Huawei P10 i P10 Plus-rasprava izdvojena tema

poruka: 232
|
čitano: 110.602
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
protjeran
offline
Re: Huawei P10 i P10 Plus-rasprava
izvone kaže...

Kako vi punite svoj plus model (tj bilo koji mob koji ima brzo punjenje) preko mobitela? ja imam USB 3.0 HUB i kad spojim mob on vise trosi bateriju nego da ju puni.

 Na klasičnu strujnu utičnicu u zidu i utičnicu u autu.

 

12 godina
offline
Huawei P10 i P10 Plus-rasprava

P10 mi stiže slijedeći tjedan. Molio bih da mi predložite najbolju kombinaciju kaljenog stakla i maskice...Da se ne dogodi da stražnja zaštitna maskica ne može prevući preko rubova kaljenog stakla. Već sam imao takav slućaj na jednom uređaju.

 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Huawei P10 i P10 Plus-rasprava
geci1981 kaže...

P10 mi stiže slijedeći tjedan. Molio bih da mi predložite najbolju kombinaciju kaljenog stakla i maskice...Da se ne dogodi da stražnja zaštitna maskica ne može prevući preko rubova kaljenog stakla. Već sam imao takav slućaj na jednom uređaju.

 Sebi sam uzeo Spigenovu masku rugged armor i zadovoljan sam. Kaljeno staklo ti ne mogue preporučiti jer nisam previše zadovoljan zadnjim izborom.

14 godina
offline
Re: Huawei P10 i P10 Plus-rasprava
ridealong kaže...
izvone kaže...

Kako vi punite svoj plus model (tj bilo koji mob koji ima brzo punjenje) preko mobitela? ja imam USB 3.0 HUB i kad spojim mob on vise trosi bateriju nego da ju puni.

 Na klasičnu strujnu utičnicu u zidu i utičnicu u autu.

 

 Sad tek vidi mda asam se krivo izjasnio 

 

Kako punite mob preko kompa.? Ja kad ga spojim na USB 3.0 port pise daa puni al zapraavo baterija ostaaje na istom nivou na kojem je.

6 godina
protjeran
offline
Re: Huawei P10 i P10 Plus-rasprava
izvone kaže...
ridealong kaže...
izvone kaže...

Kako vi punite svoj plus model (tj bilo koji mob koji ima brzo punjenje) preko mobitela? ja imam USB 3.0 HUB i kad spojim mob on vise trosi bateriju nego da ju puni.

 Na klasičnu strujnu utičnicu u zidu i utičnicu u autu.

 

 Sad tek vidi mda asam se krivo izjasnio 

 

Kako punite mob preko kompa.? Ja kad ga spojim na USB 3.0 port pise daa puni al zapraavo baterija ostaaje na istom nivou na kojem je.

 Nisi se krivo izjasnio.

 

Ja ne punim mobitel preko kompa jer strujna utičnicu u zidu daje jaču struju za punjenje od USB 3.0, a pogotovo od USB 2.0.

 

Ovdje imaš razlike: https://www.diffen.com/difference/USB_2.0_vs_USB_3.0

 

Plus:

"A typical USB port can supply a maximum of 500 milliamps of electrical current at any given time. Wall outlets, on the other hand, can supply far more current: a typical household electrical circuit supplies 15 to 20 amps -- although device chargers themselves are usually limited to 2 amps at the most. Therefore, charging a device from a wall outlet is typically faster than charging it from a USB port."

 

https://www.techwalla.com/articles/usb-charging-vs-wall-charger

 

Zato vrlo, vrlo rijetko punim mobitel preko kompa. Samo dok prebacujem sadržaja mobitela na PC za potrebe backupa.

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.11.2017 19:12 (ridealong).
13 godina
offline
Huawei P10 i P10 Plus-rasprava

Uzeo sam P10... zanima me da li ima dva tvornicka screen protectora? Nisam jos nista skinuo jer citam da je bolje ostaviti taj tvornicki...ali da li ima 2? Ima onaj crveni sticker pa ne znam da li ima jos jedan ispod njega...?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Huawei P10 i P10 Plus-rasprava

Pozdrav, imam p10Lite i skinuo sam si Utorrent i preko njega film.

Sad je fora što ga nigdje nema a zauzima mi prostor. Gledao sam tamo gdje je skino navodno ali ništa niti na komu niti na mobitelu, koji vrag?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Huawei P10 i P10 Plus-rasprava

Uzeo mami P10 DS, mobitel je odlican... nemam rijeci.

everyday i'm shuffling...
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Huawei P10 i P10 Plus-rasprava

Trebam pomoc  sta mislite jel bolji huawei honor 9 ili p10? u cemu se razlikuju? Svaki savjet je dobro dosao .
Odlucio sam uzet jednog od ta dva, narucit sa interneta. 
i usput sve najbolje svima u Novoj godini! 

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.1.2018 23:30 (Tom125).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P10 i P10 Plus-rasprava

Skoro isti mob. Razlika u cijeni, Honor mrvicu veći i stakleno kučište, nema super charge, leica kameru, fast storage..ostalo više manje isto

7 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P10 i P10 Plus-rasprava

Nema super charge? na recenzijama pise da ima.

6 godina
neaktivan
offline
Huawei P10 i P10 Plus-rasprava

pozdrav

 

imam p10 par dana vec, nisam skidao onu foliju koja tvornicki dode (skinuo samo onu bezveznu prvu) i sad da li folija utjece na preciznost toucha? presao sam s 5.5incha ekrana pa nisam siguran da li uspijem tako slucajno dotaknuti nesta sa strane ili nekad ekran sam 'poludi'

 

ima ko slicna iskustva

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Huawei P10 i P10 Plus-rasprava

Da li se moze provjeriti preko serijskog/model broja telefona koju vrstu memorije koristi,dakle prije kupovine jer telefon ne daju paliti ni otpakirati.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Huawei P10 i P10 Plus-rasprava

kako stoji huawei p10 plus u odnosu na samsung s8 ili mate 10 pro što se tiče kamera (prednje i zadnje)...tu su negdje ili....

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Huawei P10 i P10 Plus-rasprava

Jel ima nekih vijesti kad bi trebali dobit android osmicu?

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Huawei P10 i P10 Plus-rasprava
smrad06 kaže...

Jel ima nekih vijesti kad bi trebali dobit android osmicu?

 Samo da je počelo testiranje beta verzije u Europi.

 

https://www.androidauthority.com/huawei-p10-android-oreo-beta-program-europe-828326/

12 godina
offline
Re: Huawei P10 i P10 Plus-rasprava
Je li stigao Oreo na P10?
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Huawei P10 i P10 Plus-rasprava

Jok

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Huawei P10 i P10 Plus-rasprava

Meni je stigao pred par dana

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Huawei P10 i P10 Plus-rasprava

koja mreza?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Huawei P10 i P10 Plus-rasprava

Austrijska mreza, kupljen u austriji... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Huawei P10 i P10 Plus-rasprava

ja tcom hrv pa nista

 

a rekli su ozujak koliko ja znam

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P10 i P10 Plus-rasprava

Ožujak je tek počeo tako da može biti i krajem mjeseca. Također sam na t-mobileu.

6 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P10 i P10 Plus-rasprava

ma znam nije ni da se nadam da ce biti ista prije kraja mjeseca ni je oreo nez koliko drugaciji nego do sad, ali eto...

13 godina
offline
Huawei P10 i P10 Plus-rasprava

Moj broj modela

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.3.2018 21:17 (vik7).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Huawei P10 i P10 Plus-rasprava

Trebam pomoć, nikako se ne mogu odlučit između G6 i P10, jedno vrijeme sam i xz1c gledao ali odusto od njega, pogledao sam milju reviewa i opet na početku... 

Trenutno imam Z5 pa bi ga promijenio, kod moba najviše gledam fluidnost, softver i bateriju te dali ima kakve veće mane...

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei P10 i P10 Plus-rasprava
Darko92 kaže...

Trebam pomoć, nikako se ne mogu odlučit između G6 i P10, jedno vrijeme sam i xz1c gledao ali odusto od njega, pogledao sam milju reviewa i opet na početku... 

Trenutno imam Z5 pa bi ga promijenio, kod moba najviše gledam fluidnost, softver i bateriju te dali ima kakve veće mane...

 Imam p10 i telefon je jako dobar fluidan i kompaktnog dizajna lako uporabljiv jednom rukom. Lg g6 modernijeg dizajna iliti bezel less ali nisam ga koristio da ti mogu ukazat na mane ili nedostatke ali dizajnom svakako dosta moderniji od p10.

11 godina
offline
Huawei P10 i P10 Plus-rasprava

Thx, kolko baterija izdrzi? 

Ma imao sam davno G2 i mob je bio super, baterija je izdrzala po 2 dana bez problema takodjer i P7 ali jako kratko, jedino mi od njega ostalo u sjecanju da bio kompaktan i nekako bolje izrade, cvrsce je djelovao. Posto sam do sada preko njuske uzimao sad bih bas preko nekog webshopa posto su cijene G6 i P10 identicne.

Jesam zagnjavio

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.3.2018 21:55 (Darko92).
 
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Huawei P10 i P10 Plus-rasprava
Na G6 je baterija jako dobra, meni držala dan i pol do dva, ali sam ga prodao jer je kamera loša, ni blizu G4 kojeg sam imao ranije.
14 godina
neaktivan
offline
Huawei P10 i P10 Plus-rasprava

Upravo stigao Oreo za P10 Plus na Vipu...

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice