NOA F20 Pro

poruka: 62
|
čitano: 11.719
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: NOA F20 Pro
Mob.hr je smece od stranice s kvazi recenzentima. Siguran sam da niti ne koriste uredjaje koje "recenziraju", vec dobe gotov tekst koji samo objave.
Moj PC  
2 2 hvala 0
12 godina
offline
NOA F20 Pro

Ljudi moji koje vi gluposti drobite, blago trgovcima aluminijskom folijom s mušterijama poput vas.

 

Ne znam koji portal nema bannere, od najvećih do najmanjih. Banneri su osnovni izvor zarade web portala, a to što su to Noa banneri ne čini nikakvu razliku. Na skoro svim našim portalima i u časopisima sam vidio reklame za Nou, što je sasvim logično jer su domaća tvrtka i moraju ulagati u marketing u domaćim medijima.

 

I super ste mi vi koji serete po računalu i mobu, portalima koji vode ljudi koji su se bavili hardverom dok je dobar dio nas ovdje srao u pelene. Dajte već ako morate srat po domaćim medijima onda to nemojte raditi na forumu jednog od najvećih.

Moj PC  
4 1 hvala 1
12 godina
offline
Re: NOA F20 Pro
TibzzX kaže...

Ljudi moji koje vi gluposti drobite, blago trgovcima aluminijskom folijom s mušterijama poput vas.

 

Ne znam koji portal nema bannere, od najvećih do najmanjih. Banneri su osnovni izvor zarade web portala, a to što su to Noa banneri ne čini nikakvu razliku. Na skoro svim našim portalima i u časopisima sam vidio reklame za Nou, što je sasvim logično jer su domaća tvrtka i moraju ulagati u marketing u domaćim medijima.

 

I super ste mi vi koji serete po računalu i mobu, portalima koji vode ljudi koji su se bavili hardverom dok je dobar dio nas ovdje srao u pelene. Dajte već ako morate srat po domaćim medijima onda to nemojte raditi na forumu jednog od najvećih.

Bavili se hardverom - kad 90-ih godina. To što su se bavili 90 godina ne znači da su išta kompetentniji od nas.

 

Moj je susjed servisirao stojadina, a sad ne zna što je DPF filter na autima. Tako da ti ta priča ne drži vodu.

 

Napisao sam a očito nisi pročitao - ima nas par koji imamo ban jer smo se usudili prokomentirat Nou. Zanimljivo kako nas nisu banali kad smo komentirali Apple...

 

 

9 godina
neaktivan
offline
Re: NOA F20 Pro
TibzzX kaže...

 

Ne znam koji portal nema bannere, od najvećih do najmanjih. Banneri su osnovni izvor zarade web portala, a to što su to Noa banneri ne čini nikakvu razliku. Na skoro svim našim portalima i u časopisima sam vidio reklame za Nou, što je sasvim logično jer su domaća tvrtka i moraju ulagati u marketing u domaćim medijima.

 

 

Ne razumijem poantu ovoga,ciljaš li ti to da se Noa/Hangar18 banneri pojave slučajno tamo,random baš svaki put kad bilotko otvori mob.hr,unutar algoritma google oglasa?

8 godina
odjavljen
offline
Re: NOA F20 Pro
TibzzX kaže...

 

I super ste mi vi koji serete po računalu i mobu, portalima koji vode ljudi koji su se bavili hardverom dok je dobar dio nas ovdje srao u pelene. Dajte već ako morate srat po domaćim medijima onda to nemojte raditi na forumu jednog od najvećih.

 Kog boli k šta su oni radili prije 20 g

15 godina
offline
NOA F20 Pro

Meni nije jasno kome to oni danas, u 2019. godini, uspijevaju uvaliti svoj mobitel? Tko su njihovi kupci? Kakav je to profil ljudi?

 

Svaćam da konstantnim rebrandingom (Be Smart > Hangar 18 > Noa) pokušavaju zbuniti dio kupaca i "isprati" stečenu lošu reputaciju.  

 

Ali opet, zar ljudi prije kupnje ne googlaju? Zar ne pročitaju stvarna iskustva dosadašnjih kupaca i korisnika po forumima i problemima zbog loše kvalitete njihovih uređaja i o katastrofalnom servisu koji je lako moguće i najgori servis u Europi. 

 

Ja, kao nažalost, bivši kupac i korisnik njihovog uređaja (Be Smart S26) mogu samo potvrditi koliko su zaista loši ti uređaji. 

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
NOA F20 Pro

Taj model je otkazan i neće se prodavati.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: NOA F20 Pro
nkdz kaže...

Meni nije jasno kome to oni danas, u 2019. godini, uspijevaju uvaliti svoj mobitel? Tko su njihovi kupci? Kakav je to profil ljudi?

 

Svaćam da konstantnim rebrandingom (Be Smart > Hangar 18 > Noa) pokušavaju zbuniti dio kupaca i "isprati" stečenu lošu reputaciju.  

 

Ali opet, zar ljudi prije kupnje ne googlaju? Zar ne pročitaju stvarna iskustva dosadašnjih kupaca i korisnika po forumima i problemima zbog loše kvalitete njihovih uređaja i o katastrofalnom servisu koji je lako moguće i najgori servis u Europi. 

 

Ja, kao nažalost, bivši kupac i korisnik njihovog uređaja (Be Smart S26) mogu samo potvrditi koliko su zaista loši ti uređaji. 

 

 Pa ja neznam sta se ti cudis, ja znam dosta korisnika koje uopce ne zanima nista o mobitelima, samo im je bitno da radi, može tu i tamo otic na internet. Meni vise nije jasno kako ljudi davaju glas stranci koja 28 godina vlada unistava licko senjsku zupaniju i stvara je nasiromasnijom zupanijom, a gradani hrvatske davaju stranci koja je hrv. Stavila na zacelje eu po siromastvu, koja unistava nasu i buducnost nase djece a opet pobjeduju na izborima, eto to je tesko shvatit a ne neki mobiteli....

 

12 godina
offline
Re: NOA F20 Pro
love2ml86 kaže...

Taj model je otkazan i neće se prodavati.

Zajebavas da je otkazan F20Pro??

Znaš možda razlog?

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.3.2019 7:31 (R36).
6 godina
offline
Re: NOA F20 Pro
R36 kaže...

Zajebavas da je otkazan F20Pro??

Znaš možda razlog?

Nemam pojma.

13 godina
neaktivan
offline
Re: NOA F20 Pro
love2ml86 kaže...

Taj model je otkazan i neće se prodavati.

 

Pa kak? Bio je solidan i sa dobrom cijenom 🤣

12 godina
offline
Re: NOA F20 Pro
love2ml86 kaže...
R36 kaže...

Zajebavas da je otkazan F20Pro??

Znaš možda razlog?

Nemam pojma.

 Ja znam razlog. Imali su velike probleme sa softverom, točnije sa čitačem otiska prsta. Prvi primjerak su dobili dva-tri dana prije MWC-a sa skršenim softverom (samo jedna stražnja kamera je radila i indikator položaja čitača otiska na displayu se nije micao jednom kada je uređaj bio otključan). Kada su vidjeli koliko bi morali uložiti da to ispoliraju odustali su. Jebiga, djelovao je kao vrlo zanimljiv model ali Noa nažalost nema kapacitete za razvoj softvera za takav telefon.

5 godina
offline
Re: NOA F20 Pro

kakvog softwarea? Androida? Sta imaju razvijati? 

9 godina
neaktivan
offline
Re: NOA F20 Pro
Sumvier ubacio žeton za lunapark autiće mjesto fpr?

Jerbo mediatek isporučuje optičke čitače za display i oni rade još od 8.mjeseca 2018. kada se pojavio Vivo 11. driveri su očigledno riješeni za Android os stoga ne vidim kakvih problema bi NOA imala sa fp senzorom sa kojim niko nema problema.
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.3.2019 21:23 (saintmarcus9).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: NOA F20 Pro

Čitač je radio, to nije problem. Imali su problem s indikatorom položaja (ikona koja pokazuje gdje se čitač nalazi) koji se nije micao kada je uređaj bio otključan i sam čitač se nije deaktivirao.

 

Evo ovdje se vidi taj problem, uređaj je otključan a čitač se i dalje aktivira. 

11 godina
protjeran
offline
NOA F20 Pro

Noa smece bio, sad je, i bit ce. Ti uredaji apsolutno nista nevaljaju i amen

 
4 2 hvala 0
12 godina
offline
Re: NOA F20 Pro
TibzzX kaže...
love2ml86 kaže...
R36 kaže...

Zajebavas da je otkazan F20Pro??

Znaš možda razlog?

Nemam pojma.

 Ja znam razlog. Imali su velike probleme sa softverom, točnije sa čitačem otiska prsta. Prvi primjerak su dobili dva-tri dana prije MWC-a sa skršenim softverom (samo jedna stražnja kamera je radila i indikator položaja čitača otiska na displayu se nije micao jednom kada je uređaj bio otključan). Kada su vidjeli koliko bi morali uložiti da to ispoliraju odustali su. Jebiga, djelovao je kao vrlo zanimljiv model ali Noa nažalost nema kapacitete za razvoj softvera za takav telefon.

Kužim, i to je dokaz da sami ne proizvode uređaje, čim oni nemaju kontrolu kvalitete.

 

Što je fora lijepo je mob izgledao...meni taj dizajn odgovara s kamerom koja izlazi.

 

 

9 godina
neaktivan
offline
Re: NOA F20 Pro
Pa Sumvier, telefoni na kile. Ni prvi ni zadnji ćorak.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: NOA F20 Pro
saintmarcus9 kaže...
Pa Sumvier, telefoni na kile. Ni prvi ni zadnji ćorak.

Kolega zamisli da to napišeš na mob.hr

 

Pa Krešo bi se uznojio pokušavajući ti objasnit (bla bla bla bla) da Noa sama proizvodi mobitele i da imaju utjecaj na kompletan proizvodni proces.

6 godina
offline
Re: NOA F20 Pro
R36 kaže...
saintmarcus9 kaže...
Pa Sumvier, telefoni na kile. Ni prvi ni zadnji ćorak.

Kolega zamisli da to napišeš na mob.hr

 

Pa Krešo bi se uznojio pokušavajući ti objasnit (bla bla bla bla) da Noa sama proizvodi mobitele i da imaju utjecaj na kompletan proizvodni proces.

Noa ima vlasnički udio u Sumvieru tako da je to točno.

9 godina
neaktivan
offline
Re: NOA F20 Pro
Wau do toga je došlo? Koliko je poznato javnosti imaju potpisan ugovor o suradnji. U prevodu Hangar 18 se obavezao za nabavku mobitela na kile koji će imati naziv NOA. Naravno naši mediji sponzorirani od Hangara su si dali novinarsku slobodu piganja toga pojma u "spajanje" i slično....ali to ko da moja birtija koja radi Lavazza kavu kaže da ima vlasnički udio u Lavazzi.

Molio bi neke linkove o tome ako nije problem. Koji je struktura Sumvieri i kakav i koliki udio Hangar ima u njemu. Dionica, dve, 10.000?
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: NOA F20 Pro

Onda ja imam vlasnicki udio u Nespressu, svaki mjesec kupim 4 kutije kapsula kave 🤣

9 godina
neaktivan
offline
Re: NOA F20 Pro
Jedini izvor Hangara 18 kao vlasnika bilo kakvog udjela u Sumvier je nekakav lik koji je krenuo u comment jihad kada je gizmochina napravila članak o tome kako su NOA modeli zapravo rebrandirani čajnizi na kile

https://www.gizmochina.com/2017/09/04/noa-n8n8-pro-rebranded-umidigi-s2s2-pro/
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.3.2019 21:47 (saintmarcus9).
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
NOA F20 Pro

Zašto se time zamarati? Tema je bila model koji neće biti prisutan na žalost na tržištu i to je to. Detalji vlasničke strukture i slično su nebitni.

Uostalom, Noa je hrvatska marka i to valjda nitko ne osporava.

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.3.2019 0:28 (love2ml86).
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: NOA F20 Pro
Čisto da ubijemo laži koje se plasiraju po internetu. Laži koje smrde na Koprivnicu :)
 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
NOA F20 Pro

Od srca zelim ovima koji stiscu TD da do kraja zivota kupuju samo NOA drek od mobitela i da im sjede izbijaju zbog najveceg kvarljivog nevaljanog govna od uredaja koje postoji :D

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: NOA F20 Pro
saintmarcus9 kaže...
Jedini izvor Hangara 18 kao vlasnika bilo kakvog udjela u Sumvier je nekakav lik koji je krenuo u comment jihad kada je gizmochina napravila članak o tome kako su NOA modeli zapravo rebrandirani čajnizi na kile

https://www.gizmochina.com/2017/09/04/noa-n8n8-pro-rebranded-umidigi-s2s2-pro/

 Pisao je i mob.hr o tome, al ne znam koliko je on pouzdan baš

 

https://mob.hr/ekskluzivno-iz-hong-konga-hangar-18-se-spojio-sa-sumvierom-i-postao-prvi-pravi-hrvatski-proizvodac-smartfona/

16 godina
offline
Re: NOA F20 Pro
Plaćeni članak.
6 godina
offline
Re: NOA F20 Pro
ukay1000 kaže...
Plaćeni članak.

Mišljenje bazirano na kojoj informaciji?

16 godina
offline
Re: NOA F20 Pro
Bazirano na informaciji zaposlenika. Ne smijem o identitetu zbog GDPR-a.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice