IPhone 4S-baterija

poruka: 10
|
čitano: 3.900
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
IPhone 4S-baterija
Pozdrav !

Supruga ima iPhone 4S, i otprije par dana baterija je podivljala. Inače, do tada, uredno bi izdržala cijeli dan, punila bi ga navečer/po noći za slijedeći dan, međutim sada baterija iscuri u roku par sati i to ne uz nekakvo pretjerano korištenje.

Što bi mogao biti razlog ? Ažurirala je softver nakon što je vidjela da se vrijeme trajanja znatno smanjilo, ali i nakon ažuriranja problem je ostao isti.

Netko ??

Hvala :-)

HZV
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone 4S-baterija

Otišla je baterija, u servisu promijeni bateriju, barem nisu one skupe........

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.1.2016 12:41 (jobi123).
15 godina
odjavljen
offline
IPhone 4S-baterija

Ili za kusur naruci bateriju s Ebay-a i promijeni sam, 10 min posla.

http://isvijet.com.hr, Siemens C60, SE K700i, Samsung D600, Sam. Omnia i900, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, Galaxy SIII, Nexus 5, LG G3
 
0 0 hvala 1
10 godina
offline
IPhone 4S-baterija

S obzirom da nije klasična izmjenjiva baterija ne bi se usudio sam prčkati i rastavljati ga, ipak ću ga odnijeti u servis.

 

Hvala na brzim odgovorima i pomoći.

HZV
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
IPhone 4S-baterija

Ako bi se ipak odlučio da je sam promijenim ( jer vidim da na ebayu koštaju par dolara, a servis traži 200 kn ), trebam li posebno paziti na nešto pri kupnji te baterije ?

 

Ili je dovoljno u "search" staviti "battery for iphone 4s"  i to je to ?

HZV
 
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: IPhone 4S-baterija
spilice05 kaže...

Ako bi se ipak odlučio da je sam promijenim ( jer vidim da na ebayu koštaju par dolara, a servis traži 200 kn ), trebam li posebno paziti na nešto pri kupnji te baterije ?

 

Ili je dovoljno u "search" staviti "battery for iphone 4s"  i to je to ?

 Samo napises "iphone 4s battery" i procitas opis dole da vidis.. Pazi da kupis original..

12 godina
offline
Re: IPhone 4S-baterija
matija410 kaže...
spilice05 kaže...

Ako bi se ipak odlučio da je sam promijenim ( jer vidim da na ebayu koštaju par dolara, a servis traži 200 kn ), trebam li posebno paziti na nešto pri kupnji te baterije ?

 

Ili je dovoljno u "search" staviti "battery for iphone 4s"  i to je to ?

 Samo napises "iphone 4s battery" i procitas opis dole da vidis.. Pazi da kupis original..

 Ne postoji orginal baterija za iPhone, osim ako nije izvađena iz drugog iPhone-a. Sve ostale baterije nisu orginal, ukljucujuci i one iz servisa. Ali nema neke razlike između orginala i baterije sa ebay-a, treba samo paziti da seller ima dobar feedback, i treba izbjegavat one zlatne baterije.

9 godina
protjeran
offline
Re: IPhone 4S-baterija
Na to sam i mislil..zlatne (rabljene,nije pravi kapacitet itd).
11 godina
offline
Re: IPhone 4S-baterija
cedevita od limuna kaže...
matija410 kaže...
spilice05 kaže...

Ako bi se ipak odlučio da je sam promijenim ( jer vidim da na ebayu koštaju par dolara, a servis traži 200 kn ), trebam li posebno paziti na nešto pri kupnji te baterije ?

 

Ili je dovoljno u "search" staviti "battery for iphone 4s"  i to je to ?

 Samo napises "iphone 4s battery" i procitas opis dole da vidis.. Pazi da kupis original..

 Ne postoji orginal baterija za iPhone, osim ako nije izvađena iz drugog iPhone-a. Sve ostale baterije nisu orginal, ukljucujuci i one iz servisa. Ali nema neke razlike između orginala i baterije sa ebay-a, treba samo paziti da seller ima dobar feedback, i treba izbjegavat one zlatne baterije.

 Te bateriju su jako lose, ja sam kupio od top sellera OEM verziju i jedva pola dana izdrzala. Na kraju sam kupio kod oficijelnog prodavaca i platio 30 eura, bude i po 2 dana.

http://www.itrevolucija.org/
11 godina
offline
IPhone 4S-baterija

Imam Iphone 4S i kad ga stavim na punjac odđe do 61% i neide dalje nego se omdah polako smanjuje postotak baterije a dok ga prek kompa punim sve je dobro ide do 100% bez problema, mislio sam da je problem u bateriji i danas mi s Ebaya dođe baterija i ista stvar. Imam 8.1.2 iOS, jel imao netko slican problem? Punjac je originalni i radio je dobro godinama, problem se pojavio prije par dana.

Život je jedan al Omega je 2.0 :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice