NOA F20 Pro

poruka: 62
|
čitano: 11.721
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
NOA F20 Pro

Pozdrav, kako to da u Bugu niste niti rijec napisali o ovom smartphoneu? Djeluje mi vrlo solidno i s prihvatljivom cijenom.

Molim vas napisite koju rijec o njemu, jer bi mogao biti interesantan vecem broju ljudi.

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
NOA F20 Pro

Nitko pametan nebi dao vise od 1000 kn za mobitel NOA pored Xiaomi-a i Huawei-a.

 
8 2 hvala 0
16 godina
offline
Re: NOA F20 Pro
Nažalost, hrvati nisu previše pametni...
Re: NOA F20 Pro
TTTT kaže...

Nitko pametan nebi dao vise od 1000 kn za mobitel NOA pored Xiaomi-a i Huawei-a.

 

Mislim da tvoj komentar apsolutno nikome ne pomaže a niti doprinosi ikakvoj diskusiji. Hvala ti na tvome mišljenju vezano uz ovaj brand, ali možda si ga mogao i zadržati za sebe.

9 godina
neaktivan
offline
Re: NOA F20 Pro
Bježi od svega šta ima MTK procesor. Kratko i jasno.

On the other side već I ptice na grani znaju da se za cijenu NOE da naći dosta kvalitetnija a jeftinija alternativa.
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.2.2019 1:09 (saintmarcus9).
 
10 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: NOA F20 Pro
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...
TTTT kaže...

Nitko pametan nebi dao vise od 1000 kn za mobitel NOA pored Xiaomi-a i Huawei-a.

 

Mislim da tvoj komentar apsolutno nikome ne pomaže a niti doprinosi ikakvoj diskusiji. Hvala ti na tvome mišljenju vezano uz ovaj brand, ali možda si ga mogao i zadržati za sebe.

 Ne smije se kritikovati? Pa kupi ga ti pa napisi recenziju.....

12 godina
offline
Re: NOA F20 Pro
Posmatrač kaže...
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...
TTTT kaže...

Nitko pametan nebi dao vise od 1000 kn za mobitel NOA pored Xiaomi-a i Huawei-a.

 

Mislim da tvoj komentar apsolutno nikome ne pomaže a niti doprinosi ikakvoj diskusiji. Hvala ti na tvome mišljenju vezano uz ovaj brand, ali možda si ga mogao i zadržati za sebe.

 Ne smije se kritikovati? Pa kupi ga ti pa napisi recenziju.....

 "Kritikuj" onda...a ne samo se posrat i otić.

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
5 godina
offline
Re: NOA F20 Pro

Bez obzira sto se "posrao i otisao" zna se ko odlucuje ko sta i kako smije pisati na forumu....To nismo ni ja ni ti ni Zovemse.....EOD sa moje strane...

12 godina
offline
NOA F20 Pro

I dalje čekam stvarnu kritiku.

 

Bez uvrede.

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
NOA F20 Pro

Te NOA-e nisu toliko loše koliko se prica, ali netko malo upuceniji ce uvijek izbjeci taj brand iz nekoliko razloga.

1) omjer uloženo/dobiveno je iznimno nepovoljan, rade ljudi s velikim maržama i za ono što oni traže dobije se od drugog branda bolji proizvod.

2) MTK chipset je dosta slabiji, troši više baterije, ima lošiji gps i lošiji support za nadogradnje softvera, također neki custom sw možeš zaboravit.

3) Kamere im često imaju premalene senzore, lošu optiku i užasan softver.

4) H18 servis je jedan od najgorih s kojima sam imao iskustva i surađivao.

 

Ova F20 se doima ok uređaj, ali da bi ga shvatio ozbiljno ipak trebam SD chipset, a ne neki MTK.

Oni su tu napucali ekran, popup kameru, memoriju itd. Sad zamisli da je unutra još SD712/712/845/660 ili neki slicni pa da možeš stavit lineage os, neki sličan os i bit miran.

Da oni to naprave, ja bi im prvi dao šansu, a ovako k***c.

 

 

Moj PC  
12 0 hvala 1
12 godina
online
NOA F20 Pro

A kakvi su novi MTK na 12 nm? A22 i P22... Xiaomi ih koristi u Redmi 6 i 6A...

Nisam ja ništa prčko.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: NOA F20 Pro
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...
TTTT kaže...

Nitko pametan nebi dao vise od 1000 kn za mobitel NOA pored Xiaomi-a i Huawei-a.

 

Mislim da tvoj komentar apsolutno nikome ne pomaže a niti doprinosi ikakvoj diskusiji. Hvala ti na tvome mišljenju vezano uz ovaj brand, ali možda si ga mogao i zadržati za sebe.

 

Kolko te placaju? Pa jebeni hangar18 je najgori ducan kod nas i ima daleko najgori servis. Imam neugodna iskustva s reklamacijama, pa su prosle godine lazno reklamirali akcije koje to nisu bile, pa su skolama prodali tablete za cca 3x visu cijenu nego vrijede, itd itd. Uglavnom lopovluk preko generickog smeca. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.2.2019 11:30 (TTTT).
Re: NOA F20 Pro
TTTT kaže...
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...
TTTT kaže...

Nitko pametan nebi dao vise od 1000 kn za mobitel NOA pored Xiaomi-a i Huawei-a.

 

Mislim da tvoj komentar apsolutno nikome ne pomaže a niti doprinosi ikakvoj diskusiji. Hvala ti na tvome mišljenju vezano uz ovaj brand, ali možda si ga mogao i zadržati za sebe.

 

Kolko te placaju? Pa jebeni hangar18 je najgori ducan kod nas i ima daleko najgori servis. Imam neugodna iskustva s reklamacijama, pa su prosle godine lazno reklamirali akcije koje to nisu bile, pa su skolama prodali tablete za cca 3x visu cijenu nego vrijede, itd itd. Uglavnom lopovluk preko generickog smeca. 

 

placa me moj poslodavac, solidne novce. Nego ja cijelo vrijeme slusam da je Noa smece i da je H18 dno dna, ne samo od tebe nego i od drugih korisnika. Ali da bi se potrudili svoju tvrdnju potkrijepiti bilo kakvim dokazom... 

 

16 godina
offline
Re: NOA F20 Pro
Odes u hangar, kupis uredjaj, koristi i ne treba ti niko nis dokazivati. Usporedi ga s uredjajem u istom cijenovnom rangu drugog proizvodjaca i sve ti bu jasno.
Ovaj mob samo dobro izgleda i ima amoled ekran, nista vise sto bi priblizno bilo konkurentno. Mtk cip, losa kamera, software bez ikakve podrske, upitna zastita (ekran se grebe ko da je plastican, barem na prijasnjem modelu), upitna kvaliteta jer ga proizvodi Sumvier, ogromna cijena (ne bi trebao kostati vise od 1300kn s obzirom da dolazi sa mtk cipom) itd. Nekome nist od navedenog ne smeta i to je ok. Bitno je da su ljudi sretni.
Re: NOA F20 Pro
ukay1000 kaže...
Odes u hangar, kupis uredjaj, koristi i ne treba ti niko nis dokazivati. Usporedi ga s uredjajem u istom cijenovnom rangu drugog proizvodjaca i sve ti bu jasno.
Ovaj mob samo dobro izgleda i ima amoled ekran, nista vise sto bi priblizno bilo konkurentno. Mtk cip, losa kamera, software bez ikakve podrske, upitna zastita (ekran se grebe ko da je plastican, barem na prijasnjem modelu), upitna kvaliteta jer ga proizvodi Sumvier, ogromna cijena (ne bi trebao kostati vise od 1300kn s obzirom da dolazi sa mtk cipom) itd. Nekome nist od navedenog ne smeta i to je ok. Bitno je da su ljudi sretni.

 

https://www.racunalo.com/noa-n10-recenzija-jos-ljepsi-i-bolji-od-prethodnika-s-kamerom-koja-snima-u-96-mp/

 

evo ovdje ima recenzija prethodnog NOA telefona. Njima je super. Vele da ima i boljih ali da je ovaj za tu cijenu super. Ne razumijem, zar se tim ljudima s portala ne treba vjerovati? Oni nisu kompetentni davati savjete?

13 godina
neaktivan
offline
Re: NOA F20 Pro
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...
TTTT kaže...
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...
TTTT kaže...

Nitko pametan nebi dao vise od 1000 kn za mobitel NOA pored Xiaomi-a i Huawei-a.

 

Mislim da tvoj komentar apsolutno nikome ne pomaže a niti doprinosi ikakvoj diskusiji. Hvala ti na tvome mišljenju vezano uz ovaj brand, ali možda si ga mogao i zadržati za sebe.

 

Kolko te placaju? Pa jebeni hangar18 je najgori ducan kod nas i ima daleko najgori servis. Imam neugodna iskustva s reklamacijama, pa su prosle godine lazno reklamirali akcije koje to nisu bile, pa su skolama prodali tablete za cca 3x visu cijenu nego vrijede, itd itd. Uglavnom lopovluk preko generickog smeca. 

 

placa me moj poslodavac, solidne novce. Nego ja cijelo vrijeme slusam da je Noa smece i da je H18 dno dna, ne samo od tebe nego i od drugih korisnika. Ali da bi se potrudili svoju tvrdnju potkrijepiti bilo kakvim dokazom... 

 

 

Jel se ne sjecas "akcija" za vrijeme europskog rukometnog prvenstva? Laptop koji sam gledao je za vrijeme te akcije bio skuplji skoro 1200 kn nego 4 tjedna prije. Pa tableta bez kamere neke jadne specifikacije koje su naplatili 1000 kn po tabletu? Za to ne trebaju dokazi jer su svi vidli. A sad kolko su jadni kaj se tice servisa i reklamacija ti ne mogu opisati jer ionak neces vjerovati. 

 

Onda nam ti pokusaj objasniti zakaj za te novce uzeti nou, a ne xiaomi?

5 godina
neaktivan
offline
NOA F20 Pro

Ovaj bug forum je ipak za ljude koji su geekovi ili imaju afinitete prema tehnologiji u bilo kojem vidu. Ponosni vlasnik ko zna kojeg već xiaomia u nizu , i proša sam od klase odron tipa doogee do iphone-a , nastoja u tome sebi naći nekakav idealan smartphone. Al realno je očekivat da ljude boli neka stvar za cpu gpu senzor ovo ono pri odabiru mobitela , niti će ga flešat , stavljat gcam i slično. Ljudi koje to ne zanima će kupit nešto šta mogu isprobat u svojin rukama i imat lokalnu garanciju i to im je dovoljno. Triba svakome dati priliku i to je bit priče. Realno , f20 pro na papiru izgleda dobro a dalje ne mogu reći dok ga eventualno ne isprobam

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: NOA F20 Pro
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...
ukay1000 kaže...
Odes u hangar, kupis uredjaj, koristi i ne treba ti niko nis dokazivati. Usporedi ga s uredjajem u istom cijenovnom rangu drugog proizvodjaca i sve ti bu jasno.
Ovaj mob samo dobro izgleda i ima amoled ekran, nista vise sto bi priblizno bilo konkurentno. Mtk cip, losa kamera, software bez ikakve podrske, upitna zastita (ekran se grebe ko da je plastican, barem na prijasnjem modelu), upitna kvaliteta jer ga proizvodi Sumvier, ogromna cijena (ne bi trebao kostati vise od 1300kn s obzirom da dolazi sa mtk cipom) itd. Nekome nist od navedenog ne smeta i to je ok. Bitno je da su ljudi sretni.

 

https://www.racunalo.com/noa-n10-recenzija-jos-ljepsi-i-bolji-od-prethodnika-s-kamerom-koja-snima-u-96-mp/

 

evo ovdje ima recenzija prethodnog NOA telefona. Njima je super. Vele da ima i boljih ali da je ovaj za tu cijenu super. Ne razumijem, zar se tim ljudima s portala ne treba vjerovati? Oni nisu kompetentni davati savjete?

Placeni ili sponzorirani clanci i recenzije. Da ti mobiteli valjaju kako tu piše onda bi ih i ti recezenti koristili, a redom koriste bili što osim noe. 

Fino svrati u bilo koji H18 ducan pa vidi koje mobitele koriste njihovi djelatnici. 

12 godina
offline
NOA F20 Pro

Kakva plaćanja i gluposti, nema Noa para da plaćaju novinare. Jedini problem s recenzijama je što se moraju raditi u kratkom roku. Malo koji proizvođač zapravo da uređaj pa da se napravi poštena recenzija nakon mjesec ili više dana korištenja. Teško je otkriti sve mane u tjedan dva, osobito mane vezane za pouzdanost.

 

Računalo.com je vrhunski portal, da nisu ne bi opstali tolike godine ali svatko tko čita recenzije mora biti svjestan da je recenzija temeljena na kratkom kotištenju i iz nje se ne može saznati važne stvari poput pouzdanosti.

Moj PC  
2 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: NOA F20 Pro
Hangar18 sponzorirao više naših satova. Recimo mob.hr.

Reci nešto kontra NOE i ban instantni.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: NOA F20 Pro
TibzzX kaže...

Kakva plaćanja i gluposti, nema Noa para da plaćaju novinare. Jedini problem s recenzijama je što se moraju raditi u kratkom roku. Malo koji proizvođač zapravo da uređaj pa da se napravi poštena recenzija nakon mjesec ili više dana korištenja. Teško je otkriti sve mane u tjedan dva, osobito mane vezane za pouzdanost.

 

Računalo.com je vrhunski portal, da nisu ne bi opstali tolike godine ali svatko tko čita recenzije mora biti svjestan da je recenzija temeljena na kratkom kotištenju i iz nje se ne može saznati važne stvari poput pouzdanosti.

 Racunalo.com moze svatko platiti i dobit ce sponzorirane clanke, recenzije itd. Isto kao i mob.hr i jos par njih. I to je u redu, ljudi moraju od neceg zivit. Mob.hr me posebno iritira jer svaki post kontra noa-e baniraju i brisu.

12 godina
offline
NOA F20 Pro

Otkud vama informacije da su Mob.hr i računalo sponzorirani? Jer imaju Noa banner? Je li vama jasno da reklama i sponzorstvo nisu isto? A ako se kakvi komentari i brišu, onda je to sigurno zbog nekih nesuvislih lupetanja bez pokrića i bila bi obrisana da se radi o bilo kojem brendu. Nitko ne želi da su im komentari puni pametnih rvatina koje seru po svemu i time odbijaju ostale korisnike od komentiranja.

Moj PC  
1 3 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: NOA F20 Pro
OK da preformuliramo, davno je Krešo reko da hangar plaća za banner na sajtu. Zovi to kako god želiš. Sponzorstvo, plaćanje za reklame, donacije za reklame, Caritas....na samom mob.hr-u piše,pod marketing....da nude sponzorirane članke :)

Ja sam jednom našao isti Noa mob po 3 puta manjoj cijeni od hangarove. Isti sumvier isprdak sa istim kućištem ekranom kamerama SoC-om ramom samo je bio Gionee. Taj nesuvisli post sa tim modelom je bik instantno zbrisan i moj acc baniran :)

Izgleda da niko ne želi da jedan pametni rvatina ostalima objasni sistem muda pod bubrege,čini mi se.
Poruka je uređivana zadnji put ned 10.3.2019 0:07 (saintmarcus9).
 
3 0 hvala 0
5 godina
offline
NOA F20 Pro

Lako za mobitel (njega ionako Kinezi sastavljaju po narudzbi) i sva ostala muvanja. Sjetimo se rukometnog prvenstva i sto su izvodili. Kod njih je najveci problem servis. Ne bi ga pozelio niti neprijatelju. Sto mogu kada sam tako osjecajna dusa

 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
NOA F20 Pro

Noa je  smeće !!!

 

Ne kupuj  !!!

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: NOA F20 Pro
saintmarcus9 kaže...
Hangar18 sponzorirao više naših satova. Recimo mob.hr.

Reci nešto kontra NOE i ban instantni.

Tako je...ban sam dobio a na mob.hr a počeo sam komentirao još od S3.Bio sam dugogodišnji komentator ako se to tako može nazvati.

 

Cim sam krenuo u debatu oko Noe...dobio ban.

 

Dosta starijih komentatora je otislo s kojima je gust bio komentirat...pojavili se novi "klinci" pun znanja kojima je najjaci argumet u razini - moj tata je jaci od tvog tate.

 

Uopće ne pratim naše stranice...osim smartphone hrvatska.

12 godina
offline
Re: NOA F20 Pro
saintmarcus9 kaže...
OK da preformuliramo, davno je Krešo reko da hangar plaća za banner na sajtu. Zovi to kako god želiš. Sponzorstvo, plaćanje za reklame, donacije za reklame, Caritas....na samom mob.hr-u piše,pod marketing....da nude sponzorirane članke :)

Ja sam jednom našao isti Noa mob po 3 puta manjoj cijeni od hangarove. Isti sumvier isprdak sa istim kućištem ekranom kamerama SoC-om ramom samo je bio Gionee. Taj nesuvisli post sa tim modelom je bik instantno zbrisan i moj acc baniran :)

Izgleda da niko ne želi da jedan pametni rvatina ostalima objasni sistem muda pod bubrege,čini mi se.

 Kao da slušam sebe...hahahha

 

Ma kolega ista priča kad sam im rekao da je Noa genetički uređaj i da sumvire proizvodi još jedan takav isti model...

 

Bilo je da nije...da Noa radi svoje uređaj...da ovo...da ono.,i ja im stavim link i dobijem ban.

 

Ljudi moji para je kurva...tako da mob.hr nista nije posteniji.

 

Noa da ista valja stavljali bi Snapdragon, a ne Mediatek...

Oni na N20 stave Android 8.1...i predstavljaju kao zadnje čudo tehnologije.Koji Android 8.1...a 9 na tržištu.

Noa 20 će Pie dobit nikad pa ni tad...

 

 

12 godina
offline
Re: NOA F20 Pro
TibzzX kaže...

Otkud vama informacije da su Mob.hr i računalo sponzorirani? Jer imaju Noa banner? Je li vama jasno da reklama i sponzorstvo nisu isto? A ako se kakvi komentari i brišu, onda je to sigurno zbog nekih nesuvislih lupetanja bez pokrića i bila bi obrisana da se radi o bilo kojem brendu. Nitko ne želi da su im komentari puni pametnih rvatina koje seru po svemu i time odbijaju ostale korisnike od komentiranja.

 Kolega ako nas tu troje dobijemo ban zbog Noe, a znam još 2 koji su dobili ban...onda mi ne možeš reći da mob.hr nema neku poveznica s Noa tj Hangarom 18.

11 godina
protjeran
offline
Re: NOA F20 Pro
TibzzX kaže...

Kakva plaćanja i gluposti, nema Noa para da plaćaju novinare. Jedini problem s recenzijama je što se moraju raditi u kratkom roku. Malo koji proizvođač zapravo da uređaj pa da se napravi poštena recenzija nakon mjesec ili više dana korištenja. Teško je otkriti sve mane u tjedan dva, osobito mane vezane za pouzdanost.

 

Računalo.com je vrhunski portal, da nisu ne bi opstali tolike godine ali svatko tko čita recenzije mora biti svjestan da je recenzija temeljena na kratkom kotištenju i iz nje se ne može saznati važne stvari poput pouzdanosti.

 Moze se itekako u kratkom vremenu uociti sve mane, bugovi i failovi nekog uredaja samo kad je reklamiranje placeno onda se o tome nesmije ni pisnuti. Objasni mi molim te kako sam ja u jebena 4 sata od kupnje smrdljivog Vivax tableta uspio skuziti 4 krepana pixela, neispravan GPS, nemogucnost koristenja videopoziva, konstantno resetiranje uredaja kad bi usao u galeriju i pokusao bilo koju sliku staviti za pozadinsku. Uredaj momentalno isti dan vratio nazad. 

 

Objasni mi kako sam slicne probleme u jednom danu uocio na Ulefone govnu od mobitela? 

 

Najbolje da iste stvari ne uoce i recezenti sa gore spomenutih portala kojima je zadatak mrcvariti mobitel do kraja. Sve to oni jako dobro znaju samo nesmiju iznositi a ti ili si njihov ili ti je neko od njih rodak pa ih branis, i usput lupas gluposti

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.3.2019 8:42 (minarelli).
10 godina
offline
Re: NOA F20 Pro
R36 kaže...
TibzzX kaže...

Otkud vama informacije da su Mob.hr i računalo sponzorirani? Jer imaju Noa banner? Je li vama jasno da reklama i sponzorstvo nisu isto? A ako se kakvi komentari i brišu, onda je to sigurno zbog nekih nesuvislih lupetanja bez pokrića i bila bi obrisana da se radi o bilo kojem brendu. Nitko ne želi da su im komentari puni pametnih rvatina koje seru po svemu i time odbijaju ostale korisnike od komentiranja.

 Kolega ako nas tu troje dobijemo ban zbog Noe, a znam još 2 koji su dobili ban...onda mi ne možeš reći da mob.hr nema neku poveznica s Noa tj Hangarom 18.

 Ma uđeš im na stranicu i sve ti je jasno.

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice