OnePlus 6

poruka: 1.157
|
čitano: 258.211
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
OnePlus 6

Nema više OTA update preko aplikacije Oxygen Updater.

 
0 0 hvala 1
7 godina
neaktivan
offline
OnePlus 6

Mene opet budi telefon usred noći da me obavijesti da će alarm zvonit rano ujutro, a također me obaviještava i da je snimljen ss i kao šta bi ja s njim..riješenje=zadani zvuk obavijesti na NIŠTA..valjda se neće opet javljat sa nekim novim smijurijama :)

Ko prvi do male sam u nju upada
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.11.2018 21:04 (Gigaman).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: OnePlus 6

Mene alarm ne budi s obavijesti da će zvonit, a ne budi me ni što će sa slikama ili neznam čime. :)

Ako ti je već tako, da staviš možda "night mode" ili "do not disturb" u uobičajeno vrijeme kad ideš spavat.

Možda ti onda ujutro OP6 i kavu spremi. 

14 godina
offline
OnePlus 6

Isto nemam sličnih problema, sve po tom pitanju radi uredno.

 

Ono što me mrvicu zeza, to je kalendar widget.

Napravio sam sve što sam mogao, ali opet isto.

 

Naime, kalendar widget mi ne radi kako spada.

Znači, prebacim stranicu udesno na kalendar, a on pokazuje datum par dana unazad, ovisno o zadnjem gledanju.

Uđem u app, izbrišem pohranu, očistim podmemoriju, sve uredno.

Onda opet nakon 1-2 dana isto, jednostavno widget zeza, tako i kod vas ili ?

 

Neda mi se instalirat drugi....

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.11.2018 9:45 (zabranjeniples).
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
OnePlus 6

Koja je tocno razlika izmedu kineskog a6000 i eu a6003 modela? Ima li smisla zbog ustede narucivat kinesku verziju pa zmontirat eu rom? 

Hvala

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
OnePlus 6

Kome se neda čekat update sa stvarima sa 6t koristite vpn i stavite na njemačku i odmah će vam ponudit update

OnePlus 6 Red
 
1 0 hvala 1
7 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 6
Abalo kaže...

Mene alarm ne budi s obavijesti da će zvonit, a ne budi me ni što će sa slikama ili neznam čime. :)

Ako ti je već tako, da staviš možda "night mode" ili "do not disturb" u uobičajeno vrijeme kad ideš spavat.

Možda ti onda ujutro OP6 i kavu spremi. 

 Ako stavin du not distrb oće li alarmsvirat ujutro?

Ko prvi do male sam u nju upada
11 godina
offline
Re: OnePlus 6

Mislim da to nije bilo teško provjeriti.

5 godina
neaktivan
offline
OnePlus 6

Skinuo sam 9.0.2 oxygen OS preko VPN-a i mogu reci da mi je ovo super, 2.0 geste, nightscape odlican (ovo sto sam uspio istestirati nabrzinu), novi UI...super sve, OP stvarno radi odlican posao sa ovim update-ima.

 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: OnePlus 6
Sve 5, samo night mode nije bas nesto! :(
Nadao sam se da ce biti bolji upgrade, ali np!
Slikam sa M10p i OP6 razlika kao noc i dan, tu mislim u zatvorenom prostoru gdje nema prirodnog svijetla, vani je ok! Ali nocne slike su slabije od M10P. Meni nije neki bed, posto kameru najmanje koristim!

Koga zanima: Oxygen OS 9.0.2

Odmori se u Istini! :))
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: OnePlus 6
Stavio sam i ja 9.0.2 ali imam ponekad lag na gestama za izlazak iz aplikacije. Tak da sam vratio na 9.0.0.

Brzi je double tap to unlock(kao da su animaciju ugasili)
I brzi je face unlock na 9.0.2
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
OnePlus 6

I ja sam na 9.0.2 i jedva čekam 9.0.3. :D

Twitter: @191x7
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
OnePlus 6

Pozz ekipa posjedujem op6 vec 5mj i mogu rec da je odličan. Eh sad se svidio i mojoj curi i krenuo ga kupit sa njihovih stranica i vidim da ga vise nema u prodaji tj out of stok jel to normalno kod njih.

Oce li sad sigurno samo ostavit op6t u prodaji ili ce jos dobijati obični 6

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
OnePlus 6

Samo 6T

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
OnePlus 6

Telefon mi je sam od sebe počeo opet spuštati glasnoću alarma na nula. Jutros mi opet nije zvonio (ali su me probudile rezerve), skužim što je, podignem glasnoću između dvije "zvonjave" i on opet ne zvoni (sam stiša na nula prije no što treba zvoniti!). Nije mi uključen "Do not disturbe".

Twitter: @191x7
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
OnePlus 6

Trebao bih danas napraviti narudžbu Oneplus-a (prva kupovina i kontakt s Oneplus), sad me zanima koji model:

 

6 ili 8GB?

Mirror ili Midnight black?

 

Jel ima kakva preporuka kod narudžbe da nešto ne zeznem?

 

Kupon?

 

Svaki savjet dobrodošao, unaprijed hvala.

 

2 Mirror Black 6GB RAM + 128GB
3 Mirror Black 8GB RAM + 128GB
8 Midnight Black 8GB RAM + 128G
0 Midnight Black 8GB RAM + 256G
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.11.2018 7:54 (jomi).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: OnePlus 6

Mirror ili Midnight bi trebao sam odlučiti jer to ovisi od osobe do osobe, ne sviđaju nam se svima iste stvari/boje (ja imam mirror black verziju). A što se tiče 8 ili 6GB, vjerujem da će i sa 6GB raditi sve bez problema, jedino će ti možda dobro doći u slučaju da prodaješ mob pa ga je lakše utopiti. 

16 godina
offline
Re: OnePlus 6
jomi kaže...

Jel ima kakva preporuka kod narudžbe da nešto ne zeznem?

 

Kupon?

 Evo ti kupon za 20€ popusta na dodatnu opremu (maske, punjači, slušalice) uz kupnju OnePlus mobitela: https://www.oneplus.com/hr/invite#H19T49EYVX7BHEZ

Moja preporuka ti je da uzmeš dodatno punjač.

Twitter: @191x7
11 godina
offline
Re: OnePlus 6
jomi kaže...

Trebao bih danas napraviti narudžbu Oneplus-a (prva kupovina i kontakt s Oneplus), sad me zanima koji model:

 

6 ili 8GB?

Mirror ili Midnight black?

 

Jel ima kakva preporuka kod narudžbe da nešto ne zeznem?

 

Kupon?

 

Svaki savjet dobrodošao, unaprijed hvala.

 

 ako ga neces drzati u maskici, onda uzmi Midnight, puno manje se sklize, nema otisaka prsta i ne reflektira se kao Mirror

 

ako ces stavljati ga u masku onda ti je potpuno svejedno

 

6 ili 8 rama isto nema veze, moje je bio 8 GB, a sa 52 apikacije u pozaditi, zauzece je bilo 48%

11 godina
offline
OnePlus 6

Ma 6GB ti je sasvim dovoljno pogotovo sad kad ima opcija 6/128. Ja bi ti preporučio da odmah uzmeš kaljeno njihovo i masku koju već misliš uzeti. Kasnije je skupo samo to narucivati radi postarine, a ionako nisu baš jeftine njihove maske i kaljeno.

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
OnePlus 6

pozdrav svima.

evo ja planiram uzeti taj novi OP 6t. baš ne  volim nositi maske, pa me zanima koji se mob manje skliže u ruci? Mirror ili midnight?

 

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
OnePlus 6

pozdrav svima.

planiram uzeti taj novi OP 6t. baš ne  volim nositi maske, pa me zanima koji se mob manje skliže u ruci? Mirror ili midnight?

 negdje sam na YouTubeu gledao da u ruci čvršće lezi mirror, sad ovdje pročitam da je midnight... tako da vas molim za pomoć da mogu odlučiti. hvala.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
OnePlus 6

jel ima tko još kupon za 20€ na dodatnu opremu, ovih par koje sam probao na forumu ne rade.

 

Hvala puno unaprijed

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: OnePlus 6
marsovac zemaljski kaže...

jel ima tko još kupon za 20€ na dodatnu opremu, ovih par koje sam probao na forumu ne rade.

 

Hvala puno unaprijed

 Kako ne rade? Moj radi sigurno. Napominjem, ti invite se koriste za kupnju dodatne opreme uz kupnju mobitela, dakle nisu za samostalnu kupnju same dodatne opreme.

Twitter: @191x7
14 godina
offline
Re: OnePlus 6
marsovac zemaljski kaže...

jel ima tko još kupon za 20€ na dodatnu opremu, ovih par koje sam probao na forumu ne rade.

 

Hvala puno unaprijed

 https://www.oneplus.com/hr/invite#Z6WP9EFCIZV6L0

 

Link ti važi jedino uz kupnju telefona.

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.11.2018 12:39 (zabranjeniples).
16 godina
offline
OnePlus 6

Portali su google kameru s Pixela 3 (Gcam) na OnePlus 6 i 6T te radi Night mode, dobro kao na Pixel 3.

https://forums.oneplus.com/threads/oneplus-6-with-gcam-night-mode-is-insanely-amazing.937688/

Twitter: @191x7
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 6
Ne znam kako radi na Px3 ali ovaj night mode na Op6 je odličan upgrade.

Čini se kao nekakva dosta dobro izbalansirana mješavina HDR-a i duge ekspozicije - što znači da je za fotkanje potrebna mirna ruka.
Tempus fugit
5 godina
neaktivan
offline
OnePlus 6

Sinoc sam opalio par slika vani sa OP6 nightscape i PX3 nightmod...ovaj PX3 mode ima vise noisa na slikama od OP nightscapa tako da na prvu cini mi se bolja ova opcija od oneplusa...s tim da bas treba imati mirnu ruku za obe opcije.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
OnePlus 6

Gdje skinete taj PX3 mode, ne vidim ga tamo naprvom linku ??

EDIT: našao na xda

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.11.2018 17:11 (zabranjeniples).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: OnePlus 6
dani2 kaže...

Sinoc sam opalio par slika vani sa OP6 nightscape i PX3 nightmod...ovaj PX3 mode ima vise noisa na slikama od OP nightscapa tako da na prvu cini mi se bolja ova opcija od oneplusa...s tim da bas treba imati mirnu ruku za obe opcije.

 Puno manje treba ruka biti mirna kod GCam

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice