IPhone 3Gs

poruka: 111
|
čitano: 24.151
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
iPhone 3Gs

Da li netko zna da li se moze ugraditi Sim kartica u iPhone 3G kupljenog u inozemstvu?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
IPhone 3Gs

ako je otključan da

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: iPhone 3Gs
alan_sk8 kaže...

Da li netko zna da li se moze ugraditi Sim kartica u iPhone 3G kupljenog u inozemstvu?

 kako mislis "ugraditi"?

15 godina
neaktivan
offline
IPhone 3Gs

Staviti ili ugraditi svejedno, samo mislim da li se moze da bezveze ne kupujem iako su jako jeftini

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: IPhone 3Gs

Pa ti svakako mozes staviti sim karticu, samo je pitanje jel ce ti raditi Smijeh, ne razumijem pitanje, daj vise detalja, dakle koji operator i odakle Iphone? ako mislis od tmobilea on ti je zaključan na t-mobile, ali ga mozes otkljucati, ako narucujes preko neta ili kupujes izvana tvornicki otkljucanog onda ce ti raditi bez problema, i da.. gdje je to jako jeftin 3GS? 

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
protjeran
offline
IPhone 3Gs

lol,jel se vi igrate ili...?

 

pa covjek je pitao ako kupi iphone u americi hoce li mu raditi npr.t-mobile kartice u hrvatskoj koju kupi u zagrebu na trafici (primjer).sad mu dajte odgovor kad je pojednostavljeno pitanje...ja nemam pojma...oko ovog jer nisam imao takva iskustva...

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: IPhone 3Gs

Nece moci jer kako kaze da je jako niska cijena, pretpostavljam da je to onda na pretplatu u inozemstvu, dakle kupi mob u inozemstvu unlocka ga i moze koristiti koju god hoce karticu..

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
protjeran
offline
IPhone 3Gs

ne,suprotno,nije pretplata.inace u drugim zemljama posebice u SAD-U je iphone duplo jeftiniji nego kod nas...

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
IPhone 3Gs

Moze radit u svakom slučaju, kako god da ga je kupio. Potrebno je samo otključat iphone. Ako znaš na šta mislim, malo proguglaj i sredi si to, nije komplicirano, ako ne znaš, zamoli nekog ko zna šta radi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
IPhone 3Gs

Evo iPhone je naručen i stiže za koji dan, pa me zanima kakvi su dojmovi onih koji ga imaju i kakve bi probleme s njim mogao imati??

http://www.t-mobile.hr/4/40-30-01-12-14.asp?sifra=APIPHONE3GS16GBB

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: IPhone 3Gs
kero kaže...

Evo iPhone je naručen i stiže za koji dan, pa me zanima kakvi su dojmovi onih koji ga imaju i kakve bi probleme s njim mogao imati??

http://www.t-mobile.hr/4/40-30-01-12-14.asp?sifra=APIPHONE3GS16GBB

ja ga cekam vec 20 dana

14 godina
neaktivan
offline
IPhone 3Gs

raditi ti ce 100% samo trebas unlock i jailbreak tj obratnim redosljedom...

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: IPhone 3Gs
lovranac kaže...
kero kaže...

Evo iPhone je naručen i stiže za koji dan, pa me zanima kakvi su dojmovi onih koji ga imaju i kakve bi probleme s njim mogao imati??

http://www.t-mobile.hr/4/40-30-01-12-14.asp?sifra=APIPHONE3GS16GBB

ja ga cekam vec 20 dana

20 dana??? Pa što su rekli kad bi trebao stić? Ko će mi čekat misec dana Izlanuo se

14 godina
neaktivan
offline
RE: IPhone 3Gs

3GS je poboljšanje u odnosu na 3G s time što je dobio neke osnovne stvari koje ostali mobiteli imaju već decenijama (glasovno biranje, snimanje videa, i dr.). U svakom slučaju ne zaboravi da je iPhone više gadget a manje mobitel. Ako ti treba zabavna spravia ok, al ako je primarna funkcija telefoniranje možeš i preskočit.

P E A C E
15 godina
offline
RE: IPhone 3Gs
kero kaže...

Evo iPhone je naručen i stiže za koji dan, pa me zanima kakvi su dojmovi onih koji ga imaju i kakve bi probleme s njim mogao imati??

http://www.t-mobile.hr/4/40-30-01-12-14.asp?sifra=APIPHONE3GS16GBB

Evo ti link koji ti može dosta pomoć (bar meni je) www.iphone-hrvatska.com

inače sam osobono jako zadovoljan, imaš pregršt aplikacija za njega, meni jedna od bitnih je bila da blokiram spajanja na net preko mobilnog operatera (pošto je to čista pljačka, npr. kod T mobile je 1 MB=50 kn ako nemaš nikakav drugi paket  , osim ako si ne odabereš neki paket koji ćeš mjesečno plaćat cca 75 kn=500 mb ) jer se većinm spajam peko wi-fia i ''besplatno'' koristim net. Jer iphone se zna sam od sebe spojit pa ti pojede brzo lovu ili ti napravi ogroman račun (ako si pretplatnik naravno)

ovaj program je za navedeno www.unlockit.co.nz

Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara / http://www.accredo.hr/
16 godina
neaktivan
offline
RE: IPhone 3Gs

Cisto da znas da to sve i jedna nokia ima by defoult ;)

16 godina
neaktivan
offline
RE: IPhone 3Gs

Nije samo razlika u software vec i uhardwareu. Inace nemam Iphone i slazem se sa tvojom tvrdnjom da je to igracka koja je zabavna ali i dlaje igracka kad uzmes pravi smrtphone i vidis sta ima u odnosu na iphone kod kojeg za svaku glupost trebas jailbraek i dodatne programe.

15 godina
offline
RE: IPhone 3Gs
logic kaže...

Cisto da znas da to sve i jedna nokia ima by defoult ;)

Evo jos jednog koji mora komentirati ono o cemu nema pojma

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.11.2009 13:29 (parizer).
16 godina
neaktivan
offline
RE: IPhone 3Gs

Izvini drug ali kako znas o cemu imam a o cemu nemam pojma? Jel cinjenica da ti moras instalirati dodatni program da ti iphone radi sta ti i kad ti hoces a nokia to ne mora. Podesis da te pita i nist nece raditi po svom nego kako ti i kad ti kazes. Poreci ovu cinjenicu pa onda pricaj da ja nemam pojma. Za svaku imalo napredniju funkciju moras instalirati dodatni program i jos ti se telefon kaci na mrezu da te nista ne pita i ne mozes podesiti da te pita? Koji debilizam od uredjaja.

15 godina
offline
RE: IPhone 3Gs
logic kaže...

Izvini drug ali kako znas o cemu imam a o cemu nemam pojma? Jel cinjenica da ti moras instalirati dodatni program da ti iphone radi sta ti i kad ti hoces a nokia to ne mora. Podesis da te pita i nist nece raditi po svom nego kako ti i kad ti kazes. Poreci ovu cinjenicu pa onda pricaj da ja nemam pojma. Za svaku imalo napredniju funkciju moras instalirati dodatni program i jos ti se telefon kaci na mrezu da te nista ne pita i ne mozes podesiti da te pita? Koji debilizam od uredjaja.

Ovo što sam podebljao samo govori da stvarno nikad nisi radio s iphonom, a da još manje znaš kako on funkcionira!

A da sad daljna rasprava ne pređe u svađu, neću se više upuštat u razgovore s nekim samo ko samo želi podabadat druge s neistinitim informacija,a  ako ti se iphone ne sviđa ili nešto slično ne znači da ga moraš  sasut drvljem i kamenjem.

Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara / http://www.accredo.hr/
16 godina
neaktivan
offline
RE: IPhone 3Gs
halo_molim kaže...

3GS je poboljšanje u odnosu na 3G s time što je dobio neke osnovne stvari koje ostali mobiteli imaju već decenijama (glasovno biranje, snimanje videa, i dr.). U svakom slučaju ne zaboravi da je iPhone više gadget a manje mobitel. Ako ti treba zabavna spravia ok, al ako je primarna funkcija telefoniranje možeš i preskočit.

joj al valjas gluposti

sve sto si nabrojao mozes imati na svakom iphone-u tako sto ga jailbrake-ujes i instaliras prikladne aplikacije sto je 15 minuta posla...

Ako nekoga mrzi mnogo ljudi, to mora da je dobar čovjek."
16 godina
neaktivan
offline
RE: IPhone 3Gs
kostolomac kaže...
logic kaže...

Izvini drug ali kako znas o cemu imam a o cemu nemam pojma? Jel cinjenica da ti moras instalirati dodatni program da ti iphone radi sta ti i kad ti hoces a nokia to ne mora. Podesis da te pita i nist nece raditi po svom nego kako ti i kad ti kazes. Poreci ovu cinjenicu pa onda pricaj da ja nemam pojma. Za svaku imalo napredniju funkciju moras instalirati dodatni program i jos ti se telefon kaci na mrezu da te nista ne pita i ne mozes podesiti da te pita? Koji debilizam od uredjaja.

Ovo što sam podebljao samo govori da stvarno nikad nisi radio s iphonom, a da još manje znaš kako on funkcionira!

A da sad daljna rasprava ne pređe u svađu, neću se više upuštat u razgovore s nekim samo ko samo želi podabadat druge s neistinitim informacija,a  ako ti se iphone ne sviđa ili nešto slično ne znači da ga moraš  sasut drvljem i kamenjem.

Kako sam i pretpostavio nisi demantovao a ja cu podebljati ono sto si ti napisao a ti tvrdis da znas o cemu pricas: "Jer iphone se zna sam od sebe spojit pa ti pojede brzo lovu ili ti napravi ogroman račun"

 

Nokia te pita sta da uradi i nikad ali NIKAD se nece spojiti ni na sta a da ti to ne odobris. A valjda i svi ostali smartphonovi na trzistu osim precijenjenog Iphone. On pretpostavlja da je pametniji od vlasnika ;). Navedi sta sam ja to neistinito napisao ako mozes ili si samo jos jedan obozavalaca igracke za koju si bubreg prodao a nema masu funkcija koju normalni telefoni imaju ili imaju ako ga krekas i instaliras dodatnu aplikaciju.

 

NEcu se ni ja raspravljati sa tobom jer si slijepi obozavalac svoje igrackice i nista ti ne moze dokazati da to ne vrijedi tih para. Ja imam nokiu koaj radi kako ja hocu i sta ja hacu kad ja hocu i ima masu stvari u samom os-u pa ne moram kad je kupim dane provesti na netu da je krekujem i instaliram banalne funkcije da bi mogao napraviti stvari koje moze valjda svaki smrtphone otkad takvi uredjaji postoje. NPR. koja je drskost prodavati tako skup uredjaj koji ne moze napraviti najobicniji video poziv jer zamisli nema predju kameru ;)

Hehehehhehehehe

Japanci i vlasnici nokie N96 gledaju tv na mobu a iphone nema multitasking, ne moze koristiti bluetooth ni za sta osim handsfre, nema prednju kameru itd itd ;)

A zove se 3GS ;))))

Sta je ovo 3G?

 

EOD od mene.

14 godina
offline
RE: IPhone 3Gs
kero kaže...
lovranac kaže...
kero kaže...

Evo iPhone je naručen i stiže za koji dan, pa me zanima kakvi su dojmovi onih koji ga imaju i kakve bi probleme s njim mogao imati??

http://www.t-mobile.hr/4/40-30-01-12-14.asp?sifra=APIPHONE3GS16GBB

ja ga cekam vec 20 dana

20 dana??? Pa što su rekli kad bi trebao stić? Ko će mi čekat misec dana Izlanuo se

i dalje ga čekam, pa neznam pun k.. ga treba čekat, jedan frend ga je čekao mjesec i pol

15 godina
neaktivan
offline
RE: IPhone 3Gs
logic kaže...

Japanci i vlasnici nokie N96 gledaju tv na mobu a iphone nema multitasking, ne moze koristiti bluetooth ni za sta osim handsfre, nema prednju

Japanci ne koriste Nokie!

14 godina
neaktivan
offline
RE: IPhone 3Gs
vjeko kaže...
logic kaže...

Japanci i vlasnici nokie N96 gledaju tv na mobu a iphone nema multitasking, ne moze koristiti bluetooth ni za sta osim handsfre, nema prednju

Japanci ne koriste Nokie!

hahahahha Smijeh

16 godina
neaktivan
offline
RE: IPhone 3Gs
vjeko kaže...
logic kaže...

Japanci i vlasnici nokie N96 gledaju tv na mobu a iphone nema multitasking, ne moze koristiti bluetooth ni za sta osim handsfre, nema prednju

Japanci ne koriste Nokie!

Japanci i korisnici nokie. Obrati paznju na i. Da sam napisao japanci korisnici nokie bilo bi tako kako si ti razumio. Ovo su dvije grupe korisnika JAPANCI I KORISNICI NOKIE N96.

Mislim da si razumio ali malo podj.....s ;)

NHF

15 godina
offline
RE: IPhone 3Gs
logic kaže...
kostolomac kaže...
logic kaže...

Izvini drug ali kako znas o cemu imam a o cemu nemam pojma? Jel cinjenica da ti moras instalirati dodatni program da ti iphone radi sta ti i kad ti hoces a nokia to ne mora. Podesis da te pita i nist nece raditi po svom nego kako ti i kad ti kazes. Poreci ovu cinjenicu pa onda pricaj da ja nemam pojma. Za svaku imalo napredniju funkciju moras instalirati dodatni program i jos ti se telefon kaci na mrezu da te nista ne pita i ne mozes podesiti da te pita? Koji debilizam od uredjaja.

Ovo što sam podebljao samo govori da stvarno nikad nisi radio s iphonom, a da još manje znaš kako on funkcionira!

A da sad daljna rasprava ne pređe u svađu, neću se više upuštat u razgovore s nekim samo ko samo želi podabadat druge s neistinitim informacija,a  ako ti se iphone ne sviđa ili nešto slično ne znači da ga moraš  sasut drvljem i kamenjem.

Kako sam i pretpostavio nisi demantovao a ja cu podebljati ono sto si ti napisao a ti tvrdis da znas o cemu pricas: "Jer iphone se zna sam od sebe spojit pa ti pojede brzo lovu ili ti napravi ogroman račun"

 

Nokia te pita sta da uradi i nikad ali NIKAD se nece spojiti ni na sta a da ti to ne odobris. A valjda i svi ostali smartphonovi na trzistu osim precijenjenog Iphone. On pretpostavlja da je pametniji od vlasnika ;). Navedi sta sam ja to neistinito napisao ako mozes ili si samo jos jedan obozavalaca igracke za koju si bubreg prodao a nema masu funkcija koju normalni telefoni imaju ili imaju ako ga krekas i instaliras dodatnu aplikaciju.

 

NEcu se ni ja raspravljati sa tobom jer si slijepi obozavalac svoje igrackice i nista ti ne moze dokazati da to ne vrijedi tih para. Ja imam nokiu koaj radi kako ja hocu i sta ja hacu kad ja hocu i ima masu stvari u samom os-u pa ne moram kad je kupim dane provesti na netu da je krekujem i instaliram banalne funkcije da bi mogao napraviti stvari koje moze valjda svaki smrtphone otkad takvi uredjaji postoje. NPR. koja je drskost prodavati tako skup uredjaj koji ne moze napraviti najobicniji video poziv jer zamisli nema predju kameru ;)

Hehehehhehehehe

Japanci i vlasnici nokie N96 gledaju tv na mobu a iphone nema multitasking, ne moze koristiti bluetooth ni za sta osim handsfre, nema prednju kameru itd itd ;)

A zove se 3GS ;))))

Sta je ovo 3G?

 

EOD od mene.

Ne isplati se s tobom raspravljat jer nemaš iphone a pričaš kao da ga imaš 100 godina i stavljaš dezinformacije za buduće korisnike navedenog!

Uostalom to je isto kao da ja sad idem komentirat tvoju nokiu što može a što nemože, a nemam ju i nisam koristio tvoj model koji ti imaš! Naravno ti hvališ svoju nokiu što ja nikad nebi učinio sa iphonom jer ja samo govorim svoja osobno iskustvo o iphonu a ne na temelju rekla-kazala-pročitala. Btw. ja sam ju dobio za 1 KN bez ikakvih dodatnih troškova, tako da nisam ''morao prodat svoj bubreg''  ( ove ili one tarife). Namigiva

Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara / http://www.accredo.hr/
16 godina
neaktivan
offline
RE: IPhone 3Gs

PA reci konacno sta sam ja to pogresno rekao umjesto da se ljutis ko neko dijete koje dira tvoju precijenjenu igracku. Daj tacno sta sam ja to rekao da ne moze a u stvari moze. DEMANTUJ ME!!!

Rekla kazala je upotrijebljeno ali ali tvoje rijeci. Tebe samcitirao. DEMANTUJ ME MOLIM TE. Ako mozes naravno. OVo je treci thread u kojem me nijedan vlasnik IPhonea nije demantovao nego se svi nesto ljute sto diram njihovo djete. DEMANTUJ ME CINJENICAMA. STA SAM JA TO NAPISAO POGRESNO.

P.S. Gdje sam ja tacno rekao da nisam IMAO iphone. Rekao sam da ga nemam ali ne da ga nisam imao ;)

14 godina
neaktivan
offline
RE: IPhone 3Gs
logic kaže...

JA sam decko koji je ocigledno malo i bontona vidio za razliku od tebe. Ovo je rijecnik koji ne prilici ovom forumu a ja se sigurno necu spustati na taj nivo. Tako pricaj sa onim ko te naucio da koristis takve rijeci kad pricas sa nepoznatim ljudima o kojima blagog pojma nemas. Uzivajte u svojim igrackicama za koje ste toliko vezani pa ne date da se kaze ista protiv njih. Zao mi vas je iskreno. Postoji zivot i mimo iphonea.

Nadam se da ce i admin da "pohvali" ovakav rijecnik.

ti si najpametniji,sve znas,znas sve o iphone,ma znas sve njegove mane i vrline,nisi mi jasan nikako. mozda i ja ne volim nokiju ali necu da pricam protiv nje jer je to velika firma i sta god da kazem protiv nokije treba reci vidi ovoga sto se pravi pametan :)

 

EDIT: Rjecnik mozda je bio malo grublji ali to ti je da se malo spustis na zemlju jer kako si krenuo niko te nije mogao zaustaviti,pricas tu mjesecima protiv iphonea u svakoj temi koja se otvori Smijeh

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.11.2009 18:31 (stevan94).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: IPhone 3Gs
kero kaže...

Evo iPhone je naručen i stiže za koji dan, pa me zanima kakvi su dojmovi onih koji ga imaju i kakve bi probleme s njim mogao imati??

http://www.t-mobile.hr/4/40-30-01-12-14.asp?sifra=APIPHONE3GS16GBB

 A moj Kero z*jba si se na veliko.

duje kapitanović
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.11.2009 18:34 (cappy).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice