Par pitanja za iPhone kužere

poruka: 7
|
čitano: 7.384
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Par pitanja za iPhone kužere

Imam par pitanja u vezi iphona 3gs ako bi moglo :

 

 

Jailbrake jel moguć bez unlocka telefona?

 

 

Šta je to točno cydia?

 

 

1. Jel ima neki file menager ofišali neofišal za stavit i kako radi?

 

 

2. Na glavnom ekranu jel mogu imati recimo trenutnu prognozu i neke obavijesti možda neki rss feed ili tako nešto koji bi se sam osvježavao?

 

 

3. Jel mogu isključit net tipa da samo imam pozive i sms?

 

 

4. Što se tiče multitaskinga , teoretski jel mogu imati upaljeni msn i bit logiran, otvorena dva tri četa i surfat recimo gledat na jubi tubi filmiće sve to dok slušam mp3ice?

 

a)ako da koliko stabilno i brzo mobitel radi

 

b)ako ne dali ima kakva aplikacija koja to omogućuje i onda opet a) ako da kolko stabilno i brzo to sve funkcionira

 

 

5. Jel ima neka aplikacija da mi win pc ifon prepozna kao običan usb storage na bilo kojem pcu bez snimanja itunesa ili nekog drugog sofwera, omogući prebacivanje podataka i to ne samo mp3 avi, kao običan usb?

 

 

6. Jel ima kakva aplikacija player ili nešto koja mogućuje gledanje divx/xvid sadržaja bez dodatnih kompresija ili mjenjanja kontejnera i kako funkcionira?

 

 

7. Što je sa izvješčima običnih sms poruka kako 3gs stoji po tom pitanju?

 

 

 

Pitanja nisu flame i molim samo ozbiljne i provjerne odgovore, hvala.

 

-d[°˛˛°]b-
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Par pitanja za iPhone kužere
Isti post je bil u svađi oko 5800 i iphone gdi nisi dobil odgovore.
Pošto mi žena ima iphone nešto malo sam petljal po njemu pa da ti pokušam ogovorit na pitanja.
Jailbreak ide bez unlocka.
Cydia je neka vrsta appstore-a prek kojeg skidaš programe za iphone.
1. Ima i radi kak god očeš. Možeš sherat fajlove da ih se vidi na mreži itd....
2. Mislim da ne.
3. Mislim da ne.
4. Ne
5. Da.
6. Ima i radi tak da izabereš file koji ti se gleda i gledaš.
7. Za izvješće o isporučenoj poruci moraš na početku txt-a kod pisanja sms-a napisat *r* (ako se ne varam).
15 godina
offline
Par pitanja za iPhone kužere

4) da, postoji program i zove se backgrounder (jos instaliraj i SBSettings sa Cydie)

Video:

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Par pitanja za iPhone kužere
NEW_MAN kaže...
Isti post je bil u svađi oko 5800 i iphone gdi nisi dobil odgovore.
Pošto mi žena ima iphone nešto malo sam petljal po njemu pa da ti pokušam ogovorit na pitanja.
Jailbreak ide bez unlocka.
Cydia je neka vrsta appstore-a prek kojeg skidaš programe za iphone.
1. Ima i radi kak god očeš. Možeš sherat fajlove da ih se vidi na mreži itd....
2. Mislim da ne.
3. Mislim da ne.
4. Ne
5. Da.
6. Ima i radi tak da izabereš file koji ti se gleda i gledaš.
7. Za izvješće o isporučenoj poruci moraš na početku txt-a kod pisanja sms-a napisat *r* (ako se ne varam).

3. Možeš blokirat net sa ovim programom  http://www.unlockit.co.nz/unlockit/ , dok blokiraš nećeš se moć spajat preko mobilnog interneta operatera koji je besramno skup ( npr. T-mobile, ako nemaš nikakav paket uključen, cijena ti je 1 MB=50 kn ) ali moći ćeš se spajat bez problema preko wi-fi na svoju kućnu mrežu ili na druge nezaštićene mreže, ja sam sam svoj blokirao, i radi odlično, spajam se na svoju wi-fi mrežu a i na druge bez da mi se bezveze spaja preko neta mobilnog operatera(jer onda nikad neznaš na čemo si i što si trošio ) i da me besramno pljačka,  a u ovi u T mobile se mogu je@at, kad sam zvao službu za korisnike tip mi je rekao da Iphone ima neki softver da se nemože isključit pristup internetu ( moš mislit ) , samo mi je rekao da si uzmeme najjeftiniji paket ( 25 mb =25 KN) a li naravno nisam uzeo ko ih hebe lopoveCool.

Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara / http://www.accredo.hr/
16 godina
neaktivan
offline
RE: Par pitanja za iPhone kužere
wedo kaže...

Imam par pitanja u vezi iphona 3gs ako bi moglo :

 

 

Jailbrake jel moguć bez unlocka telefona?

 

 

Šta je to točno cydia?

 

 

1. Jel ima neki file menager ofišali neofišal za stavit i kako radi?

 

 

2. Na glavnom ekranu jel mogu imati recimo trenutnu prognozu i neke obavijesti možda neki rss feed ili tako nešto koji bi se sam osvježavao?

 

 

3. Jel mogu isključit net tipa da samo imam pozive i sms?

 

 

4. Što se tiče multitaskinga , teoretski jel mogu imati upaljeni msn i bit logiran, otvorena dva tri četa i surfat recimo gledat na jubi tubi filmiće sve to dok slušam mp3ice?

 

a)ako da koliko stabilno i brzo mobitel radi

 

b)ako ne dali ima kakva aplikacija koja to omogućuje i onda opet a) ako da kolko stabilno i brzo to sve funkcionira

 

 

5. Jel ima neka aplikacija da mi win pc ifon prepozna kao običan usb storage na bilo kojem pcu bez snimanja itunesa ili nekog drugog sofwera, omogući prebacivanje podataka i to ne samo mp3 avi, kao običan usb?

 

 

6. Jel ima kakva aplikacija player ili nešto koja mogućuje gledanje divx/xvid sadržaja bez dodatnih kompresija ili mjenjanja kontejnera i kako funkcionira?

 

 

7. Što je sa izvješčima običnih sms poruka kako 3gs stoji po tom pitanju?

 

 

 

Pitanja nisu flame i molim samo ozbiljne i provjerne odgovore, hvala.

 

Pogledaj ovo https://www.youtube.com/watch?v=dqj0QBl9Ng8      i razmisli da li ti se isplati kupiti Iphone kad vidis da je na pola pitanja odgvor ne a i druga polovina radi uz hakiranje. Nema izvjestaje o poruci? Nema prednju kameru? Nema multitasking? Nema nista na home screenu? Pa sta onda kosta toliko? To se zapitaj.

14 godina
neaktivan
offline
Par pitanja za iPhone kužere

Probaj kupit DiskAid ( aplikacija za računalo ) i FileAid ( aplikacija za iPhone ) koja je besplatna na iTunes-u . Preko njih možeš prebacivat podatke ( audio, video, ms office itd.. ) na iPhone čisto jednostavno.

Cijena DiskAid-a Vam je niže od 10 dolara tako da se to sigurno isplati, možda više nego otključavanje sa možebitnim posljedicama. Koliko znam Apple je jako osjetljiv na bilo kakove manipulacije sa njihovim softverom i harverom .

 

http://www.woodgamesfx.com
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Par pitanja za iPhone kužere

Ja isto imam pitanje za kužere. Spajam se  s svojim iPhonom na svoju bezicnu mrezu al nakon nekog vremena izgubim signalod mogucih 3 crtice imam samo jednu, ruter je udaljen 2 m od mene???

Jel ima neko rjesenje. ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice