Huawei Mate 20 Pro izdvojena tema

poruka: 1.587
|
čitano: 351.811
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 20 Pro

uzeo mate 20 pro, sva sreca da sam uzeo preko telefonske prodaje - pa sam ga uspio vratit bez penala.

 

moji utisci : 

definitivno najbrzi telefon kaj se tice pokretanja/otpakiravanja bilo čega...

ekran - super rezolucija - super boje ------ ali brate onaj zub kad sam ga vidio reko to je neka zajebancija
kupio masku za 200 kn - onu smart preklopnu - updejto telefon preko hisoftwera - izgubio da je cijelo vrijeme upaljen AOD - ugasi se nakon 10 sec bez obzira kaj radio.....

kamere - taka tak 4-6 fotki od 10 ispucanih mutne u zatvorenom prostoru 
prije sam imo xiaomi i ima hrpa opcija za podešavanje samog androida - tu nema skoro ništa....

 

 

hvala bogu na telefonskoj prodaji i roku od 14 dana da se može bilo kaj vratit.........

nikad više huawei

 

Moj PC  
2 3 hvala 0
16 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

Još sam updateao fotke na onom shared albumu pa ako želite bacite oko.

https://photos.app.goo.gl/4GLqsix1VvQZzqsD7

 

Evo direktne usporedbe, 100% crop između M20P i Note 9 na onom Lidl parkingu.

 

Mate je u usporedbi očajan, šteta što ne postoji Night mode na Samsungu, tj što port ne radi na Exynos jer mislim da bi bilo još veće silovanje :D

 

https://postimg.cc/rKM3Jxxq

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.12.2018 19:12 (Mar).
 
3 0 hvala 2
10 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

Napravio sam i ja crop usporedbu pa sam tek onda skuzio da si i ti...nema veze.

 

Meni je fascinantno da nema apsolutno nikakvih benefita od veceg senzora cak suprotno...rezultat je jos i losiji.

Meni je zao da LG nije nastavio jace gurati kamere u mobitelima nakon odlicnog G4.

Oni su imali jako dobru optimizaciju SW cak i sa inferiornijim senzorima.

LG bi iz ovakvog hardware-a kakav ima Mate 20 PRO izvukao daleko vise.

Mozda se poprave u narednim godinama, sjetimo se samo Samsunga koliko je on imao ocajan post processing fotki, preizostravanje, prenaglasene boje, ali oni su slusali kritike i danas su tu gdje jesu...ja sam jako puno kritizirao Samsung na ovom forumu, a danas imam Note 9 i nemam zamjerki na kameru...napokon je to to.

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.12.2018 19:17 (ocean77).
 
2 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Ono što me iznimno nervira na telefonu su notifikacije na ikonama, dobijem viber ili whatsupp poruku i pročitam je, ali mi na ikoni i dalje stoji "gumbic" kao da imam neprocitanu poruku, isto mi je i sa propuštenim pozivima...

Ima netko riješenje za ovo?
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
HAL kaže...
Ono što me iznimno nervira na telefonu su notifikacije na ikonama, dobijem viber ili whatsupp poruku i pročitam je, ali mi na ikoni i dalje stoji "gumbic" kao da imam neprocitanu poruku, isto mi je i sa propuštenim pozivima...

Ima netko riješenje za ovo?

iskljuci u postavkama app icon badges

14 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 20 Pro

Može li se na ovom uredjaju instalirati software koji je npr i na Samsung Galaxy S9 (mislim da se radi o Android 8.0).

Hvala!

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
mesomeone kaže...

Može li se na ovom uredjaju instalirati software koji je npr i na Samsung Galaxy S9 (mislim da se radi o Android 8.0).

Hvala!

Ne, ako zelis software kakav je na S9, onda kupi S9. I m20pro ima android 9.0

16 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

Covjek ili ne zna ili trola.

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 20 Pro

Pozdrav, planiram uzeti Mate 20 pro. Obišao cijeli City centar one east u Zg-u i ni u jednoj poslovnici mobitel nije dostupan. Produljujem ugovor u A1, nazvali su me jučer i rekli da mobitel trenutno nije dostupan i ne znaju kad će doci. Pretpostavljam da Huawei namjerno čeka s isporukom dok ne bude siguran da neće opet na trziste poslat uređaj s fail ekranom. Zanima me zna li netko otprilike koliko ce se trebat cekat da uređaj bude dostupan u poslovnicama (A1) te da li postoji šansa da dođe i dan danas s lg ekranom ili ce samo boe isporucivat i moze li se prilikom kupnje znat koji uzimam? Hvala

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.12.2018 10:26 (fgzyE).
 
2 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 20 Pro

Ja sam ga cekao 3 tjedna, došao je s Boe ekranom i radi odlično, uspoređivo sam uzivo lg i boe ekran i boe ima zivlje boje i puno je svijetliti od lg ekrana. Ja sam prezadovoljan mobom. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
fgzyE kaže...

Pozdrav, planiram uzeti Mate 20 pro. Obišao cijeli City centar one east u Zg-u i ni u jednoj poslovnici mobitel nije dostupan. Produljujem ugovor u A1, nazvali su me jučer i rekli da mobitel trenutno nije dostupan i ne znaju kad će doci. Pretpostavljam da Huawei namjerno čeka s isporukom dok ne bude siguran da neće opet na trziste poslat uređaj s fail ekranom. Zanima me zna li netko otprilike koliko ce se trebat cekat da uređaj bude dostupan u poslovnicama (A1) te da li postoji šansa da dođe i dan danas s lg ekranom ili ce samo boe isporucivat i moze li se prilikom kupnje znat koji uzimam? Hvala

Vjv ce pocetkom sljedece godine poceti s isporukom. Recimo u HT je trebao doci 15., ali naravno nista od toga, tako da ga ni ostali operateri jos nemaju. Imali su vremena za otkriti uzrok problema, ako je vecina LG ekrana defektna, onda ce koristiti BOE da bi bili sigurni. Ako je samo nekoliko defektnih serija LG ekrana, onda ce koristiti ispravne ekrane. Prilikom kupovine mozes eventualno provjeriti putem serijskog broja, iako to nije siguran pokazatelj kakav ekran imas. Mozda ti dopuste u trgovini da ga otvoris i provjeris preko hw info aplikacije. Uglavnom, strpi se jos malo, jer vise ne bi trebalo biti takvih problema.

5 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro

Kod mene je lg ekran ali nemam zasada problema. Sve sa pregledao nema zelenila, valjda će tako i ostati  Nadam se 😁😁😁

14 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro

Nisam dosad vidio da je netko imao losih iskustva sa Insignum servisom, ali evo ja ću napisati svoje iskustvo. Dogovorio sam zamjenu uređaja, i dogovorio da uređaj preuzmem 14.12. ili 15.12. jer sam u tom periodu bio u ZG. Tražio sam plavi uređaj. Dva dana prije puta dobio sam  poziv da su uređaji stigli i da li vrijedi da dolazim u ZG u periodu u kojem sam rekao. U petak 14.12. sam malo zapeo na poslu i dolazim u servis u 18.30 ne znajući da radi do 19 sati (mojom greškom mislio sam da rade do 21). Čovjek je bio ljubazan i izašao mi je u ususret da dođem u subotu oko 9 ujutro, imali su inventuru ali da će me svakako primiti. Dolazim u subotu u dogovoreno vrijeme, i ostavljam mobitel. Nakon sat vremena dolazi po mobitel, dobivam uređaj, ugodno popričam s čovjekom i zbog obveza brzo gibam dalje. Nažalost nisam uspio odmah provjeriti, a navečer kada sad ga otvorio uvidjeo sam da je twilight a ne plavi. Uživo mi je lijep pa nisam to uzeo za minus, čak mi se i dopala boja, ono što me razočaralo je da sam nažalost dobio opet uređaj sa LG ekranom i sa znakovima hulka. kao i na mom uređaju zelenilo je minimalno i ne smeta mi. Budem opet za par mjeseci promijenio, kaj sad. Vjerujem da je došlo do ne namjerne greške, jer stvarno ekipa u servisu je jako ljubazna i susretljiva.

Galaxy S8+ :)
14 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro

Koristim iPhone godinama i ne razumijem se u mobilne operacijske sustave. Forum smatram mjestom gdje, osim komentara, jedni drugima pomažemo oko tema koje su nam poznate. Znam da ima ljudi koji trollaju, ali ja zaista imam pametnijeg posla. A Huawei Mate 20 Pro kupujem ženi jer je izrazila želju da ima mobitel sa odličnom kamerom. Trenutno ima Samsung Galaxy s9 i zanimalo ju je hoce li se os razlikovati od onog kojeg ima na samsungu. Obzirom da sam laik i ne znam razliku izmedju EMUI, Oreo, Pie, došao sam pitati ovdje. Bespotrebno napadate i izrugujete.

5 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 20 Pro

Pozdrav svima, zanima me da li se uz mob kod nas dobije kakva maskica, zastita na ekranu i sl? Jos sam korisnik mate 9 i od prvog dana mi je ova nekakva folija na ekranu i nakon 2 god, dok je maskica bila onak bezveze...

Hvala unaprijed...

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Darac89 kaže...

Pozdrav svima, zanima me da li se uz mob kod nas dobije kakva maskica, zastita na ekranu i sl? Jos sam korisnik mate 9 i od prvog dana mi je ova nekakva folija na ekranu i nakon 2 god, dok je maskica bila onak bezveze...

Hvala unaprijed...

Ne dobijes ni maskicu ni zastitu za ekran

13 godina
odjavljen
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
mesomeone kaže...

Koristim iPhone godinama i ne razumijem se u mobilne operacijske sustave. Forum smatram mjestom gdje, osim komentara, jedni drugima pomažemo oko tema koje su nam poznate. Znam da ima ljudi koji trollaju, ali ja zaista imam pametnijeg posla. A Huawei Mate 20 Pro kupujem ženi jer je izrazila želju da ima mobitel sa odličnom kamerom. Trenutno ima Samsung Galaxy s9 i zanimalo ju je hoce li se os razlikovati od onog kojeg ima na samsungu. Obzirom da sam laik i ne znam razliku izmedju EMUI, Oreo, Pie, došao sam pitati ovdje. Bespotrebno napadate i izrugujete.

Ako vec ima S9, moja preporuka je da ne prelazi na M20 Pro. On ima bolju kameru, ali je jako diskutabilno koliko bolju i koliko ce to njoj znaciti, jer u automatskom modu na S9 mozes dobiti kudikamo bolje rezultate. Bolje da pricekas novije modele, recimo S10 koji bi trebao doci sa znatno vecim senzorom i mogao bi napraviti odskok nad konkurencijom. To ti je moja preporuka. Iz mog iskustva je kamera na M20 Pro poprilicno razocaranje s obzirom na velicinu senzora.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
mesomeone kaže...

Koristim iPhone godinama i ne razumijem se u mobilne operacijske sustave. Forum smatram mjestom gdje, osim komentara, jedni drugima pomažemo oko tema koje su nam poznate. Znam da ima ljudi koji trollaju, ali ja zaista imam pametnijeg posla. A Huawei Mate 20 Pro kupujem ženi jer je izrazila želju da ima mobitel sa odličnom kamerom. Trenutno ima Samsung Galaxy s9 i zanimalo ju je hoce li se os razlikovati od onog kojeg ima na samsungu. Obzirom da sam laik i ne znam razliku izmedju EMUI, Oreo, Pie, došao sam pitati ovdje. Bespotrebno napadate i izrugujete.

Sve pet, istina, moglo je i bez onih komentara, ali to su stvarno osnove pa smo mislili da zezas :P

Hoce, razlikovat ce se od toga sto ima na s9, ali bit ce zadovoljna kamerom. Na software ce se vjv naviknuti tako da tu ne bi trebalo biti nikakvih problema. Jedini problem moze biti da joj ekran pozeleni, procitaj malo ovu temu, dosta se o tome raspravljalo.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Peps1975 kaže...

Kod mene je lg ekran ali nemam zasada problema. Sve sa pregledao nema zelenila, valjda će tako i ostati  Nadam se 😁😁😁

Koliko ti je star mob?

10 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro

Ja se ne mogu složiti s tobom. Imao sam S9 i prešao na M20P, u međuvremenu i P20P koristio. Smatram da S9 nije konkurentan što se tiče kamere u sudaru s ova dva Huaweia. Note 9 jest, ali S9, po mom mišljenju, nije. Za nekakav quick shot, smatram da je Huawei više nego odličan, jedini koji ga definitivno dobije u dvoboju je Google Pixel 2 XL. Taj mobitel, čak i godinu dana stariji pravi najbolje fotke koje sam imao prilike vidjeti na mobitelima. 

Možda moje mišljenje nije svakom o.k, ali ljepota je i dalje u očima promatrača. 
Smatram da kupnjom M20P ne možeš fulati, ja ga imam već mjesec i pol, prezadovoljan sam, ali već gledam kako ću si piknuti Pixel 3 XL.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
majki44 kaže...

Ja se ne mogu složiti s tobom. Imao sam S9 i prešao na M20P, u međuvremenu i P20P koristio. Smatram da S9 nije konkurentan što se tiče kamere u sudaru s ova dva Huaweia. Note 9 jest, ali S9, po mom mišljenju, nije. Za nekakav quick shot, smatram da je Huawei više nego odličan, jedini koji ga definitivno dobije u dvoboju je Google Pixel 2 XL. Taj mobitel, čak i godinu dana stariji pravi najbolje fotke koje sam imao prilike vidjeti na mobitelima. 

Možda moje mišljenje nije svakom o.k, ali ljepota je i dalje u očima promatrača. 
Smatram da kupnjom M20P ne možeš fulati, ja ga imam već mjesec i pol, prezadovoljan sam, ali već gledam kako ću si piknuti Pixel 3 XL.

 ali ekran, zelen, kako možeš to imat ili savjetovat nekome da kupi matu, ti si zao čovjewk, samo zamisli tu muku, pozeleni ti ekran i dobiješ novoga, jesi svjestan na što ti nagovaraš čovjeka

boljew mu je da kupi samsunga sa tourette sindromom, postali su gori od jabučara

iPhone is a smartphone for dumb people
8 godina
protjeran
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
karlanal kaže...
majki44 kaže...

Ja se ne mogu složiti s tobom. Imao sam S9 i prešao na M20P, u međuvremenu i P20P koristio. Smatram da S9 nije konkurentan što se tiče kamere u sudaru s ova dva Huaweia. Note 9 jest, ali S9, po mom mišljenju, nije. Za nekakav quick shot, smatram da je Huawei više nego odličan, jedini koji ga definitivno dobije u dvoboju je Google Pixel 2 XL. Taj mobitel, čak i godinu dana stariji pravi najbolje fotke koje sam imao prilike vidjeti na mobitelima. 

Možda moje mišljenje nije svakom o.k, ali ljepota je i dalje u očima promatrača. 
Smatram da kupnjom M20P ne možeš fulati, ja ga imam već mjesec i pol, prezadovoljan sam, ali već gledam kako ću si piknuti Pixel 3 XL.

 ali ekran, zelen, kako možeš to imat ili savjetovat nekome da kupi matu, ti si zao čovjewk, samo zamisli tu muku, pozeleni ti ekran i dobiješ novoga, jesi svjestan na što ti nagovaraš čovjeka

boljew mu je da kupi samsunga sa tourette sindromom, postali su gori od jabučara

ti si jos na ovome... mislio sam da su trolovi napustili temu :(

15 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
ivanlotz kaže...

ti si jos na ovome... mislio sam da su trolovi napustili temu :(

 čekaj stani malo, ja trol!

a šta je po tebi onda ova grupica frajera koja konstantno na huawei temi spominje note i s9, i kako je to puno bolji mobitel  da su ljudi ludi kojisu kupili matu, a znaju za grešku

zapamti, nikad nisam na ovoj temi prvi spomenuo  bilo koji drugi mobitel osim mate

iPhone is a smartphone for dumb people
8 godina
protjeran
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
karlanal kaže...
ivanlotz kaže...

ti si jos na ovome... mislio sam da su trolovi napustili temu :(

 čekaj stani malo, ja trol!

a šta je po tebi onda ova grupica frajera koja konstantno na huawei temi spominje note i s9, i kako je to puno bolji mobitel  da su ljudi ludi kojisu kupili matu, a znaju za grešku

zapamti, nikad nisam na ovoj temi prvi spomenuo  bilo koji drugi mobitel osim mate

Vidim da ovdje pojedinci neistomisljenike prozivaju trolovima, pa rekoh da se i ja okusam u tome.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
ivanlotz kaže...
karlanal kaže...
ivanlotz kaže...

ti si jos na ovome... mislio sam da su trolovi napustili temu :(

 čekaj stani malo, ja trol!

a šta je po tebi onda ova grupica frajera koja konstantno na huawei temi spominje note i s9, i kako je to puno bolji mobitel  da su ljudi ludi kojisu kupili matu, a znaju za grešku

zapamti, nikad nisam na ovoj temi prvi spomenuo  bilo koji drugi mobitel osim mate

Vidim da ovdje pojedinci neistomisljenike prozivaju trolovima, pa rekoh da se i ja okusam u tome.

 II, kakav je osjećaj

iPhone is a smartphone for dumb people
10 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro

 ali ekran, zelen, kako možeš to imat ili savjetovat nekome da kupi matu, ti si zao čovjewk, samo zamisli tu muku, pozeleni ti ekran i dobiješ novoga, jesi svjestan na što ti nagovaraš čovjeka

boljew mu je da kupi samsunga sa tourette sindromom, postali su gori od jabučara

 Podebljao sam najznačajniji dio tvog odgovora. Pozeleni ti, odes i zamijenis za novi, koji, gle čuda, nije zelen.

Da je ogroman fail, jest, ali da su se pokazali ok prema korisnicima, po meni, jesu. Ja ga koristim već nego vrijeme, LG ekran, nemam zelenilo, čak i da se pojavi, hladno cu otici po novi uređaj i novu boju. Bit ćeš realan pa reći i priznati da je Huawei donio nesto novo ove godine u svijet smartphonea, za razliku od Samsunga koji vec nekoliko godina apsolutno niti jedan novitet nema, skupa sa svojim ultra dosadnim sučeljem.

Svakom ću preporučiti da kupi M20P, jer zeleni ekran (ako se pojavi) nike nerješiva stvar, a ostatak je vrijedan kupnje i odlican je mob.

 

 

Btw: dobio sam 9.0.0.153 update, javim jel ima promjena.

 

Jel netko koristio onaj desktop mode kada se poveže na TV? Meni odlicna stvar, puštam si filmove preko moba na tv, mogu samo riječi hvale zaza o pružiti.

 

Pozdrav svima i Sretan Božić!

14 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 20 Pro

Kupio sam zeni mobitel, odlican je. 

 

Zanima me gdje ima kupiti kaljeno staklo, a da nije amazon ili ebay. Upitne su mi kvalitete, a i oni koji nisu, shipping je uzasno skup.

 

Hvala i Sretan Bozic.

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
majki44 kaže...

 ali ekran, zelen, kako možeš to imat ili savjetovat nekome da kupi matu, ti si zao čovjewk, samo zamisli tu muku, pozeleni ti ekran i dobiješ novoga, jesi svjestan na što ti nagovaraš čovjeka

boljew mu je da kupi samsunga sa tourette sindromom, postali su gori od jabučara

 Podebljao sam najznačajniji dio tvog odgovora. Pozeleni ti, odes i zamijenis za novi, koji, gle čuda, nije zelen.

Da je ogroman fail, jest, ali da su se pokazali ok prema korisnicima, po meni, jesu. Ja ga koristim već nego vrijeme, LG ekran, nemam zelenilo, čak i da se pojavi, hladno cu otici po novi uređaj i novu boju. Bit ćeš realan pa reći i priznati da je Huawei donio nesto novo ove godine u svijet smartphonea, za razliku od Samsunga koji vec nekoliko godina apsolutno niti jedan novitet nema, skupa sa svojim ultra dosadnim sučeljem.

Svakom ću preporučiti da kupi M20P, jer zeleni ekran (ako se pojavi) nike nerješiva stvar, a ostatak je vrijedan kupnje i odlican je mob.

 

 

Btw: dobio sam 9.0.0.153 update, javim jel ima promjena.

 

Jel netko koristio onaj desktop mode kada se poveže na TV? Meni odlicna stvar, puštam si filmove preko moba na tv, mogu samo riječi hvale zaza o pružiti.

 

Pozdrav svima i Sretan Božić!

 

14 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
majki44 kaže...

 ali ekran, zelen, kako možeš to imat ili savjetovat nekome da kupi matu, ti si zao čovjewk, samo zamisli tu muku, pozeleni ti ekran i dobiješ novoga, jesi svjestan na što ti nagovaraš čovjeka

boljew mu je da kupi samsunga sa tourette sindromom, postali su gori od jabučara

 Podebljao sam najznačajniji dio tvog odgovora. Pozeleni ti, odes i zamijenis za novi, koji, gle čuda, nije zelen.

Da je ogroman fail, jest, ali da su se pokazali ok prema korisnicima, po meni, jesu. Ja ga koristim već nego vrijeme, LG ekran, nemam zelenilo, čak i da se pojavi, hladno cu otici po novi uređaj i novu boju. Bit ćeš realan pa reći i priznati da je Huawei donio nesto novo ove godine u svijet smartphonea, za razliku od Samsunga koji vec nekoliko godina apsolutno niti jedan novitet nema, skupa sa svojim ultra dosadnim sučeljem.

Svakom ću preporučiti da kupi M20P, jer zeleni ekran (ako se pojavi) nike nerješiva stvar, a ostatak je vrijedan kupnje i odlican je mob.

 

 

Btw: dobio sam 9.0.0.153 update, javim jel ima promjena.

 

Jel netko koristio onaj desktop mode kada se poveže na TV? Meni odlicna stvar, puštam si filmove preko moba na tv, mogu samo riječi hvale zaza o pružiti.

 

Pozdrav svima i Sretan Božić!

 

Dobio si na preko moba update ili preko HiSuite-a ? I kod kojeg si operatera ?

Galaxy S8+ :)
10 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro

 

Dobio si na preko moba update ili preko HiSuite-a ? I kod kojeg si operatera ?

 Preko moba. U Tele2 sam, ali je mobitel kupljen u O2 u Njemačkoj.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice