IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!

poruka: 5
|
čitano: 665
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, Danny_HR
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina

Za manje od dva tjedna, biti će predstavljeni najnoviji modeli iPhone-a 

Obzirom na najavu da će uskoro odustati od 3D touch tehnologije, 99.9% sam siguran da ću godinu dana ranije nabaviti novi  mobilni gadget! 

Čak niti "ono" da će postojati Pencil za iPhone mi nije više mucho gusto, obzirom ta olovka "NEĆE" biti integralni dio iPhone-a, a mogućnost rada sa štapićem po iPhone-u, neće ići u tom kontekstu! 

Obzirom sam izdržao pune skorom četri godine sa iP6 Plus, utvaram si da ću ponoviti i sa slijedjećim takvo nešto, uz jednu iznimku, bitno većim kapacitetom, nadam se 512GB 

ATJ Lučko
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
Da li se zna datum predstavlja službeno(12.9)?
Najviše mi je zao zbog te vijesti da će ukloniti 3D touch, a bas sam mislio upgrade napraviti sa sedmice. Osim ako se to uklanjanje odnosi na modele za iduću godinu?
I od svega najviše da izade iOS 12 službeno. Od ova dva modela me vise interesira plus size jer X(s?) će biti istih dimenzija kao postojeći X, dok ovaj još nisam imao prilike vidjeti kako funkcionira takav zaslon u nekakvom radu i sl. Osobno silver boja na X nešto predivno :D
PSN: Carlikaa
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina

Mene najviše zanima iOS 12, najviše radi baterije jer ovo na 11 je koma.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina

Makar je "Plus" u stvari "MAX", to u poanti ne mjenja ništa bitnog u činjenici da se priča zakoturala  !!!! 

Od uskoro smo i mi u Hrvatskoj, istina ne baš svi 100%, u sedlu, e sada koliko će nam to biti od koristi?!?! 

LINK; https://mob.hr/iphone-xs-esim-ce-biti-podrzan-u-svega-10-zemalja-svijeta-ali-medu-njima-je-i-hrvatska/

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka: