Kopija Galaxy S4? zaključana tema

poruka: 65
|
čitano: 36.530
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
protjeran
offline
Kopija Galaxy S4?

Dobro vece , hitno mi treba pomoc jako povoljno jedan tip mi nudi samsung s4 , sada kako dokazati dali je kopija imao sam dosta kopija u ruci pa otprilike znam kakve su ali bi volio da mi pomognete tel se cini ok nov je ali dali je ovo kopije ili ne?? Misljenje savjet nebi lose doslo... {#}

Evo i slike... _Hvala. ( Nesto gore svjetli desno od slusalice kroz kameru(fotoaparat kojim sam slikao telefon) sto se ne vidi golim okom (slika 2)).

Slika 2 Slika 2
Bug je najjači
Moj PC  
0 2 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Kopija Galaxy S4?

Potrebna mi je slika pozadi od mobitela pa cu ti onda reci

Javite se na
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kopija Galaxy S4?

Pa najlakše je vidjeti po ekranu, ukoliko vidiš piksele na nekoj normalnoj udaljenosti nije original.

Nadalje možeš vidjeti i po fizičkim dimenzijama, najčešće kopije nisu tanke kao original.

 

Skini i Antutu benchmark, on daje detalje o hardveru.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
11 godina
protjeran
offline
Re: Kopija Galaxy S4?

telefon nije kod mene inace, molim jos savjeta i hvala do sada . 

Bug je najjači
12 godina
offline
Kopija Galaxy S4?

Na antutu se nemoj oslanjat jer su kinezi vec i na S3 krivotvorili podatke i score , najbolje se vidi na crnoj pozadni ako je bas crna onda je original tj kada ekran pokazuje dio ekrana koji je crne boje mobitel gasi pixele u tom djelu ekrana i onda je baš cista crna boja

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.11.2013 22:38 (Xboxn00b).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Kopija Galaxy S4?

boja jeste crna ali mi je problem sto mu treba oko 1 minut da se upali i ugasi itd.. A i da to kakva je ono svjetlost koju samo fotoaparat (kamera) moze vidjeti na S4  gore do slusalice i na antutu ima 23328 poena ? 

Bug je najjači
12 godina
offline
Kopija Galaxy S4?

Ono na 2. slici je najvjerojatnije neki senzor, antutu score je malo cudan jer s4 inace radi oko 26000-28000 ( u Antutu programu je navedeno da radi 27435)

 

PS mozda mu je ukljucena stednja baterije pa je score malo manji od uobicajnog

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.11.2013 22:48 (Xboxn00b).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Kopija Galaxy S4?

Uzmi IMEI broj, nazovi Samsung Hrvatska i pitaj jel original uređaj.

 

Jedan forumaš je nedavno zvao za HTC One i rekli su mu da je uređaj original, sukladno tome i Samsung bi trebao imati takvu podršku.

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.11.2013 23:22 (lllnuclearlll).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Kopija Galaxy S4?

ima li jos neko misljenje dali da uzmem ovaj tel,molim vas mi pomozite po ovome je original ali ako moze jos toga(savjeta ) kako zaista utvrditidali je kpija da me tip nezezne. hvala.

Bug je najjači
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Kopija Galaxy S4?

Racun i garu predpostavljam nema . U slucaju da ima nemas kaj razmišljati .

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Kopija Galaxy S4?

otidi u neki t centar i tamo pogledaj gs4, te tada ces vidjeti kakav je prikaz na amoled ekranu i ako nema takvu sliku ovaj tvoj onda je kopija, makar kopiju skuzis i po tome sto nema one extra funkcije tipa sve one s funkcije, s view i sl. 

Ukoliko zelite podici ratia/upload na trackerima, javite mi se na pp,VEOMA JEFTINO
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Re: Kopija Galaxy S4?
gotovo je nemoguce skuziti dal je kopija ako u ruci nemas i orginal i kopiju..potpuno su identicni, sto se pixela tice na kopiji je 720 p sto je rezoluzija koja ima na tu velicinu ekrana oko 300 ppi, golim okom je tesko skuziti (ako nemas orginal za usporedbu). Sto se tice one lampice koja se vidi samo kamerom je senzor svjetlosti i imaju ga svi "noviji" mobiteli.
jedina sttvar po cemu mozes vidjeti u startu dal je kopija ili orginal je kutija odnosno boja i velicina kutije..a da ne objasnjavam previse imas na netu slike pa ces vidjeti razlike ;)
16 godina
offline
Kopija Galaxy S4?

Ili se jednostavno spoji mobitel na komp i ako ga Kies ne kuži kao Galaxy S4 onda nije Galaxy S4.

Ne vjeruejm da Samsungov softver kopije kuži kao originale.

Twitter: @191x7
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Kopija Galaxy S4?
Robilad kaže...
gotovo je nemoguce skuziti dal je kopija ako u ruci nemas i orginal i kopiju..potpuno su identicni, sto se pixela tice na kopiji je 720 p sto je rezoluzija koja ima na tu velicinu ekrana oko 300 ppi, golim okom je tesko skuziti (ako nemas orginal za usporedbu). Sto se tice one lampice koja se vidi samo kamerom je senzor svjetlosti i imaju ga svi "noviji" mobiteli.
jedina sttvar po cemu mozes vidjeti u startu dal je kopija ili orginal je kutija odnosno boja i velicina kutije..a da ne objasnjavam previse imas na netu slike pa ces vidjeti razlike ;)

ma ima puno razlika, ne mislim na ledicu nego tipa air view i sl stvari, pa može ici npr u postavke i tamo vidjeti dali ih ima ili ne, razlika ekrana se skuzi cak i ako je jedamput vidio original jer je slika puno bolja, nema to veze s pikselima nego s super amoledom. Onda kopije nemaju touchwiz nego obicne launchere i tu vidi razliku, onda postavke kod kamere i mogucnosti nisu iste, tipa nema dual shoot i sl,,, ma jako je tesko kupiti kopiju ako si se barem jedamput  igrao s originalom

Ukoliko zelite podici ratia/upload na trackerima, javite mi se na pp,VEOMA JEFTINO
10 godina
offline
Re: Kopija Galaxy S4?
Frend je iz Kine uzeo tako nekakvu kopiju i uspoređivali smo s pravit , užas ... Tipkovnica blokira , touch i krave bi koje napravile , kamera ubi boze ako oces imat smartphone a nemaš puno para uzmi neki stariji model original.
15 godina
offline
Kopija Galaxy S4?

Samsung ima AMOLED što bi značilo da ako osvjetli zid dok prikazuje recimo narančastu boju na ekranu mobitela (recimo sa Color Flashlight appom), na zidu bi isto trebo biti jasan jarki narančasti odsjaj.

Na LCD bi bio blijeđi i bijelkast.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Re: Kopija Galaxy S4?
MasterNerdx kaže...
Frend je iz Kine uzeo tako nekakvu kopiju i uspoređivali smo s pravit , užas ... Tipkovnica blokira , touch i krave bi koje napravile , kamera ubi boze ako oces imat smartphone a nemaš puno para uzmi neki stariji model original.

Neznam o kakvoj kopiji govoris jer ima podosta vrsta kopije s4..imao sam priliku na kratko isprobati kopiju i stvarno sam ostao iznenadjen

11 godina
odjavljen
offline
Re: Kopija Galaxy S4?
MSN kaže...
Robilad kaže...
gotovo je nemoguce skuziti dal je kopija ako u ruci nemas i orginal i kopiju..potpuno su identicni, sto se pixela tice na kopiji je 720 p sto je rezoluzija koja ima na tu velicinu ekrana oko 300 ppi, golim okom je tesko skuziti (ako nemas orginal za usporedbu). Sto se tice one lampice koja se vidi samo kamerom je senzor svjetlosti i imaju ga svi "noviji" mobiteli.
jedina sttvar po cemu mozes vidjeti u startu dal je kopija ili orginal je kutija odnosno boja i velicina kutije..a da ne objasnjavam previse imas na netu slike pa ces vidjeti razlike ;)

ma ima puno razlika, ne mislim na ledicu nego tipa air view i sl stvari, pa može ici npr u postavke i tamo vidjeti dali ih ima ili ne, razlika ekrana se skuzi cak i ako je jedamput vidio original jer je slika puno bolja, nema to veze s pikselima nego s super amoledom. Onda kopije nemaju touchwiz nego obicne launchere i tu vidi razliku, onda postavke kod kamere i mogucnosti nisu iste, tipa nema dual shoot i sl,,, ma jako je tesko kupiti kopiju ako si se barem jedamput  igrao s originalom

Slazem se da ima puno razlika, ali opet stojim iza toga da ako nemas kopiju i orginal u ruci je poprilicno tesko razaznati,,mislim gledajuci realno ako netko kupuje galaxy s4 to znaci da ga nema i da nezna tocno u detalje kako mob izgleda..a kopija je uvjerljivo izradjena i lako zbuni svakog.. Evo jean video usporedbe fejka i orginala 

16 godina
moderator
online
Re: Kopija Galaxy S4?
Calex kaže...

Nesto gore svjetli desno od slusalice kroz kameru(fotoaparat kojim sam slikao telefon) sto se ne vidi golim okom (slika 2).

Senzor za "zračne geste".

11 godina
protjeran
offline
Kopija Galaxy S4?

e jeb* m**ku ovome ode i zaj*ba me za s4  proda mi ga a ono kopija erkan mu u dnu siv prilikom crne boje prikaza , onda u antutu ima nesto mt6589t kao hardware cpu.  fuj.... ,.... zaslon samo hd nije amoled. ima ko komentar .... ali radi air view i gesture i smart pause .... telefon sam platio 420.evra ... Ima li sanse da je ovo ipak neki izmenjeni original ili je zaista kopija kako su mi i rekli

 

P.S Ekran je jako los u odnosu na original uporedio u vip-u !! Hvala i molim za pomoc sta mi sad preostaje!?

mimo ankete i glasanja molim komentar ,...

25 kopija
1 korejska verzija originala
2 Original
0 nisam siguran
Bug je najjači
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Kopija Galaxy S4?
Calex kaže...
ima ko.....

možeš ga slikat?

LoL: CRORenato NFSW: Remzi1996
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Kopija Galaxy S4?

Jel imas gore TW? Na neke kineze ide cak orginal Samsung rom gore, ali znam samo za jedan. Imas onaj samsungov widget za prognozu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Kopija Galaxy S4?

sta tacno ? Mogu... samo sta..

Bug je najjači
12 godina
protjeran
offline
Kopija Galaxy S4?

Napravi ss pocetnog ekrana.

 

Sad tek vidim da si stavil sliku u prvi post, tam izgleda ko orginal.

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.11.2013 21:03 (daniel.hajdinjak666).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Kopija Galaxy S4?

sta tw ? Imam accu weather widget za proznozu i kao na slici 2. u prvom postu na pocetku teme. Javite mi .l. hvala na odgovorima.  :??

Bug je najjači
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Kopija Galaxy S4?

Koliko si ti pametan dao 420 eura za mozda kopiju za nepovjerovati........................!

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Kopija Galaxy S4?

Touch Wiz je samsungov laucher, a sadrzi accu w. i druge aplikacije. Ovo za TW ti velim da nije 100% sigurno, jer na neke kineze ide orginal samsung firmware.

 

Ali cekaj, kaj sad na kraju hoceš? Skuzil si da ekran nije full HD ni amoled. To nije orginal i gotovo. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Kopija Galaxy S4?

Ma daj mozes misliti naprije napise da je imao puno neorginala u ruci i onda ga ipak kupi i jos ga lik drzao u ruci pa koga on laze ja stvarno neznam?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Kopija Galaxy S4?

pa kako jos provjeriti (vec sam kupio tel ali ....neki kazu kopija neki original neki da je neka izmjenjena korejska verzija) ... ima li jos toga po antutu  je kopija barem on je pokazao lose rezultate... 

Bug je najjači
15 godina
offline
Re: Kopija Galaxy S4?
Skini cpuz sa googleplaya i pokreni ga i napisi koji proc pise.
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice