Koji smartphone?

poruka: 44
|
čitano: 11.053
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Koji smartphone?

sad imam iphone 3g ios 4 i on mi sad uzasno steka i zelim ga promjenit. gledo sam malo mobitele i os mi nije bitan, znaci moze wp7, ios, android nikako symbian. ekran najmanje 3.5" po mogucnosti vise jer mi je i taj premali jer mi mob sluzi kao i zamjena za pc. kupovo bi preko oglasnika. cijena sad nije tolko bitna ali neka ne prelazi granicu od 2000kn (moze malo vise). trazio sam malo i naso ove wp7 mobitele dost jeftino pa jer moze neko rec nesto o wp7? stavit cu i anketu sa par mobitela a i vi mozete dat preporuku nekog.

 

8 htc desire (1500-1700 kn)
31 iphone 4 (2000 kn)
2 lg optimus 7 1400-1600 kn
5 samsung omnia 1500-1700 kn
22 samsung galaxy s 2000 kn
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Koji smartphone?

Neka moja iskustva sa oglasnika su takva da trebaš dobro paziti od koga kupuješ...

Rijetko da ćeš naći Samsung Galaxy S za 2000KN na oglasima jer su svi 2300>.

Kad bih osobno kupovao mobitel do 2000KN, bio bi to vjerojatno Wildfire S (novi), a može se naći ako imaš sreće i Desire. Samo obavezno ako kupuješ preko oglasa, nađi se sa prodavačem da ne dobiješ muda pod bubrege...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Koji smartphone?

Samsung Galaxy S ili iPhone4.

I'll be back
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Koji smartphone?
Mogu pitat zasto ne symbian?

Pošto si iUser možda je najbolje uzet iPhone 4.
http://www.speedtest.net/result/917164172.png
15 godina
odjavljen
offline
Re: Koji smartphone?
4ucker kaže...

Neka moja iskustva sa oglasnika su takva da trebaš dobro paziti od koga kupuješ...

Rijetko da ćeš naći Samsung Galaxy S za 2000KN na oglasima jer su svi 2300>.

Kad bih osobno kupovao mobitel do 2000KN, bio bi to vjerojatno Wildfire S (novi), a može se naći ako imaš sreće i Desire. Samo obavezno ako kupuješ preko oglasa, nađi se sa prodavačem da ne dobiješ muda pod bubrege...

naravno da treba pazit... to je rizik kupovanja preko oglasa. ali zato uvijek mozs lijepo otvorit paket pred postarom i provjerit robu.

ovo boldano - nebi se slozio s time.. ima dosta galaxy-a po 1800-2000 kn... 

 

@autor

eh, sad... ja bih ti preporucio wp7 ali posto si rekao da bi ti mob sluzio i kao zamjena za pc onda vjerovatno ne dolazi u obzir w7. iz tog razloga jer mu fali jos dosta featura. sve to stize na jesen i pitanje je samo ako si spreman strpit se malo.

imao sam galaxy s, prodao i kupio omniu7.. i moram ti reci da sam se odusevio ali i preporodio. android je malo svojeglav... dobar je ali nestabilan. uglavnom, moj glas ide za omniu, naravno..

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
14 godina
neaktivan
offline
Re: Koji smartphone?
mar123 kaže...

stavit cu i anketu sa par mobitela a i vi mozete dat preporuku nekog.

 

iPhone 4 ili galaxy s

13 godina
neaktivan
offline
Koji smartphone?

Ako želiš ostati na Apple-u onda slobodno uzmi iPhone 4 (moja preporuka jer ga i ja koristim i jako sam zadovoljan) ili ako želiš nešto drugačije uzmi Galaxy s.

Sve o iphone jailbreaku na http://iphone-jailbrek.webs.com/
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Koji smartphone?

Moja preopruka LG Optimus 7.

Galaxy S u odnosu na Optimus 7 izgleda kao igračka, drugim rječima Optimus 7 je robusan, težak, čvrst, daje osjećaj sigurnosti, dok je Galaxy S lagan i preplastičan. IMO

Koristim LG Optimus 7 nekih 7 mjeseci i nemam zamjerki na uređaj, možda jedino na vanjski zvučnik koji je blago rečeno s.r.a.nj.e, dok su slušalice koje dolaze s njim fenomenalne.

WP7 se vrti glatko i brzo. Market se znao zblesirat, te se telefon trebao restartat da bi market profunkcionirao. Od update-a vise nisam primjetio takav problem.

Aplikacija za WP7 ne nedostaje i svakim danom ih je sve vise.

15 godina
offline
Koji smartphone?

ma nisam fan nijednog os-a. imao sam android (xperia x8) prije ios-a i ios mi nekako djeluje jednostavnije. jel iphone 4 bolji od galaxy-a?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Koji smartphone?
mar123 kaže...

ma nisam fan nijednog os-a. imao sam android (xperia x8) prije ios-a i ios mi nekako djeluje jednostavnije. jel iphone 4 bolji od galaxy-a?

Bolji je od galaxya (jedinice), ali neces ga nac za 2000kn.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Koji smartphone?
EVO kaže...
Mogu pitat zasto ne symbian?

Pošto si iUser možda je najbolje uzet iPhone 4.

 jer se gasi i prestaje razvoj i samo po sebi je simbian... sr.....sretan OS :) ako kupujes mobitel zbog OS-a najispoliraniji je iOS

Life suck's and then you die.....
15 godina
offline
Re: Koji smartphone?
ansha kaže...
mar123 kaže...

ma nisam fan nijednog os-a. imao sam android (xperia x8) prije ios-a i ios mi nekako djeluje jednostavnije. jel iphone 4 bolji od galaxy-a?

Bolji je od galaxya (jedinice), ali neces ga nac za 2000kn.

 jesi siguran? naso sam ga i za 1900 kn

14 godina
offline
Re: Koji smartphone?
skank666 kaže...
4ucker kaže...

Neka moja iskustva sa oglasnika su takva da trebaš dobro paziti od koga kupuješ...

Rijetko da ćeš naći Samsung Galaxy S za 2000KN na oglasima jer su svi 2300>.

Kad bih osobno kupovao mobitel do 2000KN, bio bi to vjerojatno Wildfire S (novi), a može se naći ako imaš sreće i Desire. Samo obavezno ako kupuješ preko oglasa, nađi se sa prodavačem da ne dobiješ muda pod bubrege...

naravno da treba pazit... to je rizik kupovanja preko oglasa. ali zato uvijek mozs lijepo otvorit paket pred postarom i provjerit robu.

ovo boldano - nebi se slozio s time.. ima dosta galaxy-a po 1800-2000 kn... 

 

@autor

eh, sad... ja bih ti preporucio wp7 ali posto si rekao da bi ti mob sluzio i kao zamjena za pc onda vjerovatno ne dolazi u obzir w7. iz tog razloga jer mu fali jos dosta featura. sve to stize na jesen i pitanje je samo ako si spreman strpit se malo.

imao sam galaxy s, prodao i kupio omniu7.. i moram ti reci da sam se odusevio ali i preporodio. android je malo svojeglav... dobar je ali nestabilan. uglavnom, moj glas ide za omniu, naravno..

Ovo poboldano i podcrtano .... Pa koliko ja znam, nemoze se otpakirati paket pred postarom prije nego platis...

OT: moj glas ide takoder za SAMSUNG OMNIA 7

Lockerz nagrade Z-List [+] T-Shirt [+] iPod Nano purple (5G) 16GB [+] PSP rock bundle [-] (otkazano od strane Lockerza) 50$ PayPal [-]
14 godina
neaktivan
offline
Koji smartphone?

iphone 4,usput pitanje,gdje ces ti otkopati na oglasniku iphone 4 za 2000 kn? mission imposible

eplati.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Koji smartphone?
eplati.com kaže...

iphone 4,usput pitanje,gdje ces ti otkopati na oglasniku iphone 4 za 2000 kn? mission imposible

Možda se neki razbijeni nađe za 2k {#}

15 godina
offline
Koji smartphone?
Ima ih hrpa za 2000 a cak i za 1900
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Koji smartphone?
mar123 kaže...
Ima ih hrpa za 2000 a cak i za 1900

Daj link

15 godina
offline
Koji smartphone?
Kad doem na komp dat cu.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Koji smartphone?

evo link za 1900, ostale nemogu pronac trenutno.

 

http://www.njuskalo.hr/iphone-4-16-gb/prodajem-malo-koristen-iphone-4-oglas-3065450

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Koji smartphone?
mar123 kaže...

to sta je oglas pregledan 2000 puta nema veze =)

Ja sam isto davno davno vidio nesto full jeftino i na kraju je netko maltretirao covjeka da ga svi zovu,dao njegov broj na njuskalo s iphonom za 2000 kn hitno =)

eplati.com
15 godina
offline
Koji smartphone?

ok al ajde sad bolje prvo predlazite mobitele pa kad se ja odlucim nac cu vec nesto povoljno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Koji smartphone?

u ducanu sam malo isprobavo optimus 7 i imam pitanje za vlasnike bilo kojeg wp7 telefona. dali na store-u ima search opcija jer ja ju nisam naso?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Koji smartphone?
mar123 kaže...

u ducanu sam malo isprobavo optimus 7 i imam pitanje za vlasnike bilo kojeg wp7 telefona. dali na store-u ima search opcija jer ja ju nisam naso?

Markeplace možeš pretraživat pomoću tipke na telefonu ili pomoću aplikacije namjenjene za pretraživanje istog.

tipka Search (u Marketplace-u služi za pretraživanje istog) tipka Search (u Marketplace-u služi za pretraživanje istog)
15 godina
offline
Koji smartphone?

a kako taj marketplace radi kod nas? jel se mogu kupovat aplikacije?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Koji smartphone?
mar123 kaže...

a kako taj marketplace radi kod nas? jel se mogu kupovat aplikacije?

kod nas radi isto dobro ali mislim da nema kupovanja...

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
14 godina
neaktivan
offline
Koji smartphone?

Marketplace radi, ali se za sad ne mogu kupovati aplikacije.

 

Kupovina se obavlja karticama Amex, Visa, ... a koje se vezu za windows live račun. Da bi povezao karticu s windows live korisničkim računom, trebaš naravno unijeti podatke s kartice. Budući da Marketplace nije dostupan u RH, ne može se ni kartica iz RH povezati s windows live-om. Uh.. valjda sam dobro objasnio, nadam se da si shvatio sto sam htio reći.

 

Besplatne i probne aplikacije se mogu skidati.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Koji smartphone?

Odlučio sam kupiti novi mobitel (smartphone) do 2000 kn, pa ako može neka preporuka. Jedina 2 što sam našao da su u tom cijenovnom rangu Motorola Defy i Samsung Omnia 7, pa me zanima ako netko ima iskustva sa tim mobitelima. Za Omniu 7 sam čitao da je glavna mana još ne u potpunosti razvijeni OS iako će uskoro novi update koji bi trebao ispraviti neke mane. Koji od ta dva preporučujete ili možda neki treći?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Koji smartphone?
Omnia 7 je puno bolja id te motorole. Oba sam ih isprobao u ducanu i omnia mi se cini puno brza i ima ogroman ekran etc. Motorola ti ima android 2.1 koji je sad vec pomalo zastario.
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Koji smartphone?

Da ne otvaram novu temu...

 

Imam dvojbu između htc desire i samsung galaxy s i9000...

Koji je bolji po vama i po cemu (po cijeni su slicni)... 

znaci,do 2000 kn mogu naci oba dva modela,samo me zanima koji je bolji i zasto..

(ili ima neki treći model)

5 galaxy s i9000
0 desire
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Koji smartphone?

Nisam baš siguran da ćeš nabaviti novog iPhona 4 za 2000 kn, dobro drže cijenu.

ako se odlučiš na takvu kupovinu pazi da ne dobiješ mačka u vreći (ili ciglu u paketu).

 

Osobno imam Omniu 7, mobitel me vjerno služi, nekih zamjerki nemam, a što se tiče kupovine s marketa, nisam siguran ali mislim da postoje neki načini da naštelaš.

WP7 se sve više razvija, korisnika je svakim danom sve više, a Mango update donosi stvarno brdo toga novoga.

 

Evo pogledaj ovaj video, kao i ostale od pocketnow.com pod suggested videos, stvarno promjena ima mali milijun.

 

Sažetak; ako možeš dobiti iphone 4 za 2000kn kupuj, ako ne uzmi Omniu 7, nećeš požaliti, brza je jednako, ili brža od iphona, ekran prekrasan, build quality na razini iphona, WP7 ima optimističnu budućnost...

"Yesterday is a history, tommorow a mistery, but today is a gift. Thats why it's called present"
Poruka je uređivana zadnji put sub 9.7.2011 15:56 (FlyBoy).
Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice