Huawei P20/P20 PRO izdvojena tema

poruka: 686
|
čitano: 265.084
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Huawei P20/P20 PRO
Pa ako gledamo općenito, S9 je bolji, kompletniji mob.
Osim kamere (samo slikanje), ne znam što Pro može ponuditi više od S9. Osobno bi rađe mrvu lošiju, al da ima 3,5mm jack
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
CroDexter kaže...
ocean77 kaže...
CroDexter kaže...
Eto, ja upravo kupujem mob i ne da mi se kupovati S9 ali Huawei kao da mi govori imamo super HW ali slike nisu bitne. I fakat sam na korak da na kraju uzmem S9.

 

Ne moras se bojati P20 PRO ako ga znas koristiti... on ima gomilu opcija i ako se ne koriste dobro za odredjene situacije moze dovesti do mjesovitih uzoraka i podjeljenih misljenja...ako si vise jednostavan lik kojemu se neda isprobavati sve sto nudi P20 PRO uzmi si neki jednostavniji mobitel poput Pixela, iPhonea ili S9.

 

Imam dobru ponudu za S9, S9+ i P20 preko tarife. P20 mi je super po svemu ali kad sam vidio sliku od gore pao mi je mrak na oči. Pogledao sam 15-20 Youtube reviewa i XY usporedbi. Nemam potrebu za RAW i planiram raditi samo automatiku. Najradije bi Pixela 2 ali to mi je previše para s obzirom da u tarifi dobijem S9 ili P20 za odličnu cijenu.

 Uzmi S9+ i miran si

Hearthstone: Maks0806#2960
10 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
zuper kaže...
Pa ako gledamo općenito, S9 je bolji, kompletniji mob.
Osim kamere (samo slikanje), ne znam što Pro može ponuditi više od S9. Osobno bi rađe mrvu lošiju, al da ima 3,5mm jack

 

 

Kako kome...ja sam imao pola godine S8+ koji je prakticki isti mob izvana i od pocetka nisam bio sretan s tim mobom.

Meni ti zaobljeni rubovi ekrana nikako nisu odgovarali jer nisam netko tko ima mob i bas ga briga kako ce izgledati nakon par mjeseci pa mi je jako bitno da je taj mob lako adekvatno zastititi, a  da pri tome ne trpi estetika i funkcionalnost...sto se toga tice meni je S8+ bio nocna mora...najgori mob po tom pitanju do sada.

Sve je to lijepo dok je novo i kada se izvadi iz kutije, ali kasnije ne bas...da stvar bude gora uzasno su lose zasticeni protiv grebanja.

Ostalo mi je tako-tako...bixby me nervirao, aplikacija kamere je uzasno neozbiljna sa onim dodacima iz snapchata, baterija nije bila bas sjajna, nije bio nesto posebno dobro ni optimiziran...sve skupa nakon S8+ zelja da kupim S9+ je ravna nuli.

Netko tko nije imao S8+ i dolazi sa neceg starijeg vjerojatno drugacije gleda.

9 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
Koliko vidim recenziju, p20 pro moze ponuditi dosta bolju bateriju od s9+.
I to ako zanemarimo jos da mi ovdje imamo exynos, koji ima jos dodatnih problema sa baterijom u odnosu na SD. ;-)
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.4.2018 22:03 (Dan1234567890).
13 godina
odjavljen
offline
Huawei P20/P20 PRO

 

MKBHD

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Huawei P20/P20 PRO

Može li se i ima li smisla koristiti neku alternativnu kameru na P20 Pro?
Prvenstveno mislim za automatiku.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
CroDexter kaže...

Može li se i ima li smisla koristiti neku alternativnu kameru na P20 Pro?
Prvenstveno mislim za automatiku.

Bilo bi jako zanimljivo kad bi netko složio Google HDR+ za navedenu kameru. Čisto da se vidi kako slike izgledaju.

 

7 godina
neaktivan
offline
Huawei P20/P20 PRO

Dečki pitanje.

Huawei p20 pro ili Xiaomi mi mix 2s?

Mislim ovih dana kupiti, a nisam još odlučio.

Unaprijed hvala!

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
Ja bih P20 PRO iako je i Mi Mix 2S odlican kao i Xiaomi općenito.
Ovaj Mi Note 3 me toliko oduševio da tu marku sada potpuno drugačije percipiram.
 
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO

Evo i ja imam mi note 3 i oduševljen sam. Ma ni točkice zastoja ni ničega. Zato neznam kakav bi bio Huawei jer još nisam imao mobitele te marke.  Na honoHonorbi uzeo mi mix 2s, ali nemaju još Global, a mislio sam ručno skinuti taj Global rom, ali neznam kako to ide.

14 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
R36 kaže...
CroDexter kaže...

Može li se i ima li smisla koristiti neku alternativnu kameru na P20 Pro?
Prvenstveno mislim za automatiku.

Bilo bi jako zanimljivo kad bi netko složio Google HDR+ za navedenu kameru. Čisto da se vidi kako slike izgledaju.

 

Da, to je i meni palo na pamet. Ali platio bi dobar kamera app i 100-200 kn koji bi mogao izvući iz tog HW dobru sliku.

 

Mislim da ću ipak uzeti P20 Pro jer je kamera hardverski najbolja, a valjda će biti nekakvog appa koji će to iskoristiti.

10 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
CroDexter kaže...
R36 kaže...
CroDexter kaže...

Može li se i ima li smisla koristiti neku alternativnu kameru na P20 Pro?
Prvenstveno mislim za automatiku.

Bilo bi jako zanimljivo kad bi netko složio Google HDR+ za navedenu kameru. Čisto da se vidi kako slike izgledaju.

 

Da, to je i meni palo na pamet. Ali platio bi dobar kamera app i 100-200 kn koji bi mogao izvući iz tog HW dobru sliku.

 

Mislim da ću ipak uzeti P20 Pro jer je kamera hardverski najbolja, a valjda će biti nekakvog appa koji će to iskoristiti.

 

Taj app vec postoji i to je defaultna app.

Sam Huawei je napravio pomutnju sa tim AI i mnogi recenzenti su uputili kritiku iskljucivo na AI koji se ionako moze iskljuciti.

Nije ni taj AI los i svidjat ce se onima koji vole filtrirati slike jer sa AI to nece morati jer ce dobiti direktno iz moba lijepo plavo nebo, lijepu zelenu travu ili hranu koja izgleda ljepse nego uzivo...tko to ne zeli ugasi AI i ima natural look fotke koje po nicemu nisu lose i automatika odradjuje odlican posao.

Tko zeli maksimum maksimuma ukljucit ce RAW, manual mode i ako je dobro svjetlo jos i 40 MP i u takvoj kombinaciji je to za mnoge overkill...tko kuzi te stvari sa tim mobom ce imati hrpu zabave obzirom na brdo mogucnosti kamere...gdje je jos i zoom 3X pa zoom 5X pa monokromatska fotografija (ima masa fanova i toga)...s druge strane na jednom Pixelu imas jednu kameru (doduse vrijednu) i nikakve mogucnosti manualnog podesavanja, igranja, ucenja i sl...ja sebe dobro znam i meni bi Pixel kao i iPhone dosadio za 2 dana.

10 godina
offline
Huawei P20/P20 PRO

https://mob.hr/huawei-p20-pro-recenzija/

 

Evo i Mislav je slozio odlicnu recenziju, po meni najbolju do sada vezanu za P20 PRO.

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.4.2018 18:31 (ocean77).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
ocean77 kaže...

 

Taj app vec postoji i to je defaultna app.

Sam Huawei je napravio pomutnju sa tim AI i mnogi recenzenti su uputili kritiku iskljucivo na AI koji se ionako moze iskljuciti.

Nije ni taj AI los i svidjat ce se onima koji vole filtrirati slike jer sa AI to nece morati jer ce dobiti direktno iz moba lijepo plavo nebo, lijepu zelenu travu ili hranu koja izgleda ljepse nego uzivo...tko to ne zeli ugasi AI i ima natural look fotke koje po nicemu nisu lose i automatika odradjuje odlican posao.

Tko zeli maksimum maksimuma ukljucit ce RAW, manual mode i ako je dobro svjetlo jos i 40 MP i u takvoj kombinaciji je to za mnoge overkill...tko kuzi te stvari sa tim mobom ce imati hrpu zabave obzirom na brdo mogucnosti kamere...gdje je jos i zoom 3X pa zoom 5X pa monokromatska fotografija (ima masa fanova i toga)...s druge strane na jednom Pixelu imas jednu kameru (doduse vrijednu) i nikakve mogucnosti manualnog podesavanja, igranja, ucenja i sl...ja sebe dobro znam i meni bi Pixel kao i iPhone dosadio za 2 dana.

Ako pogledamo da većina aplikacija prije upload-a slike ima mogučnost uređivanja slike s pun k... filtera onda mi se ovaj AI gubi smisao., al ajde.

 

Ako pričamo o zabavi koju si ti naveo...nema veće zabave od virtualne stvarnosti i nadam se da će sljedeći top modeli to imat, osim ako tu funkciju Google nije za sebe rezervirao. Više me ljudi pitalo koji je to mobitel zbog virtualne stvarnosti nego zbog bilo kojeg drugog segmenta mobitela.

 

Svaka čast tko zna i ima se vremena igrat s tri kamere., i slažem se da Pixel ima manu što nema manualni mod, ali sam već prije naglasio da ti taj manualni mod nadomjesti Google HDR. Dobiješ sliku onakvu kakvu bi i sam htio dobit.

 

Ako pričamo o učenju -  Pixel Visual Core čip koji sve radi i troši manje energije, nego da sam procesor sliku obrađuje.

 

Tko hoće jednostavnost i vrhunske slike u svim uvijetima bez puno filozofiranja ima Pixel ili Iphone pa i Samsung (meni je oduvijek Samsungova automatika bila odlična), a tko hoće sve ostalo oko slikanja ima P20 Pro

12 godina
offline
Huawei P20/P20 PRO

Ekipo pa šta nitko od Vas ovdje na forumu ne misli kupit ovaj mob? Jer ima netko da razmišlja o navedenom mobu pa da čujemo iskustva iz prve ruke.

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
R36 kaže...

Ekipo pa šta nitko od Vas ovdje na forumu ne misli kupit ovaj mob? Jer ima netko da razmišlja o navedenom mobu pa da čujemo iskustva iz prve ruke.

pa cekaj tek je izasao

 

P20 cekam na 2500kn, vec su na 3000kn

 

a P20Pro cekam na 3500, tek je na 4200kn

 

koji prvi dode do cijene na koju ciljam toga cu uzeti 

7 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
TTTT je uzeo pro ali je van drzave i nema neta pa ce se javiti kad se vrati 😁
10 godina
offline
Huawei P20/P20 PRO

Meni bi danas trebao doci P20 PRO Twilight.

 
4 0 hvala 1
13 godina
online
Huawei P20/P20 PRO

Rođak mi je kupio P20 Pro taman prije puta u Shanghai, stavlja fotke na fejs kako slika i nađe vremena za upload, maznuo sam ih nekoliko pa stavljam ovdje :)

Moj PC  
8 0 hvala 4
9 godina
odjavljen
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
Gledam sad cijene na njuškalu i nemrem vjerovati da se P20 već sad da nabavit za 3500 kn, ima čak i za manje.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
kbenzema kaže...
Gledam sad cijene na njuškalu i nemrem vjerovati da se P20 već sad da nabavit za 3500 kn, ima čak i za manje.

Mene više šokira da P20 Pro ima već za 4200 kn
Već je standardno oko 4500

10 godina
offline
Huawei P20/P20 PRO

Toliko sam ga ja platio,cekao sam i brzo docekao...pa ti sad kupi S9 plus i pljucni preko 1000 Kn vise.

Da im je cijena u lipu ista mozda bi jos i razmislio iako mi se vise svidja P20 PRO...cijena ce mu sada malo usporiti padati do 3800 i tu bi se trebala stabilizirati.

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
ocean77 kaže...

Toliko sam ga ja platio,cekao sam i brzo docekao...pa ti sad kupi S9 plus i pljucni preko 1000 Kn vise.

Da im je cijena u lipu ista mozda bi jos i razmislio iako mi se vise svidja P20 PRO...cijena ce mu sada malo usporiti padati do 3800 i tu bi se trebala stabilizirati.

ide to dolje jos, trebaju ljudi pare za more, pa je najlakse i nabrze produljit pretplatu i prodati uredaj

 

svake godine prije ljeta ista prica 

16 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
ocean77 kaže...

Toliko sam ga ja platio,cekao sam i brzo docekao...pa ti sad kupi S9 plus i pljucni preko 1000 Kn vise.

Da im je cijena u lipu ista mozda bi jos i razmislio iako mi se vise svidja P20 PRO...cijena ce mu sada malo usporiti padati do 3800 i tu bi se trebala stabilizirati.

 Ajd javi dojmove.

12 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
3dfx kaže...

P20 cekam na 2500kn, vec su na 3000kn

 

 

 Daj mi reci gdje ima zapakiran P20 za 3k, odmah uzimam

29.11.2010= Barcelona-Real Madrid 5:0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
Ima jedan na njuškalu korišten tjedan dana za 2900 te novi za 3300, to je najniže.
6 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
KiX777 kaže...
3dfx kaže...

P20 cekam na 2500kn, vec su na 3000kn

 

 

 Daj mi reci gdje ima zapakiran P20 za 3k, odmah uzimam

 Pa po oglasima, potraži.

10 godina
offline
Huawei P20/P20 PRO

Beauty and the beast...

 
5 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
Čestitam,i normalno nabavi koju sliku :-)
12 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
amo kolega baci recenziju za koji dan (ma moze i odma haha)
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice