ali me i dalje vuce mate .. jel se isplati minjat mob za mob ili radije cekat s10 i p30

 Nakon koliko vremena ekran pozeleni 

 Meni je nakon 2 tjedna od kupnje pozelenio, nekima odmah. 

 Ja ga imam 2 mjeseca, ni traga tom zelenilu.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
15 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Imam ga 2 mjeseca također sve uredu.

@zanesena
Ne znam kakav je problem u tražilici. Najnormalnije radi. Prebaci si možda tipkovnicu na Gboard. Dupli kontakti su problem SIM kartice, Google Contacts i još nekih clouda ako ste ih prenosili. Na Google Contacts preko Vašeg računa možete napraviti Merge Contacts, također postoje neke aplikacije za to.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Imam ga 2 mjeseca također sve uredu.

@zanesena
Ne znam kakav je problem u tražilici. Najnormalnije radi. Prebaci si možda tipkovnicu na Gboard. Dupli kontakti su problem SIM kartice, Google Contacts i još nekih clouda ako ste ih prenosili. Na Google Contacts preko Vašeg računa možete napraviti Merge Contacts, također postoje neke aplikacije za to.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Žena ima Mate 10 Pro od kad je izašao, logični slijed bi bio Mate 20 Pro.

No novi P30 (ne Pro) je isto na razmatranju. Ne koristi wireless charging niti joj je bitno da ima IP zaštitu.
Dakle Mate 20 Pro ili P30?
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
milanji kaže...
Imam ga 2 mjeseca također sve uredu.

@zanesena
Ne znam kakav je problem u tražilici. Najnormalnije radi. Prebaci si možda tipkovnicu na Gboard. Dupli kontakti su problem SIM kartice, Google Contacts i još nekih clouda ako ste ih prenosili. Na Google Contacts preko Vašeg računa možete napraviti Merge Contacts, također postoje neke aplikacije za to.

 Mozes li mi objasniti kako?

A trazilica meni ne radi kada kucam na imeniku recimo S slovo ne ostaje mi uopste vec iskoci slovo s sa strane da tako nadjem ime.

Ima li neka aplikacija za brisanje tih duplih kontakata?

14 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Mate20Pro
Huawei Mate 20 Pro
5 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 20 Pro

Kako napraviti reset telefona,ne mislim na fabricke vec reset da svi podaci ostanu? Primjetila sam da nekada ne reaguje na tach,recimo juce zelim da procitam viber ali ne reaguje tj ne otvara ga jedno vrijeme dok ne pritisnem tipku za zakljucavanje pa ga opet otkljucam

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Zanesena kaže...

Kako napraviti reset telefona,ne mislim na fabricke vec reset da svi podaci ostanu? Primjetila sam da nekada ne reaguje na tach,recimo juce zelim da procitam viber ali ne reaguje tj ne otvara ga jedno vrijeme dok ne pritisnem tipku za zakljucavanje pa ga opet otkljucam

 

 Postavke/Sustav/Resetiraj/Ponovo postavi sve postavke

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
5 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro

Znam za to ali tako se vraca na fabricko i brisu se sve aplikacije.Ne mislim to vec da se ugasi i opet upali.Mislim da sam to i uradila vec ali se ovaj problem opet desava.S vremena na vrijeme tach ne reaguje

14 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Zanesena kaže...

Znam za to ali tako se vraca na fabricko i brisu se sve aplikacije.Ne mislim to vec da se ugasi i opet upali.Mislim da sam to i uradila vec ali se ovaj problem opet desava.S vremena na vrijeme tach ne reaguje

 Totalno različite postavke. 

 

Briše+postavke+sustava Briše+postavke+sustava
Briše+sve+na+telefonu Briše+sve+na+telefonu
Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.4.2019 12:48 (x18x05x).
5 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 20 Pro
Mate 20 pro kolegica sa posla svaki dan ima problem sa"gasenjem" telefona.Ne zna kako nekada se ugasi i treba ukucavati sifre.Da li slucajno dodirne tipku za gasenje ili sam radi nedozvoljene radnje?
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Zanesena kaže...
Mate 20 pro kolegica sa posla svaki dan ima problem sa"gasenjem" telefona.Ne zna kako nekada se ugasi i treba ukucavati sifre.Da li slucajno dodirne tipku za gasenje ili sam radi nedozvoljene radnje?

 Ja mislim da ti trolaš?! Svaki put samo problemi sa Mate 20 Pro. Ja ga imam skoro 3 mjeseca i nikad problema sa njim.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
15 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

I ja mislim da trola, također imam ga 3 mjeseca, i apsolutno nikakvih problema. Uređaj je perfektan.

Prvo opisuje probleme sa svojim uređajem, onda od kolegice, a neke navedene stvari se tiču poznavanja rukovanja uređajem.

 

Kupite si Iphone i riješiti ćete svoje izmišljene probleme s ovim uređajem, jer očito ovaj mobitel za vas nije!

Moj PC  
4 1 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice