IPhone Xs/Xs Plus, rasprava! izdvojena tema

poruka: 450
|
čitano: 106.236
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
Ljudi dali su vama dosle nadogradnje za ove appleove aplikacije? Isto tako na ovu clips i na jos jednu kad kliknem azuriraj uopce ne zeli azurirati...jel neko ima ista iskustva?
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!

zvao sam Istyle u zg i iznenadio se javila se gospoja mladja sa BG akcentom ha ha uiglavnom oni uopce kazu da nisu imali nit ce dobivatr narednih mj dana kaljeno staklo za xs pa jel znate di ima kupit od ruba do ruba ?

Slovo sto ga Ante kovo
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
Alixpress
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!

EDIT: rijeseno.

PSN:Tomislav025
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.11.2018 15:39 (omomomomoomm).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!

Čitam danas dnevnu tiskovinu, i uočim vijesticu o "double deckeru" u svezi glede notcha 

Što bi bilo da ga recimo je Apple učinio?!?! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!

Pozdrav, 

da li je netko kupio iphone xs ili opcenito neki stariji iphone sa ekupi? Znam da su hgspot i istyle autorizirani prodavaci applea dok ekupi ima sve i svasta pa sam skepticna prema njima ali xs je najjeftini kod njih. Također kakav je xs max za svakodnevno koristenje, da li je prevelik?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
Isto ti je to sve, hgspot je autorizirani reseller, istyle premium reseller, ekupi ako ima u ponudi xs onda se neće razlikovati ni po cemu od ostalih dućana ali iskreno strpi se pa u petak pikni ako mislis jer će bit black friday pa možda cijene budu još nize. Ono po cemu se razlikuje kupit mobitel u istyleu od ostalih je sto dobiješ 2 godine garancije kod njih koji su ujedno i službeni servis - velika većina ako ne i svi ostali imaju deal s Agram servisom za koji se pokazalo iz iskustava ljudi koje poznajem ne bas najbolje. Naravno, od Applea dobiješ jednu godinu worldwide, a ovo ostalo ti je po zakonu EU. E sad, uzmi to u obzir pa prevagni :)
Xs max ti je identične velicine kao prethodna serija iPhone Plus tako da ako si posjedovao 6s plus, 7 plus, 8 plus, identične su velicine
PSN: Carlikaa
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.11.2018 10:43 (FiCoO).
5 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
FiCoO kaže...
Isto ti je to sve, hgspot je autorizirani reseller, istyle premium reseller, ekupi ako ima u ponudi xs onda se neće razlikovati ni po cemu od ostalih dućana ali iskreno strpi se pa u petak pikni ako mislis jer će bit black friday pa možda cijene budu još nize. Ono po cemu se razlikuje kupit mobitel u istyleu od ostalih je sto dobiješ 2 godine garancije kod njih koji su ujedno i službeni servis - velika većina ako ne i svi ostali imaju deal s Agram servisom za koji se pokazalo iz iskustava ljudi koje poznajem ne bas najbolje. Naravno, od Applea dobiješ jednu godinu worldwide, a ovo ostalo ti je po zakonu EU. E sad, uzmi to u obzir pa prevagni :)
Xs max ti je identične velicine kao prethodna serija iPhone Plus tako da ako si posjedovao 6s plus, 7 plus, 8 plus, identične su velicine

 Ok puno hvala na informaciji :) Da pricekati cu petak da definitvno vidim cijene na akcijama i onda izaberem gdje cu kupiti. 7plus od frendice mi se nekako cini prevelik ali najvise bi zbog baterije max umjesto “obicnog” xs

5 godina
neaktivan
offline
IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!

Ja imam kakko kazes obicni xs.Baterija traje do ponoci a uzmi u obzir da mi je non stop u rukama.Jutros skinut sa punjaca oko 8 sada je baterija na 81 posto.U ponoc kada opet stavim bude na 20 posto jer oko 8 gledam film ili seriju.Dakle ne moze bolje

Nađa
 
0 0 hvala 1
5 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!

Ok, hvala. Ma da tako sam ga i mislila puniti jednom dnevno, znaci dobra je baterija. Ipak bolje xs jer je i kompaktniji a max ionako nema bolje karakteristike

5 godina
neaktivan
offline
IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!

xs i max su ti isti telefoni.Ok max ima veci displej samim tim je tesko baratati s njim,i vecu bateriju sto mora uz toliki displej.Dakle ostalo je isto.Xs je savrsen telefon vjeruj.Baterija te nece razocarati ako meni koja ga ne pustam iz ruke traje toliko ne brini se

Nađa
 
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!

Meni se baterija nakon mjesec dana smirila, izdrzi cijeli dan doduse zna se desiti tu i tamo da ga punim 2x dnevno ali to je kad ga bas koljem. Sto se tice Xs Max, jedina razlika je velicina i bolje drzi baterija, ostalo je ama bas sve isto.

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!

Ne znam koliko duze drzi baterija ali na xs je baterija vrh.Juce sam pisala svoj primjer evo danas(ne pustam ga iz ruku)od 7 kako je skinut sa punjaca baterija je 88.Mislim da ne moze bolje.:)

Nađa
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
To bi nesto znacilo da napises koliko uporabe imas dnevno, mozes ga i ugasenog prevrtati po rukama cijeli dan
 
2 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
NadjaC kaže...

Ne znam koliko duze drzi baterija ali na xs je baterija vrh.Juce sam pisala svoj primjer evo danas(ne pustam ga iz ruku)od 7 kako je skinut sa punjaca baterija je 88.Mislim da ne moze bolje.:)

Ja ga u zadnje vrijeme koristim slabo, zato i traje. Kad ga koljem gotov je do 16h

9 godina
neaktivan
offline
IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!

Pozdrav svima. Narucio sam XS i trebao bi mi doci slijedeci tjedan  Pa me zanima misljenje vas koji ga imate duze vrijeme, jeste li imali kakvih problema? Tipa da se sam resetira, zablokira gubi signal i sl...

Unaprijed hvala na odgovoru  

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
Nista od navedenog..radi ko beba
 
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!

Takoder imam reci, radi stvarno vrhunski. Jako pouzdan mob u svakom pogledu. Takoder moram pohvaliti iOS 12. Proslogodisnji iOS 11 je bio mozda najgori kojeg je Apple ikad izbacio, pun bugova i jako nestabilan. Ovaj kojeg trenutno vrtim (12.1) je jedan od najstabilnijih iOS verzija ikada. Podsjeca me na iOS 6 kojeg sam imao na iP4s

 
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!

Takodje imam ga od kada je izasao radi savrseno

Nađa
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!

Koja vam je boja xs najbolja?

Nađa
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
NadjaC kaže...

Koja vam je boja xs najbolja?

 Ja sam si narucio silver. Ali sam se dvoumio izmedu silver i space gray. 

13 godina
odjavljen
offline
IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!

Gold mi je ultra seljacka, silver je solidna iako mi ne izgleda nesto (iP8+ silver je puno ljepsi), space grey mi je najljepsi

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!

Ja se dvoumila izmedju crnog i zlatnog i uzmem zlatni.

Nađa
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!

Ja se dvoumila izmedju crnog i zlatnog i uzmem Android 

Moj PC  
5 2 hvala 0
13 godina
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
GreenLife kaže...

Ja se dvoumila izmedju crnog i zlatnog i uzmem Android 

I znate kolega kako me zaboli tuki zbog toga 

Sraćkati sa trololo forama, otalahati u konjićevom skoku! 

ATJ Lučko
12 godina
online
IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!

dvoumila se izmedju crnog i zlatnog iPhonea i na kraju uzme Operativni sistem Android

 

 

ja umalo povjerovao

 

 

ovo nije ni pokusaj trolanja, bas moras biti panglu da izjavis ovakve stvari

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!

Vi koji imate Iphone XS. Kako ste zadovoljni?Kamera?Baterija?

 

Jel ima tko od Vas brzi punjač za Iphone i za koliko se napuni??

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
Ja imam onaj od 5w i ok mi puni zadovoljan sam..
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
I baterija mi drzi cijeli dan bez problema a prckam stalno nesto
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
Kolko traje punjenje, preko 3 h..?? R36 barem iPadov punjac, on ima 12w a bagatela su na netu, ima dosta drugih kombinacija al za to surfaj malo
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice