Koji Windows phone da uzmem?

poruka: 37
|
čitano: 6.615
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Koji Windows phone da uzmem?

NIsam nikada imala windows phone i sad me uhvatilo ludilo da kupim si jedan takav :D   Zanima me koji mi HTC preporucujete ili Samsung ali da nije skup ali da je ok! :D

Bitna mi je kamera da slika normalne slike, ne mutno itd, internet mi je bitan i copy/paste..hahaha help

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Koji Windows phone da uzmem?

Probaj s Nokijom; ako uspiješ naći negdje Lumiu 800, ako ne, Samsung Omnia W je isto super uređaj.

I have nothing to say. Thank you and goodbye.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Koji Windows phone da uzmem?

Nevolim nokie, pa makar windows bilo i da trazim nesta za jeftine pare jer ga nebi imala dugo jer stalno mob mjenjam pa mi se neisplati davat vece pare ;)

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Koji Windows phone da uzmem?

onda iz oglasa omniu 7 i mirna si, da se već za 1100-1300 HRK nabaviti

I have nothing to say. Thank you and goodbye.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Koji Windows phone da uzmem?

i kakvi su?? reci mi vec kad te davim :D kakvi su windows mobiteli?? 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Koji Windows phone da uzmem?

kako kome, ovisi što tražiš od mobitela.

Brzi su, ništa ne šteka, intuitivno sučelje   s kratkim rokom prilagodbe.

Ugl. potraži još po netu pa vidi...

I have nothing to say. Thank you and goodbye.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Koji Windows phone da uzmem?

ma treba mi samo internet i kamera da nije sad neka žnj, da ok su slike i to je to :D i da koliko baterija traje?? mora ko i ostali :D i da hvala :)

 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Koji Windows phone da uzmem?

Imao HTC Trophy sa win 7..... jako dobro...samo mi se nije svidio manjak aplikacija...bar onih free...tako da sam trenutno opet na androidu....krajem godine...vracam se  nas win7(tada ce vec biti 8)

resistance is futile
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.3.2012 10:48 (unimatrix001).
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Koji Windows phone da uzmem?
Miki_16 kaže...

ma treba mi samo internet i kamera da nije sad neka žnj, da ok su slike i to je to :D i da koliko baterija traje?? mora ko i ostali :D i da hvala :)

omnia 7 je zasad najbolji windows mob s kojim sam radio, a baterija ovisi o tome koliko cackas ;)

dosta je brz telefon i u jednom danu ces se priviknut na njega

ima sve sto trazis, tako da ja na tvom mjestu ne bi trazio dalje ako si kratka s lovom..

 

http://www.debian.org/doc/manuals/debian-reference/index.en.html
16 godina
neaktivan
offline
Re: Koji Windows phone da uzmem?
Miki_16 kaže...

ma treba mi samo internet i kamera da nije sad neka žnj, da ok su slike i to je to :D i da koliko baterija traje?? mora ko i ostali :D i da hvala :)

  Baterija je ako i kod drugih smartphonova, ako paziš može povuć preko 2 dana, ako imaš sve živo popaljeno (kao ja) svaku noć na punjač ti ne gine.

 

 

Internet je super na WP7, pogotovo s Mango updejtom (WP 7.5) budući da je Internet Explorer temeljito obnovljen.

Stranice se učitavaju dovoljno brzo, kod navigiranja stranicom nema lagga, sve opcije su na jednom mjestu itd...

 

Kamera na Omniji 7 ti je identična onoj na Galaxy S-u, osim što ima flash. Video je također u 720p.

I have nothing to say. Thank you and goodbye.
12 godina
offline
Koji Windows phone da uzmem?

bas gledam omniu 7 na njuskalo, svasta nudu :D

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Koji Windows phone da uzmem?

ja bez punjaca nigdje nejdem :D a reci mi kakav je ovaj htc mozart?? vidim da tu neki ga prodaje pa.. a omnia 7 jako malo po oglasima ima i sve daleko od mene -.-

 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Koji Windows phone da uzmem?

Mozart je ista stvar kao i trophy...neznatno drugaciji dizajn......ali ipak kvalitetne izrade.... ok...ekran je malo manji nego kod omnie...3.7 inch...ali...u tom rangu cijena...omnia pojede htc bez problema 

resistance is futile
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Koji Windows phone da uzmem?
Miki_16 kaže...

ja bez punjaca nigdje nejdem :D a reci mi kakav je ovaj htc mozart?? vidim da tu neki ga prodaje pa.. a omnia 7 jako malo po oglasima ima i sve daleko od mene -.-

razlika izmedju njih je sto htc ima 8mpx kameru, omnia ima 5mpx

omnia ima veci ekran malo

sve ostalo im je isto..

pa dobro, mozes ponuditi oglasivacu da bi platila uredjaj pouzecem i to je to..

http://www.debian.org/doc/manuals/debian-reference/index.en.html
12 godina
offline
Koji Windows phone da uzmem?

a nista uzet cu tu omniu samo je treba naci negdje blizu zadru jer nekupoivala na slijepo da nevidim ;)

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Koji Windows phone da uzmem?
The Acacia Strain kaže...
Miki_16 kaže...

ja bez punjaca nigdje nejdem :D a reci mi kakav je ovaj htc mozart?? vidim da tu neki ga prodaje pa.. a omnia 7 jako malo po oglasima ima i sve daleko od mene -.-

razlika izmedju njih je sto htc ima 8mpx kameru, omnia ima 5mpx

omnia ima veci ekran malo

sve ostalo im je isto..

pa dobro, mozes ponuditi oglasivacu da bi platila uredjaj pouzecem i to je to..

 Razlika je u tome što Omnia ima puno kvalitetniji ekran, više metala na sebi, Mozart ima malkice više RAM-a no to je nebitno na WP7, a kamera k'o kamera...

12 godina
offline
Koji Windows phone da uzmem?

decki hvala vam puno :D uzet cu omniu 7 pa cemo vidjet kak ce se meni svidjeti ;)

 
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Koji Windows phone da uzmem?
blackjobmamba kaže...
The Acacia Strain kaže...
Miki_16 kaže...

ja bez punjaca nigdje nejdem :D a reci mi kakav je ovaj htc mozart?? vidim da tu neki ga prodaje pa.. a omnia 7 jako malo po oglasima ima i sve daleko od mene -.-

razlika izmedju njih je sto htc ima 8mpx kameru, omnia ima 5mpx

omnia ima veci ekran malo

sve ostalo im je isto..

pa dobro, mozes ponuditi oglasivacu da bi platila uredjaj pouzecem i to je to..

 Razlika je u tome što Omnia ima puno kvalitetniji ekran, više metala na sebi, Mozart ima malkice više RAM-a no to je nebitno na WP7, a kamera k'o kamera...

da, da... meni kamera nikad nije bila presudan faktor..

al reko cura je, pa mozda joj to znaci :D

http://www.debian.org/doc/manuals/debian-reference/index.en.html
14 godina
neaktivan
offline
Koji Windows phone da uzmem?

Moj savjet ti je ak imas novaca uzmi si neki 2nd gen wp7.Ak nemas onda omniu definitivno sam kaj onda nebus imao navigaciju(morat ces ju platit)Ak ti netreba navigacija onda definitivno omnia 7.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Koji Windows phone da uzmem?
kach kaže...

Moj savjet ti je ak imas novaca uzmi si neki 2nd gen wp7.Ak nemas onda omniu definitivno sam kaj onda nebus imao navigaciju(morat ces ju platit)Ak ti netreba navigacija onda definitivno omnia 7.

  Ma unlock i navigona pukneš na omiju bez beda. Usporedio sam s Nokia Drive (imam interop unlock pa mogu stavljati i aplikacije potpisane za Nokiju), ipak je to Garmin, u svemu je bolji...

I have nothing to say. Thank you and goodbye.
12 godina
offline
Koji Windows phone da uzmem?

ma kakva navigacija, stalno putujem sve znam napamet :D  je da sam cura aliii kamera mi treba da druge slikam :P   imam para neg nezelim davati pare velike jer mjenjam mobitele svakih 10-15dana pa mi se neisplati..

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Koji Windows phone da uzmem?

iamm oba uredjaja i moj savjet Htc Trophy..Ima kvalitetniju kameru od Omnie,Htc hub sa kojeg se moze skinut ATTENTIVE PHONE aplikacija za koju koliko ja znam ima samo Htc od svih uredjaja..Znaci automatsko pojacavanje zvuka ako se tel nalazi u djepu,torbi u tom slucaju se ukopcava i vibro,stavljanjem tel u samom razgovoru na bilo koju povrsinu pali se Speaker i jos 3 4 cake..Odlicna stvar

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Koji Windows phone da uzmem?

nokia lumia 800 je trenutno najbolji wp mobitel u nas

a omnia7 jest jeftina, ali je i stariji model i sumnjan da ce dobiti isti broj updateova kao i lumia

mozda je bolja opcija omnia w, iako ima manji ekran novije je generacije (samim time i skuplja)

There are only two races on this planet-the intelligent and the stupid.
12 godina
offline
Koji Windows phone da uzmem?

zbunit ce te me -.- :P

rekla sam imam para ali nezelim davat velike pare jer ih stavrno mjenjam cesto pa mi se neisplati,  a i pitanje hoce mi se windows phone svidjeti :D

najbitnije mi da imam skype , facebook i  kamera da valja..to su moje potrebe ;)

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Koji Windows phone da uzmem?

Uzmi Omniu 7, male pare, imam ga tjedan dana i prezadovoljan sam.

Kamera je za mene odlicna, skype imas odnedavno, facebook je najbolji za wp7 i velika je intergracija. Iz samog OSa mozes raditi prakticki 90% sto i s fb programom

Lockerz nagrade Z-List [+] T-Shirt [+] iPod Nano purple (5G) 16GB [+] PSP rock bundle [-] (otkazano od strane Lockerza) 50$ PayPal [-]
14 godina
neaktivan
offline
Re: Koji Windows phone da uzmem?
Miki_16 kaže...

 Koji zahtjevi i ovo mjenjam mobitel svakih 15 dana mi nikako nejde u glavu.Ak  tolko zelis "dobru" kameru onda uzmi nokiju jer ima bolju kameru od omnie 7.

 

Uopce mi je glupa pomisao da kupujes smartphone samo radi kamere.Onda si uzmi iphone 4.

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.3.2012 13:25 (kach).
12 godina
offline
Koji Windows phone da uzmem?

-.-   imala sam iphone i nokiu, nije stvar kamere, nisam rekla da zelim mob radi kamere samo nezelim da je losa slika jer ima neki windows phone nemam pojma koji je koji full mutne slike radi..a mjenjam mob jer volim isprobavaljati nove i tak..svak ima nesto sto voli tako ja to ;) 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Koji Windows phone da uzmem?
Miki_16 kaže...

-.-   imala sam iphone i nokiu, nije stvar kamere, nisam rekla da zelim mob radi kamere samo nezelim da je losa slika jer ima neki windows phone nemam pojma koji je koji full mutne slike radi..a mjenjam mob jer volim isprobavaljati nove i tak..svak ima nesto sto voli tako ja to ;) 

već godinu i pol na wp7 i priznajem da sam se jako navukao na njega. Trenutno lg e900 no kratko testirao Lumiu 800 i aparat je odličan, a ima i dobre fotke i za razliku od LG-a zvuk razgovora je puno kvalitetniji.

 

Za fotke u tom rangu smartphonea fakat ili Nokia ili iPhone 4s. Pofotko par slika sa Lumiom i usporedio iste sa LG-om i iPhoneom i fenomenalne su u odnosu na LG no malo slabije u odnosu na iPhone, osobito šum pri slabom unutrašnjem osvjetljenju je vidljiv.

Einsteine, da ti olakšam teoriju: samo za svemir postoji vjerojatnost da nije bezgraničan
12 godina
offline
Koji Windows phone da uzmem?

kakav je lg optimus 7???

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Koji Windows phone da uzmem?

lg optimus 7 posjedujem već 16 mjeseci i do sada nemam nikakve zamjerke. Jako čvrst mobitel(gorila glass ekran,metalno kučište pozadi, ništa ne škripuće, jako homogen).Veoma je brz, nikada nije zaštekao, dobra memorija-16 GB, uglavnom nemam nekih ozbiljnih zamjerki.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice