Huawei P30/P30 Pro izdvojena tema

poruka: 1.926
|
čitano: 546.712
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Umbel kaže...
Od kuda ti da p30p nema Face unlock?

 

 

Ima vjerojatno onaj obicni face unlock, ali nema face ID, slozeno 3D prepoznavanje lica kao Mate 20 PRO.

12 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
ocean77 kaže...
R36 kaže...
ocean77 kaže...
Ja vise toliko ne gledam neke posebne osobine, bitnije mi je da je mob kao cjelina dobar u svemu bez nekih izrazenih slabosti.
U ovom momentu ja vidim samo nekoliko takvih i to je Note 9, S10+ i eventualno Mate 20 PRO...vec P30 PRO ima dosta bitnih stvari koje fale.

 Šta to ima M20 Pro a fali P30 Pro??

 

 

Stereo zvuk, ekran visoke rezolucije, face ID...nije bas zanemarivo.

 Kako ja otključavanje facom ako nema face id?

 

Jedino QHD bi ja rekao da je neki minus.

 

Nema QHD ali ima brutalan kameru.Ja biram kameru.

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.4.2019 18:42 (R36).
12 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
autoban01 kaže...
Jel moguce da se ne moze kombinirat zajedno faceunlock i otisak prsta za otkljucavanje na huaweiu?
Jebemti, predugo sam bio na samsunzima.. :)

 Evo ti odgovora - možeš kombinirati i jedno i drugo...

12 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
ocean77 kaže...
Umbel kaže...
Od kuda ti da p30p nema Face unlock?

 

 

Ima vjerojatno onaj obicni face unlock, ali nema face ID, slozeno 3D prepoznavanje lica kao Mate 20 PRO.

 Veliki problem jer ne znam koja je mogućnost da mi netko ukrade mobitel, dođe do moje slike i proba mi na taj nacin mob otključati., ako je uopće moguće. Taj bi bio supermen

14 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

Tu u ovoj temi je interesantno kako su se nakotili Samsung fanboy-i i kenjkaju po ovom uređaju, a nisu ga uopće koristili (isprika onima koji jesu - a njih ima na prste nabrojat). Odite u svoje teme svojih uređaja i hvalite ih u nebesa, apsolutno ovakovo prepucavanje u ovoj temi je nepotrebno pogotovo uzimajući u obzir da niste uopće koristili uređaj, kenjate po njemu samo tako, kao neka hrpa adolescetntnih teenager-a.

Moj PC  
4 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
MasterOfDisaster kaže...

Tu u ovoj temi je interesantno kako su se nakotili Samsung fanboy-i i kenjkaju po ovom uređaju, a nisu ga uopće koristili (isprika onima koji jesu - a njih ima na prste nabrojat). Odite u svoje teme svojih uređaja i hvalite ih u nebesa, apsolutno ovakovo prepucavanje u ovoj temi je nepotrebno pogotovo uzimajući u obzir da niste uopće koristili uređaj, kenjate po njemu samo tako, kao neka hrpa adolescetntnih teenager-a.

 Kolega svaka ti je na mjestu. Ista priča je bila na temi M20P

 

Nastavno na face unlock. M20P ima 3D otključavanje ali ekipa sere kako ima veliki notch.Sad ljudi napravi P30P s kapljicom i face unlockom i još sakrije zvučnik da taj cijeli sustav drukčije funkcionira.,i onda - nema 3D unlock. Kolege forumasi oprostite na izrazu - SERETE.

Imao on 3D ili nikakvo otključavanje vama ne igra ulogu jer ga ne bi kupili.Fanovi ste Samsunga i ok.Na kraju krajeva mene zaboli tko je čiji fan.

 

Pričat o 3D otključavanju a Samsung ga nije ni imao. Note 9 otključavanje neću ni komentirati, jer je toliko napredno da ga nisam ni koristio.

Kakvo otključavanje ima S10+, isto kao i P30P., i onda pričate za otključavanje P30P kako nije 3D. Aj nemojte me nasmijavat.

12 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

Opet dizu kameru u nebesa, i opet su im boje toliko sjebane... Jedino Samsung i Iphone kameru priznam. 

 

Liverpool is not just a football club,its way of a life.
 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Bash kaže...

Opet dizu kameru u nebesa, i opet su im boje toliko sjebane... Jedino Samsung i Iphone kameru priznam. 

 

Neka si ti nama Štefe rekao.

 

 

 

14 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
MasterOfDisaster kaže...

Tu u ovoj temi je interesantno kako su se nakotili Samsung fanboy-i i kenjkaju po ovom uređaju, a nisu ga uopće koristili (isprika onima koji jesu - a njih ima na prste nabrojat). Odite u svoje teme svojih uređaja i hvalite ih u nebesa, apsolutno ovakovo prepucavanje u ovoj temi je nepotrebno pogotovo uzimajući u obzir da niste uopće koristili uređaj, kenjate po njemu samo tako, kao neka hrpa adolescetntnih teenager-a.

 
Pričaš bezveze. Ima više nego dovoljno korisnika Huaweia koji ne vide ništa posebno u mobitelu. Meni kao korisniku P20P je Huawei SW kamere jednostavno preloš. Automatika im je za k. , a i sam UI kamere im je bezveze. Da ne spominjem koliko im je kamera spora na P20P.

Mobitel kao mobitel mi je odličan - baterija, ekran, brzina, zvuk ali kamera je loša. A koliko vidim i dalje su im slike meh. Nije da nisu na razini flagshipa ali čovjek bi očekivao bolje.

I kao što su ljudi napisali. Niti mi treba 5x zoom za svaki dan, niti mi trebaju slike po noći kao da je dan. Trebam pouzdanu kamera koja odrađuje većinu stvari kako treba na automatici.

A cijena je kao da je od zlata. OK. Cijena im brzo pada ali što se mene tiče Huawei za mene više ne postoji. Ako ništa drugo uzmem OnePlusi + Gcam i to je to za puno manje novaca.

12 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

Nema smisla ista pisat...kad je tu većina koja preferiran Samsung.

 

Samo mogu reći za P30P da je jeben mob a zadnji mobitel koji me na prvu tako oduševio bio Samsung S3 i S6

 

U svakom slucaju bit će recenzija a i usporedba s Note 9.

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.4.2019 20:12 (R36).
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Dugo citam ovaj forum, al malo pisem..
I opet se moram javit jer napisat da p20 pro ima losu kameru zasluzuje ban ako toga ode uopce ima..
Ja sam vise samsung fun jer godinama imam samo te uređaje, evo do prije 3 dana.. ali zena mi ima p20 pro vise od pola godine, kamera je brutalna, neznam jeli najbolja na trzistu - vjerojatno nije, al kamera je vrhunska.
Kolega molim te nemoj trosit struju bezveze, preglupo je, otvorim topic misleci da je netko nesto pametno napisa..
 
1 0 hvala 1
5 godina
protjeran
offline
Huawei P30/P30 Pro

Uvijek nesto u ovim P temama pogotovo za p20pro, prvo da je preskup, sada kada je pala cijena, onda se nade napadanje po notchu, a moze se sakriti, onda se napada kamera koja i koliko vidim super, samo je 4k shit ako ga ne drzis negdje na ravnom jer nema stabilizacije. Od 128Gb ostane ti 110Gb, sto mislim da samo rijetko mogu otici preko, ali uvijek se moze prebaciti na pc, cloud itd. Sve ovo sam izvukao sa gledanjem najmanje 20 youtube videa i to ne onih koji hvale svaki mobitel koji drze u ruci pa ti odmah dode u glavu da su mu platili da hvali svaki mob. Narucio sam p20pro i briga me, a do sada sam imao samsung 5s, jer sam od onih likova koji imam mob dok se ne otide u pm, a ne svake godine kupovat novi mob jer je kao ono mora se imat.

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.4.2019 20:52 (WooOt).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
autoban01 kaže...
Dugo citam ovaj forum, al malo pisem..
I opet se moram javit jer napisat da p20 pro ima losu kameru zasluzuje ban ako toga ode uopce ima..
Ja sam vise samsung fun jer godinama imam samo te uređaje, evo do prije 3 dana.. ali zena mi ima p20 pro vise od pola godine, kamera je brutalna, neznam jeli najbolja na trzistu - vjerojatno nije, al kamera je vrhunska.
Kolega molim te nemoj trosit struju bezveze, preglupo je, otvorim topic misleci da je netko nesto pametno napisa..

 
O tome i pričamo. Ne kažem da je loša, loša ali sigurno nije najbolja. Meni osobno nije dovoljno dobra na P20P, a koliko sam gledao recenzije ni P30P nije baš toliko bolja od S10, Pixela i iPhona.
A to da im video snimanje nije baš dobro je već komedija i pokazuje da kaskaju za konkurencijom. Zato non stop i stavljaju naglasak na broju kamera, zoomu i ostalim glupostima. Kad im je kvaliteta upitna.

14 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

Koje je sad ovo nadhebavanje ovdje na forumu i uništavanje ove teme, pa ako vam se uređaj ne sviđa ili vam se ne sviđa generalno čemu onda takvi glupi komentari, čisto trolanje teme, čemu nešto komentirati ako Vas to ne zanima (znam odgovor), ali mislim da bi se moderatori trebali malo pokrenuti i početi brisati glupe komentare koje nemaju veze sa temom.

 

Inače zanima me da li je netko već dobio uređaj preko A1 (sigurno da je) mreže i da li se uz P30 Pro dobije silikonska prozirna maskica ili se ne dobije.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Meni je zao sto nije ispalo bolje, očekivao sam jednostavno vise od P30 PRO sto se kamere tice.
Imaju kao brutalno brz i jak procesor, a nema i dalje 4K 60 fps
..a da o HDR+ i ne govorim...ma da je i taj 4K 30 fps ok nebi rijec rekao...ovako mi je kamera polovicna.
Nije Huawei jedini koji me razocarao, Nokia 9 Pureview me isto razocarala...od 5 kamera na kraju nista, IQ gori od Galaxy S7.
Da me sada netko pita da mu preporucim neki mob sa pouzdanom kamerom pri tome mislim na sve (selfie, zadnja kamera, fotke i video) rekao bih mu da slobodno uzme nesto od proslogodisnjih modela jer ovogodišnji nisu donjeli nista...osim tog 5x uvecanja.
I dalje je Pixel 2 XL mjerilo, Samsung jos od S7 pa do ovih novih takodjer...ostali svi su dobri u ponekoj disciplini...tako i Huawei.
Dobar je u nocnim fotkama i sada sa tim zoom-om i to je to.
Xiaomi neki modeli isto mogu biti super u nekim stvarima (fotke sa gcam), ali isto nesto uvijek fali...opcenito ti svi kinezi (Huawei, Xiaomi,HMD Nokia) kiksaju sa videom tako da ne možemo govoriti o cjelovitoj kameri...upravo zato i kazem da je Samsung, Pixel ili iPhone najbolji izbor za sve one koji zele da im je kamera dobra za sve.
 
4 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
MasterOfDisaster kaže...

 

Inače zanima me da li je netko već dobio uređaj preko A1 (sigurno da je) mreže i da li se uz P30 Pro dobije silikonska prozirna maskica ili se ne dobije.

 

 

Napisao sam u predhodnim postovima da se maska ne dobiva kao ni adapter za slusalice.

14 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
ocean77 kaže...
MasterOfDisaster kaže...

 

Inače zanima me da li je netko već dobio uređaj preko A1 (sigurno da je) mreže i da li se uz P30 Pro dobije silikonska prozirna maskica ili se ne dobije.

 

 

Napisao sam u predhodnim postovima da se maska ne dobiva kao ni adapter za slusalice.

Sorry nisam vidio da si već ranije napisao, ne kužim zašto onda na nekim tržištima ide maskica a na nekim ne. Bezveze.

12 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
MasterOfDisaster kaže...
ocean77 kaže...
MasterOfDisaster kaže...

 

Inače zanima me da li je netko već dobio uređaj preko A1 (sigurno da je) mreže i da li se uz P30 Pro dobije silikonska prozirna maskica ili se ne dobije.

 

 

Napisao sam u predhodnim postovima da se maska ne dobiva kao ni adapter za slusalice.

Sorry nisam vidio da si već ranije napisao, ne kužim zašto onda na nekim tržištima ide maskica a na nekim ne. Bezveze.

 Ni ja nisam dobio u T-comu...ali kupio u Garden Mall za 50kn običnu prozirnu masku.Odlicna je.

7 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Baterija nije normalna :)
Od jutros od 7h, 6:30 sot, cijeli dan posao razgovori i mailovi.. popodne sve i svasta.. trenutno na 35%..
Okvirno mi se cini cca 30% bolja nego na note9..
 
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
ocean77 kaže...

Ja nisam nikada rekao da je izrada problem, tu "kinezi" ne zaostaju uopće

 

Evo sad ću te javno nazvat lažovom

 

ocean77 kaže...

Ako bi povukao paralelu sa autima, meni je Note 9 kao "sveto trojstvo" (npr BMW), a P30 PRO kao neki koreanac (npr KIA Stinger) ...na papiru super, ali na duze staze isplivaju vrline BMW-a...vozio sam svasta, ali ovo je ipak drugi svijet.Slicno i kod Notea osjecam...doduse ovo nebi rekao za svaki Samsung jer masa njih me nije zadovoljavala, ali Note 9 je vrh u svakom pogledu.

 

nije lijepo to što lažeš, sramota u tvojim godinama

a ovo za bmw-a, drugi svijet?

kako za koga

neznam šta ti smatraš pod svašta, vjerojatno stvarno svašta kad ti je bmw drugi svijet.

ja sam vozio sve pa znam da bmw ne može u istu rečenicu sa mercedesom

 

ocean77 kaže...
Tko kaze da ne koristim S-pen...pa imam preko 100 biljeski u Samsung notes. 

 

nema, cijediš ga do kraja, na takve ljude je samsung i ciljao sa svojim noteom, prave poslovnjake

imaš ga 5 mjeseci znači 180 dana tj svaki drugi dan napišeš bilješku

i onda si ti daješ za pravo govorit ljudima šta za njih valja i šta oni trebaju i tvrdiš stvari odgovorno

pa sam za sebe ne znaš odlučit šta i kako

 

ocean77 kaže...

Odgovorno tvrdim da Note 9 ima pouzdaniju kameru ako se ista promatra kao kompletan paket...znaci prednja kamera, zadnja kamera, fotke i video.

P30 PRO ima prednost 5X uvecanja i to je najveca prednost i ima night mode na koji se pale oni koji zele da im mob od noci napravi dan.

Note 9 nema nocni nacin, ali ima odlicne nocne fotke koje izgledaju onako kako nocna fotka i treba izgledati a to je da se na njoj vidi da je noc.

Prednja kamera ima AF dok na P30 PRO nema, video je u globalu bolji na Note 9, nocni pogotovo, ima 4K 60 fps...u globalu meni su cjelokupne vrline kamere na Samsungu bolje od ovoga sto nudi P30 PRO.

Evo recimo i Pixel 2 XL...ima svega 2 kamere, prednju i zadnju i takodjer je pouzdan za sve situacije...video kao i na Samsungu melem za oci u 4K.

 

ti odgovorno tvrdiš za daje nešto bolje ili lošije a nisi se još ni susreo a kamoli malo pogledao  proučio to za šta ti odgovorno tvrdiš da ne valja

koji si ti znalac, a do prije par mjeseci si na moj spomen lagganja samsungovog ui-ja govorio da nemam pojma šta pričam

a onda kad je stigao one UI, bilo je, jaoo, vidi kako fluidno radi, toliko o tvom odgovornom tvrđenju

zvučiš mi kao naši političari, svi odgovorno tvrde kad znaju da ih neće koštat njihove izjave

 

ocean77 kaže...

Davnih dana sam ja nasjedao na marketing, sada iza sebe imam vec toliko mobitela da pusem i na hladno nekada...ne bez razloga.

Jedno je sigurno, sa Samsungom znas sto dobivas, nema previse iznenadjenja...

 

ma ti nisi svjestan koliko si ti nasjeoo na marketing, samsung je samo zahvaljujući marketingu i ljudima naivnijim od sobarice sad ono što jeste, BRAND

Da sa samsungom znaš šta dobivaš, godinama se dobivao lagvac ali vas je uvjerilo da je to top, da nema trzanja i štucanja pri radu itd.

Divim se samsungu jer je inferiornim uređajima odradio markentinški dio puno bolje i postao vodeći proizvođač android uređaja

Jeste note9 ima jako dobru kameru ali nema najbolji paket,evo ja ću sad opet spomenut nažalost toalno nerelevantnog igrača među sadašnjim velikanima HTC

vidim da stalno spominješ kvalitetu videa i da ti je to jako bitno naravno uz fotić, e pa ja odgovorno tvrdim da je htc ove godine sastavio bolji paket

U fotografijama su li la note 9 i u12+, u videu isto tako, snimke su au pair i u nekim snimkama je malo bolji note a u nekima htc i stvarno su prilično izjednačeni

ALI video nije samo snimka, u video spada i audio, a tu je HTC koplje izna notea 9  i pixela koji su dosad definitivno billi glavni u gradu

Tu pada tvoj najbolji paket i tvoja odgovorna tvrdnja

da ne ispadam političar kao i ti i tvrdim stvari o kojima nemam pojma ja sam spreman stat iza svoje izjave i djelom

kako bi ameri rekli oćemo bacit po pink slipse?

jesi spreman uložit mobitel kao i ja svoj

pošaljem ti mob pa napravi par slika istovremeno i par snimki istovremeno, stavimo tu i neka glasaju članovi.

ja mogu odma sad navest jedno 7-8 članova koji će bez gledanja dat glas noteu i opet znam da ne riskiram ništa. 

jednostavno kamere na istom levelu a u audiu je note9 toliko inferioran isto kao i pixel

da to ne možeš vjerovati dok sam ne vidiš, isto kao što je bilo i za lagg

 

JESI SPREMAN STAT IZA SVOJIH RIJEČI

 

 

 

 

iPhone is a smartphone for dumb people
16 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
First world problems :)
 
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
karlanal kaže...

 

 

 Nisi u pravu, ocean77 i ja samo imali p20 pro i jako brzo smo se makli od njega.

 

Kamera previše obrađuje slike pogotovo u nocnim uvjetima i jedan pixel 2 ga pojede za veceru.

Video snimanje je LOŠE i tu se nema šta pricat, 1080p u 60 fps nema nikakvu stabilizaciju a 4k u 60fps zaboravi jer ne postoj.

EMUI je užasno razbacan i ne popeglan. i MIUI ili OneUI su svjetlosnim godinam pred njim.

 

Ja sam također probao i note 9, meni nije sjeo, velik, težak i nisam koristio olovčicu, al da nije kompletniji urežaj od p20 pro, to je.

 

P30 pro sam prvotno prednaručio i nakon toga otkazao prednarudžbu.

Sad sam dobio jedan na korišetenje i kamera je stvarno dobra po danu i za zum, night mode je isto dobar, ali video i emui su ipak ispod konkurencije.

14 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

LoL koja ste vi hrpa djeca, to je strašno.

Svaki put ista stvar, 30 stranica prepiranja oko kamera, čija je bolja i sl.

Čovjek bi rekao da na uređaju ne koristite ništa drugo osim kamere, jer "kamera čini kompletnost telefona", lol.

Večini ljudi je svaki noviji telefon zadovoljavajuc po pitanju kamere, jer to je ipak samo telefon, ne kamera i u tom pogledu vecina njih uredno i lijepo odrađuje posao.

Svaki od flagshipa je bolji/losiji u nekim stvarima od drugoga, a na vama je da odredite sto vam pase.

 

Evo recimo, Huawei ima IR senzor, koji mwni osobno savršeno koristi, a nema ga nitko drugi.

Situacija oko baterije isto neusporedivo bolja, nego recimo kod Samsunga.

A tu nije priča samo o autonomiji, vec i o brzini punjanja.

I to mi isto dosta znaci.

Display "samo" 1080p ?

Meni dovoljno, jer to moze bit samo plus u autonomiji, a na takvoj velicini displaya mi je totalno nebitna stvar.

EMUI mi se do sada pokazao kao odlicno iskustvo, brz i efikasan u svemu.

Dal onda ja mogu rec da je za mene Huawei najkompletniji uređaj ili to ide samo uz Samsung uređaje1?

 

Moj PC  
7 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
karlanal kaže...
ocean77 kaže...

Ja nisam nikada rekao da je izrada problem, tu "kinezi" ne zaostaju uopće

 

Evo sad ću te javno nazvat lažovom

 

ocean77 kaže...

Ako bi povukao paralelu sa autima, meni je Note 9 kao "sveto trojstvo" (npr BMW), a P30 PRO kao neki koreanac (npr KIA Stinger) ...na papiru super, ali na duze staze isplivaju vrline BMW-a...vozio sam svasta, ali ovo je ipak drugi svijet.Slicno i kod Notea osjecam...doduse ovo nebi rekao za svaki Samsung jer masa njih me nije zadovoljavala, ali Note 9 je vrh u svakom pogledu.

 

nije lijepo to što lažeš, sramota u tvojim godinama

a ovo za bmw-a, drugi svijet?

kako za koga

 

ocean77 kaže...

Odgovorno tvrdim da Note 9 ima pouzdaniju kameru ako se ista promatra kao kompletan paket...znaci prednja kamera, zadnja kamera, fotke i video.

P30 PRO ima prednost 5X uvecanja i to je najveca prednost i ima night mode na koji se pale oni koji zele da im mob od noci napravi dan.

Note 9 nema nocni nacin, ali ima odlicne nocne fotke koje izgledaju onako kako nocna fotka i treba izgledati a to je da se na njoj vidi da je noc.

Prednja kamera ima AF dok na P30 PRO nema, video je u globalu bolji na Note 9, nocni pogotovo, ima 4K 60 fps...u globalu meni su cjelokupne vrline kamere na Samsungu bolje od ovoga sto nudi P30 PRO.

Evo recimo i Pixel 2 XL...ima svega 2 kamere, prednju i zadnju i takodjer je pouzdan za sve situacije...video kao i na Samsungu melem za oci u 4K.

 

ti odgovorno tvrdiš za daje nešto bolje ili lošije a nisi se još ni susreo a kamoli malo pogledao  proučio to za šta ti odgovorno tvrdiš da ne valja

koji si ti znalac, a do prije par mjeseci si na moj spomen lagganja samsungovog ui-ja govorio da nemam pojma šta pričam

a onda kad je stigao one UI, bilo je, jaoo, vidi kako fluidno radi, toliko o tvom odgovornom tvrđenju

zvučiš mi kao naši političari, svi odgovorno tvrde kad znaju da ih neće koštat njihove izjave

 

ocean77 kaže...

Davnih dana sam ja nasjedao na marketing, sada iza sebe imam vec toliko mobitela da pusem i na hladno nekada...ne bez razloga.

Jedno je sigurno, sa Samsungom znas sto dobivas, nema previse iznenadjenja...

 

ma ti nisi svjestan koliko si ti nasjeoo na marketing, samsung je samo zahvaljujući marketingu i ljudima naivnijim od sobarice sad ono što jeste, BRAND

Da sa samsungom znaš šta dobivaš, godinama se dobivao lagvac ali vas je uvjerilo da je to top, da nema trzanja i štucanja pri radu itd.

Divim se samsungu jer je inferiornim uređajima odradio markentinški dio puno bolje i postao vodeći proizvođač android uređaja

Jeste note9 ima jako dobru kameru ali nema najbolji paket,evo ja ću sad opet spomenut nažalost toalno nerelevantnog igrača među sadašnjim velikanima HTC

vidim da stalno spominješ kvalitetu videa i da ti je to jako bitno naravno uz fotić, e pa ja odgovorno tvrdim da je htc ove godine sastavio bolji paket

U fotografijama su li la note 9 i u12+, u videu isto tako, snimke su au pair i u nekim snimkama je malo bolji note a u nekima htc i stvarno su prilično izjednačeni

ALI video nije samo snimka, u video spada i audio, a tu je HTC koplje izna notea 9  i pixela koji su dosad definitivno billi glavni u gradu

Tu pada tvoj najbolji paket i tvoja odgovorna tvrdnja

da ne ispadam političar kao i ti i tvrdim stvari o kojima nemam pojma ja sam spreman stat iza svoje izjave i djelom

kako bi ameri rekli oćemo bacit po pink slipse?

jesi spreman uložit mobitel kao i ja svoj

pošaljem ti mob pa napravi par slika istovremeno i par snimki istovremeno, stavimo tu i neka glasaju članovi.

ja mogu odma sad navest jedno 7-8 članova koji će bez gledanja dat glas noteu i opet znam da ne riskiram ništa. 

jednostavno kamere na istom levelu a u audiu je note9 toliko inferioran isto kao i pixel

da to ne možeš vjerovati dok sam ne vidiš, isto kao što je bilo i za lagg

 

JESI SPREMAN STAT IZA SVOJIH RIJEČI

 

 

 

 

 

Sinko jesi ti nesto u rodu sa Huawei-em...odreagirao si kao da sam u najmanju ruku napao firmu koju je osnovao tvoj otac, a ti si neki direktorcic u njoj...ajde se malo smiri za pocetak.

 

Ja sam cijepljen od brandova jer nisam fan niti jedne marke...da odes u neke starije teme Samsunga (mislim S8) naci ces hrpu mojih postova u kojima kritiziram taj mob.

Huawei sam imao P20 PRO i mob je OK, ali ima za mene dosta ozbiljnih "mana" tako da se nisam dugo zadrzao na njemu.

Unatoc tome sto ne volim Samsung,priznajem da me Note 9 odusevio i nebi bio fer da kritiziram taj mob jer nema niti jednu ozbiljnu manu...da ima nesto sto mi se ne svidja itekako bih to rekao.

 

Previse je tu svega nadrobljeno, nemam toliko vremena u zivotu za ovakve litanije i odgovaranje na sve to.

Za ovo da lazem, referirao sam se opcenito na mobitel a ne na samu kvalitetu izrade jer ona vise nije tema obzirom da svi manje vise dolaze sa metalnim/aluminijskim okvirom i staklom sprijeda i straga.

Znaci opcenito sam mislio, a paralelu sam sa autima povukao jer mi je to prvo palo na pamet.

8 godina
protjeran
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
ocean77 kaže...

Sinko jesi ti nesto u rodu sa Huawei-em...odreagirao si kao da sam u najmanju ruku napao firmu koju je osnovao tvoj otac, a ti si neki direktorcic u njoj...ajde se malo smiri za pocetak.

 

Ja sam cijepljen od brandova jer nisam fan niti jedne marke...da odes u neke starije teme Samsunga (mislim S8) naci ces hrpu mojih postova u kojima kritiziram taj mob.

Huawei sam imao P20 PRO i mob je OK, ali ima za mene dosta ozbiljnih "mana" tako da se nisam dugo zadrzao na njemu.

Unatoc tome sto ne volim Samsung,priznajem da me Note 9 odusevio i nebi bio fer da kritiziram taj mob jer nema niti jednu ozbiljnu manu...da ima nesto sto mi se ne svidja itekako bih to rekao.

 

Previse je tu svega nadrobljeno, nemam toliko vremena u zivotu za ovakve litanije i odgovaranje na sve to.

Za ovo da lazem, referirao sam se opcenito na mobitel a ne na samu kvalitetu izrade jer ona vise nije tema obzirom da svi manje vise dolaze sa metalnim/aluminijskim okvirom i staklom sprijeda i straga.

Znaci opcenito sam mislio, a paralelu sam sa autima povukao jer mi je to prvo palo na pamet.

 Je bome, lik je full cudan i agresivan. Izgleda da postane ovakav kad preskoci tabletu. Ispada da mu je samsung ubio mater, a huawei je ozivio, pa je cijeli zivot posvetio obrani huaveija i napadadnju samsunga

15 godina
neaktivan
offline
Huawei P30/P30 Pro

ja da se smirim?

pa prestani više ljudima nametat svoje mišljenje.

koliko ja znam, to si radio i na mate 20 pro threadu gdje si svakoga tko se htio informirat malo i možda razmišljao o kupnji dočekao kao da nije skroz svoj, a to radiš i u ovoj temi.

Presttani više maltretirat ljude svojim "dobronamjernim" savjetima.

kao veliki minus navodiš da nema quadhd+ a svatko tko se iole iti malo kuži će prebacit na fhd+ odma nakon unosa google acca.

3d face unlock koji je od krucijalne važnosti svima nama. a p30pro ga nema, najbolje da ga povuku odma sa tržišta da se ne brukaju.

konstantno drobiš jedno te isto.

svatko ima svoje prioritete i treba ih poštovat. Ja pokušavam shvatit ali nikako da povežem odakle tebi sve te informacije i   po tvome! činjenice bez da si isti iti vidio. ne znaš o noteu kojega imaš pola stvari koje bi trebao znat a kamoli o ovim uređajima

quadHD+, tebi je dosta i 360p, ako nisi primjetia lag  samsunga ne bi ni ovo primjetia.

jesi zadovoljan sa noteom, jesi, pa uźivaj u njemu a ostavi se pametovanja o mobitela koji su izaśli prije par dana jer očigledno si jako slabo informiran o uređajima koji su već godinu dana na tržištu,.

jedino ako si zvao vidovitog milana pa ti on sve rekao

u tom slučaju se ispričavam unaprijed

 

a vldl moja 4 mušketira, čim vide moj nick, opala evo njemu palac doli

ja u textu mogu pisat da sam budala i idiot, šta pišem je nebitno  

 

iPhone is a smartphone for dumb people
Poruka je uređivana zadnji put sub 6.4.2019 11:42 (karlanal).
 
0 3 hvala 0
10 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
karlanal kaže...

ja da se smirim?

pa prestani više ljudima nametat svoje mišljenje.

koliko ja znam, to si radio i na mate 20 pro threadu gdje si svakoga tko se htio informirat malo i možda razmišljao o kupnji dočekao kao da nije skroz svoj, a to radiš i u ovoj temi.

Presttani više maltretirat ljude svojim "dobronamjernim" savjetima.

kao veliki minus navodiš da nema quadhd+ a svatko tko se iole iti malo kuži će prebacit na fhd+ odma nakon unosa google acca.

3d face unlock koji je od krucijalne važnosti svima nama. a p30pro ga nema, najbolje da ga povuku odma sa tržišta da se ne brukaju.

konstantno drobiš jedno te isto.

svatko ima svoje prioritete i treba ih poštovat. Ja pokušavam shvatit ali nikako da povežem odakle tebi sve te informacije i   po tvome! činjenice bez da si isti iti vidio. ne znaš o noteu kojega imaš pola stvari koje bi trebao znat a kamoli o ovim uređajima

quadHD+, tebi je dosta i 360p, ako nisi primjetia lag  samsunga ne bi ni ovo primjetia.

jesi zadovoljan sa noteom, jesi, pa uźivaj u njemu a ostavi se pametovanja o mobitela koji su izaśli prije par dana jer očigledno si jako slabo informiran o uređajima koji su već godinu dana na tržištu,.

jedino ako si zvao vidovitog milana pa ti on sve rekao

u tom slučaju se ispričavam unaprijed

 

 

Ovo je forum, a ne "fan room" Huaweia.

Ako se ne znas nositi sa razlicitim misljenjima i stavovima nemoj sudjelovati u raspravi...i usput se informiraj o definiciji foruma jer imam dojam da nemas pojma kako on funkcionira.

 

Ja nikoga ne odgovaram od P30 PRO, a rekao sam da cu ga mozda i sam uzeti kao sto sam u zadnjih godinu dana kupio iPhone X, Pixel 2 XL, Note 8, OP 6, P20 PRO, Note 9...ovdje smo da iznosimo cinjenice, a koliko vidim samo ti imas problema na ovoj temi sa tim cinjenicama.

 

Znaci ova tema sluzi da se potencijalni kupci informiraju, saznaju nesto novo, procitaju mozda i neko misljenje sa kojim se ne slazu ili slazu...

 

Znaci ja nemam problem reci da Huawei ima odlican marketing, mislim da su tu najjaci trenutno, imaju najbrze punjenje kojem nitko nije ravan, imaju kamere sa najvecim uvecanjem, imaju dobru izradu i dizajn, ali isto tako cu reci da imaju smeće od videa kao i zvuk na videu, EMUI koji je i dalje kupus od sucelja...ako mislis da nije tako prilozi neki dokaz, komuniciraj na primjeren nacin argumentima umjesto da prozivas mene...ili jednostavno ignoriraj moje postove.

Poruka je uređivana zadnji put sub 6.4.2019 11:43 (ocean77).
15 godina
neaktivan
offline
Huawei P30/P30 Pro

nemam ja problema sa iznošenjem mišljenja i činjenica, svaka čast

ali ne sluša mi se svaka dva dana ista priča o noteu i sveukupno najboljem paketu

čuli smo svi to već dovoljno puta i to stalno iznosiš kao činjenicu

 

evo ja ti sad kažem da si u krivu i činjenica je da je htc odradio bolji posao

mada mi na mobu video nije toliko bitan ali video snimljen sa u12+ i snimljen noteom 9

nema usporedbe, video napravljen noteom ili pixelom padaju u drugi plan

iPhone is a smartphone for dumb people
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Opusti se malo, lijep je danas dan, odi u prirodu, udahni malo svježeg zraka...ne sekiraj se oko ovakvih stvari.😉

Ja kada kupujem neki mob ili općenito bilo sto, volim cuti sva mišljenja i posebno cijenim ona koja nisu uvijek pozitivna.
Na forumu ima par ljudi koji nisu takvi fanboy-i kao ti i njihovi postovi su mi od vece vaznosti nego recenzija na mob.hr.

Evo recimo kolega Batman isproba masu mobitela i u njegovim postovima ces naci puno korisnih informacija...zbog takvih kao ti opada broj postova ljudi koji objektivno iznose nedostatke jer im se neda natezati sa onima koji svaki post ako je imalo kriticki napisan docekaju na noz...nemoj to raditi.
 
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Huawei P30/P30 Pro

s9s9s9s9s9  a gdje vam je s10?

 

Ne valja kamera, emui itd itd

 

Ja kada kupujem mob kupujem da je bolji od onoga sto sam imao prije i super mi je koji god da kupim, gledati takve stvari na mobu sve zavisi sto covjeku treba. Kupi polovni mob za zvanje i slanje poruka od 100 kn, kupi fotoaparat i eto ga, ali to nije to, zelis sve u jednom, e pa onda kupi s10 ili iphone10 i opet ces naci neke mane, ali ih neces reci jer je to zadnje sto je trziste izbacilo. Jeli itko tko se ovdje zali na neki mob ikada poslao mail kompaniji ciji mobitel ima i zalio se? Sumnjam.

 

 
0 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice