Huawei P30/P30 Pro izdvojena tema

poruka: 1.926
|
čitano: 546.058
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

P30 pro je skinut sa liste uredjaja koji se isticu po kvalitetnim kamerama 

 

https://www.phonearena.com/news/Google-remove-Huawei-P30-Pro-Mate-X-Android-website_id116286

 
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Huawei P30/P30 Pro

vidim da su mnogi pitaju zašto su se Amerikanci okomili baš na Huawei

a ne na druge kineske marke. Nije mi jasno što nije jasno, druge marke nisu ni približno značajne.

Huawei je putem 5G mreža pokušao uzeti primat u mobilnoj telefoniji

i dobio je košarkaškim rječnikom "bananu".

Vlasnik Huawei je kineska država, a kineskom državom upravlja kineska

vojska i komunistička partija. Treba li dalje objašnjavati, sigurnosne i političke

aspekte toga. Osim toga Huawei se nametnuo na tržištu unatoč vrlo

visokim cijenama za svoju kinesku robu i to ne može odgovarati Samsungu i Appleu koji godinama

vode igru. Bez američkog softvera i bez američkih čipova Huawei ne bi nikada toliko narastao.

Očito su se precjenili i u Americi i u Europi će biti onemogućeni. Ostaje pitanje Afrike i Južne Amerike

otvorenim.  Vidim da ljude nemaju pojma kolike su carine na uvoz robe u Kinu, čisti protekcionizam i Trump

samo uvodi reciprocitet i carine na uvoz kineske robe u USA su samo izjednačene. kakva su ljudska prava tamo i standard ljudi posebna je ali bitna priča.

 

Čini se da ovih dana za Huawei nevoljama nema kraja. Google je danas sa svojih stranica uklonio svaki spomen P30 Pro i Mate X uređaja s Android web stranice, a ubrzo nakon toga SD Association Huawei je isključila iz članstva pa tako budući Huawei uređaji neće moći koristiti microSD memorijske kartice.

 

Moje je mišljenje da Huawei polako postaje poluproizvod i da će novi korisnici biti samo fanovi koji će pristajati na mnoge kompromise.

U Hrvatskoj se on prodavao, ali nije došao na prvo mjesto unatoč vrlo agresivnom totalnom marketingu i reklamama tipa...

stigao je najbolji mobitel današnjice. Kineski mobiteli umjesto da su se držali politike "jeftino i dobro" krenuli

su u politiku " vrlo skupo, vrlo prosječno + maksimalno špijuniranje". Samo gazda br. 1 smije špijunirati što poželi.

 

 
0 13 hvala 0
9 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
kućaposo kaže...

vrlo skupo, vrlo prosječno + maksimalno špijuniranje". Samo gazda br. 1 smije špijunirati što poželi.

 

 hahahahaahahah

 

ono kad boli sto imas skuplje i lošije u isto vrijeme.. buthurt

al dobro, i djeci će doći iz dupeta u glavu jednog sunčanog dana

Poruka je uređivana zadnji put sub 25.5.2019 15:48 (digitall).
8 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Na kraju bude nekog dogovora da se puste Amerićke kompanije da slobodno fukcioniraju u Kini a zauzvat ce se Huawei vratiti na staro.

 
3 0 hvala 0
10 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

Trazi neko onu neo gel foliju? Dolazi mi sutra, placena 15€

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Ja ju imam, a kolega je narucio istu kao moju...nakon tjedan dana sve odlicno, nigdje ne zjeva i ne odljepljuje se.
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Ja stavio u mobile outfiteru , isto je odlična.. kao nekakva gel verzija. Ogrebao je neki dan i ogrebotina se povukla nakon par sati.
 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Huawei P30/P30 Pro

mozda glupo pitanje to je neka vrsta kaljenog bolja od kaljenog ? google-am, youtube-am medutim nista mi ne izbacuje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Nije bolja, to je folija i sprijecava samo grebanje ekrana.
5 godina
neaktivan
offline
Huawei P30/P30 Pro
Kako na p30 naci njegov "siri" tj kada kazes Ok google da se pokrene glas? Takodje kako namjestiti da zaokruzis dio koji zelis da "slikas"zglobom
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

Jesu li pocele padati cijene ma Njuskalu? I za koliko, moga bi zamijeniti svoj p9 lite s friskim za nisku paru? :)

Vidim da p30 pro kosta preko 4tisuce, neki klaunovi traze i do 7,  prosjek 4700kn. Hoce li ic brzo dolje

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.5.2019 17:40 (fromilid).
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
fromilid kaže...

Jesu li pocele padati cijene ma Njuskalu? I za koliko, moga bi zamijeniti svoj p9 lite s friskim za nisku paru? :)

 Jesu...ja kupio novog za 1400kn.

 

10 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Jako povoljno ga neces dobiti jer za to nema razloga...racunaj na nekih 3500 do 4000 kroz neki naredni period.
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

Sad će to brže nego što mislite 

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

takoder se nadam da ce sve ove budale koje panicare, pocet masovno prodavat P30P, da mu sto brze padne cijena i kad dode do 2500, prodajem svoj S10 i kupujem

 

tko bi lud propustio takvu priliku, za te pare kupit jedan od 3 najbolja telefona ove godine, hvala gospon Trump 

Moj PC  
0 1 hvala 0
9 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

ja cekam pa padne cijena da uzmem i zeni jos jedan (nikako docekat), note8 stvarno ima losu bateriju kad se naviknes na bolje..

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
thebatman kaže...

Trazi neko onu neo gel foliju? Dolazi mi sutra, placena 15€

 Kakvu GEL FOLIJU ?

5 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Bolje da ne znaš. Stavio jednom i skinuo isti sekund. Baš je to gel folija. Loše kao što i zvuči...
5 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
...
Poruka je uređivana zadnji put uto 28.5.2019 19:05 (Posmatrač).
10 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Posmatrač kaže...
Bolje da ne znaš. Stavio jednom i skinuo isti sekund. Baš je to gel folija. Loše kao što i zvuči...

 

 

Ja ju imam i dalje, proizvod od Spigena.

Naravno da osjecaj pod prstima nije kao kada nema nista, ali nakon 2 dana sam navikao.

Ono sto je bitno je to da savrseno sjeda, nema prasine koja se zavlaci na rubovima i odlicno stiti ekran...preporuka svakako.

10 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Slazem se sa @ocean77, prvo je bio užasan osjećaj pod prstima ali nakon dan dva se navikneš.. štiti , to je najbitnije. A stvarno je nevidljiva na ekranu.
10 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Dario7 kaže...

 

Biti će, ma mi smo se to malo zezali - one rare minerale kaj nam trebaju za F-35 i patriote i za 95% stvari na kaj smo navikli budete poslali sljdeći tj. kak se obecali jel 

5 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
ocean77 kaže...
Posmatrač kaže...
Bolje da ne znaš. Stavio jednom i skinuo isti sekund. Baš je to gel folija. Loše kao što i zvuči...

 

 

Ja ju imam i dalje, proizvod od Spigena.

Naravno da osjecaj pod prstima nije kao kada nema nista, ali nakon 2 dana sam navikao.

Ono sto je bitno je to da savrseno sjeda, nema prasine koja se zavlaci na rubovima i odlicno stiti ekran...preporuka svakako.

 meni je uzasna za koristenje i glupo mi je stiti uredja na nacin da mi ga je odvratno koristiti..... Koristim Mate 9 pro vec godinu i pol dana bez ikakve zastite i ima par sitnih packi na ekranu ali h ne vidim i vide se ako ih bas trazis ali zato je koristenje uzivancija....

4 godine
protjeran
offline
Huawei P30/P30 Pro

Ja takoder nisam nikad bio fan zastiti medutim ja sam traljav.

Meni mob pada jebigq, da ne pricam koliko ga je puta headphone jack 

kojeg vise nemam spasio od pada. Da je cijeli aluminijski kao nekox dobri stari htc imao bi samo zastitu na ekranu i furao ga bez maske.

Ovak ne zelim i ne usudim se ni pitat koliko je ekran i straznje staklo za p30p.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Meni ga je bas naprotiv zadovoljstvo koristiti zato sto znam da je sve zasticeno i da nemam brige oko toga.
 
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Huawei P30/P30 Pro

Ako je netko zainteresiran, prodajem P30 Pro 128GB plave boje, stoji mi u kutiji već mjesec dana, otvoren isproban vraćen u kutiju. Koristim Samsung tako da mi je ovaj višak. 4000 kn, ako nekome treba neka se javi u inbox.

 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Huawei P30/P30 Pro

Ja imam front tpu/back hard case 360 za p30p nekoristenu, al ju poklanjam.

Pa ako netko zeli neka se javi da mu posaljem il u zgu osobno predam iza 15h radnim danima.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

P30 pro ili mate 20?

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice