LG Bello

poruka: 26
|
čitano: 12.673
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
LG Bello

Pozzz...Zanimaju me vasi dojmovi o ovom mobitelu.Da li se isplati ga uzimati?Hvala...

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
LG Bello

Evo ja ti mogu rec da nam se još niti jedan nije vratio na servis, a prodaju se ko ludi.

 

Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
LG Bello

Ja ga imam vec nekih mjesec dana i zasad sam zadovoljan. Nema nikakvog stekanja ni rusenja,rootan je bez problema.

Na antutu benchmarku se dobije oko 18500 bodova. E sad jedino sto meni fali je led notifikacija i da je maalo samo rezolucija veca,pa ako rezolucija nije bitna stavka preporuke! Pogotovo sto ih sada po njuskalu ima novih za 800kn

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
LG Bello

Dobar mob apsolutno po svemu, ali taj ekran, ugh

Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
offline
LG Bello

Znaci rezolucija je losa?U kojem smislu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: LG Bello
Endymon kaže...

Znaci rezolucija je losa?U kojem smislu?

 Oštrina prikaza teksta i općenito sadržaja na ekranu

11 godina
offline
LG Bello

Vjerojatno cu ga uzeti,posto mi se cini jako dobrim mobom

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
LG Bello

Ovisno za koju paru. Slažem se da je dobar ali ekran je na razini 2010. A pošto je ekran jedna od najbitnijih stavki, razmisli si

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
LG Bello

Jaooo sad ste me bacili u debelo razmisljanje xD

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
LG Bello

A gdje ga i za koliko nabavljaš? Te koliko ga dugo misliš koristiti?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
LG Bello

Ne može se spojiti na wifi mreže s peap autorizacijom.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
LG Bello

Vidio sam ga u Vip-u na pretplatu.I onaj covjek me pitao.Da li bi WIN8 ili Android.Ja sam se vise priklonio Androidu i on mi je rekao da je ovaj jako dobar sto se tice tog cijenovnog ranga.Eh sad,znam da ce oni svasta reci,samo da bi prodali mob.Pa zato sam pitao vas :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
LG Bello

Koja tarifa i cjenovni rang?

Makar, radim u vipu i mislim da nema ništ pametnije od bella u njegovoj cjenovnoj kategoriji. Koji mob imas sad?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
LG Bello - misljenje

Ja sam prije nekoliko dana kupio LG Bello. Mobitel je odlican omjer ulozenog i dobivenog. Za svoju cijenu stvarno nudi puno.

Evo kakvi su dojmovi:

1. DIZAJN - odlican, mobitel je jako lijep i moderan, sto se odmah primjeti cim se izvadi iz kutije. Fora su i one tipke iza i na njih se brzo navikne.

2. KVALITETA IZRADE - odlican, kuciste je cvrsto i izrrzljivo, a straznja strana je jako lijepa i poklopac je od kvalitetne plastike

3. ZASLON - ima idealnu velicinu od 5 inca i rezoluciju od 480 x 854 piksela, sto je neki minimum da bi slika na 5 incnom zaslonu bila jasna. Gustoca piksela od 196 ppi iako nije savrsenstvo, daje sasvim pristojnu ostrinu za ugodan rad i zbog toga ne treba previse brinuti. Gustoca piksela se najvise primjeti kod slova, dok se kod ostalih stvari ne primjecuje.

Dojam zaslona je moguce poboljsati promjenom fonta, odnosno vrste slova. U postavkama se odabere font Serif i tada ce sve izgledati bolje jer je taj font sam po sebi ostriji.

Ono cime se ovaj zaslon moze pohvaliti su lijepe boje i odlicni kutovi vidljivosti jer se radi od IPS tipu zaslona. Zaslon je ugodan za pregledavanje slika i uzivanje u filmovima.

Opcenito, radi se o sasvim solidnom zaslonu.

Zaslon je vrlo otporan sa kvalitetnim staklom i nakon nekoliko dana nosenja uredjaja u dzepu, nema ni jedne ogrebotine

4. KAMERA- 8 mpx, odlicna, pravi lijepe i ostre slike zahvaljujuci dobrom autofokusu, a blic je dosta dobar i dobro obavlja svoj zadatak.  Kamera snima i jako dobar video zapis.5. ZVUK - zvuk na zvucniku je dosta glasan i jasan, tako da se na njemu moze bez problema pustati glazba, a zvuk na slusalicama ovisi o kvaliteti slusalica.

6. BRZINA - quad core procesor vecinu stvari obavlja bez problema, a internet stranice ucitava brzo. Android sa LG-jevom doradom je dosta brz i ne steka.

Uredaj jako dobro vrti filmove koji se mogu gledati sa titlovima u bs playeru.

 

Mobitel je za svoju cijenu jako dobar i tko razmislja o njemu neka ga kupi jer s njime 100% nece pogrijesiti.

 

 

 

medo
 
1 0 hvala 2
11 godina
offline
Re: LG Bello
maks0806 kaže...

Koja tarifa i cjenovni rang?

Makar, radim u vipu i mislim da nema ništ pametnije od bella u njegovoj cjenovnoj kategoriji. Koji mob imas sad?

 Tarifa je da bi mi pretplata iznosila 150 kuna mjesecno.Znaci pri uzimanju uredjaja platim 19 kuna,dobim 2GB interneta i 200 min razgovora besplatno prema svim mrezama.

13 godina
odjavljen
offline
Re: LG Bello
Endymon kaže...
maks0806 kaže...

Koja tarifa i cjenovni rang?

Makar, radim u vipu i mislim da nema ništ pametnije od bella u njegovoj cjenovnoj kategoriji. Koji mob imas sad?

 Tarifa je da bi mi pretplata iznosila 150 kuna mjesecno.Znaci pri uzimanju uredjaja platim 19 kuna,dobim 2GB interneta i 200 min razgovora besplatno prema svim mrezama.

 Po meni debeli preskupo, moja tarifa iznosi 160kn mjesečno, a imam 4Gb interneta po punoj brzini, kada se istroši onda je sporije ali neograničeno, neograničeni pozivi prema fiksnim i mobilnim mrežama u hrvatskoj, neograničen SMS, imam i internacionalnih minuta i nešto MB, pa sam procjeni kolika je razlika čovječe

11 godina
offline
Re: LG Bello
MARKOZD15 kaže...
Endymon kaže...
maks0806 kaže...

Koja tarifa i cjenovni rang?

Makar, radim u vipu i mislim da nema ništ pametnije od bella u njegovoj cjenovnoj kategoriji. Koji mob imas sad?

 Tarifa je da bi mi pretplata iznosila 150 kuna mjesecno.Znaci pri uzimanju uredjaja platim 19 kuna,dobim 2GB interneta i 200 min razgovora besplatno prema svim mrezama.

 Po meni debeli preskupo, moja tarifa iznosi 160kn mjesečno, a imam 4Gb interneta po punoj brzini, kada se istroši onda je sporije ali neograničeno, neograničeni pozivi prema fiksnim i mobilnim mrežama u hrvatskoj, neograničen SMS, imam i internacionalnih minuta i nešto MB, pa sam procjeni kolika je razlika čovječe

 Da,ma koja mreza?I nak oji nacin si ti dobio tu tarifu?

13 godina
odjavljen
offline
LG Bello

Vip, tarifa bez granica L, 160kn mjesečno (božićna akcija? + mobitel koji sam uzeo za frenda 100kn mjesečno. S tim da meni frend plaća tih 100 mjesečno a ja koristim tarifu

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
LG Bello

Ja imam isto to, ali za 130 kn zbog neke akcije. Ali da, ako imas ispod 28 godina dobijes tu tarifu sa 4gb lte internetom i ostalo neograničeno. Ti gledaš bez granica M koliko ja vidim

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
LG Bello

za 150 kuna na tele 2 dobiješ s4 koji je avion za lg i 500 min i 500 poruka i doduše 1 gb prometa,a tal lg bello te košta 1kn..evo http://www.tele2.hr/privatni-korisnici/mobiteli/lg-l-bello-titan/d571/?typid=2#img za 100 kn ukupno mjesečno ili u većoj 125 kn...

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.3.2015 7:57 (reso28).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
LG Bello

Najvise se isplati u tele 2 na tarifu mix 100

 

trošak je: tarifa 100kn + opcija uređaj 24kn + 15kn naknada za pm i rf =139kn

u tarifi imaš 1000min, 1000sms, 2GB. Uspostava poziva se ne naplacuje. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
LG Bello

Ali tele 2 je smece od mreže

Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
LG Bello

da tako je ili jeftinija varijanta mix 75,znači 100 kn+15 kn rfi pm mob i tarifa.dobiješ 500 poruka,500 sms i 1 gb prometa.eto ovisi šta ti treba.ili se rastegneš 150 kn i uzmeš s4...

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
LG Bello

ja ne znam o čemu ti pričaš?!ja sam na tele 2 preko pet godina i nikada nisam imao ni jedan problem,poruke,pozivi i internet koristim dosta..negdje oko giga na mreži i puno više na wifi-ju..opet zavisi što ti treba i gdje se nalaziš..

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
LG Bello

Prešao s vipa na tele 2 na dva mjeseca i požalio. Signal samo u zg, a na autocesti konstantno roaming. 3g na moru nemam, a 4g ni ne uvode. Uostalom pogle na fb svaki tele 2 post obasipan žalbama o tome. Vratih se na vip i sve je kako spada. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
LG Bello

Bok

 

Imam problem sa mobitelom da aplikacije kao sport-tracker ne hvataju gps i ne bilježe koda sam se kretao :/ , u ostalim situacijama kao prilikom fotkanja mobitel precizno zabilježi lokaciju snimke.

 

hvala

 

 

To je riješeno odavno :) novijom verzijom sport trackera

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.12.2015 10:57 (opetzajebancija).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice