Huawei Mate 20 Pro izdvojena tema

poruka: 1.587
|
čitano: 353.023
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
augi80 kaže...

Evo i ja. Ponovo matu sada boe ekran jucer kupljen.  Mobitel je odlican nakon notea 9 i iphonea xs sve su nijanse ali da kazem meni mate odgovara izgledom i u ruci najbolje lezi.. iphone xs je odlican ali ekran tj boje su mi zivlje ma mati i koda je ekran ostriji ,kamera to su sve nijanse koje meni ne znace .. face id radi identicno plus otisak koji je isto precizan.. sve u svemu jako dobar telefon sad do izlaska s10 ovo koristim . Ko ga uzme falit nece

a neces ga bas nesto dugo koristiti, S10 ti je vani za 20tak dana 

 

posto si napisao da ti te nijanse u kamerama nisu bitne, preporucujem ti da radije cekas Note 10, pa onda mjenjas M20P, jer S10 nije bas neka sreca sa tom rupicom u ekranu

 

a sve ostalo sto nudi vec imas prakticki na M20P, tele kameru, wide kameru, face unlock, citac otiska u ekranu, edge ekran itd

 

izdrzi do Note 10 

14 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

Kako maknuti onaj logo od alarma sa notifikacione trake? 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
x18x05x kaže...

Kako maknuti onaj logo od alarma sa notifikacione trake? 

 A da možda kolega isključite alarm?!?! 

ATJ Lučko
14 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
ATJLučko kaže...
x18x05x kaže...

Kako maknuti onaj logo od alarma sa notifikacione trake? 

 A da možda kolega isključite alarm?!?! 

 Rado, al mi treba.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

Upravo dobio update na verziju 187.

Galaxy S8+ :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

Sad kada je predstavljena S10 linija, meni je iskreno drago da nisam čekao nego sam uzeo Mate.

Galaxy S8+ :)
Moj PC  
4 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
x18x05x kaže...

Kako maknuti onaj logo od alarma sa notifikacione trake? 

 Ja imam suprotan problem na N9. Kako prikazati notifikaciju/ikonu za third party alarm. 

14 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Sil kaže...
x18x05x kaže...

Kako maknuti onaj logo od alarma sa notifikacione trake? 

 Ja imam suprotan problem na N9. Kako prikazati notifikaciju/ikonu za third party alarm. 

 Ja sam našao neku app, radi to što mi treba al izbacuje reklame. Riješenje za tvoj problem ne znam.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
15 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

Stigao i moj. Black :D

Jedino malo mi je velik, no uspoređujući ga sa S10 nije velika razlika i čini mi se puno bolji uređaj, zato i nisam htio na S10.

Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
milanji kaže...

Stigao i moj. Black :D

Jedino malo mi je velik, no uspoređujući ga sa S10 nije velika razlika i čini mi se puno bolji uređaj, zato i nisam htio na S10.

 S10+ nema apsolutno ništa što bi nekog vuklo na njega a da to nema ovaj uređaj. Neke nijanse, nebitne za prelazak sa M20Pro na S10+.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
10 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Istina, nijanse su u pitanju, ali ukupno gledano S10+ je pouzdaniji izbor i zaokruzeniji proizvod pogotovo ako se gleda kamera, UI i kvaliteta izrade jer kod kineza nikad ne znas koliko dobru zastitu imaju.
Note 9 npr. ima jako dobru zastitu protiv grebanja dok na YT vidim u nekim testovima Mate na duze staze da se zale na podloznost grebanju kod uobicajenog koristenja.
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.2.2019 12:27 (ocean77).
 
6 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
ocean77 kaže...
Istina, nijanse su u pitanju, ali ukupno gledano S10+ je pouzdaniji izbor i zaokruzeniji proizvod pogotovo ako se gleda kamera, UI i kvaliteta izrade jer kod kineza nikad ne znas koliko dobru zastitu imaju.
Note 9 npr. ima jako dobru zastitu protiv grebanja dok na YT vidim u nekim testovima Mate na duze staze da se zale na podloznost grebanju kod uobicajenog koristenja.

 

Po meni to opet nema veze sa proizvođačem nego je od modela do modela. Imam S8+ koji koristim kao službeni mobitel. Dok sam na poslu stoji mi na stolu, koristim ga par puta u danu kad me zovu ili ja nekog zovem, ostatak vremena mobitel stoji u torbi u pretincu sa samsung slušalicama, gumenim usb-om i plastičnim "držačem" u kojem mi je kartica za otvaranje vrata. Nema nikakvih metalnih djelova kao što su privjesci, ključevi, kovanice i slično. I neki dan sam skužio da mi je uređaj pun sitnih crtica na ekranu....

Galaxy S8+ :)
8 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 20 Pro

Bok ljudi.

Imam mate 20 lite a pošto za taj model nema nikakve teme pa da pitam ovdje (vjerujem da je software isti/slični).

Kad dobijem poruku na messenger ili nešto slično, normalno imam notifikaciju za tu poruku međutim i sustav mi izbaci poruku da se messenger prikazuje preko ostalih aplikacija. Slične poruke dobivam od još nekoliko aplikacija , npr obavijest da aplikacija kalendar troši mnogo enrgije i slično. U postavkama aplikacija mislim da sam sve živo isključio ali opet dolaze te obavijesti. Da li je uopće moguće to maknuti ili se jednostavno trebam priviknuti na te notifikacije? Prije ovog sam koristio htc i tamo nije bilo tih notifikacija...

Hvala svima na odgovorima!

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
mamikulcic kaže...

Bok ljudi.

Imam mate 20 lite a pošto za taj model nema nikakve teme pa da pitam ovdje (vjerujem da je software isti/slični).

Kad dobijem poruku na messenger ili nešto slično, normalno imam notifikaciju za tu poruku međutim i sustav mi izbaci poruku da se messenger prikazuje preko ostalih aplikacija. Slične poruke dobivam od još nekoliko aplikacija , npr obavijest da aplikacija kalendar troši mnogo enrgije i slično. U postavkama aplikacija mislim da sam sve živo isključio ali opet dolaze te obavijesti. Da li je uopće moguće to maknuti ili se jednostavno trebam priviknuti na te notifikacije? Prije ovog sam koristio htc i tamo nije bilo tih notifikacija...

Hvala svima na odgovorima!

 Da bi maknuo ove obavijesti o trošenju energije, ideš u Settings - Battery - Battery usage i onda dobiješ popis aplikacija, na svakoj aplikaciji imaš opciju "power consumption alert" ako tu isključiš za ttu aplikaciju nećeš više dobiti notifikacije o potrošnji.

Galaxy S8+ :)
8 godina
protjeran
offline
Huawei Mate 20 Pro

uzeo bio matu i znaci onaj emui ne bih pozelio ni najgorem neprijatelju

stvarno mi nije jasno kako takav software mogu plasirati na trziste, pa kao da ga djeca rade? sto je tim kinezima?

da se razumijemo, harware je odlican, brzo punjenje me razmazilo totalno, ali preko onakvog ui-a jednostavno ne mogu preci

ekran nista posebno, dobio sam BOE ekran, tako da se zelenilo nije pojavilo

sva sreca pa sam ga mogao vratiti unutar 14 dana

valjda ce i huawei nekad uspjeti s tim softverom, trebaju se samo malo uozbiljiti to ce biti to

 
0 4 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
ivanlotz kaže...

uzeo bio matu i znaci onaj emui ne bih pozelio ni najgorem neprijatelju

stvarno mi nije jasno kako takav software mogu plasirati na trziste, pa kao da ga djeca rade? sto je tim kinezima?

da se razumijemo, harware je odlican, brzo punjenje me razmazilo totalno, ali preko onakvog ui-a jednostavno ne mogu preci

ekran nista posebno, dobio sam BOE ekran, tako da se zelenilo nije pojavilo

sva sreca pa sam ga mogao vratiti unutar 14 dana

valjda ce i huawei nekad uspjeti s tim softverom, trebaju se samo malo uozbiljiti to ce biti to

 Ako si za zbog toga vratio onda nije Android za tebe. 

Svaki imalo napredniji korisnik zna za Apex i Nova launcher. 

Mislim da izgleda puno bolje.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
8 godina
protjeran
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
x18x05x kaže...

Svaki imalo napredniji korisnik zna za Apex i Nova launcher. 

Mislim da izgleda puno bolje.

boze sacuvaj, ovo izgleda jos i gore od emui-a

nisu mi launcheri napeti, pokusat cu sad s near-stock androidom, tipa oneplus ili pixel

14 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
ivanlotz kaže...
x18x05x kaže...

Svaki imalo napredniji korisnik zna za Apex i Nova launcher. 

Mislim da izgleda puno bolje.

boze sacuvaj, ovo izgleda jos i gore od emui-a

nisu mi launcheri napeti, pokusat cu sad s near-stock androidom, tipa oneplus ili pixel

 Svako ima svoje. Ne more biti ovako. 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
ivanlotz kaže...

uzeo bio matu i znaci onaj emui ne bih pozelio ni najgorem neprijatelju

stvarno mi nije jasno kako takav software mogu plasirati na trziste, pa kao da ga djeca rade? sto je tim kinezima?

da se razumijemo, harware je odlican, brzo punjenje me razmazilo totalno, ali preko onakvog ui-a jednostavno ne mogu preci

ekran nista posebno, dobio sam BOE ekran, tako da se zelenilo nije pojavilo

sva sreca pa sam ga mogao vratiti unutar 14 dana

valjda ce i huawei nekad uspjeti s tim softverom, trebaju se samo malo uozbiljiti to ce biti to

 Ako se smije znati, što točno ti toliko smeta da preko takvog UI-a jednostavno ne možeš prijeći ??

Galaxy S8+ :)
14 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Ja imam mate 20 pro od 11/2018 i uopce nemam preblema sa emui suceljem sve mi je to isti klinac stari mi ima nokiu 7 Android one i cisto suceljem Android mi je bez veze
A mobitel je top
Huawei Mate 20 Pro
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Ni meni nije jasno zakaj svima smeta toliko emui, skin ko skin.

Iznimno jednostavno ga prilagodis sebi i to je najveća prednost cijele andriod priče.

Jedino kaj je dosta odurna kopija ios-a.
 
3 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
HAL kaže...
Ni meni nije jasno zakaj svima smeta toliko emui, skin ko skin.

Iznimno jednostavno ga prilagodis sebi i to je najveća prednost cijele andriod priče.

Jedino kaj je dosta odurna kopija ios-a.

 Emui je dobar vecinom onima koji dosad nisu koristili samsungov experience ilitiga oneui. Po meni je emui najlosiji softwer. A i mnogima a ne samo meni. 

9 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
EMUI je definitivno najgore Android sučelje meni osobno. Samsung ONEui je super, makar su ikone mogli složiti bolje.

Najbolje sučelje mi ima OnePlus
 
1 2 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 20 Pro

Da imam 15 godina nanovo i meni bi OneUI bio super. Slično kao i EMUI. 

 
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
goranbm kaže...
ivanlotz kaže...

uzeo bio matu i znaci onaj emui ne bih pozelio ni najgorem neprijatelju

stvarno mi nije jasno kako takav software mogu plasirati na trziste, pa kao da ga djeca rade? sto je tim kinezima?

da se razumijemo, harware je odlican, brzo punjenje me razmazilo totalno, ali preko onakvog ui-a jednostavno ne mogu preci

ekran nista posebno, dobio sam BOE ekran, tako da se zelenilo nije pojavilo

sva sreca pa sam ga mogao vratiti unutar 14 dana

valjda ce i huawei nekad uspjeti s tim softverom, trebaju se samo malo uozbiljiti to ce biti to

 Ako se smije znati, što točno ti toliko smeta da preko takvog UI-a jednostavno ne možeš prijeći ??

komplicirane postavke, previse postavki, nije intuitivan, previse boja, geste su uzasne, aod ne radi kako treba, zastajkivanje...

samo da poprave to i bit ce sve okej

12 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
DuMe kaže...
HAL kaže...
Ni meni nije jasno zakaj svima smeta toliko emui, skin ko skin.

Iznimno jednostavno ga prilagodis sebi i to je najveća prednost cijele andriod priče.

Jedino kaj je dosta odurna kopija ios-a.

 Emui je dobar vecinom onima koji dosad nisu koristili samsungov experience ilitiga oneui. Po meni je emui najlosiji softwer. A i mnogima a ne samo meni. 

Priča osoba koja nikad nije imala Emui. Ima Note 9 i One UI. Jedino gdje je One UI u prednosti naspram Emui-a je funkcionalni AOD. Sve ostalo možeš prilagodit na One UI kao i na Emui-u.

 

Zato nemoj molim te pričat nebuloze.

12 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Emui od verzije 9 nije bae najbolje uparivati sa launcherima jer je moguc battery drain i navigacija gestama ne radi kako treba.
What could possibly go wrong?
12 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Hornet_93 kaže...
Emui od verzije 9 nije bae najbolje uparivati sa launcherima jer je moguc battery drain i navigacija gestama ne radi kako treba.

Možeš promjenit temu kao i na Samsungu ako kome smetaju boje tj šarenilo. Mene ne zanima izgled nego funkcionalnost...a tu su slični osim AOD-a.

 

Luncer sam zadnji put koristio na S3., a od tad sam promjenio 10 mobitela. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.3.2019 9:57 (R36).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Radi sve sa custom launcherima jedan update poslije inicijalnog EMUI 9
9 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Ja koristim nova launcher na emui 9 bez problema.
 
0 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice