Huawei P10 i P10 Plus-rasprava izdvojena tema

poruka: 232
|
čitano: 110.470
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Huawei P10 i P10 Plus-rasprava

Jel to znaci da ne dobivaju istovremeno update na Oreo P10 Plus i P10?koliko mi se cini prvo plus dobiva.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Huawei P10 i P10 Plus-rasprava

Zasada iskustvo na P10 Plus katastrofa... Sve živo zapinje, šteka, milijun bespotrebnih obavijesti... Nadam se da će posložit to uskoro 

Moj PC  
0 0 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
Huawei P10 i P10 Plus-rasprava

Jučer sam napravio upgrade na emui 8 preko firmware finder-a i sve radi bez greške. Poslije upgrade a reset na tvorničke postavke i nemam nikakvih problema. Baterija je dobra i sve radi glatko. 

Zaboravio sam, imam huawei p10.

 
0 0 hvala 1
6 godina
neaktivan
offline
Huawei P10 i P10 Plus-rasprava

evo izasao 8.0 t-mobile

tek sam updatao pa javim se eventualno ako budee kakvih problema

 

eventualno ovaj navigation dock iliti ona tocka koji stavis na ekran (slicno ko na iphone) vise mi ne nudi nista :D tipa to sam imao da zakljucam mob a sad samo mozes otvoriti karticu s aktivnim app, sluzi ko home tipka i sl. i to radis s gestama (jedan 'klik' na nju je back tipka, drzis home tipka, u lijevo je malo povuces otvoris karticu aktivnih app....)

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Huawei P10 i P10 Plus-rasprava

Pozdrav

Na P10 kao da se pojavila bijela fleka na ekranu u donjem desnom kutu. Je li imao netko slicnih problema i prolazi li to pod garanciju ?

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.3.2018 17:14 (marxone).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Huawei P10 i P10 Plus-rasprava
marxone kaže...

Pozdrav

Na P10 kao da se pojavila bijela fleka na ekranu u donjem desnom kutu. Je li imao netko slicnih problema i prolazi li to pod garanciju ?

 

Trebalo bi biti pokriveno jamstvom. Probaj prijaviti.

Stručnjak za odmaganje...
13 godina
offline
Huawei P10 i P10 Plus-rasprava

Ok, provjerit cu. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Huawei P10 i P10 Plus-rasprava

Mob je predan u Agram servis, danas mi javljaju da je mob neovlasteno otvaran i da fali par serafica u njemu da je popravak oko 820kn. 

Mob nije nikad otvaran niti bi itko normalan otvarao mob kad je pod garancijom.

Sta napraviti?

 

Edit:

RIJESENO

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.4.2018 20:05 (marxone).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei P10 i P10 Plus-rasprava
marxone kaže...

Mob je predan u Agram servis, danas mi javljaju da je mob neovlasteno otvaran i da fali par serafica u njemu da je popravak oko 820kn. 

Mob nije nikad otvaran niti bi itko normalan otvarao mob kad je pod garancijom.

Sta napraviti?

 

 Jesi li prvi korisnik? 

Hearthstone: Maks0806#2960
13 godina
offline
Huawei P10 i P10 Plus-rasprava

Postoji li mogucnost full blokiranja odredenog broja na P10 da recimo ni poruka ni poziv ne dolaze pod blokirano i da se naknadno mogu vidjeti/procitati  

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Huawei P10 i P10 Plus-rasprava

Pozdrav! Imam pitanje u vezi Huawei P10, desava mi se da mobitel privremeno ostane svako malo bez interneta ,znaci izgubi se znak za net 4g ili 3g ovisno sto hvata i nema interneta pa onda moram iskljuciti pa ukljuciti mobilne podatke da bi se sto prije spojio na net.

Inace sam na t-mobile mrezi. Dali netko ima slican problem?

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Huawei P10 i P10 Plus-rasprava

zna netko )ako uopce tko koorisit ovaj mob) kad ce emui 9 i cijela nadogrdnja?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huawei P10 i P10 Plus-rasprava

Pratim na XDA I vidim da Francuzi dobivaju, Portugalci, naši susjedi iz Srbije, ali kod nas još nikako. Svi govore da dobiju update preko HiCare aplikacije, ali ja još ništa nisam dobio.

Nokia Lumia 930 Windows 10 Mobile FTW
5 godina
offline
Huawei P10 i P10 Plus-rasprava

takoder. t-mobile mreza sam

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P10 i P10 Plus-rasprava

Izasao je najnoviji update na 9.0 samo je upitno kad ce ga izbaciti nasi operateri.

14 godina
offline
Huawei P10 i P10 Plus-rasprava

Stigao I emui9 u HiCare aplikaciji

Nokia Lumia 930 Windows 10 Mobile FTW
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P10 i P10 Plus-rasprava
Nocio kaže...

Stigao I emui9 u HiCare aplikaciji

 Koja si mreza?meni jos nije stigao.

14 godina
offline
Re: Huawei P10 i P10 Plus-rasprava

A1, bivši VIP

Nokia Lumia 930 Windows 10 Mobile FTW
5 godina
offline
Huawei P10 i P10 Plus-rasprava

tmobile jos nista. zalosno

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Huawei P10 i P10 Plus-rasprava

evo ga, napokon :)

tele2 pustio update :)

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Huawei P10 i P10 Plus-rasprava

A sta ceka najveca mreza u rh

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P10 i P10 Plus-rasprava
SeaCucumber2 kaže...

A sta ceka najveca mreza u rh

 Realno jadni su,sa Oreom je bila ista prica.kasnili 4 dana iza Vipa.na prethodnoj strani ove teme je netko stavio 8.3.2018. update za Vip a na t-mobile je dosao 12.3. Nadam se da im barem nece trebati i vise ove godine.

5 godina
offline
Huawei P10 i P10 Plus-rasprava

mislim nije problem cekati pa i mj dana, nije da mi je upadte presudan, ali opet netko tko ima toliko korisinka da kasni uvijek je ono too bad

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P10 i P10 Plus-rasprava
SeaCucumber2 kaže...

mislim nije problem cekati pa i mj dana, nije da mi je upadte presudan, ali opet netko tko ima toliko korisinka da kasni uvijek je ono too bad

 Ma naravno,ne pricamo tu o iscekivanju,mogu ga staviti manualno da hocu.radi se o tome da kasne iza konkurentskih operatera tipa A1 a postavljaju se kao najbolji operater.jad i bijeda.

5 godina
offline
Huawei P10 i P10 Plus-rasprava

jos nista?

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P10 i P10 Plus-rasprava
SeaCucumber2 kaže...

jos nista?

 Takoder htio pitat dali je netko dobio update,reko da nisam jedini mozda nesto ne valja s mojim mobitelom.

Ne znam dali je t-mobile ili huawei krivac?

5 godina
offline
Huawei P10 i P10 Plus-rasprava

moje misljenje je da je do t-mobilea. jer ako su dobili i A1 i Tele2 onda je do operatera

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P10 i P10 Plus-rasprava
SeaCucumber2 kaže...

moje misljenje je da je do t-mobilea. jer ako su dobili i A1 i Tele2 onda je do operatera

Meni tu nešto ne štima jer službeni datum nadogradnje na Huawei forumu je 23.04. za našu regiju, što mi je i potvrđeno u temi od strane njihovog tima.

Ono što mene zanima dali su mobiteli od kolege koji su napisali da su dobili nadogradnju i kupljeni u A1 odnsosno Tele2 mreži jer nadogradnja koliko znam ide po IMEI-u uređaja i kod kojeg je operatera je kupljen

a ne po korištenju mobilne mreže, po tome bi ja ubacio u svoj drugu mrežu i dobio nadogradnju.

5 godina
offline
Huawei P10 i P10 Plus-rasprava

nemoj me hvatati za rijec posto mi se ne da guglati :D ali reicmo imao sam LG G3 i isto tako sam cekao da t-mobile pusti update. onda sam skidao poljsku verziju mislim pa rucno dizao

mislim da je to onih sranja sto oni ubaciju u taj softvare bloatware

 

mozda ima neki kolega forumas vise saznanja

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P10 i P10 Plus-rasprava
SeaCucumber2 kaže...

nemoj me hvatati za rijec posto mi se ne da guglati :D ali reicmo imao sam LG G3 i isto tako sam cekao da t-mobile pusti update. onda sam skidao poljsku verziju mislim pa rucno dizao

mislim da je to onih sranja sto oni ubaciju u taj softvare bloatware

 

mozda ima neki kolega forumas vise saznanja

 Znam da imaju svoju prilagođenu verziju jer se nakndano instalira kao nadogradnja ali da toliko traje, lani se nije toliko čekalo koliko se sjećam.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice