IPhone X - [Rasprava] izdvojena tema

poruka: 1.313
|
čitano: 421.539
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]
I meni je isto tako mobitel od izlaska i battery health 100%.. ja forsiram cesca i kraca punjenja i nikako ne ostavljam mobitel da se puni preko noci,navodno to igra dosta ulogu za sve nove moderne baterije
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]
Robi1992 kaže...
I meni je isto tako mobitel od izlaska i battery health 100%.. ja forsiram cesca i kraca punjenja i nikako ne ostavljam mobitel da se puni preko noci,navodno to igra dosta ulogu za sve nove moderne baterije

 ja ga punim svako vece bez obzira na bateriju koliko posto imam, znaci legnem spavati i stavim ga pokraj sebe da se puni, na poslu slusam mjuzu radim nekih 9 sati, dodjem kuci 70% baterije. 

 

stvarno drzi bateriju, takodjer lajkam i airpodse jako brze se napune. i njih isto punim cim dodjem kuci mada nije baterija prazna. navikao sam tako. i nikad nisam imao problema.

 

evo imam i IP 7+ kojeg sam isto na dan izlaska  uzeo i tek sad ima 92% battery health. sto je mislim dobro? koliko je star i to

IG: _itsmoriarty
10 godina
offline
IPhone X - [Rasprava]

Jučer na WWDC konferenciji predstavljen je iOS 12, gledao sam kakve su novitete ubacili i uz novu mogućnost praćenja korištenja mobitela sviđa mi se i između ostalog što su odlučili na grupiranje obavijesti kako je to već odrađeno na androidu. Kad uzmem mobitel u ruke nakon nekog vremena da me ne dočeka hrpa svega i svačega razbacanog na zaslonu (navika je zeznuta stvar kad zadnjih 7 godina koristiš Samsungove flagshipove), kao što mi je zgodna stvar grupni FaceTime koji bi mogao biti od koristi. Također fokus je stavljen i na poboljšanje performansi i vijek trajanja baterije na starijim uređajima, kako će u stvarnosti biti, živi bili pa vidjeli.

 

Za nestrpljive koji isčekuju novi iOS na svom X-u, dostupno je iOS 12 beta1 ->  https://beta.apple.com/sp/betaprogram/

 

Također i novi iOS 12 wallpaper -> https://drive.google.com/drive/folders/18_krjLjuzfs9LrgI8hf1NF4gtc15Apbw

 

 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]
Robi1992 kaže...
Navodno ce ios 12 imati brutalan redizajn i jedva cekam da sve to vidim i okusim

 iOS i brutalan redizajn ne idu u istu rečenicu, koristim iPhone uu Samsung i nikad nisam doživio brutalni redizajn s njihove strane. Najveći je bio onaj iOS7 i to više manje u izgledu.

10 godina
offline
IPhone X - [Rasprava]

Ne znam kakav ste redizajn očekivali, ali leakovi su najviše išli u smjeru stabilnosti i optimizacije, valjda su shvatili da su s 11 usrali stvar.

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
IPhone X - [Rasprava]

Gledanje istih ikona godinama postaje zamorno. Ako do sada nisu mogli rijesiti kustomizaciju promjene ikona, pozicioniranja istih gdje ti odgovara kao i ostale stvari koje ima i mob od 500kn onda vise nemamo o cemu razgovarati. Konkurencija ih je presisala davnih dana u svemu. Ne mogu zivjeti na staroj slavi ..ili mogu...hm...rade to godinama :)

Hvale se glupostima...kako ono nastaje emoji na S9....ovo na iOS12 je kao na nintendu od prije 8 godina :)

...

.
 
0 2 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]
Konkurencija ih je presisala a opet je najprodavaniji mobitel iphone x pa iza njega iphone 8 i 8 plus...
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]
Zato kad je iphone, nazalost, statusni simbol kod klincurije (pogotovo zenskog spola) i imaju najvecu bazu ispranih mozgova na svijetu.
Da li je dobar uredjaj? Je, odlican. Da li ima boljih? Ima, ali to fanove ne zanima. Jednom Apple, zauvijek Apple. Stvori se navika/ovisnost i to je to. Povratak je moguc samo ako je neko karakterno jak.
12 godina
offline
IPhone X - [Rasprava]

LOL, primjetiti ću da na svim iPhone temama se najmanje piše o problemima a najviše se pljuje po mobitelu, tak da se vi mučite sa vašim krševima a mi s ispranim mozgovima ćemo uživati u našim uređajima.

 
5 1 hvala 3
14 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]
mile59 kaže...

LOL, primjetiti ću da na svim iPhone temama se najmanje piše o problemima a najviše se pljuje po mobitelu, tak da se vi mučite sa vašim krševima a mi s ispranim mozgovima ćemo uživati u našim uređajima.

 Danas niti mobitel od 1500 kn nije krš, radim s mobitelima od 1000 do 10 000 kn, jedina prava razlika je kamera, sve ostalo za normalnog korisnika nema razlike.

13 godina
online
Re: IPhone X - [Rasprava]
PlayMaker10 kaže...
mile59 kaže...

LOL, primjetiti ću da na svim iPhone temama se najmanje piše o problemima a najviše se pljuje po mobitelu, tak da se vi mučite sa vašim krševima a mi s ispranim mozgovima ćemo uživati u našim uređajima.

 Danas niti mobitel od 1500 kn nije krš, radim s mobitelima od 1000 do 10 000 kn, jedina prava razlika je kamera, sve ostalo za normalnog korisnika nema razlike.

Danas mobitel prodavaju detalji, kako HW prirode tako i SW prirode, ali je razvidno jasno da čak niti oni od 5000.00 kuna ranga, ne dobivaju SW nadogradnje. 

Ako i kada doživim da jedan Samsung posebice, o HTC-u da ne pričam dobe pet godina zaredom novu verziju AndroidOS-a, javno ću priznati da im skidam kapu, no ne nadam se nešto previše! 

Kada “ostatak” ekipe potvrdi ukupnu kvalitetu sa rangom SE iPhone gadgeta, onda tek ćete kolega moći “možda” stavljati u isti koš kruške i jabuke! 

ATJ Lučko
7 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]
Iphone 5s mobitel star 5 godina dobija najnoviji ios 12... toliko o tome
 
3 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]
Ponosan sam vlasnik iphonea x i iphona 5s i mali 5s i dalje zvijer
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]
Ma kaj zvijer, zverchina na kvadrat. Dan danas mozes napisati SMS, instalirati neki messenger i javiti se na poziv. :)
9 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]
ATJLučko kaže...
PlayMaker10 kaže...
mile59 kaže...

LOL, primjetiti ću da na svim iPhone temama se najmanje piše o problemima a najviše se pljuje po mobitelu, tak da se vi mučite sa vašim krševima a mi s ispranim mozgovima ćemo uživati u našim uređajima.

 Danas niti mobitel od 1500 kn nije krš, radim s mobitelima od 1000 do 10 000 kn, jedina prava razlika je kamera, sve ostalo za normalnog korisnika nema razlike.

Danas mobitel prodavaju detalji, kako HW prirode tako i SW prirode, ali je razvidno jasno da čak niti oni od 5000.00 kuna ranga, ne dobivaju SW nadogradnje. 

Ako i kada doživim da jedan Samsung posebice, o HTC-u da ne pričam dobe pet godina zaredom novu verziju AndroidOS-a, javno ću priznati da im skidam kapu, no ne nadam se nešto previše! 

Kada “ostatak” ekipe potvrdi ukupnu kvalitetu sa rangom SE iPhone gadgeta, onda tek ćete kolega moći “možda” stavljati u isti koš kruške i jabuke! 

 

Kada “ostatak” ekipe potvrdi ukupnu kvalitetu sa rangom SE iPhone gadgeta, onda tek ćete kolega moći “možda” stavljati u isti koš kruške i jabuke! 

 Koliko je updateova dobio iOS 11? I jos uvijek je poluproizvod! Prosla su vremena kada je iPhone bio kralj po stabilnosti i redovnim kvalitetnim updateovima.

Kod androida je sve slozenije sto zbog Google-a sto zbog proizvodjaca kojih ima more. Apple ima jedan mobitel i nekoliko izvedbi pa su se stvari za nadogradonjom zakomplicirale. Zamisli ih sa 50ak uredjaja :)

...

12 godina
offline
IPhone X - [Rasprava]

je stavio tko ios 12 betu, stavio bi ali da cujem prije ima li previse bugo-ova da bi se koristilo?

Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]
Upravo sam na korak do skidanja na 5s posto mi je drugi telefon pa da probam ali to se i ja pitam da slucajno nema neki bug da me bas ometa u radu.. skidanje je jednostavno netreba ni komp ni nista,u samo par klikova rijeseno
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]
javi misljenje, ja cu si vjv sutra na x-icu staviti
7 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]
Skinuo sam na 5s prije nekih 2 sata i nisam primjetio neki upecatljivi bug pa cemo vidjet... na X nebi jer mi je main phone pa se ne zelim zajebavat s njime
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]
robee1 kaže...

Gledanje istih ikona godinama postaje zamorno. Ako do sada nisu mogli rijesiti kustomizaciju promjene ikona, pozicioniranja istih gdje ti odgovara kao i ostale stvarikoje ima i mob od 500kn onda vise nemamo o cemu razgovarati. Konkurencija ih je presisala davnih dana u svemu. Ne mogu zivjeti na staroj slavi ..ili mogu...hm...rade to godinama :)

Hvale se glupostima...kako ono nastaje emoji na S9....ovo na iOS12 je kao na nintendu od prije 8 godina :)

...

 Nekako mi se čini da nisi jako dugo vremena uzeo iPhone u ruke..

 

iako sam dugo vagao između Note 8 i X, mislim da baš zbog navedenih razloga koji su navedeni iznad nisam pogriješio. U slučaju da se mobitel i naredne godine zadrži kod mene, ne moram previše razmišljat da li će moj model mobitela biti na listi za update nove verzije androida ili neće i kada će to ažuriranje doći za pojedini mobitel :)

16 godina
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]
Bitno je da si zadovoljan odabirom. Pokušao sam se vratiti na iPhone nakon dugo vremena ali još uvijek je to slična priča da te usmjeravaju u svoj ekosustav. Još uvijek se najavljuju revolucionarne stvari u novim verzijama koje već odavno postoje na Androidu recimo... Razumijem korisnike koji preferiraju iPhone i poštujem izbor. Kvaliteta izrade, vrhunska podrška, u vrhu što se tiče kamere, sigurnost u prvom planu... Sve su to prednosti koje imaju svoju vrijednost. Ali priča o nadogradnjama neće učiniti vaš uređaj duplo boljim nego kad ste ga kupili. Dobit ćete neka sitna poboljšanja postojećih stvari i možda nešto novo što već odavno postoji kod konkurencije. Nadogradnje su precijenjene. Utjecaj na korištenje uređaja je minimalan.
 
5 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
IPhone X - [Rasprava]

Koristim iPhone 7 i iOS 11 je takvo smeće da se i dan danas želim vratit na iOS 10 ali naravno nemam tu mogućnost.

 
0 2 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]
kolak17 kaže...
robee1 kaže...

Gledanje istih ikona godinama postaje zamorno. Ako do sada nisu mogli rijesiti kustomizaciju promjene ikona, pozicioniranja istih gdje ti odgovara kao i ostale stvarikoje ima i mob od 500kn onda vise nemamo o cemu razgovarati. Konkurencija ih je presisala davnih dana u svemu. Ne mogu zivjeti na staroj slavi ..ili mogu...hm...rade to godinama :)

Hvale se glupostima...kako ono nastaje emoji na S9....ovo na iOS12 je kao na nintendu od prije 8 godina :)

...

 Nekako mi se čini da nisi jako dugo vremena uzeo iPhone u ruke..

 

iako sam dugo vagao između Note 8 i X, mislim da baš zbog navedenih razloga koji su navedeni iznad nisam pogriješio. U slučaju da se mobitel i naredne godine zadrži kod mene, ne moram previše razmišljat da li će moj model mobitela biti na listi za update nove verzije androida ili neće i kada će to ažuriranje doći za pojedini mobitel :)

 Upravo tako, samo ti se cini :)

Koristio sam sve modele od prvog do i7 (do nedavno) tako da znam o cemu pisem. Komentare fanova koji ne gledaju realno stanje ne mogu uzeti kao relavantne.

Isto tako kazem i za android sve ono sto nije dobro da ne mislis kako sam fan necega.

...

15 godina
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]
Imam iPhone SE sa iOS 11.4 i radi bez ikakvih problema. Isto ako i iPad 2018.
11 godina
offline
IPhone X - [Rasprava]

6s radi ko podmazan na zadnjoj verziji IOS-a, ali ipad mini 2 retina mi laggira stalno bas se vidi da ga je vrijeme pregazilo.

PSN:Tomislav025
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]
Možda trebas nemi fix koji će ga ubrzat, još valja on ali apple nest ekperimentira tj usporavao je mobove da bi ljudi kupili novi pa mozda je do toga. Skini najnovije nadogradnje.
12 godina
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]
Aj ne pisi gluposti kad ne znas..
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
IPhone X - [Rasprava]

da mini 2 štuca dosta (imam ga), nadam se da ce ga malo bolje optimizirati na 12-ici

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]
Ljudi,koja je razlika izmedju ios 12 beta public verzije i obicne bete (one koja je prva izasla) ?
 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: IPhone X - [Rasprava]
Robi1992 kaže...
Ljudi,koja je razlika izmedju ios 12 beta public verzije i obicne bete (one koja je prva izasla) ?

U principu neka poboljšanja i optimizacija koječeg uglavnom! 

ATJ Lučko
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice