LG G6- Rasprava

poruka: 907
|
čitano: 212.159
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
LG G6- Rasprava

Dosao mi je update sustava danas oko 180 mb.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
LG G6- Rasprava

Netko slučajno zainteresiran za prodaju G6? Imam G5 i pošto su mi obje baterije otišle u EOL, razmišljam kupiti li dvije nove baterije ili prijeći na G6? Pročitao sam samo zadnju stranicu ove teme.

LOL: Crobrother
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: LG G6- Rasprava
Najbrži kaže...

Netko slučajno zainteresiran za prodaju G6? Imam G5 i pošto su mi obje baterije otišle u EOL, razmišljam kupiti li dvije nove baterije ili prijeći na G6? Pročitao sam samo zadnju stranicu ove teme.

 Ja isto koristim G5 a u ladici stoji G6...ne znam ni sam jel bi prodavao..naviko se na peticu, radi sve dobro..

13 godina
offline
LG G6- Rasprava

koliko nudis za ocuvanog G6 sa full opremom?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
LG G6- Rasprava

1300kn, nadam se da je dobra ponuda?

LOL: Crobrother
Moj PC  
0 4 hvala 0
13 godina
offline
LG G6- Rasprava

daj mi malo vremena da mi ode maticna, kao sta je odlazila na G3, pa onda mozemo trgovat...i jos mi daj vremena da mi padne par puta na pod, pa da pukne staklo napred i iza...

 

(mislim ljudi zele ferrarija a imaju za golfa)

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: LG G6- Rasprava
RuskeGTT kaže...

daj mi malo vremena da mi ode maticna, kao sta je odlazila na G3, pa onda mozemo trgovat...i jos mi daj vremena da mi padne par puta na pod, pa da pukne staklo napred i iza...

 

(mislim ljudi zele ferrarija a imaju za golfa)

 Pored tvojih komentara o 1,5-2h SOT, što očekivati? Ponudio sam iako mi nije nikakva sila za prelazak na G6, a imam G5. Naručiti ću ipak dvije nove baterije za G5 i živio.

LOL: Crobrother
13 godina
offline
LG G6- Rasprava

imam 3,5h SoT nakon predzadnjeg updejta...

jedini razlog zasto bi presao na drugi mob...jer vidim drugi izvlace po 6-12h SoT-a bez beda...a ja kao neki debil nastavljam kupovati LG koji ima fensi rezoluciju ekrana i minimalnu bateriju

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: LG G6- Rasprava
RuskeGTT kaže...

imam 3,5h SoT nakon predzadnjeg updejta...

jedini razlog zasto bi presao na drugi mob...jer vidim drugi izvlace po 6-12h SoT-a bez beda...a ja kao neki debil nastavljam kupovati LG koji ima fensi rezoluciju ekrana i minimalnu bateriju

 Kupi si pocophone, frend ima 7h SOT.

LOL: Crobrother
13 godina
offline
LG G6- Rasprava

pa to i razmisljam, al mi kamera dosta bitna, a nisam citao bas najbolje o kameri...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: LG G6- Rasprava
Najbrži kaže...

1300kn, nadam se da je dobra ponuda?

a jesi šaljivđija majketi 

sigurno i svoje stvari tako rasprodajes?, ono ko da pare na drvetu rastu, pa koji debil bi ti za 1300 kn dao G6 u 10/10 stanju sa svom opremom i jos garancijom...

 

10 godina
neaktivan
offline
LG G6- Rasprava

Vidim da se novi LG G6 negdje može naći za oko 2200 kn šta se čini dobra cijena? Biste li ga preporučili s obzirom da je iz 2017? Tražim neki mob srednje klase, nisam zahtjevan korisnik, ali velika ponuda pa nikako da se odlučim. LG G6, Samsung A8, Xiaomi Mi 2, Huawei mate 20 lite, huawei p20 lite, nokia 7.1, a ima toga još. LG G6 je ipak bio flagship, ali vidim ovdje da se žalite na bateriju i još neke stvari? 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
LG G6- Rasprava

za tu cijenu preporucam A7 2018

Moj PC  
0 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: LG G6- Rasprava

Ok, hvala. I meni se A7 čini dobar...iako gledam sad nešto i LG G7, oko 3300, možda mu padne cijena sa skorim izlaskom G8...nije mi hitno.

9 godina
odjavljen
offline
Re: LG G6- Rasprava
G6 ima lošu kameru, pa ako ti je to bitno, zaobiđi ga. Imao ga dva mjeseca i prodao ga jer je kamera u lošijim uvjetima bila očajna naspram dvije godine starijeg G4.
14 godina
neaktivan
offline
Re: LG G6- Rasprava
kbenzema kaže...
G6 ima lošu kameru, pa ako ti je to bitno, zaobiđi ga. Imao ga dva mjeseca i prodao ga jer je kamera u lošijim uvjetima bila očajna naspram dvije godine starijeg G4.

 Jeste kamera prelosa, imam G6 i ja

10 godina
neaktivan
offline
LG G6- Rasprava

Na G7 je kamera valjda bolja, po testovima vidim da je hvale? 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: LG G6- Rasprava
senderos kaže...

Na G7 je kamera valjda bolja, po testovima vidim da je hvale? 

 Nije bolja od G4 kako god. Mozda malo bolja u odnosu na G6 tako da..

7 godina
offline
Re: LG G6- Rasprava
Almin94 kaže...
senderos kaže...

Na G7 je kamera valjda bolja, po testovima vidim da je hvale? 

 Nije bolja od G4 kako god. Mozda malo bolja u odnosu na G6 tako da..

 
Ne mogu da vjerujem  
Zar LG još uvijek nije nadišao kameru sa G4 modela?

14 godina
neaktivan
offline
Re: LG G6- Rasprava
Neuk kaže...
Almin94 kaže...

 
Ne mogu da vjerujem  
Zar LG još uvijek nije nadišao kameru sa G4 modela?

 Ne znam za G7 ali G6 je katastrofa osim danju. Danju je dobar i Galaxy S2...

10 godina
neaktivan
offline
Re: LG G6- Rasprava
Almin94 kaže...
Neuk kaže...
Almin94 kaže...

 
Ne mogu da vjerujem  
Zar LG još uvijek nije nadišao kameru sa G4 modela?

 Ne znam za G7 ali G6 je katastrofa osim danju. Danju je dobar i Galaxy S2...

 Nije mi jasno zašto u testovima hvale kameru? Npr. na smartphone recenzije je hvali, baš radi te recenzije sam i pomislio uzeti G6...a iskustva korisnika pokazuju nešto drugo.

14 godina
neaktivan
offline
Re: LG G6- Rasprava
senderos kaže...

 Nije mi jasno zašto u testovima hvale kameru? Npr. na smartphone recenzije je hvali, baš radi te recenzije sam i pomislio uzeti G6...a iskustva korisnika pokazuju nešto drugo.

 I ja sam se lagao u pocetku da je kamera dobra, ali je jako jako losa.. Toliko losa da nisi u stanju uslikati bilo sta ukoliko osvjetljenje nije idealno

13 godina
offline
LG G6- Rasprava

ispravak: danju i iskljucivo normalna kamera...nocu + wide kamera u bilo kojim uvjetima je ocajna...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
LG G6- Rasprava

Evo da i ja potvrdim kao vlasnik G6-ice, kamera je smece, po danu to jos zgleda kako tako, al po mraku 0

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: LG G6- Rasprava

Ovako, nekad prije kad je padala kisa ili snijeg na zaslonu zakljucanog uredaja mi je bilo kao animacija kapljica ili pahulja. Toga vise nema. Se to negdje ukljuci ili su updateima to ukinuli? G6

13 godina
offline
LG G6- Rasprava

settings - display - na dnu looking for something else? lock screen & security - customize lock screen - weather animation

Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: LG G6- Rasprava

Hvala. Radi

13 godina
offline
LG G6- Rasprava

zakljucio sam svoju pricu sa lg-jevima...uzeo sam A50

 

na koji nacin najbezbolnije prebaciti slike sa zakljucanog dijela g6 na memoriju samsunga? jel moram otkljucati slike da bi se vratile ponovno u svoj folder (medu hiljadu ostalih slika) pa ih traziti 1 po 1 i prebaciti na drugi mob? ili postoji neki jednostavniji nacin? ili barem da se stvori neki folder unlocked gdje su samo te slike? jer ako ja medu bubam 7000 slika moram nac tih 100-150 slika, necu nikad ih nac :D

 

(ispravan G6, ali mi bilo pun k 3-3,5h SoT-a, ako tko zeli, u prodaju je, dogovorimo se oko cijene)

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: LG G6- Rasprava
RuskeGTT kaže...

zakljucio sam svoju pricu sa lg-jevima...uzeo sam A50

 

na koji nacin najbezbolnije prebaciti slike sa zakljucanog dijela g6 na memoriju samsunga? jel moram otkljucati slike da bi se vratile ponovno u svoj folder (medu hiljadu ostalih slika) pa ih traziti 1 po 1 i prebaciti na drugi mob? ili postoji neki jednostavniji nacin? ili barem da se stvori neki folder unlocked gdje su samo te slike? jer ako ja medu bubam 7000 slika moram nac tih 100-150 slika, necu nikad ih nac :D

 

(ispravan G6, ali mi bilo pun k 3-3,5h SoT-a, ako tko zeli, u prodaju je, dogovorimo se oko cijene)

 Ako si prebacio sve ostale slike, izbriši ih sve sa g6, a onda unlockaj lockane i bit ce ti samo one na g6, onda prebaci i njih.

4 godine
protjeran
offline
LG G6- Rasprava

Meni pak jedan od boljih mobitela koje sam imao.

Trenutno je kod stare ne pamtim tako los sot od 3h ali od 6-7h pamtim.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice