Huawei Nexus 6P

poruka: 1.135
|
čitano: 168.858
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Huawei Nexus 6P
To je ono sto je Pixel trebao biti...
12 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Nexus 6P
Manji Pixel, isti kao 6P sto mi se i svidja cak, ako mu je cijena dobra razmislio bih i o njemu ali me zanima velicina ekrana :D
Za sada obecavajuce izgledaju
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Huawei Nexus 6P
Rodić kaže...
Manji Pixel, isti kao 6P sto mi se i svidja cak, ako mu je cijena dobra razmislio bih i o njemu ali me zanima velicina ekrana :D
Za sada obecavajuce izgledaju

 Otrijeznices se kad lupi cijenu od 749 USD ;)

11 godina
offline
Huawei Nexus 6P

bit ce gusto ovo, sve mi se cini :D. sutradan napokon ide sluzbeno

No matter how much suffering you went through, you never wanted to let go of those memories.
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.10.2017 11:01 (Crucifixion).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Nexus 6P
To bi trebala biti cijena XLa
Uostalom u to vrijeme cu biti negdje u indoneziji tako da cu ga tamo jeftinije piknut :D
11 godina
offline
Re: Huawei Nexus 6P
Rodić kaže...
To bi trebala biti cijena XLa
Uostalom u to vrijeme cu biti negdje u indoneziji tako da cu ga tamo jeftinije piknut :D

 mogu li se i ja naruciti za takav neki cheap deal 

No matter how much suffering you went through, you never wanted to let go of those memories.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Nexus 6P
Javim se kad budem tamo i ako budem mogao sici sa broda, stv mi nije problem uzeti netkome 😊
Moj PC  
3 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Huawei Nexus 6P

Bok društvo,

 

zaboravio sam javiti da sam jučer dobio update. 

Iako piše 5. oct.

 

 

 
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Huawei Nexus 6P

Google Pixel 2 5" 64gb 650$
Google Pixel 2 6" 64gb XL 850$

Kamera dobila ocijenu od 98 na DxO 

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.10.2017 19:30 (Rodić).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Huawei Nexus 6P

Upravo gledam ;) I cekam da padne cijena pixel xl ;)

12 godina
neaktivan
offline
Huawei Nexus 6P

Vj cu uzeti Pixel 2 obicni i to naj vj u drugom mj...

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Huawei Nexus 6P

Probija moju granicu koju sam spreman platiti za mob a to je 450 eur ;)

13 godina
offline
Huawei Nexus 6P
A baš me zanima gdje ćeš kupiti novog XL za 450€? Jer baš ih nema na tržištu i cijena im ne pada jako...
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Huawei Nexus 6P

Cekam na amazon.de i ebay.de ;)

13 godina
offline
Huawei Nexus 6P
Šta ne probaš OP5? To je odmah do Pixela po softveru, a ima dosta više hardverskih pluseva od njega
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Huawei Nexus 6P

Zasto bih? Nije da mi se zuri sa nexusa....

Za 450 EUR mogu ubosti i s8....

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.10.2017 20:31 (Torent).
13 godina
odjavljen
offline
Re: Huawei Nexus 6P
zuper kaže...
Šta ne probaš OP5? To je odmah do Pixela po softveru, a ima dosta više hardverskih pluseva od njega

Jedno 7 puta losiju kameru, izradu, ali i softver nije dobar kao na Pixelu

12 godina
neaktivan
offline
Huawei Nexus 6P

Tesko da ce pasti tako brzo na 450€ Pixel XL, evo sad je na sluzbenoj stranici googlea cijena pixela pala za 100$

Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Huawei Nexus 6P
MARKOZD15 kaže...
zuper kaže...
Šta ne probaš OP5? To je odmah do Pixela po softveru, a ima dosta više hardverskih pluseva od njega

Jedno 7 puta losiju kameru, izradu, ali i softver nije dobar kao na Pixelu

 Za kameru se slažem da je lošija, ali za softver i pogotovo izradu se ne slažem. Softver je isti uz neke dodatne postavke, fluidan i izuzetno brz. A izrada je flagship standarda, ne znam gdje je tu problem

13 godina
odjavljen
offline
Huawei Nexus 6P

Di je sada OnePlus 2? Di ce biti 3 za godinu dana?

 

Nemaju nadogradnje kao Pixel/Nexus

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Huawei Nexus 6P

OP su odlicni telefoni, ali osjeti se razlika u cijeni.

 

Pixel XL je jednostavno kvalitetniji telefon. Ispeglan u svakoj mjeri, ima sluzbenih dodataka, nadogradnji...

 

Svugdje ces prije procitat da je nesto napravljeno za Pixel nego za OP. Barem je tako kod mene u Americi. Pixel ima status iPhonea na Androidu ovdje.

 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Huawei Nexus 6P
Rodić kaže...

Tesko da ce pasti tako brzo na 450€ Pixel XL, evo sad je na sluzbenoj stranici googlea cijena pixela pala za 100$

 Evo blizu je 😎

13 godina
offline
Huawei Nexus 6P
Sa OP2 su se zeznuli, ali 3 i 3T će dobiti O update i to će im biti zadnje. Potvrđeno od samog OP, od trojke se posebno posvećuju. 5 vjerojatno i P verziju. Što je sasvim u redu pošto su tvornički izlazili sa 6.0. Osim toga jedni su od rijetkih na 7.1.1. trenutno
Po menije je puno bitnije UI iskustvo i brzina nego da mi pod verziju softvera piše jedna brojka više.
Kad sam kupovao 3 i Nexus 6P je bio u najširem krugu, ali je i dalje bio skup kad se za manje novce mogao uzeti novi i hvaljeni OP3.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Huawei Nexus 6P

Jos razmisljam o S8 ali me brine to sto je ko sapun...

13 godina
odjavljen
offline
Huawei Nexus 6P

Za mene OP jednostavno nije flagship uredaj kakvim se predstavlja. Nude se cijenu za koju tu u hrvatskoj nadem Galaxy S8 bez problema. Tako da ne

 

A usporedivanje OP5 i Pixela nije bas u redu, pogotovo s obzirom na cijenu.

 

Sto se tice brzine i stabilnosti, fluidnosti i podrske aplikacija, Pixel je #1 medu androidima.. A o kameri necu pricati. Na vec vrhunsku kameru od Pixela su dodali jos OIS. A procesiranje slike na Pixelu je po meni oku najugodnije medu Android uredajima

 
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Huawei Nexus 6P

Inače, stavili su drugi, manji senzor na Pixel 2. Ali podržava dual pixel AF, širu blendu te spomenuti OIS i uz napredniji processing ne sumnjam da su finalne slike fantastične

 

EDIT: tek sad vidim da izbacili 3.5mm jack. Konjine. Kolko god mi se sviđa, ali izbacivanje nešto takvo banalnog, a izuzetno korisnog, me iznimno odbija

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.10.2017 2:16 (zuper).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Huawei Nexus 6P

Da, taman vidio ma gsmareni da je senzor manji. Ali vidit cemo finalne rezultate, za koje takoder ne sumnjam da su vrhunski

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Huawei Nexus 6P

DxOmark je dao 98/100 za Pixel 2.

 

daleko najbolji low light ikad viden na smartfonu i najbrze HDR procesiranje do sada.

 

 

 

 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Huawei Nexus 6P

----------------------------------

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.10.2017 17:13 (zvonac).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Huawei Nexus 6P

Ima li neko rješenje za bluetooth audio problem na 8.0? Nakon updatea ne mogu slušat muziku u autu, a kad uspijem pokrenut pjesmu sa nekoliko resetiranja bluetootha onda ne piše koja je pjesma niti mogu premotavat a i nekad se jednostavno nakon minutu dvije opet zaledi. Ovdje ima više informacija: https://www.androidpit.com/android-oreo-problems-solutions

 

Imam October update i ne mogu vjerovat da se ovo još nije riješilo, pa ako netko ima neki hotfix bio bih zahvalan.

http://mlgflappybird420.com
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice