Meizu M6 Note

poruka: 17
|
čitano: 8.011
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Meizu M6 Note

Ovoga "malca" cu naruciti, snapdragon i flyme bi mogli biti dobra kombinacija:

 

5'5" FHD

Snapdragon 625

16/32/64 GB ROM, 3/4 GB RAM

Stražnja kamera: Dual 12 MP + 5 MP, f/1.9,  1.4 µm pixel

Prednja kamera: 16 MP, f/2.0, 

4000 mAh

 

M2 note mi je bio super, tako da cu s gustom probat i ovog :)

 

Specke

http://www.gsmarena.com/meizu_m6_note-8802.php

 

Kamera Sample:

http://www.gsmarena.com/these_are_the_first_meizu_m6_note_camera_samples-news-26895.php

 

"The Meizu M6 Note comes in three different storage versions - 3 GB RAM + 16 GB, 3 GB RAM + 32 GB and 4 GB RAM + 64 GB.

Prices are, respectively, CNY1,099 ($164), CNY1,299 ($194) and CNY1,699 ($254). The phone will be available in Gold, Blue or Black."

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Meizu M6 Note
Ja isto dosta razmatram kupit ovoga, slican je rn4x, ali ima puno bolju kameru na papiru. Jedino me muci to sta ima zakljucan bootloader, ali cuo sam da flyme ima root u postavkama, je to istina ili?
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Meizu M6 Note
istina je.rootaš bez problema,ali bootloader se ne može otključat.bar je tako bilo na starijim modelima...
12 godina
offline
Meizu M6 Note

Baš starom tražim mob...a ovaj mi se čini ok. Kad ga dobiješ javi dojmove.

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Meizu M6 Note
Otkuda uzimate meizu mobitele? Koji online shopovi su najbolji?
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Meizu M6 Note

Pojavio se u Mobisu, verzija 64/4 GB, 2300 kn. Snapdragon 625

Mislite da je puno?

 

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Meizu M6 Note

Rekao bih nekih 700kn previse  :)

 

12 godina
offline
Meizu M6 Note

Bez obzira što se plaća PDV (i ostalii troškovi) meni ovo izgleda povoljno, a i dobar je mobitel , zar ne?

 

https://www.geekbuying.com/item/Meizu-M6-Note-5-5-Inch-3GB-32GB-Smartphone-Black-385083.html

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.2.2018 12:54 (tomislav10).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Meizu M6 Note
A uz ovaj kupon PULYWEAM još jeftiniji :-)
8 godina
offline
Re: Meizu M6 Note
Treba obratiti pažnju na oznaku modela Q ili H verzija. Q je za kinesko tržište, bez promjene ID uređaja ne može flashati global rom, samo kineski koji je čak i bolji od globalnog ali ima samo kineski i engleski jezik. Globalni rom ima sve jezike, još uvijek je na androidu 6.0 i ima dosta bug-ova koji se sporo ispravljaju.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Meizu M6 Note

Hm, ne vidim ta slova ...

8 godina
offline
Re: Meizu M6 Note
Obično piše model npr. M761H ili M761Q. Zna se dogoditi da seller napravi promjenu u build. prop pa uređaj pokazuje da je globalna vezija, a nije.
7 godina
offline
Meizu M6 Note

Ovo čudo ili Redmi Note 4X ??

Neznanje je bliže istini nego predrasuda
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Meizu M6 Note
Neuk kaže...

Ovo čudo ili Redmi Note 4X ??

 Ja sam imao oba i RN4x je ipak nekako moj izbor. Flyme OS mi nikako ne sjeda, a tog Meizua sam dao majci i zadovoljna je.

Ako je nešto bolje na M6 note je kamera, i to vidljivo. 

Hearthstone: Maks0806#2960
8 godina
neaktivan
offline
Re: Meizu M6 Note
maks0806 kaže...
Neuk kaže...

Ovo čudo ili Redmi Note 4X ??

 Ja sam imao oba i RN4x je ipak nekako moj izbor. Flyme OS mi nikako ne sjeda, a tog Meizua sam dao majci i zadovoljna je.

Ako je nešto bolje na M6 note je kamera, i to vidljivo. 

Flyme je dobar, ali nez ono ogranicen si sa flymeom i to je to pa ako ima neki bug ili nes sta ti ne valja jao si ga tebi dok kod xiaomija mozes bit na miuiju, nekakav custom rom, a ni miui nema nekakvih bugova..

kamera je bolja 55 puta na m6 noteu. Da sam ja na tvome mjestu uzeo bih nekakav rn5 (sd 636) ili redmi 5 plus bas jer imaju bolju kameru od rn4, a rn5 je puno bolji overall

11 godina
offline
Meizu M6 Note

A za meizu niti nema romova baš ni 3rd party podrške 

Mislim, ja ga platio 500kn hihi, za to je steal, ali flyme mi je no go, a i dizajn sa retardiranom beskorisnom home tipkom i onscreen tipkama 

Hearthstone: Maks0806#2960
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Meizu M6 Note

Kupili mami za rođendan, bio nedavno u Linksu na akciji za 950 kn. Za te novce i za njene potrebe, apsolutni vrh.

 

Prvi dojmovi odlični, jedino ne znam da li upgradeati Flyme na noviju verziju? Ima li netko iskustva/savjeta? Pročitao sam npr. da je stabilnije, ali da nešto brže troši bateriju...

 

Fala!

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.2.2019 10:55 (Buljko).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice