OnePlus 6

poruka: 1.157
|
čitano: 258.147
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
OnePlus 6

Pozz!

 

OP6 8-128  kosta 569 eura toliko cu i ja platiti bez carine i postarine, zar ne!? 

Odmori se u Istini! :))
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: OnePlus 6

Da, ako uzimaš sa službene stranice.

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.6.2018 15:39 (kbenzema).
12 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 6
Danas mi stigao OP6 u Metković kod kolege,on ga jutros preuzeo a na trackingu i sad negdje švrlja po Hrvatskoj....svasta...
 
0 0 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
OnePlus 6

Pozz, vidio san po oneplusovim forumima da imaju velike probleme s pozivima (prekidaju se nakon par minuta, slabo se cuje) i ostali bugovi. Mozete li mi rec da li ste dozivili takve probleme i da li ste primjetili kakve bugove?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: OnePlus 6

Vidio sam i ja da ljudi imaju isti problem al' moram reći da još ništa slično nisam iskusio.

10 godina
odjavljen
offline
Re: OnePlus 6
Nefil kaže...

Vidio sam i ja da ljudi imaju isti problem al' moram reći da još ništa slično nisam iskusio.

 Tebi je skroz stabilan mob? Pozivi su dobre kvalitete?

16 godina
offline
Re: OnePlus 6
Sve OK. Vidim da se uglavnom žale na prekid veze dok razgovaraju. Možda ja jednostavno nisam dugo pričao da bi doživio problem.
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.6.2018 11:12 (Nefil).
9 godina
offline
OnePlus 6

Ma nije to nista strasno zar ne!? I S9 serija je imala slican problem sa pucanjem i sumom tokom razgovora i zadnji update je rijesio stvar! Tako da nema brige, rijesit ce to OP sa sljedecim update! :) 

Odmori se u Istini! :))
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: OnePlus 6

Zbog takvih poput tebe proizvođači si dopuštaju ovakve stvari, te računaju na zakrpe kasnije. 

Hearthstone: Maks0806#2960
16 godina
offline
Re: OnePlus 6
1+ 6 na HOS-u je dobio 5.1.6 znači i OOS će ubrzo.

1, camera
Add front camera portrait mode
Add rear camera portrait mode effect preview
2, system
Add dual-card LTE switch
. Optimize system stability
. Optimize external audio
. Do not disturb mode add automatic switch settings
. Battery support percentage
3, phone
. Optimize the voice of the call
4, headphone mode
. Automatically add Bluetooth calls
5, game optimization
. Optimize 3 Chinese games
. PUBG MOBILE footstep volume is too small
 
2 0 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
OnePlus 6

Ovo je odlican mobitel i bas za one kojima nije do "sminke", vec stabilnosti. Sredit ce software, naravno da bih svi da je odma tip top. Al imat S9 PLUS snagu, velicinu za oko 3000kn manje. Biram odmah

 
1 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: OnePlus 6
Odličan OS i sirova snaga. Na svemu ostalom se mogu primjetiti uštede. Da ne nabrajam, lista je već poznata svima, uključujući i ljubiteljima uređaja kojima to ne smeta.
 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: OnePlus 6
maks0806 kaže...

Zbog takvih poput tebe proizvođači si dopuštaju ovakve stvari, te računaju na zakrpe kasnije. 

 LOL! Da je to samo kod OP onda uredu, ali nitko nije savrsen! Pitam se koj ti mobitel imas da je savrsen pa da si ja uzmem, Mr. savrseni! 

 

 U danjasnje vrijeme kada izbacuju svakih 6 mjeseci novi mob to postaje normalno, nista sta update ne moze ispraviti, vec kada je takvo vrijeme! I ja bim zelio da je savrsen odmah u startu pa da ima jos barem 3-4 godine nadogradnji ali nema! Dali sam ja tome kriv neznam, mozda, ali posto kupujem mob svakih 2-3 godine nije mi toliko bitno! to sta su oni pohlepni i idu samo za profitom, takav je svijet, ne postuje moral vec novac! Ali to je druga tema! Kupis mob ako ti odgovara ako ne zabidjes ga i nikom nista! 

 

Narcio sam OP6 zbog njihove politike tj. ulozeno dobiveno, brzine, fluidnosti, njihove OP zajednice, sluzbe za korisnike, itd! Ali najvise zbog dobrog i pozitivnih povratnih informacija, tj. zadovoljstva korisnika OP!  Meni za sada to ne smeta, mozda hoce koj dan, dok se to ne rijesi. Kazem nema sta nece jedan update rijesiti! Slazem se sa tobom da to nije uredu, ali da je tako drasticno, nije, barem za mene! Uostalom vidijt cu kada mi stigne mob! Thx! 

Odmori se u Istini! :))
12 godina
offline
Re: OnePlus 6

Hej, nisam mislio ništa loše ovim komentarom, dapače sam sam kriv, trebao sam staviti emoji

Ma jasno mi je sve, i btw OP6 mi je u top 2 uređaja koja razmatram za kupovinu kao sljedećeg daily drivera

Još jednom, no hard feelings 

Hearthstone: Maks0806#2960
10 godina
odjavljen
offline
OnePlus 6

Mozda malo bzvz pitanje, ali vidio sam da se karticom moze placati. Da li se mozda moze i na rate? 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
OnePlus 6

Nisam primijetio da se moze na rate kupiti OP6, jedino je moguce onu poboljsanu garanciju 12 ili 24 mjeseca otplatiti u mjesecnim ratama! 

Otidji na OP stranicu i konktaktiraj njihovu sluzbu za korisnike, tj. Live chet, siguran sam da ces dobiti odgovor, to ti je 1 min posla! 

Odmori se u Istini! :))
Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: OnePlus 6
Krenula OTA 5.1.6. Pošto lmam otključan bootloader skida cijeli rom.Ako se tko pita VPN Njemačka.
Poruka je uređivana zadnji put sub 9.6.2018 16:22 (Nefil).
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: OnePlus 6

Evo screen 😀

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.6.2018 16:31 (Nefil).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: OnePlus 6

Brisano

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.6.2018 16:33 (Nefil).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: OnePlus 6

Brisano! Slao sa mobitela pa mi tri puta poslao istu poruku (hehehe nije bug već moja glupost ). Sorry.

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.6.2018 16:35 (Nefil).
 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 6
Kako nije bug?
Bug.hr :-)
9 godina
offline
Re: OnePlus 6

Stigo OP6 za 2 dana, ja sam pre zadovoljan!
Mislio sam da ce zvucnici biti nesto lose, ali sam se ugodno iznenadio. Nakon HTC M8 tu su negdije po zvuku, sta je meni sasvim ok!😁

Radi super brzo, nisam prezahtjevan korisnik, Yt, surfanje, poziv, koja slika, ne igram na mobu! Tako da se nadam barem 2 odlicne godine sa OP!

Napravio sam S Shot jer mi pise da je zadnje napunjen do kraja prije 162 dana,🤔 to je vise od 5mjeseci odmah nakon sta je izaso OP5T. Onda bi vec sada 6T trebao biti skoro pa izradjen tj. napunjen sta ne?
Tako to nekako ide, 🤔 znaci, mob tek izadje u prodaju a vec je nasljednik skoro gotov! LoL! Ili je  baterija napunjena, a tek onda ugradjena u mob! Ko ce ga znati!? 

Nema veze, ja sam za sada i vise nego zadovoljan, za moje potrebe odlican! ☺️✌️

 

Ako nekom treba sconto, vaucer od 20% za kupnju OP6 ili nesto sa njihove stranice https://www.oneplus.com/hr/invite#HV1PQ9VXRJ59QEH meni ne treba, a i nemogu ga iskoristiti pa kome treba neka uziva! Nadam se da radi, da vam ne stavim nesto sta nemozete iskoristiti! Samo najbrzi, zar ne!? lp! 

Odmori se u Istini! :))
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.6.2018 14:24 (veseli007).
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
Re: OnePlus 6
veseli007 kaže...

Stigo OP6 za 2 dana, ja sam pre zadovoljan!
Mislio sam da ce zvucnici biti nesto lose, ali sam se ugodno iznenadio. Nakon HTC M8 tu su negdije po zvuku, sta je meni sasvim ok!😁

Radi super brzo, nisam prezahtjevan korisnik, Yt, surfanje, poziv, koja slika, ne igram na mobu! Tako da se nadam barem 2 odlicne godine sa OP!

Napravio sam S Shot jer mi pise da je zadnje napunjen do kraja prije 162 dana,🤔 to je vise od 5mjeseci odmah nakon sta je izaso OP5T. Onda bi vec sada 6T trebao biti skoro pa izradjen tj. napunjen sta ne?
Tako to nekako ide, 🤔 znaci, mob tek izadje u prodaju a vec je nasljednik skoro gotov! LoL! Ili je  baterija napunjena, a tek onda ugradjena u mob! Ko ce ga znati!? 

Nema veze, ja sam za sada i vise nego zadovoljan, za moje potrebe odlican! ☺️✌️

 

Ako nekom treba sconto, vaucer od 20% za kupnju OP6 ili nesto sa njihove stranice https://www.oneplus.com/hr/invite#HV1PQ9VXRJ59QEH meni ne treba, a i nemogu ga iskoristiti pa kome treba neka uziva! Nadam se da radi, da vam ne stavim nesto sta nemozete iskoristiti! Samo najbrzi, zar ne!? lp! 

Nije mobitel već tada bio napravljen, već je 1.1.2018 bio prije 162 dana što je zadano početno vrijeme uređaja, ko kod windowsa šta je bilo u 90ima i slično. Nov je uređaj i nemaš brige za to, drago mi je da uživaš u uređaju

I napomena vaučer je za 20 eura, ne 20 posto. To bi bilo predobro da je 

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.6.2018 19:39 (boxblax).
10 godina
odjavljen
offline
OnePlus 6

Ekipa, kakvi su dojmovi sada nakon par dana?

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
OnePlus 6

Vidim sve pozitivne komentare na nove OP6 što ste dobili, ali da li se uzdajete u OnePlus garanciju? Čitam po forumima od OnePlusa i ostalim komentarima, da OnePlus u zadnje vrijeme nije previše briga o customer serviceu i garancijama. Možda su to ogorčeni korisnici koji nisu imali sreće, ali eto zanima me čut što vi kažete. Ipak moram iskeširat mob preko neta i za servis ga slat u drugu zemlju, pa se želim uvjerit da je to prava odluka.

 

Još samo, jel imate kakvih problema s OnePlus 6? Ikakvi bugovi, greške u kvaliteti izrade?

 

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: OnePlus 6
iandic kaže...
boxblax kaže...

Pozdrav ekipa,

može li mi tko reći kako ide garancija za OP6? Da li se u slučaju kvara negdje u HR ovlašteno može servisirat ili se to šalje njima negdje u Europi? Da li su brzi po pitanju popravaka? I da li ima ikakvih loših strana?

 

Usto da li je rad (pozivi, net) s naših operaterima dobar i kad bude loš signal?

 

 

 Ja sam svoj 3T nedavno slao na servis jer sam imao problema sa mikrofonom i slušalicom.

 

Kontaktiraš ih na online chat i ako procjene da je Hardwerski problem kažu ti da otvoriš RMA na njihovoj stranici. Otovriš ga, oni ga odobre i pošalju ti naljepnicu za slanje DHL-om na mail.

Moj je poslan u utorak i bio nazad u petak. Servis je u Češkoj.

 

Još su mi promijenili i ekran gratis (bio je malo puknut u jednom ćošku).

 Evo doslovno stranica unatrag

Hearthstone: Maks0806#2960
10 godina
offline
OnePlus 6

zanima me jesu li popravili kameru u zadnjoj nadogradnji? Stvarno sam zapeo za taj mob.. Slike na recenzijama po netu izgledaju stvarno dobro sve dok nisam vidio ove po forumu :/

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: OnePlus 6
Penzija kaže...

zanima me jesu li popravili kameru u zadnjoj nadogradnji? Stvarno sam zapeo za taj mob.. Slike na recenzijama po netu izgledaju stvarno dobro sve dok nisam vidio ove po forumu :/

 Imaš samo 9 stranica teme. Pogledaj ih, imaš nekoliko linkova na galerije naših korisnika. 

13 godina
offline
Re: OnePlus 6
clashmashflash kaže...

Vidim sve pozitivne komentare na nove OP6 što ste dobili, ali da li se uzdajete u OnePlus garanciju? Čitam po forumima od OnePlusa i ostalim komentarima, da OnePlus u zadnje vrijeme nije previše briga o customer serviceu i garancijama. Možda su to ogorčeni korisnici koji nisu imali sreće, ali eto zanima me čut što vi kažete. Ipak moram iskeširat mob preko neta i za servis ga slat u drugu zemlju, pa se želim uvjerit da je to prava odluka.

 

Još samo, jel imate kakvih problema s OnePlus 6? Ikakvi bugovi, greške u kvaliteti izrade?

 

 

 S OP forumom se ne trebaš previše zamarati jer tamo uglavnom cvile korisnici iz Indije. Većina njih ni ne zna koristiti telefon pa stalno cvile i zahtijevaju od OP nekakve nadogranje. U sjećanju mi je ostao primjer gdje se lik žali da mu odjednom ne rade Instagram, Facebook i slično, te zahtijeva (pazi on zahtijeva) od OP da izdaju pod hitno nadogradnju koja će mu popraviti telefon, a iz screenshoota kojeg je jedva nakon detaljnih uputa snimio i postavio se vidi da mu je upaljen Airplane mode. Forum je preplavljen takvim "dubiozama" i "problemima". Većina ih je lijena malo proguglati i čitati. Tu i tamo se nađe neki konstruktivan post.

5 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 6

Istina, to sam i sam vidio, zato mi je stoput draže pitati vas ovdje i cijenim više vašu napisanu riječ, makar bio nekome malo dosadan (sorry svima ako smeta). Drago mi je vidjeti da ima pozitivnih iskustava ovdje i to mi ulijeva povjerenje u OnePlus. Čini mi se da me čeka narudžba ubrzo :D

 

 

Isto ako ikog zanima, Instar će od idućeg tjedna imati OnePlus 6 u svojoj ponudi, ali cijena je 4599kn za jednokratno plaćanje, tako da mislim da će to samo neki koji nisu upućeni u web shop OnePlus-a odabrati.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice