Iphone 5

poruka: 949
|
čitano: 243.325
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Iphone 5
Chico12 kaže...
Uspjelo, radi. Hvala velika.

 Ali pazi, kad ćes ici na app store skidati neku aplikaciju ce te pitati da se prebacis na hrvatsku trgovinu i automtski ce te prebacit, poslije ako ces opet zeljeti imati itunes opet sve iz ponova.

10 godina
offline
Iphone 5

gdje kupiti povoljno lcd display i digitizer za iphone 5. mozete preporuciti nekog sellera na ebayu.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Iphone 5
HTC Hero-iPhone 3GS-Nexus S-Nexus 7-Htc 8S-iPhone 4-Galaxy S2-HTC Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1 Compact-m2 note-One M8-z1 compact-Blackberry 9900-Z1 Compact
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Iphone 5

seems legit :)

 

Let them taste the triple guns... Aye, Captain
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Iphone 5
Flying Dutchman kaže...

seems legit :) 

 U jbt, ovo mi je umaklo, fala :)

HTC Hero-iPhone 3GS-Nexus S-Nexus 7-Htc 8S-iPhone 4-Galaxy S2-HTC Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1 Compact-m2 note-One M8-z1 compact-Blackberry 9900-Z1 Compact
12 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone 5

Pozdravljam. Nakon iPhone 3GS dugo godina nisam imao iphone i sad sam kupio Iphone5S. Što izbrisati, koje aplikacije su neophodne? Koji su prvi koraci kod korištenja, kako ga porihtati da radi što bolje?

15 godina
offline
Iphone 5

Pozdrav svima!
Ima netko preporuku za display. Gledam na e-bayu ali ima svega, pa ako netko ima provjerenog sellera ili možda neku trgovinu odakle je najbolje naručiti da mi ne dođe nekakav loš zamjenski display.

P.S. trenutni display je pukao i sam ću ga mijenjati. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone 5
steve90 kaže...

Pozdrav svima!
Ima netko preporuku za display. Gledam na e-bayu ali ima svega, pa ako netko ima provjerenog sellera ili možda neku trgovinu odakle je najbolje naručiti da mi ne dođe nekakav loš zamjenski display.

P.S. trenutni display je pukao i sam ću ga mijenjati. 

Bolje ti je naruciti sa iFixit jer onda znas da dobivas ekran koji je dobar, a sta se tice oces ga sam mijenjat ili nosit u servis izracunaj si cijenu. Npr meni kad je otisla baterija jeftinije mi je bilo nositi u servis (naravno ne ovlasteni, nemam 800kn viska) nego sam narucivati bateriju, odi u neki koji ima djelove sa certifikatom i daju garanciju na servis. Ne bi bas preporucio sa ebaya jer sam cito dosta na forumu da prodaju lose djelove (barem je tako bilo za bateriju).

7 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone 5
Pitanje za iphone 5s: Ako ga koristim s mokrim rukama ili po kiši, da li touch screen normalno radi. Imam stariju lumiu kod koje čim kapne na zaslon ništa ne možeš raditi
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone 5
1obblak kaže...
Pitanje za iphone 5s: Ako ga koristim s mokrim rukama ili po kiši, da li touch screen normalno radi. Imam stariju lumiu kod koje čim kapne na zaslon ništa ne možeš raditi

 Normalno radi

15 godina
offline
Re: Iphone 5
Gdje kod nas kupiti original punjač za iPhone 5s
Što nose vjetrovi sudbine nitko ne može znati.
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone 5
sage kaže...
Gdje kod nas kupiti original punjač za iPhone 5s

iStyle

13 godina
offline
Iphone 5

Koji program bi preporučili za povratak obrisanih fotografija? 

Optimizam je nedostatak iskustva.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Iphone 5
Ljudi moze li mi neko rec kako danas radi Iphone 5.Trenutno imam kineza sa quad 1.3 MT6580 i 2GB rama i zadovoljan sam surfanjem i radom mobitela.Bi li sa Iphonom izgubio u brzini,ipak je to mob star 6,7 godina?
Sadmir K
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone 5
Izgubio sigurno ne bi imao ga par dana nedavno i brži je bio baš od takvog uređaja kineza s 2 gb rama. Problem će ti biti baterija, na njemu ona doslovno curi ako nije nova i na to se teško naviknuti.
 
1 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Iphone 5

Nemoj nabavljati iPhone 5 jer sa iOS 11 gubi podrsku. Bolje uzmi 5s ili SE.

Moj PC  
0 0 hvala 1
10 godina
offline
Iphone 5

bok ekipa!

 

imam problem sa iphone 5s, znaci zadnja kamera ne radi ondosno prikazuje samo crn ekran, kao da slikam u mraku dok bljeskalica isto ne radi i pise da je potrebno da se ohladi kako bi proradila.

mob sam ugasio i ostavio nekoliko minuta te ga upalio no opet ista stvar. 

ima li itko takav problem ili jos bolje rjesenje?? 

 

hvala unaprijed!

BF4 - dobra_sprava88
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Iphone 5
Otišla kamera zamjeni. Može biti i od vlage(voda) da nije ušla kod tipke za paljenje. Jesi probao hard reset power tipka + home
Njuška
12 godina
offline
Iphone 5

Bok

Je li uzimao tko mozda s aliexpressa screen da preporuci koji je dobar? Nasao sam nekoliko strancia sto prodaju OEM sa replacment glassom, al treba biti firma da se naruci od njih (Rewa, revampwholesale...) 

Ako sam nešto progriješio, ispravite me. :D Mlad sam, još učim! :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice