OnePlus 6

poruka: 1.157
|
čitano: 257.634
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: OnePlus 6
andjelko1986 kaže...

Stigao novi update za op6, kome se neda čekat vpn vpn na njemačku i evo update

 Hvala. Ažurirao sam.

 

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
9 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 6
andjelko1986 kaže...

Stigao novi update za op6, kome se neda čekat vpn vpn na njemačku i evo update

 Ili još jednostavnije, Oxygen Updater: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.arjanvlek.oxygenupdater&hl=hr

 

16 godina
offline
Re: OnePlus 6
iandic kaže...
andjelko1986 kaže...

Stigao novi update za op6, kome se neda čekat vpn vpn na njemačku i evo update

 Ili još jednostavnije, Oxygen Updater: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.arjanvlek.oxygenupdater&hl=hr

 

 To već neko vrijeme ne šljaka.

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
11 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 6

Koga zanimaju razlike između stock kamere i gcama na op6 nek pogledaju ovaj album gdje je lik isprobaval razne scenarije sa raznim postavkama.... Ja koristim njegove postavke na gcamu i prezadovoljan sam :)

 

https://photos.app.goo.gl/KCaFFAaqpaStY25u5

OnePlus 6 Red
Poruka je uređivana zadnji put pon 31.12.2018 17:06 (andjelko1986).
9 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 6
191x7 kaže...
iandic kaže...
andjelko1986 kaže...

Stigao novi update za op6, kome se neda čekat vpn vpn na njemačku i evo update

 Ili još jednostavnije, Oxygen Updater: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.arjanvlek.oxygenupdater&hl=hr

 

 To već neko vrijeme ne šljaka.

 Meni na 6T radi bez problema. Baš sam neki dan napravio update na 9.0.11.

11 godina
offline
OnePlus 6

Link/kupon 20€ za dodatnu opremu - vrijedi samo uz kupovinu telefona.

 

https://www.oneplus.com/invite#CDNEZaAL1wNoA32SeWEG9b

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
OnePlus 6

Može li netko dati savjet o slijedećem, bio je tel. na popravku ekrana u cent. servisu, pa su oni nakon toga resetirali i stavili Android 9 Pie. Sad primjećujem da u multitaskingu drži puno manje aplikacija otvorenih u pozadini i dosta kraće vremena,verzija tel. je 8/128. Zna li netko zašto i što bi trebalo napraviti(ako se može)?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 6
13 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 6
Mcgraw kaže...

Može li netko dati savjet o slijedećem, bio je tel. na popravku ekrana u cent. servisu, pa su oni nakon toga resetirali i stavili Android 9 Pie. Sad primjećujem da u multitaskingu drži puno manje aplikacija otvorenih u pozadini i dosta kraće vremena,verzija tel. je 8/128. Zna li netko zašto i što bi trebalo napraviti(ako se može)?

 

 

mozes u developer postavkama staviti da ti ih uopce ne mice. Naravno to ce ti povecati potrosnju baterije, ali ako ti to tako zelis...

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
16 godina
offline
OnePlus 6

Je li netko od vas uspio osposobiti VoLTE i VoWiFi na OnePlus 6 ili OnePlus 6T?

Navedeno je dostupno i na Simpi i aktivirao sam, ali telefon izgleda ne želi VoLTE...

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
OnePlus 6

Jeli itko od vas mozda stavio animation off ja sam upravo stavio i cini mi se ko da je telefon brzi . Jeli to stvarno tako ili se meni cini? :D

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.1.2019 4:46 (DeuZ).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
OnePlus 6

Pozdrav ekipa. Vidim da jos uvijek nisu rijesili onaj whatsapp bug koji se jos vuce od op5. Kada na always on displayu prikaze poruku "checking new messages".

 

Ima neko rijesenje za to?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 6
DeuZ kaže...

Jeli itko od vas mozda stavio animation off ja sam upravo stavio i cini mi se ko da je telefon brzi . Jeli to stvarno tako ili se meni cini? :D

 Nije brži već djeluje brži jer si ugasio animacije.

 

Ja to stavljam na .5x na svim dosadašnjim OP mobitelima.

14 godina
offline
OnePlus 6

ako OP nije brz onda ne znam šta je 

Moj PC  
2 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
OnePlus 6

OP je cudo , imam ga od pocetka i do sad nijedan trzaj ili problem definitvno moj svaki sljedeci mob je OP

 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
OnePlus 6

Oneplus 6 polovni za 2800kn? Par mj star ali kaze da nema garanciju. Trenutni mobitel mi je a5 2017 pa gledam da prelazak bude na sta brzi i bolji mobitel za nekih 3k kuna max.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: OnePlus 6
fanaticni gejmer kaže...

Oneplus 6 polovni za 2800kn? Par mj star ali kaze da nema garanciju. Trenutni mobitel mi je a5 2017 pa gledam da prelazak bude na sta brzi i bolji mobitel za nekih 3k kuna max.

 onda je ili naden negdje ili je ukraden.

 

trazi racun od kupnje, ako nema nadi drugi koji ima, ima ih hrpa po tim cjenama po oglasima

10 godina
offline
OnePlus 6

Bia mi je sumnjiv, jer nema ni kutije. Nista odluci sam se za honor play za 2k, nekoristen, sa svime i 2 god garancije u santa dom. Ja sam zadovoljan, premda sam prvo zelia oneplus, skupio mi bilo.. svj. velik upgrade sa a5.

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.1.2019 17:07 (fanaticni gejmer).
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
OnePlus 6

Pitanje kako raspoznati na Njuškalu da je kupljeno sa oneplus stranice mobitel?  

Provjereniti imei i što još i kako se gleda garancija?  

Ako je ta osoba prvi vlasnik? 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: OnePlus 6

@petrich7, trebao bi imati racun to je najbitnije, na njemu se vidi odakle je kupljeno, datum, koj mob, imei, itd!

Evo satvio sam svoj racun, sry, sakrio sam osijetljive podatke!

Tako sam ja dobio kada sam ga kupovao na OP stranicama!

Znaci racun je najvredniji dokaz o kupnji, a ima i oreder cod broj, pa se pomocu njega da saznati IMEI i sve ostalo sta ostaje privatno, tj znano korisnickoj sluzbi OP! Lp!

Odmori se u Istini!
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.1.2019 20:11 (veseli007).
9 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 6

@veseli007 hvala puno na odgovoru i fotki računa.  

Nažalost već je prodan mobitel, ali sad znam na što paziti .

16 godina
offline
OnePlus 6

Pozdrav ekipa... Nalazim se u dilemi, pa da ne otvaram potpuno novu temu, odlučih vam se obratiti ovdje.

 

Naime, uskoro mi istječe ugovor i planiram se obnoviti novim uređajem. Za sada, "knjiga je spala na dva slova"... Oneplus 6T i Huawei Mate 20 Pro.

 

Eh sad... O Mate 20 Pro znam gotovo sve. Skoro pa svaki dan skoknem u MediaMarkt pa se malo poigram s jednim koji je tamo izložen. Nema što, lijep je ko slika itd., ali maštu mi golica i Oneplus 6T koji se nudi u tarifi koju sam izabrao, i to po istim uvjetima kao i Mate.

 

Ono što mi je bitno jeste... 

- Kamera (video i selfie su potpuno nebitni, fotografija mi je itekako bitna)

- Ležanje u ruci (imam poprilično malu šaku, tako da mi je velike i široke telefone pomalo nezgodno držati u ruci)

- Baterija (Trenutni Huawei P20 je odličan, čitam da slične performanse nudi i Mate 20 Pro... Zanima me kakav je po tom pitanju Oneplus?)

 

Pošto već dugo koristim Huaweijeve telefone, EMUI je po meni više prednost nego nedostatak. S druge strane, čistoća Oxygen OS-a mi je poprilično intrigantna i privlačna. 

 

Do sada nisam imao gotovo nikakvih iskustava s Oneplusom... Osim što sam se kratko igrao s rođakovim 3T koji me je svojedobno oduševio.

 

Što vi preporučate? Jedan, drugi ili možda neki treći (u istom tarifnom modelu dostupan je i Samsung Note 9 koji mi je ipak prevelik)?

 

Unaprijed hvala na svakom prijedlogu.

...ali sutra, dragi moj Samsone, trofej i slava neće nas zaobići!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
OnePlus 6
U onome što ti je bitno je Mate 20 Pro u svemu bolji. Tako da po meni nema dileme
Moj PC  
3 0 hvala 1
14 godina
offline
OnePlus 6

6T ima vrhunsku bateriju jer 3700mAh uz Oxygen OS ne može bit loše.Mirror verzija fino leži u ruci jer se lijepi za prste,a ni dimenzije nisu problem.prednosti koje ima Mate 20 Pro su IP68,bežično punjenje i kamera.iako gcam na OP6t radi čuda,ukupno gledajući tu je Mate u prednosti...

 

ali Oxygen OS je prema EMUI tri klase ispred....i to je osnovna i meni osobno najvažnija prednost pred bilo kojim smartphoneom...

Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: OnePlus 6
cro_blue kaže...

Pozdrav ekipa... Nalazim se u dilemi, pa da ne otvaram potpuno novu temu, odlučih vam se obratiti ovdje.

 

Naime, uskoro mi istječe ugovor i planiram se obnoviti novim uređajem. Za sada, "knjiga je spala na dva slova"... Oneplus 6T i Huawei Mate 20 Pro.

 

Eh sad... O Mate 20 Pro znam gotovo sve. Skoro pa svaki dan skoknem u MediaMarkt pa se malo poigram s jednim koji je tamo izložen. Nema što, lijep je ko slika itd., ali maštu mi golica i Oneplus 6T koji se nudi u tarifi koju sam izabrao, i to po istim uvjetima kao i Mate.

 

Ono što mi je bitno jeste... 

- Kamera (video i selfie su potpuno nebitni, fotografija mi je itekako bitna)

- Ležanje u ruci (imam poprilično malu šaku, tako da mi je velike i široke telefone pomalo nezgodno držati u ruci)

- Baterija (Trenutni Huawei P20 je odličan, čitam da slične performanse nudi i Mate 20 Pro... Zanima me kakav je po tom pitanju Oneplus?)

 

Pošto već dugo koristim Huaweijeve telefone, EMUI je po meni više prednost nego nedostatak. S druge strane, čistoća Oxygen OS-a mi je poprilično intrigantna i privlačna. 

 

Do sada nisam imao gotovo nikakvih iskustava s Oneplusom... Osim što sam se kratko igrao s rođakovim 3T koji me je svojedobno oduševio.

 

Što vi preporučate? Jedan, drugi ili možda neki treći (u istom tarifnom modelu dostupan je i Samsung Note 9 koji mi je ipak prevelik)?

 

Unaprijed hvala na svakom prijedlogu.

 

 

Ako ti video snimanje i selfie kamera nije bitna (Mate 20 PRO je tu los) onda sa Mate 20 PRO ne mozes pogrijesiti...pod uvjetom da vise nema na trzistu verzija sa defektnim ekranima.

Kamera za fotkanje je super, ima brdo opcija i uzitak je koristiti ju...ima sam P20 PRO proljetos i jako mi se svidio za fotkanje.

Ima i sirokokutnu kameru sto dodatno povecava upotrebljivost moba...dodatan plus je i dobra baterija koja se brzo puni...Oneplus 6T je super mob, ali za kriterije koje si zadao Mate mi se cini bolji.

 

16 godina
offline
Re: OnePlus 6
ocean77 kaže...

 Ako ti video snimanje i selfie kamera nije bitna (Mate 20 PRO je tu los) onda sa Mate 20 PRO ne mozes pogrijesiti...pod uvjetom da vise nema na trzistu verzija sa defektnim ekranima.

Kamera za fotkanje je super, ima brdo opcija i uzitak je koristiti ju...ima sam P20 PRO proljetos i jako mi se svidio za fotkanje.

Ima i sirokokutnu kameru sto dodatno povecava upotrebljivost moba...dodatan plus je i dobra baterija koja se brzo puni...Oneplus 6T je super mob, ali za kriterije koje si zadao Mate mi se cini bolji.

 

OK... U tom slučaju, dileme više nema... Naručujem Mate 20 Pro. 

 

Hvala još jednom!

...ali sutra, dragi moj Samsone, trofej i slava neće nas zaobići!
16 godina
offline
OnePlus 6

 
 
 
 

Dvije su OP Night Mode, dvije su GCam Night Sight. Pogodite koje.

Jedna je obična kamera s bljeskalicom...

 

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.1.2019 8:18 (191x7).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
OnePlus 6

Pozdrav svima,čitam ovu temu pa mi malu nisu jasne neke stvari.

Gdje je najbolje kupiti OnePlus 6T preko njihove stranice ili ima još nekih,gledam na aliexpress ali vidim tu dosta verzija.

Ne kužim koja je za nas,vidim da ima Official Global ROM,Global Firmware,official firmware,EU version optional,Official Global Version,znam da je kod Xiaomi najbolja i za kod nas Global Version i da rade sve bankovne aplikacije,google pay,nfc.Pa bih zamolio ako mi netko može reći koja je verzija One Plus 6t za kod nas.Vidim da je na https://www.oneplus.com/hr  549E jel je to mob za naše tržište di rade bankovne aplikacije google pay nfc,da li je to ta stranica odakle vi kupujete,da li ima carine i da li mob ide DHL-om.Hvala

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.1.2019 17:10 (medo_5).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: OnePlus 6

Najbolje ti je s njihove stranice direktno kupiti, npr s https://www.oneplus.com/hr/invite#H19T49EYVX7BHEZ (dobiješ odmah i kupon za 20€ na dodatnu opremu uz kupnju mobitela).

Platiš (primaju i PayPal) i šalju ti iz EU skladišta tako da nemaš ama baš nikakvih dodatnih troškova. Odmah bude i EU software gore i sve. Kod tebe je za 3-4 radna dana.

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
14 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 6

Hvala, a kako šalju DHL ili nekim drugim. 

Vidim da je kao poštarina besplatna preko 100E, jel tu onda ima carine i drugih davanja?Hvala

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice