Kamere u smartfonima- Rasprava izdvojena tema

poruka: 6.276
|
čitano: 1.442.511
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Kamere u smartfonima- Rasprava

eo i ja si uzeo p30pro ponajviše radi fotkanja, pa ćemo da testišemo uskoro :)

valjda će uspjeti hvatati djecu u pokretu u uvjetima lošijeg osvjetljenja bolje od ostale ekipe.. koliko vidim potrebno mu je kraće vrijeme ekspozicije da bi low light fotka bila ok

 

ocean77 što planiraš uzet? vidio sam na njuški da prodaješ note, skoro sam ga kupio :)

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.4.2019 20:50 (digitall).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Kamere u smartfonima- Rasprava

Uzimati mobitel samo radi kamere je suludo. Treba gledati i ekran, bateriju, sučelje, ima li 3.5mm utor, ima li neke vidljive mane koje se ne mogu ispraviti softverskim updejtom i sl. Konkretno P30pro ima odličnu kameru, jedini ima optički 5X zoom, najbolje noćne fotke...ALI ALI ALI.....kamera voli prenaglašavati malo boje kod dnevnih fotki (najčešće fotke), često baca prejaki kontrast,..tu ajfon i S10 bolje i vjernije prikazuju boje. Video je kod P30pro sramotno loš za jedan flagship iz 2019 (čak i 1080p)...nema ni 60FPS kod 4K (30FPS se kuži iz aviona i negledljivo je za mene). Nema ni pravi OIS pa je stabillizacija puno lošija nego kod samsunga, u svim rezolucijama videa. Zvuk je isto jadan za jedan flag is 2019. S10 pa i S9 i Mate 10 pro imaju stereo zvuk i puno bolji i jasniji zvuk. Ekran kod P30pro i dalje nije na razini samsungovih. Uz to mob ima 1080p rezu na ekranu. Opet nedopustivo kod flagshgipa iz 2019te....Nema 3.5mm utor, meni recimo bitno. Daleko je to od super mobitela a ako ga netko uzima samo radi 5x zooma - svaka čast. Jedino mu baterija dobro drži, to priznajem. Po bateirji za samsung pljuju ali meni na S9 traje dugo, ionako punim navečer koji god mob.

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.4.2019 16:47 (gnomisa).
 
4 0 hvala 0
9 godina
offline
Kamere u smartfonima- Rasprava

koristeci godinama samsung flagshipe dopizdili su mi po svim mogucim parametrima.. 

uz to, kad vec spominjemo ostalo, p30p mi je ljepsi od bilo kojeg samsunga, opcenito mrzim te rupe i ureze u ekranima.. kod p30p mi je jos donekle prihvatljivo u sredini..

a po kvaliteti fotki gledano sve su to male razlike, s tim da zelim bolje nocne fotke.. fotke u ostalim uvjetima su mizerne razlike izmedu 100 drugih modela..

tako da odlican zoom i nocne fotke su dovoljno velika razlika da nista drugo ni ne uzmem u obzir.. plus dodatno nenadjebiva baterija (jedna od najbitnijih stvari) i cijena u odnosu na s10+ koji mi je odvratan s tom rupcagom u ekranu.. prije bi note9 uzeo

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.4.2019 19:34 (digitall).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Kamere u smartfonima- Rasprava
digitall kaže...

 

ocean77 što planiraš uzet? vidio sam na njuški da prodaješ note, skoro sam ga kupio :)

 

 

Ne znam, nisam pametan sto uzeti...najradije bi ostao na Noteu jer je realno i dalje najbolji mob ukupno gledajuci.

Ne volim nijedan imati predugo zbog velikog gubitka vrijednosti, ali ako prodam Note sve poslije njega ce mi biti bzvz.

 

gnomisa kaže...

Uzimati mobitel samo radi kamere je suludo. Treba gledati i ekran, bateriju, sučelje, ima li 3.5mm utor, ima li neke vidljive mane koje se ne mogu ispraviti softverskim updejtom i sl. Konkretno P30pro ima odličnu kameru, jedini ima optički 5X zoom, najbolje noćne fotke...ALI ALI ALI.....kamera voli prenaglašavati malo boje kod dnevnih fotki (najčešće fotke), često baca prejaki kontrast,..tu ajfon i S10 bolje i vjernije prikazuju boje. Video je kod P30pro sramotno loš za jedan flagship iz 2019 (čak i 1080p)...nema ni 60FPS kod 4K (30FPS se kuži iz aviona i negledljivo je za mene). Nema ni pravi OIS pa je stabillizacija puno lošija nego kod samsunga, u svim rezolucijama videa. Zvuk je isto jadan za jedan flag is 2019. S10 pa i S9 i Mate 10 pro imaju stereo zvuk i puno bolji i jasniji zvuk. Ekran kod P30pro i dalje nije na razini samsungovih. Uz to mob ima 1080p rezu na ekranu. Opet nedopustivo kod flagshgipa iz 2019te....Nema 3.5mm utor, meni recimo bitno. Daleko je to od super mobitela a ako ga netko uzima samo radi 5x zooma - svaka čast. Jedino mu baterija dobro drži, to priznajem. Po bateirji za samsung pljuju ali meni na S9 traje dugo, ionako punim navečer koji god mob.

 

Ovo je sve istina ako cemo biti realni.

Note 9 ima 4K koji je uzitak za gledanje sto i ne cudi uz velikih 72 mbps bitrate...P30 PRO ima smijesnih 26 mbps...bitno da je za neke njegova kamera redefinirana.

Ako prodam Note mozda uzmem za narednih  pola godine P30 PRO svjestan svih njegovih mana...nijedan nemam predugo pa me to ne hebe nesto, ali sa takvim mobom sigurno nebi isao zaglaviti na duzi period.

9 godina
offline
Kamere u smartfonima- Rasprava

note je zvijer po svemu, tu nema dileme.. po njuskalu ide vec za 3500..

ne moze biti bolji best buy.. 

ali malo mi samsung dopizdio pa idem probat nest drugo, jer s10 mi je bas nist posebno, mizeran napredak, cak mi losije od s9 zbog rupa u ekranu..

xiaomi me zivcira sa svojim os-om, jos poceli reklame rokat po svuda.. low light fotke nikad u rangu drugih.. jedino mix3 i mi9 su sad dosli do konkurencije koliko vidim.. ali opet ne znam koji im je kurac s tim minijaturnim baterijama..

 

i to sto kazes neces uzet dugorocno, pa ni ja, tesko da vise od 6mj izdrzi kod mene jedan mob.. 

opcenito gledajuci smijesno je to izdrkavanje s cijenama, kad neki od 3000kn ima sve sto ima neki duplo skuplji.. jedino kamera nikako da dostigne ove skupe, pa uvijek radi tog uzmem nest skuplje.. i sve sto dobijem u odnosu na jeftine je ekran koji je vidljiviji na suncu.. ostalo je nepotrebno komentirati

 

edit; nije li ova fora s "prenaglasavanjem boja" kod p30p rjesiva iskljucivanjem glupog ai? kao i kod m20p itd.. inace je samsung prvak u tome bio uvijek.. sto mi se donekle i svidalo..

taj ai ne mislim nikad ukljuciti

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.4.2019 20:33 (digitall).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Kamere u smartfonima- Rasprava
Interesantno je kod Google Photos kad pomoćnik izbaci automatski sjećanje na određeni datum prije godinu, dvije... Čak nekad niti ne moram gledati info da bi skužio s čim je fotografirano. Pixel i iPhone se lako prepoznaju u odnosu na više Samsunga koje sam imao. Samsung mi je nekako više generički od S7 pa sve do Note9. Napredak se dogodio u videu i nešto boljim fotografijama u low light.

Najdraže su mi one od Pixela. Ali kad se mobitel ne uzima samo zbog kamere...
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Kamere u smartfonima- Rasprava

Bas gledam ovaj P30 mob, al nije mi jasno video da im tak niski bitrate i opcenito video nije jaca strana huaweiju, pretpostavljam da se da to softverski rijesit, jer ono sto gledam video je tak tak.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Kamere u smartfonima- Rasprava

video snimaj sa opencam appom, (sto bi trebali za bilo koji mob, kada se snima video) jer aplikacija ima nenadjebive vido opcije koje default appovi nemaju, za fotkanje nije dobra

 

bitrate na P30P ti ide do 150, FPS ne mozes mjenjati jer je ogranicen hardverski i kirin 980 ne podrzava 60fps, tako da to ne mogu rijesiti softverski

 

inace sam opencam koristio na Note 8, jer snapdragon nije podrzavao hardverski 60fps video, dok Exynos je, pa smo u tome slucaji mi u EMEA bili u prednosti jer si mogao snimati 60fps video na S8 i N8 seriji bez problema, i naravno u 150 birtrate preko opencama

 

sto se videa tice, snimajte opencamom, bez obzira na uredaj, miljama je ispred bilo koje default aplikacije na bilo kojem uredaju

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Kamere u smartfonima- Rasprava
gnomisa kaže...

kamera voli prenaglašavati malo boje kod dnevnih fotki (najčešće fotke), često baca prejaki kontrast,..tu ajfon i S10 bolje i vjernije prikazuju boje.

 

 

koliko vidim situacija je zapravo obrnuta, na s10 su boje prenaglasene.. iz tog videa sve fotke mi izgledaju bolje na p30p

 

 

eo jedna zgodna usporedba

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.4.2019 22:08 (digitall).
16 godina
offline
Re: Kamere u smartfonima- Rasprava
Više je video lošiji na P30 Pro od S10 nego je fotografija bolja na P30 Pro. A kad se gleda ukupno S10 je bolji uređaj.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Kamere u smartfonima- Rasprava
igy kaže...
Više je video lošiji na P30 Pro od S10 nego je fotografija bolja na P30 Pro. A kad se gleda ukupno S10 je bolji uređaj.

 onda se isto tako moze reci da je s10 vise skuplji od p30p nego sto je p30p losiji od s10

12 godina
neaktivan
offline
Re: Kamere u smartfonima- Rasprava
Dali netko zna nabrojati dva tri telefona koji imaju telephoto leću kao kod lg g7.
Hvala
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Kamere u smartfonima- Rasprava
gnomisa kaže...

Uzimati mobitel samo radi kamere je suludo. Treba gledati i ekran, bateriju, sučelje, ima li 3.5mm utor, ima li neke vidljive mane koje se ne mogu ispraviti softverskim updejtom i sl. Konkretno P30pro ima odličnu kameru, jedini ima optički 5X zoom, najbolje noćne fotke...ALI ALI ALI.....kamera voli prenaglašavati malo boje kod dnevnih fotki (najčešće fotke), često baca prejaki kontrast,..tu ajfon i S10 bolje i vjernije prikazuju boje. Video je kod P30pro sramotno loš za jedan flagship iz 2019 (čak i 1080p)...nema ni 60FPS kod 4K (30FPS se kuži iz aviona i negledljivo je za mene). Nema ni pravi OIS pa je stabillizacija puno lošija nego kod samsunga, u svim rezolucijama videa. Zvuk je isto jadan za jedan flag is 2019. S10 pa i S9 i Mate 10 pro imaju stereo zvuk i puno bolji i jasniji zvuk. Ekran kod P30pro i dalje nije na razini samsungovih. Uz to mob ima 1080p rezu na ekranu. Opet nedopustivo kod flagshgipa iz 2019te....Nema 3.5mm utor, meni recimo bitno. Daleko je to od super mobitela a ako ga netko uzima samo radi 5x zooma - svaka čast. Jedino mu baterija dobro drži, to priznajem. Po bateirji za samsung pljuju ali meni na S9 traje dugo, ionako punim navečer koji god mob.

ti ne gledas filmove, tv program i serije, jer ti je to negledljivo na 24fps? svaka cast

 

ne kuzim tu opsjednutost 60FPS videom, pa nije video PC igra da je sto vise fps bolje, bas je suprotno, 60fps izgleda umjetno i plasticno a ne filmski

 

iako imam S10, snimam video u 4k@30fps, bas zato sto izgleda "cinema"  kada ga gledam na TV-u ili monitoru, a 60fps nije ni blizu tome dozivljaju, sve videe koje snimam izgledaju vrhunski kao filmovi, a ne video igre 

 

mozda sam samo wierd , down with the 60fps video!!!

 

6 godina
offline
Re: Kamere u smartfonima- Rasprava
e.peace kaže...
Dali netko zna nabrojati dva tri telefona koji imaju telephoto leću kao kod lg g7.
Hvala

 LG G7 nema telephoto

16 godina
offline
Re: Kamere u smartfonima- Rasprava
digitall kaže...
igy kaže...
Više je video lošiji na P30 Pro od S10 nego je fotografija bolja na P30 Pro. A kad se gleda ukupno S10 je bolji uređaj.

 onda se isto tako moze reci da je s10 vise skuplji od p30p nego sto je p30p losiji od s10

 Mob ne čini samo kamera

12 godina
offline
Re: Kamere u smartfonima- Rasprava
gnomisa kaže...

Uzimati mobitel samo radi kamere je suludo. Treba gledati i ekran, bateriju, sučelje, ima li 3.5mm utor, ima li neke vidljive mane koje se ne mogu ispraviti softverskim updejtom i sl. Konkretno P30pro ima odličnu kameru, jedini ima optički 5X zoom, najbolje noćne fotke...ALI ALI ALI.....kamera voli prenaglašavati malo boje kod dnevnih fotki (najčešće fotke), često baca prejaki kontrast,..tu ajfon i S10 bolje i vjernije prikazuju boje. Video je kod P30pro sramotno loš za jedan flagship iz 2019 (čak i 1080p)...nema ni 60FPS kod 4K (30FPS se kuži iz aviona i negledljivo je za mene). Nema ni pravi OIS pa je stabillizacija puno lošija nego kod samsunga, u svim rezolucijama videa. Zvuk je isto jadan za jedan flag is 2019. S10 pa i S9 i Mate 10 pro imaju stereo zvuk i puno bolji i jasniji zvuk. Ekran kod P30pro i dalje nije na razini samsungovih. Uz to mob ima 1080p rezu na ekranu. Opet nedopustivo kod flagshgipa iz 2019te....Nema 3.5mm utor, meni recimo bitno. Daleko je to od super mobitela a ako ga netko uzima samo radi 5x zooma - svaka čast. Jedino mu baterija dobro drži, to priznajem. Po bateirji za samsung pljuju ali meni na S9 traje dugo, ionako punim navečer koji god mob.

 

digitall kaže...

 

edit; nije li ova fora s "prenaglasavanjem boja" kod p30p rjesiva iskljucivanjem glupog ai? kao i kod m20p itd.. inace je samsung prvak u tome bio uvijek.. sto mi se donekle i svidalo..

taj ai ne mislim nikad ukljuciti

P30 Pro ni u kojem slučaju ne daje prenaglašene ili ti zasičene boje. To upravo radi Samsung tj Note 9 s kojim sam ga uspoređivao.

AI uopće nema nikakve veze s prenaglašenim bojama., AI samo perfektno prepoznaje scenu i složi parametre da to sve izgleda tip top. Opet ponavljam da AI nije Ai kao na P20 Pro gdje je radio sranja s bojama.

 

Također jučer sam igrom slučaja otkrio da je P30 Pro u postavkama kamere složio 3 mogućnosti boja : Standardno (realna slika), Životopisne (isto kao Note 9) i Umekšane boje.

 

Ja kad sam radio usporedbu s Note 9 bilo mi je namješteno na standard…i zato su slike bile realne ali ne i atraktivne. Čim se stavi na „životopisno“ dobije se efekt slika Note 9.

 

Uspoređujući P30 Pro s Note 9 sam vidio da je kod Note 9 bijela boja ustvari žuta i svaka slika ima tako neku žučkastu podlogu.

 

Ova usporedba što je bila na GSM Areni…@Ocean 77 da su stavili postavke na životopisne boje kladim se da bi rezultat bio drugačiji.

 

Zaključak je : ako hoćeš realne boje na slikama ostaviš na „standard“, a boje tipa Samsung „životopisno“

 

 

11 godina
offline
Re: Kamere u smartfonima- Rasprava
igy kaže...
digitall kaže...
igy kaže...
Više je video lošiji na P30 Pro od S10 nego je fotografija bolja na P30 Pro. A kad se gleda ukupno S10 je bolji uređaj.

 onda se isto tako moze reci da je s10 vise skuplji od p30p nego sto je p30p losiji od s10

 Mob ne čini samo kamera

 Mob apsolutno cini samo kamera, to je jedina razlika izmedu svih mobitela, sve ostalo je ili u potpunosti isto, ili totalno nebitno

 

da nije kamera bitna, nitko ne bi kupovao te flagship uredaje, jer ne nude nista drugo vise za razliku u cijeni od "jeftinih" uredaja

12 godina
offline
Kamere u smartfonima- Rasprava

Ja snimam video u 4K 30fps i ništa mu ne fali. Baš bio na dječjem rođendanu i snimao (umjetna rasvjeta) i video je za ocjenu -5.

 

Sad sam baš instalirao Open camera pa ću vidjet kako je s njom snimat.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Kamere u smartfonima- Rasprava
gnomisa kaže...

Uzimati mobitel samo radi kamere je suludo. Treba gledati i ekran, bateriju, sučelje, ima li 3.5mm utor, ima li neke vidljive mane koje se ne mogu ispraviti softverskim updejtom i sl. Konkretno P30pro ima odličnu kameru, jedini ima optički 5X zoom, najbolje noćne fotke...ALI ALI ALI.....kamera voli prenaglašavati malo boje kod dnevnih fotki (najčešće fotke), često baca prejaki kontrast,..tu ajfon i S10 bolje i vjernije prikazuju boje. Video je kod P30pro sramotno loš za jedan flagship iz 2019 (čak i 1080p)...nema ni 60FPS kod 4K (30FPS se kuži iz aviona i negledljivo je za mene). Nema ni pravi OIS pa je stabillizacija puno lošija nego kod samsunga, u svim rezolucijama videa. Zvuk je isto jadan za jedan flag is 2019. S10 pa i S9 i Mate 10 pro imaju stereo zvuk i puno bolji i jasniji zvuk. Ekran kod P30pro i dalje nije na razini samsungovih. Uz to mob ima 1080p rezu na ekranu. Opet nedopustivo kod flagshgipa iz 2019te....Nema 3.5mm utor, meni recimo bitno. Daleko je to od super mobitela a ako ga netko uzima samo radi 5x zooma - svaka čast. Jedino mu baterija dobro drži, to priznajem. Po bateirji za samsung pljuju ali meni na S9 traje dugo, ionako punim navečer koji god mob.

Kolega pobrkao si lončiće...

 

Zašto pojedinic mislie da je svima bitan 3.5mm ili stereo zvuk. Pričao o stereo zvuku na ovim sitnim zvučnicima. Nemoj te me zajebavat.

 

Prenaglašene boje radi Samsung...

 

Nema pravi OIS?? Kakav je to krivi OIS?

 

Ekran ti je od Samsunga...

 

Pa baterija na Samsugnu je kolega katastrofa za 2019 godinu....brzo punjenje od 15W., daj bože da dobijete ovo od 25W s nadogradnjom. Pa Huawei ima brži auti punjač 22W nego ovaj vaš kučni punjač.

Baterija na Huawei traje po 2 dana bez problema. 

 

Nema smisla da radimo tu usporedbu mobitela...ali daleko je Samsung od kompletnog moba u 2019. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.4.2019 10:18 (R36).
16 godina
offline
Kamere u smartfonima- Rasprava

Jel P30 serija ima problema sa "oil painting", oversharpeningom?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Kamere u smartfonima- Rasprava
zvonac kaže...

Jel P30 serija ima problema sa "oil painting", oversharpeningom?

 koliko vidim puno manje nego na prijasnjih serijama, mate20pro..

 

https://www.androidauthority.com/huawei-p30-pro-camera-review-974629/?fbclid=IwAR1UB2n1R1o286Dcwv--5bP8AGplddQhIayMJHPu6Tc1BDzpxYzJ0MImwyI

 

 

igy kaže...

 Mob ne čini samo kamera

 o tome i pricam

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.4.2019 12:06 (digitall).
11 godina
offline
Kamere u smartfonima- Rasprava

evo od kolege s posla, P30P fotka sa 3 razlicite postavke, primjetit cete sjene od ograde kako su vise izrazene na ova dva "moda", od standarda

 

1. standard

2. vivid

3. smooth

 

tako da, onaj tko zeli moze i na P30P imati zasicenost u rangu S10 

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.4.2019 14:25 (Timo).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Kamere u smartfonima- Rasprava
Timo kaže...

 Mob apsolutno cini samo kamera, to je jedina razlika izmedu svih mobitela, sve ostalo je ili u potpunosti isto, ili totalno nebitno

 

da nije kamera bitna, nitko ne bi kupovao te flagship uredaje, jer ne nude nista drugo vise za razliku u cijeni od "jeftinih" uredaja

 Ne nego je tebi kao korisniku jedino bitna.

 

Bitan je i zaslon, bitno je da li ima i stereo zvučnike, da li je i kako proširiv, ima li 3,5 mm utor...

A kamera se sastoji u dva dijela foto i video. I koliko je P30Pro dobar u fotografijama toliko mu video ne valja.

9 godina
offline
Re: Kamere u smartfonima- Rasprava
R36 kaže...

 

Zaključak je : ako hoćeš realne boje na slikama ostaviš na „standard“, a boje tipa Samsung „životopisno“

 

 

 ne kontam da li taj glupi ai mijenja te postavke (standard, zivotopisno...) kako on misli da je ok, ili je to neovisno jedno od drugog?

12 godina
offline
Re: Kamere u smartfonima- Rasprava
digitall kaže...
R36 kaže...

 

Zaključak je : ako hoćeš realne boje na slikama ostaviš na „standard“, a boje tipa Samsung „životopisno“

 

 

 ne kontam da li taj glupi ai mijenja te postavke (standard, zivotopisno...) kako on misli da je ok, ili je to neovisno jedno od drugog?

 Ma ti promjenis postavke u samoj kameri prilikom slikanja ili snimanja.

 

 

12 godina
offline
Kamere u smartfonima- Rasprava

Vidim da pričate o videu P30 Pro.Tko je od vas osim što ste gledali na recenzijama snimao s P30 Pro u 4K 30fps pa da kaže da je loše.Ja sam snimao u svim uvjetima...i nemam zamjerke.

 

Ja mogu reći da je video za čistu 4-ku ako je na Samsungu za 5-icu.

Također i na videu možete stavit "životopisne" boje pa će video izgledati zasićeno kao na Samsungu.

 

Fora je sto svi recenzenti stavljaju na postavke "standard" pa slike i video izgledaju bljedunjajuce...

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Kamere u smartfonima- Rasprava
igy kaže...
. I koliko je P30Pro dobar u fotografijama toliko mu video ne valja.

 aha, samo sto je ustvari najbolji low light video, nije zut kao samsungov, i jedino sto ima losiju stabilizaciju po noci i nema 60fps koji malo tko koristi jer zauzme previse mjesta i uploada se 3 dana.. zato ne koristim tu opciju na mobu koji to ima.

dakle jedini problem je hodanje/trcanje i snimanje videa po noci sto u zivotu nisam radio niti cu raditi.. pomaknem se eventualno korak dva tokom snimanja i to je to. jer video je odlican dok ne pocne distorzija zbog lose stabilizacije tokom low light snimanja, ako normalno snimas to se nece dogadati.. a to svi jutuberi rade jer testiraju stabilizaciju i onda video izgleda lose..

 

dakle meni je video ma p30p bolji od s10 jer te prednosti s10 ne koristim, a video je svjetliji i detaljniji po mraku s boljim white balansom..

eto ako ces to gledati s druge strane..

 

btw ja i ljudi oko mene koriste video snimanje u odnosu na fotkanje 3 naspram 97 posto

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.4.2019 19:13 (digitall).
16 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Kamere u smartfonima- Rasprava
Kako god, video na P30 PRO nije vise toliko los kao Mate 20 PRO da ga nebi zbog toga uzeo.
Samsung ima sigurno nesto bolji, ali i na P30 PRO je ok koliko sam vidio...ne vidim one probleme kao na Mate 20 PRO.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Kamere u smartfonima- Rasprava

 A već sam rekao sve na tu temu...stavljeno je na standard gdje su slike realne a ne atraktivne., da su stavili na zivotoposno bilo bi sve drugacije...

ocean77 kaže...
Kako god, video na P30 PRO nije vise toliko los kao Mate 20 PRO da ga nebi zbog toga uzeo.
Samsung ima sigurno nesto bolji, ali i na P30 PRO je ok koliko sam vidio...ne vidim one probleme kao na Mate 20 PRO.

 E baš to. Video je čisto ok...i nema problema kao na M20Pro.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice