OnePlus 6

poruka: 1.157
|
čitano: 258.781
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
OnePlus 6

OP6 ima toliku ekrancinu da mislim da jedan red zauzeca i nije neki problem.

 
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: OnePlus 6
ocean77 kaže...

OP6 ima toliku ekrancinu da mislim da jedan red zauzeca i nije neki problem.

da sam normalan slozio bih se 

 

kako nisam, onda mi i taj jedan red treba, pogotovo u excelu 

 

na njemu, i slicnim uredajima koji imaju "gesture" i "notch" su oslobodili gornji i donji red, i stvarno mi je tesko se sada vratiti na "staro", znam i am sick bastard ali tako je

 

dok ne dodu full bezzle uredaji, ovo je najbolje prijelazno rjesenje

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.8.2018 13:56 (Timo).
5 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 6
Displej jeste ogroman, ali fantasticno izgleda bez tog reda tipki u dnu...i ne bi se ni ja mogao vratiti na to, iako mi je ono vise estetski🙂
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
OnePlus 6

Ja goristim oxygen gestures i ne vračam se na nikakve tipke..ekran je predivan u toj veličini.

 

Jučer mi stigla UAG maska, izgleda odlično , lijepo pristaje na mobitel, tipke reagiraju točno, kompatibilna je sa službenim screen protectorom i daje 2mm dodatnu zaštitu ekrana. Izgled jest malo robusniji ali ne smeta kod nošenja. Iako mi offical nylon case izgleda odlično osim sa zadnje strane....kod UAG barem mogu biti 99% siguran. 

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
OnePlus 6

ja koristim oxygen gestures ,navikao sam se brzo i sviđa mi se .

Ne bih volio da moram opet koristiti one tipke i da mi zauzimaju display.

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
OnePlus 6

Ok, 90% sam siguran da početkom slijedećg tjedna naručujem ovaj mobitel i to u varijanti 128/8 te uz njega dodatni punjač i kaljeno staklo.

E sad, moje je pitanje, koje sitnice s eBaya / AliExpressa / Wisha / GearBesta preporučujete za ovaj uređaj?

Ima li neka dobra jeftinjak maska, možda ona stakla za kameru, dodatna oprema? Volim imati tako sitnica za mob.

I još jedno pitanje, je li maska koja dođe uz uređaj zadovoljavajuće dobra za zaštitu uređaja (u nadi da neće ispasti)?

Twitter: @191x7
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 6

Ja ti preporucujem njihove original maske, ja sam recimo uzeo najlon fabric...predobra je, ako hoces neki grip u rukama mob da ti je siguran s njom neces pogrijesiti...jest da su skuplje ali su odlicne.

 

A uz telefon dobijes silikonsku maskicu koja je isto tako ok, sa dignutim uglovima tako da kad ga stavis obrnuto na stol, tj. na displej dize ga od stola...i jos bolje izgleda sto se tice displeja, jer sve ove ostale stvaraju kao neki taj bezzel oko displeja...i imas ih raznih, i ne tako sigurnih, dosta otvorenih tako ako budes njihov case narucivao pogledaj na YT kakvi su...plus za njih ti ni ne treba staklo za kameru, kamera je izvan tijela moba, tako da kad stavis masku na telefon tamam to pokrije...jos nisam stavio ni jednu a da staklo kamere nije osigurano, tj. da dodiruje povrsinu na koju ostavim mob, a da imam maskicu na telefonu.

 

S druge strane, pises da ces naruciti to kaljeno staklo...ok ali ostavi ga u laticu negdje, da sam na tvom mjestu za pocetak ne bih skidao zastitnu foliju koja je fabricki postavljena na njega...ali opet to zavisi koliko pazis na mob...

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.8.2018 23:33 (dani2).
9 godina
offline
Re: OnePlus 6

A koja je preporuka za ekran, neko kaljeno staklo, folija? Ili je ok ono kaj dode s mobom? 

5 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 6

Za mene licno je ok ova zastitna folija koja dodje na ekranu, uzeo sam jos tu maskicu i zasad to mi je super...ni ne planiram stavljati kaljeno staklo na njega jer ovako mi izgleda odlicno i inace pazim na mob tako da bar mislim da nema potrebe za staklom i takvim stvarima.

Kupon koji sam ima sam iskoristio da kupim tu najlon fiber maskicu koja mi je predobra, i stiti i sam ekran jer je visocija od njega, sa onom koju sam dobio u paketu meni je ovo tamam zastita...ali kazem bas pazim na mob inace.

 

svidja mi se to sto je folija koja dodje na njemu postavljena perfektno, i par ljudi mi je reklo da su se zafrkali sto su je skinuli i pokusali staviti nesto drugo...

16 godina
offline
OnePlus 6

Je li OnePlus 6 Mirror Black 8GB RAM + 128GB Storage + OnePlus 6 Protective Case Karbon + OnePlus Fast Charge Power Adapter EU + OnePlus Fast Charge Type-C Cable 100 cm dobra ponuda za nekih 4350 Kn?

Ili da umjesto dodatnog punjača i kabela uzmem kaljno staklo, njihovo original? To bi izašlo nekih cca 100 Kn jeftinije.

Twitter: @191x7
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
OnePlus 6

Oh ne, neda mi skoristiti nikakav kupon a računao sam na $20 popusta za dodatnu opremu. :S

 

Eedit:

 

Ma ništa, na kraju uzmem Midnight Black 64/6 GB u paketu s dodatnim punjačem i slušalicama za 530€. Mislim da će to biti.

Twitter: @191x7
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.8.2018 12:06 (191x7).
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 6
191x7 kaže...

 

Ma ništa, na kraju uzmem Midnight Black 64/6 GB u paketu s dodatnim punjačem i slušalicama za 530€. Mislim da će to biti.

 Mislis Mirror Black 64/6 GB jer "najmanji" Midnight Black je 128GB/8GB 

16 godina
offline
Re: OnePlus 6

Tako je. Ma ni sam više ne znam što bih uzeo. :(

Twitter: @191x7
13 godina
offline
OnePlus 6
Mislim da je bolje da dodaš 50€ više i uzmeš duplo više memorije i 2GB RAM-a više. Jer više RAM će možda dobro doći u budućnosti, a memorija za snimanje 4K videa je neophodna.
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: OnePlus 6
zuper kaže...
Mislim da je bolje da dodaš 50€ više i uzmeš duplo više memorije i 2GB RAM-a više. Jer više RAM će možda dobro doći u budućnosti, a memorija za snimanje 4K videa je neophodna.

 Ajd dobro. Daj mi složi preporuku. Mirror black s Sandstone maskom, Midnight black s kaljenim staklom ili pak nešto skuplje Midnight black s dodatnim dash chargerom.

Al onak, radije bih dao 4000 Kn nego 4500 Kn, a sad imaju te promocije s opremom te imam i 20€ popusta na opremu ali to se ne može kombinirati s promocijom.

Imam hrpu punjača doma, ali najjači su 2.0A...

Twitter: @191x7
13 godina
odjavljen
offline
OnePlus 6

Hebes punjace, rade uzmes sada jacu verziju sa 2GB RAM-a vise a punjac uvijek mozes kasnije uzeti. 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: OnePlus 6
MARKOZD15 kaže...

Hebes punjace, rade uzmes sada jacu verziju sa 2GB RAM-a vise a punjac uvijek mozes kasnije uzeti. 

 Pričam o dodatnom punjaču uz Midnight Black, dakle uz 128/8.

 

Edit:

Uz Midnight Black...

 

Kaljeno staklo DA ili NE?

Dodatni Dash punjač, da ili ne?

Dodatnu masku, Sandstone?

Može samo jedno od toga i punjač je nekih 13€ skuplji nego druge varijante!

Twitter: @191x7
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.8.2018 18:15 (191x7).
13 godina
offline
OnePlus 6
Zar se ne može uz taj bundle od 569€ dodati oprema i iskoristiti referral code?

Ne znam koji su ti prioriteti, ali ne znam dal ti baš trebaju 2 Dash punjača. Kaljeno po meni ne treba jer je na njemu kvalitetno tvornički stavljena folija koju šteta odlijepiti. A njihovi case-ovi su lijepi kvalitetni, ali po meni malo preskupi i ne djeluju da bi zaštitili od pada. Za 20€ koliko koštaju, možeš naručiti bolje Spigen, Ringke, Nilkin ili neke druge caseove
Moj PC  
2 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: OnePlus 6

Ne, ne može se iskoristiti referral kod uz bundle, probao sam i čudio sam se što ne radi.

 

Odustao sam od bundlea punjača i slušalica s 64/6 modelom. Ne trebam slušalice i mislim da mi za godinu do dvije 64 GB storage neće biti dosta, ta ipak on snima 4K 60Hz.

 

Sviđa mi se onaj manje sjajni model, crni, dakle Midnight black. 256GB mi realno ne treba, tako da 128/8 je odluka.

 

Što se dash chargera tiče, volio bih imati jedan za doma jedan za na poslu. Ovog G3 ponekad moram puniti i na poslu (nemam poslovni fon), a često bude da ne mogu držati mob na punjaču satima da se puni tamo jer malo-malo treba negdje ići i slično. No da mi je hitnoi nužan taj dodatni charger, nije. Recimo da me više privlači to što ga mogu dobiti za 13€ umjesto 33€ jer mogu iskoristiti referral kod za 20€ popusta.

 

Što se tiče kaljenog stakla, do danas ni nisam kužio da dolazi solidna plastika na telefonu već. Ako bih ju mijenjao (ne nužno odmah nego kada se pojave tragovi korištenja) staklom, mislim da bih radije original od proizvođača nego neko random. Iako, na G3 imam već drugo random staklo i čisto je OK.

 

Što se maske tiče, mislio sam Sandstone ili sličnu masku jer mi nekako ona što dođe uz fon izgleda na fotkama čudno. No lako ja naknadno /kadtad/ naručim nešto s eBaya i sličnih. Ako ona što dođe uz uređaj pruža relativno OK zaštitu i uživo ne izgleda tako loše, možda mi ni ne treba druga. Za G3 sam nabavio 5-6 maski ali i dalje najviše koristim onu što sam kupio uz telefon.

 

Slušalice OnePlus ne trebam, stvarno.

Twitter: @191x7
5 godina
neaktivan
offline
OnePlus 6

Pozz, 

 

Evo da ti dam svoj osvrt i misljenje...

Ja sam nedavno (pred cca 2 mj) uzeo 128/8 Mirror black. Više mi se svidjala ta sjajna varijanta od one mat, i dalje mi je lijepsa, ali nevjerovatno koliko prikuplja otiske i bilo kakve tragove... Uz mob sam narucio karbon bumper case. Malo je deblja maskica od one koju dobijes uz mob (i od protective case jer bumper ima zaštitu oko cijelog ruba moba) ali ima dosta debele rubove, čvrsta je i osječaja sam da bi dobro štitila od pada (srećom nije još isprobana na taj način). Meni je fenomenalnog izgleda, i onu što je u paketu nisam ni koristio (osim za probu da vidim kako stoji). 

Staklo nisam naručio i također mogu potvrdit da folija koja je tvornički zalijepljena je super. Ako i kad se ošteti, lako ću naručit samo staklo...

 

Eto možda ti to pomogne u odluci...

 
3 0 hvala 2
16 godina
offline
OnePlus 6

OPa skužio sam da mogu iskoristiti studentski popust od 5% na uređaj i 10% na opremu. Najsssss :D

 

Edit: naručen OnePlus 6 Mirror Black + Sandstone protective case (bundle) i dodatni dashcharge punjač. 584.65€

Twitter: @191x7
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.8.2018 15:14 (191x7).
Moj PC  
2 0 hvala 1
8 godina
offline
OnePlus 6

Kako iskoristit studentski popust? 

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 6
191x7 kaže...

OPa skužio sam da mogu iskoristiti studentski popust od 5% na uređaj i 10% na opremu. Najsssss :D

 

Edit: naručen OnePlus 6 Mirror Black + Sandcarbon protective case (bundle) i dodatni dashcharge punjač. 584.65€

Dobar odabir! 

Ja soon uzimam Midnight Black 8/128 i Nylon Bumper Case ;) 

Jedva cekam da izadje neki battery bank sa dash chargeom... 

16 godina
offline
Re: OnePlus 6
Nikola_Cro kaže...

Kako iskoristit studentski popust? 

 Kreiraš Student Beans account i prijaviš se s svojom službenom mail adresom obrazovne ustanove.

Twitter: @191x7
9 godina
offline
Re: OnePlus 6

Može se i ako nisi student, netko je ovdje napisao upute al ne mogu naći.

 

EDIT: Pronašao, https://www.bug.hr/forum/topic/mobiteli/oneplus-5/250265.aspx?page=12&jumpto=5469942&sort=asc&view=flat

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.8.2018 17:45 (Avensac).
11 godina
offline
OnePlus 6

Došlo jutros.

 
2 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
OnePlus 6

Ako nekome zatreba, voucher za 20€ popusta za dodatke pri kupnji: https://www.oneplus.com/hr/invite#IYT309VH6ZZTVAU

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
OnePlus 6

Ni nakon servisa se op nije oporavio, poblesavio je totalno. Preko noći registrira wifi on i wake što znači da je batery drain i dalje prisutan, sad ga opet šaljem na servis drugi put..

Još su skidali screen protection u servisu iz nepoznatog razloga, kad sam kutiju otvorio gornji desni kantun je bio odlijepljen.

Koji fušeraj..valjda je tehničaru bilo dosadno pa je odlijepio da vidi jel staklo izgrebano ispod zaštite pošto je primio screen protector nekoliko ogrebotina. 

Ko prvi do male sam u nju upada
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: OnePlus 6
Abalo kaže...

Došlo jutros.

 I ima kakvih poboljšanja? 

6 godina
neaktivan
offline
OnePlus 6

Gigaman jesi probao preko recovery clear cache napravit?

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice