Huawei P20/P20 PRO izdvojena tema

poruka: 686
|
čitano: 265.539
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
online
Re: Huawei P20/P20 PRO
TKScump kaže...

I dalje nema updatea za mene, tele 2 l29 model, pas mater

 A1 - isto još čekam.

Always code as if the one ending up maintaining your code is a violent psychopath who knows where you live
14 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
Elles D. kaže...
TKScump kaže...

I dalje nema updatea za mene, tele 2 l29 model, pas mater

 A1 - isto još čekam.

 

Na HT uređaju sam dobio notifikaciju da je update dostupan.

Kakvi su komentari vas koji ste napravili update?

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.1.2019 11:27 (CroDexter).
12 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
CroDexter kaže..

Na HT uređaju sam dobio notifikaciju da je update dostupan.

Kakvi su komentari vas koji ste napravili update?

 To i mene zanima, ima li problema sa novim sustavom? Gledao sam po xda ljudi imaju probleme ukoliko ne naprave wipe moba

16 godina
offline
Huawei P20/P20 PRO

Nikakvih problema, sam se updaetovao, nisam radio nikakav wipe niti reinstal, jedino me pogdja sto mi voice recording app vise ne radi kako treba ali to je do verzije androida.

 
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
Takodjer, nikakvih problema sa updateom. Sve uredno proslo bez ikakvih reinstalacija i zahebancija.
PSN Tokioplastic292
11 godina
offline
Huawei P20/P20 PRO

Znači ja ode jedini još nisan dobija update.. 

Not funny dude
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Huawei P20/P20 PRO

Stiglo prije pola sata na A1.

Always code as if the one ending up maintaining your code is a violent psychopath who knows where you live
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Huawei P20/P20 PRO

I meni na tele2

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
TKScump kaže...

Znači ja ode jedini još nisan dobija update.. 

 Bome nisi jedini. Svaki dan provjeravam ako ima kakav update. 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
Maxi16 kaže...
TKScump kaže...

Znači ja ode jedini još nisan dobija update.. 

 Bome nisi jedini. Svaki dan provjeravam ako ima kakav update. 

 

Pozdrav, ovdje imate uputstva da ručno napravite update.

 

 

Evo ja sam uspio napraviti update prema ovim uputstvima na ovom linku. Za svaki slučaj napraviti backup mobitela.

 

Ono što je bitno da se detaljno pročita sve prvo pa tek onda ide raditi postupak, ima par grešaka koje na linku nisu ispravljene:

Da se boot-a u eRecovery mode potrebno je mobitel spojiti na punjač, a ne na laptop/računalo. -> Enter eRecovery mode (Hold Vol UP, Plug the USB cable between Phone & Computer, until you boot in eRecovery.

Prilikom download-a update-a u eRecovery mood-u zna puknuti veza na router/laptop (ovisi koji postupak odaberete, ja sam išao preko routera) pa samo treba stisnuti Cancel te zatim opet pokrenuti update i on će nastaviti downloadati gdje je stao, nakon toga se restarta i svi podaci su i dalje tu.

 

Evo nadam se da će i drugima proći sve uspješno kao i meni.

 

 

 

 

A što se tiče performansi na 9-ki, nakon jedno par dana je baterija došla napokon na svoje, pa mi sad ok, iako jedino mi fali call recorder, ali eto to je do Androida baš kako je već netko rekao...

Općenito mi se čini mobitel fluidniji nego na osmici.

 

 

8 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
Zato MIUI ima call recorder na Androidu 9...
16 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
Umbel kaže...
Zato MIUI ima call recorder na Androidu 9...

 Moj ACR radi ali jedva se cuje druga strana kada se pusti naknadno audio zapis.

Skoro pa neupotrebljivo

13 godina
offline
Huawei P20/P20 PRO

Došao mi update pred 3 dana.

 

-baterija kraće traje

-face detection radi sporije nego prije

-ostale promjene nisam ni vidio....

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Huawei P20/P20 PRO

Nadogradio novi update, osjeti se brza potrošnja baterije nakon 1.punjenja, ima netko savjet? 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
Isto, nakon par dana koristenja baterija osjetno krace traje :(
Takodjer, cini mi se kao da su malo perfomanse opcenito slabije, na pocetku je to letilo sve, al vec nakon 10ak dana koristenja sa novim updateom kao da su perfomanse opale, nije mi to fluidno kao prvih dana, niti kao prije update.
PSN Tokioplastic292
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
Kod svake veće nadogradnje je preporučljivo napraviti factory reset. Ja nisam, ali niti ne primjećujem probleme...
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Huawei P20/P20 PRO

ma majku im nabijem sa updateom, ovaj face detection niš ne valja nakon updatea. prije nisam ni osjetio da to imam, samo podigneš mob ili stisneš tipku, a sada svaki put vidim onaj mali smajlić za provjeru i još k tome puno puta i ne uspije detection.

nadam se da će to ispravit sa nekim slijedećim updateom.

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
Update je samo za P20 Pro ili i za obicni P20?Imam P20 a jos nisam nikakav update dobio.
 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Huawei P20/P20 PRO

Jučer došao i 9.0.0.195.

cca 600MB

Always code as if the one ending up maintaining your code is a violent psychopath who knows where you live
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Huawei P20/P20 PRO

Jel svi koristite stock kamera app za P20 pro ili koristite neki drugi app..jednostavno mi se slika ne čini ni blizu kvaliteti kakve gledan na netu

Not funny dude
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO

Stock

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
11 godina
neaktivan
offline
Huawei P20/P20 PRO

Pozdrav svima! Nabavio sam P20 Pro međutim u nedoumici sam dal da ga azuriram na Pie ili je bolje ostati na Oreu (sto se tice baterije, fluidnosti, gresaka nekih i sl.)?

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
Nemaš problema s time. Slobodno napravio update. I ako je novi, obavezno factory reset.
15 godina
neaktivan
offline
Huawei P20/P20 PRO

Pozdrav !

 

 

Imam pitanjce / problem u vezi spajanja Huawei P20 na TV.

Spojam sa USB-C na HDMI, čista klasika.. ali problem je što mi TV ne prepoznaje kao izlaz zvuka, nemam uopče opciju da odaberem TV, nego samo mobitel.

Slika je sve 5.

 

Znate možda gdje bi bio problem ? Pokušao sam pretražiti sve moguće opcije na mobitelu i ne nalazim ništa korisno ili vezano za to.

 

Nešto sam po forumima čitao da ima aplikacija ''Soundabout'' za rješenje tog problema.. ali nije više free kao nekad, pa da ne bacam novac u vjetar za nešto ŠTO BI MORALO RADITI OUT OF THE BOX.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
Meni radi sve uredno. Mozda ti nije uredu taj kabl?
PSN Tokioplastic292
16 godina
offline
Huawei P20/P20 PRO

Uopće ne znam gdje bih smjestio pitanje za kupnju Huaweia P20

 

trenutačno sam u A1 mreži, imaju onu web akciju za popust uređaja u tarifi L

 

55Kn mj otplata mobitela + 310kn tarifa = 365kn/mj na 2 godine

 

isto to u Magenti je 262Kn/mj ili Tele2 259Kn/Mj

 

zašto uopće A1 toliko dere s cijenama? 100kn je puno previše

 

 

Magenta nudi i P20 pro za 118Kn/mj u čemu je fora?

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
Stari moj pa ne budi lud, kakve puste tisuce kuna za pretplate i krseve od mobitela, kupis auto za te novce

https://www.njuskalo.hr/huawei-p20/huawei-p20-garancija-2-god-vakumiran-danas-kupljen-oglas-27799265

Posudi ak nemas i uzmi tarifu na bonove, npr. imas za Zen 1000 min, 6GB za 95 kn/mj ili za Chill 1000 min, 4GB za 75 kn/mj

I kroz dvije godine ti ostane kesa za novi mobitel
 
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Huawei P20/P20 PRO

Evo još jednog ponosnog vlasnika P20 Pro... Ubo ga na njušci za 3000kn, nov... 

 

Dvoumio se između S9+ i njega, ali ipak je presudila baterija, a i kamera... A i cijena je bila odlična...

 

I odmah iznenađenje i dodatni bodovi čim sam došao doma... Google Assistent se može upalit i dok je ekran ugašen, a to baš nisam vidio na puno Android uređaja koji nisu Google Pixeli... Također nisam to vidio niti u jednoj recenziji da je moguće...

 

Žao mi je jedino zbog bežičnog punjenja, no draže mi je imati dobru bateriju nego lošu i bežično punjenje na S9+... A Mate 20 Pro mi je ipak bio malo preskup...

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.3.2019 0:11 (lllnuclearlll).
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
Stvarno dobra cijena, za 3000kn je to odlična kupnja. Ono sto me muči je da sam ga u 6/2018 platio 5000kn i u 9 mjeseci izgubio sam pun k... para... 🙈 A sad ga prodajem. Mislim da ni na jednom mobitelu, uključujući s7e kojem sam razbio ekran, nisam popusio toliko novaca 💷 😎
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.3.2019 19:48 (Dan1234567890).
 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
Dan1234567890 kaže...
Stvarno dobra cijena, za 3000kn je to odlična kupnja. Ono sto me muči je da sam ga u 6/2018 platio 5000kn i u 9 mjeseci izgubio sam pun k... para... 🙈 A sad ga prodajem. Mislim da ni na jednom mobitelu, uključujući s7e kojem sam razbio ekran, nisam popusio toliko novaca 💷 😎

Da... Ja zato uvijek uzimam, a i preporučujem kupovanje flagship telefona prošle generacije... Imati najnovije mi ne znači puno, a ovako uvijek kupim vrhunski uređaj za neku ajmo reć normalnu cijenu 

 

No tko ima viška para, naravno uzet će najnovije i najbolje. 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice