LG Nexus 5X

poruka: 244
|
čitano: 62.786
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Re: LG Nexus 5X
Ne, ne treba uspoređivat nikako. Ni 5x niti ijedan drugi. Jer je tebi najbolji. Jer kad mu uključiš vibru prostata zaigra od sreće. Jer je fakat savršen. Ajmo zatvorit ovaj forum. Nti nedlju
14 godina
offline
Re: LG Nexus 5X
Android kaže...
Ne, ne treba uspoređivat nikako. Ni 5x niti ijedan drugi. Jer je tebi najbolji. Jer kad mu uključiš vibru prostata zaigra od sreće. Jer je fakat savršen. Ajmo zatvorit ovaj forum. Nti nedlju

 Da, jer inace vec sam 5 godina na WP i lumiama :) Isprike, u pocetku je bila Omnia 7 od Samsunga. Toliko o fanboyizmu.

Cinjenica je da niti su istih spec. niti spadaju u isti cjenovni rang, neznam zasto stalno usporedivat nesto za 2.5k kn i 5.5k kn

13 godina
neaktivan
offline
Re: LG Nexus 5X
Mah mah. Stavi još i onog hihotala i to je to. Ouuuujeaaaa.
13 godina
neaktivan
offline
Re: LG Nexus 5X
Da si imalo objektivan i da misliš svojom glavom primijetio bi slijedeće - u usporedbi uopće nije spomenuo bitnu stavku - nedostatak OIS-a je veliki minus kod 5x-a u usporedbi sa S7; sigurno nije kako veli ugodnije držat klizavog S7 u odnosu na 5x (zahtijeva bar skin) unatoč ergonomijoj građi.. Tako nešto meni pada na pamet na prvu...
Mah mah belj belj pizdasti hihot
 
0 0 hvala 1
12 godina
offline
LG Nexus 5X

Gdje najpovoljnije uzet nexusa? Na computeruniverse je dostava 30 eura što je previše.

 

Hvala.

29.11.2010= Barcelona-Real Madrid 5:0
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
LG Nexus 5X

i sa 30€opet ustedis 1000kn naspram hrv, jedino na njusci onda
I moze ti doci 10€jeftinije, ali izaberi UPS za dostavu

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.4.2016 14:35 (Rodić).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
LG Nexus 5X

Mobitel nakon 2 i po mj. radi ko beba, ja zadovoljan, no jučer sam neznam iz kojeg razloga malo ga potresao i čuo da unutar nešto lupka,kao da se nešto odlomilo i sad pleše unutar kučišta i sad me to brine   

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
LG Nexus 5X

Pozdrav , zanima me je li se u zadnje vrijeme sto promijenila situacija s cijenom ? Gdje je trenutno najpovoljnije uzet 32 GB verziju, hvala.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
LG Nexus 5X
Ajmo ljudi, svoje dojmove dajte..
Bas nekaj razmatram, cijena je pala i sad je stvarno povoljan..

Ali, na xda forumu ne nalazim na neko odusevljenje za 5x...
Navodno, 5x zna zatrzat, pa cak i vele da stariji Nexus 5 radi malko bolje od 5x.

A kolko tu ima istine, ne znam...

Kakva je baterija i zvucnici i opcenito performanse uredjaja?

Inace cijena 16gb je oko 2200kn a 32gb, 2500. Nabava.hr

Ono kaj me privlaci je definitivno kamera, brutalna je kao i na 6p..
Cak me ni na S7 i 10 kamere nisu tolko dojmile kolko na 5x i 6p, tu je odradjen odlican posao..

Ajde malo raspisite se:D
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: LG Nexus 5X
Nije istina da trza, a baterija drži jedan dan srednjeg korištenja.
12 godina
offline
Re: LG Nexus 5X
zvonac kaže...
Ajmo ljudi, svoje dojmove dajte..
Bas nekaj razmatram, cijena je pala i sad je stvarno povoljan..

Ali, na xda forumu ne nalazim na neko odusevljenje za 5x...
Navodno, 5x zna zatrzat, pa cak i vele da stariji Nexus 5 radi malko bolje od 5x.

A kolko tu ima istine, ne znam...

Kakva je baterija i zvucnici i opcenito performanse uredjaja?

Inace cijena 16gb je oko 2200kn a 32gb, 2500. Nabava.hr

Ono kaj me privlaci je definitivno kamera, brutalna je kao i na 6p..
Cak me ni na S7 i 10 kamere nisu tolko dojmile kolko na 5x i 6p, tu je odradjen odlican posao..

Ajde malo raspisite se:D

 Probao ga malo :), uzeli za firmu pa sam ga ladno nakon tjedan dana koristenja stavio u ormar u kutiju njegovu :)

 

Model koji ja imam krcka kad ga drzis, mozda maska to popravi, kamera je dobra no to je sve.

 

Brz je, pomalo steka pri skrolanju kroz postavke (okrivljujem zasad android N beta verziju)

 

Moj misljenje, naravno nekome je odlican i to je super

 

ja
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.5.2016 12:27 (bender_007).
13 godina
offline
Re: LG Nexus 5X
bender_007 kaže...
zvonac kaže...
Ajmo ljudi, svoje dojmove dajte..
Bas nekaj razmatram, cijena je pala i sad je stvarno povoljan..

Ali, na xda forumu ne nalazim na neko odusevljenje za 5x...
Navodno, 5x zna zatrzat, pa cak i vele da stariji Nexus 5 radi malko bolje od 5x.

A kolko tu ima istine, ne znam...

Kakva je baterija i zvucnici i opcenito performanse uredjaja?

Inace cijena 16gb je oko 2200kn a 32gb, 2500. Nabava.hr

Ono kaj me privlaci je definitivno kamera, brutalna je kao i na 6p..
Cak me ni na S7 i 10 kamere nisu tolko dojmile kolko na 5x i 6p, tu je odradjen odlican posao..

Ajde malo raspisite se:D

 Probao ga malo :), uzeli za firmu pa sam ga ladno nakon tjedan dana koristenja stavio u ormar u kutiju njegovu :)

 

Model koji ja imam krcka kad ga drzis, mozda maska to popravi, kamera je dobra no to je sve.

 

Brz je, pomalo steka pri skrolanju kroz postavke (okrivljujem zasad android N beta verziju)

 

Moj misljenje, naravno nekome je odlican i to je super

 

 Što ti znači krcka kada ga držiš ?

12 godina
offline
LG Nexus 5X

Pardon - znaci straznji poklopac krcka kao da ga lomim, cuje se skripanje. Vjerojatno bi maska to sredila.

ja
 
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
LG Nexus 5X

Koristi li neko custom ROM, kernel?

Možda neki mod recimo jedan od ova dva:

Surround SoundCamera mod (EIS, Burst, 240fps slow mo)

 

Dolazi mi sutra, pa si mislim ubaciti PureNexus ROM + ElementalX kernel, koristi neko ovu kombinaciju?

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.5.2016 10:02 (MARKOZD15).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
LG Nexus 5X

Što više gledam fotke koje radi 5X to mi se više dopada

 

Impresioniram sam fotićem na 5X, daleko više nego na S7, HTC10...

 

Samo me muči multitasking i 2gb rama..

 

Jel ko otišao sa G4 na 5X?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: LG Nexus 5X
zvonac kaže...

Što više gledam fotke koje radi 5X to mi se više dopada

 

Impresioniram sam fotićem na 5X, daleko više nego na S7, HTC10...

 

Samo me muči multitasking i 2gb rama..

 

Jel ko otišao sa G4 na 5X?

Sutra meni dolazi 5x, imao sam G4 također, ako te zanima nešto, da napravim određeni test, slobodno reci.

If you're going through hell, keep going!
11 godina
offline
LG Nexus 5X

Ja sam ist u dilemi 5X ili G4, do prije mjesec dana sam mislio sigurno da će biti 5X jer je cijena za 32GB bila oko 285e, sad je 320e to mi je nekako previše.

 

@MARKOZD15 možeš li porediti kamere i općenito dojam brzine rada?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: LG Nexus 5X
MARKOZD15 kaže...

Sutra meni dolazi 5x, imao sam G4 također, ako te zanima nešto, da napravim određeni test, slobodno reci.

 Vanjski zvučnik, zvučnik u slušalici i općenito kvaliteta razgovora..

Multitasking, ma malo me muči ovih 2gb rama, pa me zanima kak se to odrazi na sam sistem tokom malo žešćeg korištenja..

Kamera kolko sam vidio je preodlična, rang ovogodišnjih flagšipa..

Malo obrati pozornost na bateriju, kolko je bolja tj loša u odnosu na G4..

 

Nemrem nać članak, bil je na anandtechu, opsežno objašnjenje u vezi nexusa 5x, uglavnom zaključili su da mob jednostavno ne radi onak kak bi trebao, a neki su čak rekli da nexus 5 bolje radi od 5x..

Navodno proc na 5x dost throttla, pa onda dolazi do pada performansi i općeniti rad uređaja pada dolje..

 

Mada se to da sredit custom romom i kernelom, al zanima me vaša mišljenja oko toga?

A dost se ljudi žali na kvalitetu zvuka i kvalitetu razgovora..

 

Ono kaj mi se dopada i kaj mob izdvaja od većine je kamera, koja je identična kao i u N6P a svi znamo kakva je, fantazija..

 

Ak je ko imal Nexus 5 i sad 5X, da usporedi baterije na ta dva uređaja..

Ovaj 5X bi mi taman dobro došao do zime, do izlaska novih nexusa

 

EDIT: Kako vam radi ovaj ambient display?

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.5.2016 9:37 (zvonac).
13 godina
offline
LG Nexus 5X

ambient radi ok, ako si u zamračenoj prostoriji i display dobije tamiji brightness,malo ga zamrači,ako si na suncu posvijetli ga

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
LG Nexus 5X

Nexus telefoni su uglavnom malo vise osakaceni od ostalih, ali zato nude odlican user experience i tu im se nista ne moze prigovoriti.

 

Imao sam Nexus 5, neckao sam se izmedju njega i G2, i na kraju se ipak odlucio za Nexus. Nexus 5 je bio odlican, dobar je bio i na papiru, ali uvijek je imao mane koji su tu i tam bockale. Npr. zvucnik je bio dosta tih, noise cancellation mic je bio preagresivan, cim bi se usta malo udaljila od mikrofona druga strana bi dosta slabo cula, i to nikad nisu sredili, zvucnik za razgovor je takodjer bio dosta tih, te da bi na kraju krepao power button koji je krepavao doslovno 50% korisnika. Baterija je bila li-la, najslabija koju sam ikad imao, ali mogla je izdrzati cijeli dan. Kasnije mi je bilo zao kaj nisam uzeo G2, ali daleko od toga da je bio Nexus los.

 

Zato dobro ispitaj teren prije nek kaj uzmes Nexus-a.

http://isvijet.com.hr, Siemens C60, SE K700i, Samsung D600, Sam. Omnia i900, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, Galaxy SIII, Nexus 5, LG G3
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.5.2016 12:45 (Edge).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: LG Nexus 5X
Edge kaže...

 

 

Zato dobro ispitaj teren prije nek kaj uzmes Nexus-a.

 Nemam puno opcija, za te novce, ne postoji niš bolje, mislim da je najveći adut ovog moba, kamera i čisti android...

 

Sve ostalo, trebaš istrest više love za nekaj bolje, al i to bi bilo upitno kolko je bolje..

13 godina
odjavljen
offline
LG Nexus 5X

Stigao mi je, već sam ga raspakirao, otključao bootloader, stavio PureNexus i Elx kernel, javim se malo kasnije kad sve posložim..

 

Zasada izrada je stvarno odlična za plastični telefon, nemam nikakvog krckanja i škripanja, jako lijepo u ruku sjeda. Kamera nenormalna, display odličan

If you're going through hell, keep going!
 
3 0 hvala 2
12 godina
offline
Re: LG Nexus 5X
MARKOZD15 kaže...

Stigao mi je, već sam ga raspakirao, otključao bootloader, stavio PureNexus i Elx kernel, javim se malo kasnije kad sve posložim..

 

Zasada izrada je stvarno odlična za plastični telefon, nemam nikakvog krckanja i škripanja, jako lijepo u ruku sjeda. Kamera nenormalna, display odličan

 Znaci kad ga sa strane drzis s palcem i srednjim prstom i kaziprstom po ledjima stisces nema? Kod mene nenormalno krcka. Onda odlicno, moram se raspitati dalje da mi daju drugi. Provjeri molim te jos jednom. Hvala puno

ja
12 godina
offline
LG Nexus 5X

Ajde molim te javi dojmove, kakav ti je, pogotovo kamera. :)

 

Imam trenutno G3 3/32, te razmisljam o 5X, G4, S6. 5X me privlaci zbog kamere, vanilla androida i otiska prsta, te cijena. Dok S6 ima AMOLED.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
LG Nexus 5X

Dakle, da se pridružim klubu, postao vlasnik 5X, ukratko, nema krckanja, cviljenja i sl..

Unatoč plastici, mob je dobro sklopljen..

 

Poslije slijede dojmovi:)

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: LG Nexus 5X
bender_007 kaže...

 Znaci kad ga sa strane drzis s palcem i srednjim prstom i kaziprstom po ledjima stisces nema? Kod mene nenormalno krcka. Onda odlicno, moram se raspitati dalje da mi daju drugi. Provjeri molim te jos jednom. Hvala puno

Evo provjerio sam, nema nikakvog krckanja.

mrbean kaže...

Ajde molim te javi dojmove, kakav ti je, pogotovo kamera. :)

 

Imam trenutno G3 3/32, te razmisljam o 5X, G4, S6. 5X me privlaci zbog kamere, vanilla androida i otiska prsta, te cijena. Dok S6 ima AMOLED.

 

 

Hoću hoću, samo mi daj vremena da ga malo poštelam :)

 

@zvonac, zar i ti sine? :D

If you're going through hell, keep going!
12 godina
offline
Re: LG Nexus 5X
mrbean kaže...

Ajde molim te javi dojmove, kakav ti je, pogotovo kamera. :)

 

Imam trenutno G3 3/32, te razmisljam o 5X, G4, S6. 5X me privlaci zbog kamere, vanilla androida i otiska prsta, te cijena. Dok S6 ima AMOLED.

 

 

 Ako prelazis sa g3 na n5x - bude ti bolji za sve, kamera, brzina, updates, fingerprint(radi odlicno ali odlicno za razliku od nekih drugih rjesenja)

ja
11 godina
offline
LG Nexus 5X

Gdje ste kupili Nexuse, EU ili kod nas? I koliko je koštalo zadovoljstvo :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
LG Nexus 5X

@Marko, tako je.. Ne vidim nis bolje u tom cjenovnom rangu..

 

Inace cijene su kod nas oko 2300, 16gb..

Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
odjavljen
offline
Re: LG Nexus 5X
Zauzet nadimak kaže...

Gdje ste kupili Nexuse, EU ili kod nas? I koliko je koštalo zadovoljstvo :)

 Kupio sam u Neutrino mobile kod nas, naručio jučer danas mi stigao, malo manje od 2300kn. Uzeo si i neku crnu ultra thin maskicu za 18kn, ne sjeda baš najbolje al dok ne nabavim neku bolju poslužit će.

If you're going through hell, keep going!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice