Huawei P30/P30 Pro izdvojena tema

poruka: 1.926
|
čitano: 546.152
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Dario7 kaže...

Stigla je meni prošli tjedan ta Ultra Hybrid od Spigena.

Odlična je.

Razlika između nje i Liquid Crystal je u zadnjoj strani.

UH ima zadnju stranu od tvrde plasike a LC je cijela kao silikonska (oba dvije su full tvrde i rubovi sjedaju savršeno uz mobitel.

 

Jedino je problem ako imate kaljeno staklo na ekranu , maska je full blizu ekrana pa ćete morati skinuti kaljeno staklo.

UH je full prozirna a LC je malo žućkasta.

 

 

 

 Da, zato sam uzeo tu s tvrdom pozadinom...namjerno, a i cijena je bila super..

A kaljeno sam naručio isto njihovo, neko kojem je na opisu pisalo da je kompatibilno sa caseom :)

10 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Evo tako izgleda na mob-u ultra hybrid spigen
 
0 0 hvala 2
4 godine
protjeran
offline
Huawei P30/P30 Pro

Boja bomba. Meni tak ide na kurac kaj smo mi ograniceni bojama.

Ja bi ubio za onaj amber sunrise. Koliko je telefon lijep nebi ga ni furao u maskici.

 

E da ona folija sta sam kupio u insignumu bio jesam malo skeptican u pocetku.

ali sad nakon 2 tjedna mislim da je proslo ako se ne varam, sve stoji, nista se ne odljepljuje niti ne

ne smeta pri koristenju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
bloodborne kaže...

Boja bomba. Meni tak ide na kurac kaj smo mi ograniceni bojama.

Ja bi ubio za onaj amber sunrise. Koliko je telefon lijep nebi ga ni furao u maskici.

 

E da ona folija sta sam kupio u insignumu bio jesam malo skeptican u pocetku.

ali sad nakon 2 tjedna mislim da je proslo ako se ne varam, sve stoji, nista se ne odljepljuje niti ne

ne smeta pri koristenju.

 je, i meni je isto bomba.

Još je puno ljepši uživo.

 

Zato sam i tražio neku super prozirnu maskicu i našao od Spigena.

 

Imao sam takvu foliju od mobileoutfitters-a ali sam skinuo nakon nekog vremena jer štiti samo od grebanja.

Pazim na mobitele kao na oko u glavi :)

4 godine
protjeran
offline
Huawei P30/P30 Pro

Ja sam nazalost u glupom tele 2 mogao birati zenski christal ili crna. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
R36 kaže...

...... Sve ispod x5 optički, x10 digitalni ili x50 hibridni zoom me ne zadovoljava. 

 

Ako se po nečemu mobiteli ističu je kamera i baterija - sve ostalo su mizerne razlike.

 

 Svi mobiteli imaju digitalni zoom. Zove se crop ;)

9 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Posmatrač kaže...
R36 kaže...

...... Sve ispod x5 optički, x10 digitalni ili x50 hibridni zoom me ne zadovoljava. 

 

Ako se po nečemu mobiteli ističu je kamera i baterija - sve ostalo su mizerne razlike.

 

 Svi mobiteli imaju digitalni zoom. Zove se crop ;)

točno, samo sto je u ovom slučaju 10x digitalni zoom crop od 5x optike, što znači samo 2x crop, dok je kod drugih 10x ili 5x crop

 

a kod p30p nije samo crop nego i stapanje slike sa drugog senzora u taj s kojeg cropa

 

zanimljivo da je konkurencija i dalje nepostojeća..

12 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
digitall kaže...
Posmatrač kaže...
R36 kaže...

...... Sve ispod x5 optički, x10 digitalni ili x50 hibridni zoom me ne zadovoljava. 

 

Ako se po nečemu mobiteli ističu je kamera i baterija - sve ostalo su mizerne razlike.

 

 Svi mobiteli imaju digitalni zoom. Zove se crop ;)

točno, samo sto je u ovom slučaju 10x digitalni zoom crop od 5x optike, što znači samo 2x crop, dok je kod drugih 10x ili 5x crop

 

a kod p30p nije samo crop nego i stapanje slike sa drugog senzora u taj s kojeg cropa

 

zanimljivo da je konkurencija i dalje nepostojeća..

Lijepo objašnjeno...

5 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
digitall kaže...
Posmatrač kaže...
R36 kaže...

...... Sve ispod x5 optički, x10 digitalni ili x50 hibridni zoom me ne zadovoljava. 

 

Ako se po nečemu mobiteli ističu je kamera i baterija - sve ostalo su mizerne razlike.

 

 Svi mobiteli imaju digitalni zoom. Zove se crop ;)

točno, samo sto je u ovom slučaju 10x digitalni zoom crop od 5x optike, što znači samo 2x crop, dok je kod drugih 10x ili 5x crop

 

a kod p30p nije samo crop nego i stapanje slike sa drugog senzora u taj s kojeg cropa

 

zanimljivo da je konkurencija i dalje nepostojeća..

 nema veze koliki je crop. I dalje je crop... Koji mozes napraviti i sa pinch to zoom. Moze link gdje je objasnjeno to stapanje slika?

9 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Posmatrač kaže...
digitall kaže...
Posmatrač kaže...
R36 kaže...

...... Sve ispod x5 optički, x10 digitalni ili x50 hibridni zoom me ne zadovoljava. 

 

Ako se po nečemu mobiteli ističu je kamera i baterija - sve ostalo su mizerne razlike.

 

 Svi mobiteli imaju digitalni zoom. Zove se crop ;)

točno, samo sto je u ovom slučaju 10x digitalni zoom crop od 5x optike, što znači samo 2x crop, dok je kod drugih 10x ili 5x crop

 

a kod p30p nije samo crop nego i stapanje slike sa drugog senzora u taj s kojeg cropa

 

zanimljivo da je konkurencija i dalje nepostojeća..

 nema veze koliki je crop. I dalje je crop... Koji mozes napraviti i sa pinch to zoom. Moze link gdje je objasnjeno to stapanje slika?

lol sta pricas ti? jel bolje uzet crop pola slike ili desetinu slike? tebi to isto?

 

https://www.ubergizmo.com/articles/huawei-p30-pro-zoom-test/

 

 Field of View Fusion that merges two shots from the 26mm and the 135mm cameras. It works by “fusing” (merging) data from photos taken at multiple zoom levels

 

By doing so, Huawei increases details at the center of the photo where it is typically most important, while the edges may mostly contain data from the 26mm lens. We suspectthat Huawei gets the 26mm image using the 40 Megapixel mode that can capture nearly as well as a 2X optical zoom in bright light

5 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
digitall kaže...

lol sta pricas ti? jel bolje uzet crop pola slike ili desetinu slike? tebi to isto?

 

https://www.ubergizmo.com/articles/huawei-p30-pro-zoom-test/

 

 Field of View Fusion that merges two shots from the 26mm and the 135mm cameras. It works by “fusing” (merging) data from photos taken at multiple zoom levels

 

By doing so, Huawei increases details at the center of the photo where it is typically most important, while the edges may mostly contain data from the 26mm lens. We suspectthat Huawei gets the 26mm image using the 40 Megapixel mode that can capture nearly as well as a 2X optical zoom in bright light

 De ne budali i citaj sa razumijevanjem. 

1. Digitalni zoom je crop koji se obavlja na kraju. Aparat ti radi kako ti kazes 2x crop. Sta tebe sprecava da nakanadno odradis bilo koji crop pa i taj 2x. U cemu je razlika?

2. U clanku jasno pise da se za 5+zom koristi samo 135mm kamera i nikakav se merge ne radi. Taj merge se radi samo za zoom 3x5x a to je opticki zoom... Digitalni zoom ili crop se radi samo na slikama sa 135mm kamere....

 

  • 1-2X: 26mm Primary only
  • 3-5X: 26m Primary + 135mm Zoom data merge
  • 5X+: 135mm Zoom on

 

Digitalni zoom je sarena laza i to ima svaki mobitel samo nema tipke nego moras "rucno".....

 

 

 

Sam si sebe pobio....

9 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Posmatrač kaže...
digitall kaže...

lol sta pricas ti? jel bolje uzet crop pola slike ili desetinu slike? tebi to isto?

 

https://www.ubergizmo.com/articles/huawei-p30-pro-zoom-test/

 

 Field of View Fusion that merges two shots from the 26mm and the 135mm cameras. It works by “fusing” (merging) data from photos taken at multiple zoom levels

 

By doing so, Huawei increases details at the center of the photo where it is typically most important, while the edges may mostly contain data from the 26mm lens. We suspectthat Huawei gets the 26mm image using the 40 Megapixel mode that can capture nearly as well as a 2X optical zoom in bright light

 De ne budali i citaj sa razumijevanjem. 

1. Digitalni zoom je crop koji se obavlja na kraju. Aparat ti radi kako ti kazes 2x crop. Sta tebe sprecava da nakanadno odradis bilo koji crop pa i taj 2x. U cemu je razlika?

2. U clanku jasno pise da se za 5+zom koristi samo 135mm kamera i nikakav se merge ne radi. Taj merge se radi samo za zoom 3x5x a to je opticki zoom... Digitalni zoom ili crop se radi samo na slikama sa 135mm kamere....

 

  • 1-2X: 26mm Primary only
  • 3-5X: 26m Primary + 135mm Zoom data merge
  • 5X+: 135mm Zoom on

 

Digitalni zoom je sarena laza i to ima svaki mobitel samo nema tipke nego moras "rucno".....

 

 

 

Sam si sebe pobio....

fino ti pise da mob po potrebi radi merge s vise leca, to si trazio. nadi koji to jos radi. ne mozes.

 

ti potpuno ne razumijes osnove osnova. kad ides slikati nesto udaljeno 50 metara, da bi na slici dobio samo to sto zelis (npr. neki kip), imas 5x opticki zoom, da bi izbacio sve iz kadra stavis 10x zoom, to je crop 2x od ovog 5x optickog (koji nije crop kontas???)

da bi to napravio sa npr. s10+ onda on mora cropati daleko vise da bi dobio isti kadar. s naravno zbog toga potpuno izgubljenim detaljima, kao sto se vidi u svim usporedbama.

 

ti mislis da je na p30p 10x zoom crop isti kao na svakom drugom mobu.. kakva logika 

 

5 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
digitall kaže...
Posmatrač kaže...
digitall kaže...

lol sta pricas ti? jel bolje uzet crop pola slike ili desetinu slike? tebi to isto?

 

https://www.ubergizmo.com/articles/huawei-p30-pro-zoom-test/

 

 Field of View Fusion that merges two shots from the 26mm and the 135mm cameras. It works by “fusing” (merging) data from photos taken at multiple zoom levels

 

By doing so, Huawei increases details at the center of the photo where it is typically most important, while the edges may mostly contain data from the 26mm lens. We suspectthat Huawei gets the 26mm image using the 40 Megapixel mode that can capture nearly as well as a 2X optical zoom in bright light

 De ne budali i citaj sa razumijevanjem. 

1. Digitalni zoom je crop koji se obavlja na kraju. Aparat ti radi kako ti kazes 2x crop. Sta tebe sprecava da nakanadno odradis bilo koji crop pa i taj 2x. U cemu je razlika?

2. U clanku jasno pise da se za 5+zom koristi samo 135mm kamera i nikakav se merge ne radi. Taj merge se radi samo za zoom 3x5x a to je opticki zoom... Digitalni zoom ili crop se radi samo na slikama sa 135mm kamere....

 

  • 1-2X: 26mm Primary only
  • 3-5X: 26m Primary + 135mm Zoom data merge
  • 5X+: 135mm Zoom on

 

Digitalni zoom je sarena laza i to ima svaki mobitel samo nema tipke nego moras "rucno".....

 

 

 

Sam si sebe pobio....

fino ti pise da mob po potrebi radi merge s vise leca, to si trazio. nadi koji to jos radi. ne mozes.

 

ti potpuno ne razumijes osnove osnova. kad ides slikati nesto udaljeno 50 metara, da bi na slici dobio samo to sto zelis (npr. neki kip), imas 5x opticki zoom, da bi izbacio sve iz kadra stavis 10x zoom, to je crop 2x od ovog 5x optickog (koji nije crop kontas???)

da bi to napravio sa npr. s10+ onda on mora cropati daleko vise da bi dobio isti kadar. s naravno zbog toga potpuno izgubljenim detaljima, kao sto se vidi u svim usporedbama.

 

ti mislis da je na p30p 10x zoom crop isti kao na svakom drugom mobu.. kakva logika 

 

 Pricamo o digitalnom zoomu i lijepo ti pise u clanku 

 

  • 1-2X: 26mm Primary only
  • 3-5X: 26m Primary + 135mm Zoom data merge
  • 5X+: 135mm Zoom only

 

Razmuijem se ja u fotografiju odlicno. Ocigledno puno vise nego ti. 

 

Pa i ja kazem da je digitalni zoom crop.... 

 

Ti pricas o nekakvom kombinovanju prilikom digitalnog "zoomiranja". U clanku jasno pise da se kombionovanje slika sa dvije kamere radi samo 3-5x zooml. A to je opticki zoom... 

 

9 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Posmatrač kaže...

 Pricamo o digitalnom zoomu i lijepo ti pise u clanku 

 

  • 1-2X: 26mm Primary only
  • 3-5X: 26m Primary + 135mm Zoom data merge
  • 5X+: 135mm Zoom only

 

Razmuijem se ja u fotografiju odlicno. Ocigledno puno vise nego ti. 

 

Pa i ja kazem da je digitalni zoom crop.... 

 

Ti pricas o nekakvom kombinovanju prilikom digitalnog "zoomiranja". U clanku jasno pise da se kombionovanje slika sa dvije kamere radi samo 3-5x zooml. A to je opticki zoom... 

 

ok, sad vidim da pojma o pojmu nemas.

opticki zoom ne postoji 3x na tom mobu. samo 5x. tako je 3x do 5x kombinacija dvije lece kao sto i pise. tako da to nije opticki zoom.

cropaj fotku sa bilo kojeg moba na svijetu 10x i usporedi sa p30p, pa se javi.. sa zalosnim vijestima.

ili jednostavno pogledaj malo po netu svojim ocima.

ali ti i dalje neces skuziti koliko je 2+2

 

ne mozes skuziti da je na p30p 10x zoom crop pola slike uslikane sa 5x lecom jednak deset puta manjem komadu slike npr. s pixela. da li je moguce da to dijete od 3 godine moze skontati...

vjerojatno ne kontas da 5x zoom na p30p uopće nije nikakav crop, nikakav digitalni zoom... 

 

a o 50x da ne pricamo, to ni je postoji kod drugih jer bi morali cropati tako mali komadic slike na kojem se nista ne bi vidjelo, dok je ovdje cak i upotrebljiv (slika u prilogu, crveni kvadrat)

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.8.2019 22:49 (digitall).
4 godine
protjeran
offline
Huawei P30/P30 Pro

Baterija cist super s novim updateom.

Moj PC  
2 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
digitall kaže...
Posmatrač kaže...

 Pricamo o digitalnom zoomu i lijepo ti pise u clanku 

 

  • 1-2X: 26mm Primary only
  • 3-5X: 26m Primary + 135mm Zoom data merge
  • 5X+: 135mm Zoom only

 

Razmuijem se ja u fotografiju odlicno. Ocigledno puno vise nego ti. 

 

Pa i ja kazem da je digitalni zoom crop.... 

 

Ti pricas o nekakvom kombinovanju prilikom digitalnog "zoomiranja". U clanku jasno pise da se kombionovanje slika sa dvije kamere radi samo 3-5x zooml. A to je opticki zoom... 

 

ok, sad vidim da pojma o pojmu nemas.

opticki zoom ne postoji 3x na tom mobu. samo 5x. tako je 3x do 5x kombinacija dvije lece kao sto i pise. tako da to nije opticki zoom.

cropaj fotku sa bilo kojeg moba na svijetu 10x i usporedi sa p30p, pa se javi.. sa zalosnim vijestima.

ili jednostavno pogledaj malo po netu svojim ocima.

ali ti i dalje neces skuziti koliko je 2+2

 

ne mozes skuziti da je na p30p 10x zoom crop pola slike uslikane sa 5x lecom jednak deset puta manjem komadu slike npr. s pixela. da li je moguce da to dijete od 3 godine moze skontati...

vjerojatno ne kontas da 5x zoom na p30p uopće nije nikakav crop, nikakav digitalni zoom... 

 

a o 50x da ne pricamo, to ni je postoji kod drugih jer bi morali cropati tako mali komadic slike na kojem se nista ne bi vidjelo, dok je ovdje cak i upotrebljiv (slika u prilogu, crveni kvadrat)

 Ti ili si blesav ili se pravis blesav.....

TI si rekao nekoliko puta da se prilikom 50x "zooma" slike spajaju iz dvije kamere sto u clanku koji si naveo izricito demantuje. 2x crop 20 puta crop ili 2000 puta crop je samo crop. Nista vise od toga i ne razlikuje se od cropa u photoshopu snapseedu i sl. To nije apsolutno nista sto samo ovaj aparat ima..... ti si rekao da ne zelis mobitel koji nema hibridni zoom a ja sam ti rekoa da to svaki aparat ima samo nema tipku na kojo ti mozes kliknuti.....

Ako aparat ima 5x opticki zoom it toga moze izvuci bilo koji zoom izmedju 1 i 5x u punoj kvaliteti i to i radi. sve preko 5x zoom kako tebi na kameri pise a sve preko toga je crop koji mozes napraviti na milion nacina..... A sad ti i dalje pricaj svoju pricu. O fotografiji znam vise nego sto ti mozes i zamisliti i slobodno se moizem ukljuciti u tu raspravu. samim tim sto ti ja taj hibridni "zoom" mogu napraviti na milion nacina na mobitelu ili van njega a tebi treba tipka za to govori mnogo toga....  

 50x hibridni zoom je u stvari 2x crop je tacno ali je to i dalje cisti crop i hrpa filtera tipa sharpening i sl je primijenjena da ti imalo pristojno izgelda. Mogli su staviti i 100x zoom. milion puta zoom potpuno je svejedno. Samo sto nisu jer to bi bilo uzasno pa bi lose marketinski izgledalo.....

 

 

I molim te ako zelis zvucati ozbiljno citiraj moju izjavu i demantuj tu izjavu a ne nabacas milion recenica koje demantuju nesto sto ja nisam rekoa. ILi ti jednostavno nisi razumio sta ja pricam.....

14 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
bloodborne kaže...

Ja sam nazalost u glupom tele 2 mogao birati zenski christal ili crna. 

 Pa meni iz Tele2 ubrzo stiže SUnrise :) ...barem se nadam...čekam, čekam...

4 godine
protjeran
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
miki1981 kaže...
bloodborne kaže...

Ja sam nazalost u glupom tele 2 mogao birati zenski christal ili crna. 

 Pa meni iz Tele2 ubrzo stiže SUnrise :) ...barem se nadam...čekam, čekam...

 Kako im jebem  Fakat ga imaju.

 Govna kad sam ga ja uzimao prije 3 mj, bili samo crni i žensko kristalni.

 

10 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
bloodborne kaže...
miki1981 kaže...
bloodborne kaže...

Ja sam nazalost u glupom tele 2 mogao birati zenski christal ili crna. 

 Pa meni iz Tele2 ubrzo stiže SUnrise :) ...barem se nadam...čekam, čekam...

 Kako im jebem  Fakat ga imaju.

 Govna kad sam ga ja uzimao prije 3 mj, bili samo crni i žensko kristalni.

 

 ta boja je naknadno puštena , tako da je nisi niti mogao uzet prije 3 mjeseca u tele 2 ;)

 

9 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Posmatrač kaže...
digitall kaže...
Posmatrač kaže...

 Pricamo o digitalnom zoomu i lijepo ti pise u clanku 

 

  • 1-2X: 26mm Primary only
  • 3-5X: 26m Primary + 135mm Zoom data merge
  • 5X+: 135mm Zoom only

 

Razmuijem se ja u fotografiju odlicno. Ocigledno puno vise nego ti. 

 

Pa i ja kazem da je digitalni zoom crop.... 

 

Ti pricas o nekakvom kombinovanju prilikom digitalnog "zoomiranja". U clanku jasno pise da se kombionovanje slika sa dvije kamere radi samo 3-5x zooml. A to je opticki zoom... 

 

ok, sad vidim da pojma o pojmu nemas.

opticki zoom ne postoji 3x na tom mobu. samo 5x. tako je 3x do 5x kombinacija dvije lece kao sto i pise. tako da to nije opticki zoom.

cropaj fotku sa bilo kojeg moba na svijetu 10x i usporedi sa p30p, pa se javi.. sa zalosnim vijestima.

ili jednostavno pogledaj malo po netu svojim ocima.

ali ti i dalje neces skuziti koliko je 2+2

 

ne mozes skuziti da je na p30p 10x zoom crop pola slike uslikane sa 5x lecom jednak deset puta manjem komadu slike npr. s pixela. da li je moguce da to dijete od 3 godine moze skontati...

vjerojatno ne kontas da 5x zoom na p30p uopće nije nikakav crop, nikakav digitalni zoom... 

 

a o 50x da ne pricamo, to ni je postoji kod drugih jer bi morali cropati tako mali komadic slike na kojem se nista ne bi vidjelo, dok je ovdje cak i upotrebljiv (slika u prilogu, crveni kvadrat)

 Ti ili si blesav ili se pravis blesav.....

TI si rekao nekoliko puta da se prilikom 50x "zooma" slike spajaju iz dvije kamere sto u clanku koji si naveo izricito demantuje. 2x crop 20 puta crop ili 2000 puta crop je samo crop. Nista vise od toga i ne razlikuje se od cropa u photoshopu snapseedu i sl. To nije apsolutno nista sto samo ovaj aparat ima..... ti si rekao da ne zelis mobitel koji nema hibridni zoom a ja sam ti rekoa da to svaki aparat ima samo nema tipku na kojo ti mozes kliknuti.....

Ako aparat ima 5x opticki zoom it toga moze izvuci bilo koji zoom izmedju 1 i 5x u punoj kvaliteti i to i radi. sve preko 5x zoom kako tebi na kameri pise a sve preko toga je crop koji mozes napraviti na milion nacina..... A sad ti i dalje pricaj svoju pricu. O fotografiji znam vise nego sto ti mozes i zamisliti i slobodno se moizem ukljuciti u tu raspravu. samim tim sto ti ja taj hibridni "zoom" mogu napraviti na milion nacina na mobitelu ili van njega a tebi treba tipka za to govori mnogo toga....  

 50x hibridni zoom je u stvari 2x crop je tacno ali je to i dalje cisti crop i hrpa filtera tipa sharpening i sl je primijenjena da ti imalo pristojno izgelda. Mogli su staviti i 100x zoom. milion puta zoom potpuno je svejedno. Samo sto nisu jer to bi bilo uzasno pa bi lose marketinski izgledalo.....

 

 

I molim te ako zelis zvucati ozbiljno citiraj moju izjavu i demantuj tu izjavu a ne nabacas milion recenica koje demantuju nesto sto ja nisam rekoa. ILi ti jednostavno nisi razumio sta ja pricam.....

ok, sad stvarno ne znam jel trolas ili nemas pojma o cemu govoris.. na granici si.. a koliko vidim ovo drugo je u pitanju,

jer ja nigdje nisam napisao da se prilikom 50x zooma stapaju slike s dvije kamere, provjeri, jer ja nigdje nisam napisao da ne zelim mobitel koji nema hibridni zoom, provjeri,

 

jer p30p nema opticki zoom od 2x do 5x. za to koristi stapanje vise kamera kao sto sam rekao, i znam zasto sam to rekao. to nije samo ljepljenje dvije slike s dvije kamere u photoshopu, to je malo vise ai obrade..

 

p30p ima fiskni 5x opticki zoom.

kako se uopce ides upustati u raspravu kad ne znas najosnovnije cinjenice? 

 

crop je crop ali kao sto po stoti puta pisem za objasnjenje maloj djeci; nije isto od cega cropas.

p30p nema konkurenciju ni blizu po tom pitanju jer ima 5x optiku koja daje visestruko bolju bazu za isti kadar s manjim cropom, svi drugi moraju cropat daleko vise i izgubiti puno vise detalja.

sto tu nije jasno? tebi je isto 2x i 10x crop? kakav znalac!

 

znam zasto je kolega napisao da ne zeli mob koji nema 5x opciki i 10x digitalni.. 10x digitalni imaju svi, (koji nemaju napravis na pc-u) ali to nije poanta, poanta je sto ces dobiti na 10x sa 5x optikom (koju ovaj mob ima) a sto ces dobiti s konkurencijom.. koliki je to crop..

 

ono kad moras crtati koliko je 1+1

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.8.2019 13:07 (digitall).
16 godina
neaktivan
offline
Huawei P30/P30 Pro

Za koji k.... meni ne stiže 185 update a na Teletu sam

www.nspss.hr
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
A polako, čemu žurba kad sve radi savršeno.
Unutar 2 tjedna će svima doći.
4 godine
protjeran
offline
Huawei P30/P30 Pro

Jos nesto mi stiglo

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

Koja je sada verzija softa sa zakrpom ?

 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
mkexx kaže...

Koja je sada verzija softa sa zakrpom ?

 

4 godine
protjeran
offline
Huawei P30/P30 Pro

Moj PC  
0 0 hvala 1
9 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

Pozdrav, nikada nisam imao Huawei mobitel, a s obzirom da vidim na večini videa da je back tipka lijevo a recent apps desno, a meni odgovara obrnuto, da li se to na huawei-u p30 i ostalima može promjeniti?

 
0 1 hvala 0
9 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
marsovac zemaljski kaže...

Pozdrav, nikada nisam imao Huawei mobitel, a s obzirom da vidim na večini videa da je back tipka lijevo a recent apps desno, a meni odgovara obrnuto, da li se to na huawei-u p30 i ostalima može promjeniti?

 može se promijeniti kako god želiš 

4 godine
protjeran
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
marsovac zemaljski kaže...

Pozdrav, nikada nisam imao Huawei mobitel, a s obzirom da vidim na večini videa da je back tipka lijevo a recent apps desno, a meni odgovara obrnuto, da li se to na huawei-u p30 i ostalima može promjeniti?

 Kad probas geste, naviknes se na njih zaboravit ces navigacijske tipke.

 Ali se mogu podesiti ne skroz custom kao na lgu koji je taj dio po meni uvijek imao najbolji ali mozes da.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice