OnePlus 6

poruka: 1.157
|
čitano: 259.032
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: OnePlus 6
Pozz!

Koliko vam pojede bateriju tokom noci, koliko izdrzi na bateriji SOT-a!? Thx!😊✌
Odmori se u Istini! :))
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
OnePlus 6

Nista!

Napunim  ga prije spavanja na 100%.

U jutro je na 97 a to je za mene nebitno.

Igram future fight i to ga jede brutalno 10 min 1o% otprilike

I treba gasit  wifi ili mobilne kad se ne koristi jedno ili drugo.

na jobu mi je  na 4g a u bateriji mi stoji je wifi pojeo 8%,ocito zbog konstantnog trazenja  wifi signala.

Believe Those Who Are Seeking the Truth doubt Those Who Find It!
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
OnePlus 6

Da li je netko rootao OP6? Pitam se da li je moguće da mi GPS ne radi zbog roota? Location mi je ON, mode je High accuracy, uključen mi je i Wi-Fi scanning i Bluetooth scanning, ali pojedini appovi poput Ubera, Maps.me, Google Maps, Erste Redomat mi ne mogu odrediti lokaciju i govore mi da odem u te iste postavke gdje je sve namješteno (čini mi se) kako treba. Jedini koji mi odredi lokaciju je Here WeGO.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: OnePlus 6
marijanooo kaže...

Da li je netko rootao OP6? Pitam se da li je moguće da mi GPS ne radi zbog roota? Location mi je ON, mode je High accuracy, uključen mi je i Wi-Fi scanning i Bluetooth scanning, ali pojedini appovi poput Ubera, Maps.me, Google Maps, Erste Redomat mi ne mogu odrediti lokaciju i govore mi da odem u te iste postavke gdje je sve namješteno (čini mi se) kako treba. Jedini koji mi odredi lokaciju je Here WeGO.

 vrlo vjerovatno:

 

"Possible undesirable consequences of Root:
1. Root apps can mess with your system if you dont know what you are doing
2. Banking apps, anything that checks your bootloader may not work properly"

12 godina
offline
Re: OnePlus 6
marijanooo kaže...

Da li je netko rootao OP6? Pitam se da li je moguće da mi GPS ne radi zbog roota? Location mi je ON, mode je High accuracy, uključen mi je i Wi-Fi scanning i Bluetooth scanning, ali pojedini appovi poput Ubera, Maps.me, Google Maps, Erste Redomat mi ne mogu odrediti lokaciju i govore mi da odem u te iste postavke gdje je sve namješteno (čini mi se) kako treba. Jedini koji mi odredi lokaciju je Here WeGO.

Sumnjam

Da neke appove baš muči root, napisali bi ti na početku da ti je uređaj rootan i nesiguran i blabla sve ostale gluposti. Ja otkad imam android sam rootan i nikad nikakvih problema. Možda su mi 1-2 appova do sad to napisali.

 

Aaaa za bateriju tokom noći...tu jedino kaj troši su wakelockovi u pozadini (bude mobitel iz deep sleepa) koji nisu do  samog telefona nego do instaliranih appova (najviše google play servisi) koje onda treba riješiti.

9 godina
offline
OnePlus 6

U ovom videu čovjek uspoređuje kameru OP6 i Pixela2. O tome sam pisao u ranijim postovima. Po meni odličan mobitel s ne tako odličnom kamerom. 

 

 

Za razliku od tipa u videu, ja svoj ipak neću prodati jer sam oduševljen fluidnošću i brzinom rada :) 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: OnePlus 6
velda kaže...

U ovom videu čovjek uspoređuje kameru OP6 i Pixela2. O tome sam pisao u ranijim postovima. Po meni odličan mobitel s ne tako odličnom kamerom. 

 

 

Za razliku od tipa u videu, ja svoj ipak neću prodati jer sam oduševljen fluidnošću i brzinom rada :) 

 

 

Pogledao sam video i uopce mi nije jasno kako je uspio bas sve fotke sa OP6 dobiti izvan focusa.

Kao i taj lik i ja imam Pixela, ali 2 XL (njegov je manji Pixel) i OP6 i smatram da je njegov video glupost.

Zali se na zvuk i polozaj zvucnika i kako ga prekrije...pa kao da je problem drzati mob malo drugacije.

Ispada po njemu da je i zvuk pretih i da kao nista ne cuje sto je isto glupost...ima jedan zvucnik koji je podjednako glasan kao i Pixelova dva zvucnika...isprobao sam.

Sto se kamere tice odlicna je i jedina zamjerka je nesto nepouzdaniji AF koji nije tako brz kao na Samsungu ili Pixelu, ali kada fokusira fotke su ostre i nemam zamjerki.

Podize ISO malo vise, ali dobro se nosi sa šumom na visokom ISO pa to nije problem.

Evo moja galerija pa vidi kako izgledaju fotke koje su pravilno fokusirane...ja ne znam kako je on postigao onako lose fotke.

 

https://flic.kr/s/aHskyBVuiT

 

 

9 godina
offline
Re: OnePlus 6

Ne znam. Meni isto dosta slika ispadne mutno. A opet neke ispadnu i više nego pristojne. Također prednja kamera mi se čini čak i bolja nego na S8. Pogotovo u uvjetima di je manje svjetla. Ponekad i boje izgledaju isprano. Al vidim da i ove tvoje slike koje si usporedivao ispadaju mutnije na op nego na pixelu.

Nedostatak detalja je najuočljiviji kad počneš zumirati fotku.

 

Evo jedna usporedba jagoda. Boje su definitivno vjernije na s8 nego na op6

9 godina
neaktivan
offline
OnePlus 6

Obje fotografije su lose. Samsung uvijek nadrila boje i ostrinu toliko da su fotografije krajnje nerealne. OP6 je po jagodama kao mob od 500kn :)

Pixel i iPhone jedini daju realnu fotografiju s tim da iPh. ima tendenciju da ide malo u toplinu, zuto. Oba imaju autofokus kakav treba biti, brz i pouzdan.

 
0 4 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
OnePlus 6

Sa ovim OP6 bas ima razlicitih rezultata slika...kad otvorim ovu fotogaleriju od Oceana vidim bas ono kao i u vecini recenzija, znaci kamera ja dobra...ne odlicna, ali dobra...ali kad vidim ove jagode kao da je sa drugim telefonom slikano...

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 6
robee1 kaže...

Obje fotografije su lose. Samsung uvijek nadrila boje i ostrinu toliko da su fotografije krajnje nerealne. OP6 je po jagodama kao mob od 500kn :)

Pixel i iPhone jedini daju realnu fotografiju s tim da iPh. ima tendenciju da ide malo u toplinu, zuto. Oba imaju autofokus kakav treba biti, brz i pouzdan.

 kada ti zadnji put vidio jagodu? 

16 godina
offline
OnePlus 6

Autofokus zbilja zna biti problem. Svjesni su toga i u OnePlusu te su najavili ispravak i poboljšanje u narednim nadogradnjama.

 
3 0 hvala 0
11 godina
offline
OnePlus 6

imao sam nesto viska vremena, pa sam uspio fotkati sa sa mate 10p i op6

 

dobra je kamera, iako koristi stvarno jako visoku ISO vrijedost, skoro stalno, ok ispadne

 

jedino sto sam primjetio, da nije bas konzistentna, neke fotke su perfektne, neke nista posebno, kao da svaki puta totalno drugacije automatika stavi postavke bez obzira sto se na sceni nista nije promjenilo, cudno

 

sve u svemu kako sam i prije spomenuo, sve ostalo sto uredaj nudi mi je puno bitnije od toga da kamera bude najbolja od svih ostalih top telefona 

 

OP6 vs. M10P galerija 

Moj PC  
9 0 hvala 0
10 godina
offline
OnePlus 6

Dnevne podjednake, nocne mi se vise svidjaju od OP6.

 
2 0 hvala 0
11 godina
offline
OnePlus 6

slazem se, kamera je dovoljno dobra , uz te neke pojedine probleme, koje su rekli adresirati odmah u sljedecim nadogradnjama

 

uglavnom, sto ga vise koristim to sam sve vise odusevljen, super telefon stvarno

 

cak sam poceo koristiti i "navigation gestures" tako da jos vise ekrana imam slobodno, i super rade, dan/dva da se urezu u "muscle memory" i onda ide bez frke

 

isto tako community i customer support koji se trudi iz sve snage na forumima i chatu, vrlo pohvalno

 

zelim im da takav odnos sa kupcima zadrze i kada budu puno veca kompanija nego sto su danas

 

ako u buducim modelima, kamera bude na istom nivou, pod time mislim da ne zaostaje puno za ostalim vodecim telefonima, uzimat cu OP dok mi ne dosadi 

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
OnePlus 6

Pozdrav, zanima me kakva je kvaliteta zvuka preko slušalica. Vidim da navode "Dirac HD sound" ali ne mogu naći nešto više review-a za audio (osim zvučnika). Trenutno sam na S6 koji ima kvalitetan DAC i flac arhiva zvuči super na dobrim slušalicama. Tipujem na OP6 ili Mi8 ali nijedan mi se ne čini orijentiran na zvuk (kao npr. LG V30). Thx! Lp.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: OnePlus 6
tommmyyy kaže...

Pozdrav, zanima me kakva je kvaliteta zvuka preko slušalica. Vidim da navode "Dirac HD sound" ali ne mogu naći nešto više review-a za audio (osim zvučnika). Trenutno sam na S6 koji ima kvalitetan DAC i flac arhiva zvuči super na dobrim slušalicama. Tipujem na OP6 ili Mi8 ali nijedan mi se ne čini orijentiran na zvuk (kao npr. LG V30). Thx! Lp.

dosta prosjecan preko 3.5mm, stvarno nista posebno.

 

slusao sam na hyper X slusalicama, i jednistavno nije dovoljno jak amp koji god koriste, dok je sa onim obicnim slusalicama sto dolaze inace sa mobitelima, koristim samsungove koje sam dobio sa telefonom, puno bolji

 

isto tako kada spojim u autu na Bose zvucnike, preko 3.5mm kabela, takoder nije nista spektakularno, puno mi je bolji zvuk preko bluetootha

 

nema ni blizu kvalitetan DAC kao M10P i kao V30, ali preko bluetootha je odlican zvuk

7 godina
neaktivan
offline
 
1 0 hvala 2
12 godina
offline
OnePlus 6

Ako ti je S6 zadovoljavajući po tom pitanju, kriteriji su poprilično niski, i rijetko koji mob nije na toj razini danas

Hearthstone: Maks0806#2960
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 6
Timo kaže...

 

nema ni blizu kvalitetan DAC kao M10P i kao V30, ali preko bluetootha je odlican zvuk

 

 

Koji je ovo telefon?*

11 godina
offline
Re: OnePlus 6
saintmarcus9 kaže...
Timo kaže...

 

nema ni blizu kvalitetan DAC kao M10P i kao V30, ali preko bluetootha je odlican zvuk

 

 

Koji je ovo telefon?*

 Mate 10 Pro

9 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 6
Timo kaže...
saintmarcus9 kaže...
Timo kaže...

 

nema ni blizu kvalitetan DAC kao M10P i kao V30, ali preko bluetootha je odlican zvuk

 

 

Koji je ovo telefon?*

 Mate 10 Pro

 

A koji DAC ima Mate 10 pro u samom telefonu? I šta će mu ako koristi Type C izlaz(za slušalice naravno)? Koliko znam samo Nubia ima riješen analogni izlaz preko Type C(i samo svojih sluški),ostalo sve ima nekakv smiješan DAC u samom dongleu.

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.6.2018 14:18 (saintmarcus9).
10 godina
odjavljen
offline
OnePlus 6

Pozdrav ekipa,

može li mi tko reći kako ide garancija za OP6? Da li se u slučaju kvara negdje u HR ovlašteno može servisirat ili se to šalje njima negdje u Europi? Da li su brzi po pitanju popravaka? I da li ima ikakvih loših strana?

 

Usto da li je rad (pozivi, net) s naših operaterima dobar i kad bude loš signal?

 

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: OnePlus 6

Pa sve je kao kod ostalih hardverski, zašto ne bi radilo?

 

Imaju super servis, pošalješ u ponedjeljak, u petak je mob natrag kod tebe. I popravljaju samo oneplus uređaje pa su ispraksani

Hearthstone: Maks0806#2960
10 godina
odjavljen
offline
Re: OnePlus 6
maks0806 kaže...

Pa sve je kao kod ostalih hardverski, zašto ne bi radilo?

 

Imaju super servis, pošalješ u ponedjeljak, u petak je mob natrag kod tebe. I popravljaju samo oneplus uređaje pa su ispraksani

 

Je li servis u HR?

10 godina
offline
Re: OnePlus 6
boxblax kaže...
maks0806 kaže...

Pa sve je kao kod ostalih hardverski, zašto ne bi radilo?

 

Imaju super servis, pošalješ u ponedjeljak, u petak je mob natrag kod tebe. I popravljaju samo oneplus uređaje pa su ispraksani

 

Je li servis u HR?

 

 

Nije.

12 godina
offline
Re: OnePlus 6
ocean77 kaže...
boxblax kaže...

 

Je li servis u HR?

 Nije.

Kaj mu je, s obzirom na moje isksutvo s agramom, još i bolje 

9 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 6
boxblax kaže...

Pozdrav ekipa,

može li mi tko reći kako ide garancija za OP6? Da li se u slučaju kvara negdje u HR ovlašteno može servisirat ili se to šalje njima negdje u Europi? Da li su brzi po pitanju popravaka? I da li ima ikakvih loših strana?

 

Usto da li je rad (pozivi, net) s naših operaterima dobar i kad bude loš signal?

 

 

 Ja sam svoj 3T nedavno slao na servis jer sam imao problema sa mikrofonom i slušalicom.

 

Kontaktiraš ih na online chat i ako procjene da je Hardwerski problem kažu ti da otvoriš RMA na njihovoj stranici. Otovriš ga, oni ga odobre i pošalju ti naljepnicu za slanje DHL-om na mail.

Moj je poslan u utorak i bio nazad u petak. Servis je u Češkoj.

 

Još su mi promijenili i ekran gratis (bio je malo puknut u jednom ćošku).

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.6.2018 17:45 (iandic).
9 godina
offline
OnePlus 6

Sta treba ovdje odabrati dali je to extra, koliko ima garancije bez ovih dodatnih 12-24mj!? Hvala

Odmori se u Istini! :))
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.6.2018 6:08 (veseli007).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: OnePlus 6

Ima 2 godine, ali ovo nije dodatnih 12-24 mj nego kao poboljšana garancija koja vrijedi u slučaju razbijenog ekrana, prolijevanja tekućine itd. Znači pokriva ono što obična garancija ne pokriva

Hearthstone: Maks0806#2960
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice