Kako podići sustav na mobitelu

poruka: 39
|
čitano: 77.677
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Kako podići sustav na mobitelu

ovako imam mobitel samsung wave i srušio mi se sustav.dali postoji neki program kojim ga mogu podići ili opet ga opet moram slati na popravak :(

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Kako podići sustav na mobitelu

skini Samsungov KIES

http://www.samsung.com/au/smartphone/wave/software-updates.html

 

vjerovatno ima opcija za reinstalaciju =)

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Kako podići sustav na mobitelu

neće mi preko toga,probao sam već.trebam neki drugi program :(

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Kako podići sustav na mobitelu

hvala puno,uspjelo je :DDD

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Kako podići sustav na mobitelu

Pao mi je sistem na telefonu, huaweiG6608 .. jell' moze link ili nesto kako bih podigla sistem?{#} Hvala!

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kako podići sustav na mobitelu
elmy kaže...

Pao mi je sistem na telefonu, huaweiG6608 .. jell' moze link ili nesto kako bih podigla sistem?{#} Hvala!

Pao sistem ? Navedi simptome,kako mislis pao,u cemu se ocituje,nece bootati,ima bootlop,ne reagira power button,lagga ili ne zeli uci u meni ?

Da li je Android mobitel ? Ako je imas mali milijun tutoriala za flashanje,reflashas stock rom 

10 godina
neaktivan
offline
Kako podići sustav na mobitelu

pao mi je sistem na mobitelu,huawei,android operativni sistem,kada ga ukljucim samo se pojavi logo telefona i tako stalno ponavlja,ako neko moze da mi pomogne kako da dignem sistem ili da da link sa kojeg mogu da skinem sto je potrebno za reinstalaciju? unaprijed zahvaljujem :)

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Kako podići sustav na mobitelu

pao mi je sistem na telefonu alcatel one touch m pop 5020 moze link za podizanje sistema?Unapred hvala

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Kako podići sustav na mobitelu

Pozdrav, 

 

Imam mobitel Alcatel one touch s' pop i danas mi se odjednom samo ugasio. Pokušala sam ga upaliti,ali se samo pokaže znak T-mobile-a na čijoj sam mreži i uopće mi se ne pokazuje da pin unesem. Pokušala sam i obrisati sve i resetirati android ali i dalje mi se neće upaliti. Što da napravim??
Unaprijed hvala 
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Kako podići sustav na mobitelu

Pozdrav,imam samsung galaxy s3,jedno vrijeme mi se sam gasio i danas sam uradio mu sistem,tj. ono obriso sve,i kad treba sad da se upali pokaze samo "SAMSUNG GALAXY s lll GT-l9300 i tako stalno dalje nece,

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Kako podići sustav na mobitelu
denisss kaže...

Pozdrav,imam samsung galaxy s3,jedno vrijeme mi se sam gasio i danas sam uradio mu sistem,tj. ono obriso sve,i kad treba sad da se upali pokaze samo "SAMSUNG GALAXY s lll GT-l9300 i tako stalno dalje nece,

i kod mene isto, ja imam S3 mini ali u jednom danu mi se sam ugasio 3 puta, a u drugome se ugasio i vise se ne moze upaliti. Stavim ga na punjac i prikazuje da se puni, ali nikak ga ne mogu upaliti

artuditu
8 godina
offline
Re: Kako podići sustav na mobitelu

Skini Samsung Kies pa probaj preko njega, ako nemoże, ond potrażi stock rom za svoj model, skini odin i flashaj mu rom na novo

 

7 godina
neaktivan
offline
Kako podići sustav na mobitelu

Imam Sony Experia E3. izgleda mi je pao sustav na mobitelu, kad se pokrene stoji samo LOGO mobitela, ostalo ne radi. Uključim punjač i ne prikaziva da ga puni. Da li je moguće preko PC podići sustav i kako? Postoji li kakav program?

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Kako podići sustav na mobitelu

Ne postoji mogućnost da ti je srušen sustav. Tebi je prdnula matična.

7 godina
neaktivan
offline
Re: Kako podići sustav na mobitelu
magi9 kaže...

Pozdrav, 

 

Imam mobitel Alcatel one touch s' pop i danas mi se odjednom samo ugasio. Pokušala sam ga upaliti,ali se samo pokaže znak T-mobile-a na čijoj sam mreži i uopće mi se ne pokazuje da pin unesem. Pokušala sam i obrisati sve i resetirati android ali i dalje mi se neće upaliti. Što da napravim??
Unaprijed hvala 

 Imao sam isto iskustvo s istim telefonom,stao na spop logo i neće dalje,šalji ga na servis,meni su mjenjali matičnu,i nakon toga je telefon radio kao prvog dana

Entuzijast
7 godina
neaktivan
offline
Kako podići sustav na mobitelu

ovako imam mobitel huawei y360 i srušio mi se sustav.dali postoji neki program kojim ga mogu podići ili opet ga opet moram slati na popravak :(

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Kako podići sustav na mobitelu
gotze kaže...

ovako imam mobitel huawei y360 i srušio mi se sustav.dali postoji neki program kojim ga mogu podići ili opet ga opet moram slati na popravak :(

 Prvo odradi hard reset:

http://www.hard-reset.com/huawei-y360-hard-reset.html

Ako bude i dalje isto, javi se za daljne upute.

Kruha i igala...
7 godina
neaktivan
offline
Re: Kako podići sustav na mobitelu
Pozdav, imam samsung galaxy s4 i9505. Telefon je fleshovan i ne moze se azurirati. Verzija je 4.3. Ja sam danas gledao video i odjednom se telefon restartovao, ali nije htio da se digne sistem. Prvo mi je izbacio samsung galaxy s4 i9505 a onda samsungov logo i ne moze dalje, tako stoji dok ne izvadim bateriju. Sta da radim? Hvala unaprijed.
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Kako podići sustav na mobitelu
7 godina
neaktivan
offline
Re: Kako podići sustav na mobitelu
Hvala radi
7 godina
neaktivan
offline
Kako podići sustav na mobitelu

Lijepi pozdrav! Imam Samsung galaxy s4 mini model GT-I9195 i kad ga upalim samo mi prikaže "samsung galaxy s4 mini" i ugasi se. Mislim da mi je software otišao, kako to mogu popraviti? Unaprijed hvala :D

Juda
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.1.2017 14:35 (juda1996).
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Kako podići sustav na mobitelu
Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.1.2017 14:47 (fer-de-lance).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Kako podići sustav na mobitelu
juda1996 kaže...

Lijepi pozdrav! Imam Samsung galaxy s4 mini model GT-I9195 i kad ga upalim samo mi prikaže "samsung galaxy s4 mini" i ugasi se. Mislim da mi je software otišao, kako to mogu popraviti? Unaprijed hvala :D

 Može bit da je do baterije, provjeri da nije napuhana

7 godina
neaktivan
offline
Re: Kako podići sustav na mobitelu

Baterija je nova i napunjena je

Juda
7 godina
neaktivan
offline
Kako podići sustav na mobitelu

Prvo pozdrav svima . Imam problem sa huawey y-625 . Kada ga upalim dodje samo do onog ucitavanja huawei i nece dalje . Probao sam hard reset i opet nece ,a prosli put za ovo su mi u servisu uzeli 40 KM popravili ga za 10 min.

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Kako podići sustav na mobitelu
ibejdo kaže...

Prvo pozdrav svima . Imam problem sa huawey y-625 . Kada ga upalim dodje samo do onog ucitavanja huawei i nece dalje . Probao sam hard reset i opet nece ,a prosli put za ovo su mi u servisu uzeli 40 KM popravili ga za 10 min.

 Skini firmware odavde:
http://consumer.huawei.com/hr/support/downloads/detail/index.htm?id=67705

I instaliraj.

Ima vjerovatno sve u tom zipu: i program za flashanje i upute. 

To je hrvatski firmware (bosanski nisam nigdje našao), ali imaš sve jezike ponuđene, tak da nema veze.

Kruha i igala...
7 godina
neaktivan
offline
Re: Kako podići sustav na mobitelu

Nece opet nesto , moze li bit do toga sto je ovo za u51 a kod mene je u21

7 godina
offline
Re: Kako podići sustav na mobitelu

Probaj onda naći baš verziju za u21.

Ali preko Googlea, jer pretraga na Huaweijevoj stranici ne radi kak spada.

Googlaj Huawei y625 u21 firmware.

Ili probaj popravak preko njihovog programa, ne sjećam se više kak se zove, vjerovatno Huawei suite.

Kruha i igala...
6 godina
neaktivan
offline
Kako podići sustav na mobitelu
Pozdrav, imam htc desire 516 na kojem je izgleda izbrisan operativni sistem, da li postoji neki program preko kog mogu ubaciti sistem da ga opet ne moram nositi na popravku?
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice