Pixel 2 i Pixel XL 2

poruka: 422
|
čitano: 95.558
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
odjavljen
offline
Pixel 2 i Pixel XL 2

Ja obican Pixel 2 nebi uzeo nikad. Vjerojatno najruzniji mobitel koji sam u zivotu uzea. I Pixel 2 XL je ruzan ali bar nema ogromne bezele ako nista. 

 
1 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Pixel 2 i Pixel XL 2

Dat cemo mu sansu

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
@Zokisan gdje si našao Pixel 2 xl za 675 € imaš link nekakav?
13 godina
odjavljen
offline
Pixel 2 i Pixel XL 2

Ekipa koja koristi Android P Beta. Koristite li geste ili old school navigacijske tipke?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
Presao na geste, navbar mi nije radio kako spada u nekim appovima, odnosno layout i UX nije bio dobar (ostao bi pretaman itd.)
9 godina
odjavljen
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
robert993 kaže...
@Zokisan gdje si našao Pixel 2 xl za 675 € imaš link nekakav?

 

Ebay.de ima i za 650€

12 godina
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
MARKOZD15 kaže...

Ja obican Pixel 2 nebi uzeo nikad. Vjerojatno najruzniji mobitel koji sam u zivotu uzea. I Pixel 2 XL je ruzan ali bar nema ogromne bezele ako nista. 

Pixel 2 je ruzan ali ne bi rekao za 2 XL.Stvar je navike.

Pošto ima stereo zvučnike razumljive su bezele...

Meni sad mob čisto ok izgleda...ali tako i onako mi je u zaštitno maski.

MARKOZD15 kaže...

Ekipa koja koristi Android P Beta. Koristite li geste ili old school navigacijske tipke?

Ja ne koristim geste.

10 godina
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
R36 kaže...

Meni sad mob čisto ok izgleda...ali tako i onako mi je u zaštitno maski.

 

 

Meni je u pocetku isto bio cudan, ali sada mi se svidja.

Definitivno nije najljepsi, ali izgleda OK.

Koju masku imas?

12 godina
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
ocean77 kaže...
R36 kaže...

Meni sad mob čisto ok izgleda...ali tako i onako mi je u zaštitno maski.

 

 

Meni je u pocetku isto bio cudan, ali sada mi se svidja.

Definitivno nije najljepsi, ali izgleda OK.

Koju masku imas?

 https://www.ebay.de/itm/Google-Pixel-2-XL-Carbon-Outdoor-Case-Panzer-Hulle-Cover-Hybrid-Handyhulle-Etuis/232523548806?var=&hash=item36237bc886 - ta crna maska.

 

Maska mi je odlična.

 

Imao sam zaštitno staklo i nije pokrivalo cijeli ekran i onda mi je mob bio nikakav jer se prašina skupljala na rubovima. Jedan dan sam poludio i skinuo to zaštitno staklo.Sad je pregled ekrana top.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2

Haha, istu tu maskicu imam za rn4, kupio frendu za s8. Ta maskica je vrh vrhova :)

9 godina
odjavljen
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
Također imao na G6 i sad na S7, 2-3$ a odlična.
10 godina
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
R36 kaže...
ocean77 kaže...
R36 kaže...

Meni sad mob čisto ok izgleda...ali tako i onako mi je u zaštitno maski.

 

 

Meni je u pocetku isto bio cudan, ali sada mi se svidja.

Definitivno nije najljepsi, ali izgleda OK.

Koju masku imas?

 https://www.ebay.de/itm/Google-Pixel-2-XL-Carbon-Outdoor-Case-Panzer-Hulle-Cover-Hybrid-Handyhulle-Etuis/232523548806?var=&hash=item36237bc886 - ta crna maska.

 

Maska mi je odlična.

 

Imao sam zaštitno staklo i nije pokrivalo cijeli ekran i onda mi je mob bio nikakav jer se prašina skupljala na rubovima. Jedan dan sam poludio i skinuo to zaštitno staklo.Sad je pregled ekrana top.

 

 

Ja imam ovu Spigen...ako imam mob od nekoliko tkn ne gledam dali maska kosta 3 ili 9$ koliko je ova Spigen.

Nisu lose ni te jeftinije, ali premala e razlika u cijeni...dodatna prednost i je sto Spigen iz UK dodje za 2-4 dana, a ove kineske cekam po 3 tjedna.

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.5.2018 11:14 (ocean77).
13 godina
odjavljen
offline
Pixel 2 i Pixel XL 2

@R36

Imam istu maskicu kao ti, kupio u Neutrino Mobile za 39kn jer mi se nije dalo cekati nista sa ebaya i sl. Maskica mi je odlicna i nemam zamjerke.

 

Sto se tice Android P Beta, danas mi se dvaputa srusio FB i jednom Simple Workout Log aplikacija. Takoder par puta kad stisnem home tipku mob mi se nije htio vratiti nazad na home screen dok nisam zakljucao pa otkljucao mob. Mislim da cu vratiti nazad 8.1 Stable jer mi mobitel mora biti maksimalno stabilan sada i nemam vremena za zezanciju. Sto se tice Android P Beta, geste su ocajno napravljene. Toliko su jednostavnije i bolje na iOS-u da ih uopce nemogu usporediti. Totalno su zeznuli ovo sa recent i app drawerom i nikako mi se ne svida. Sve ostalo - TIP TOP. Dizajn mi je fantazija i sa svime sam zadovoljan

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
Koristim P vec skoro tjedan dana i nisam imao niti jedno rusenje app.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
ocean77 kaže...
Koristim P vec skoro tjedan dana i nisam imao niti jedno rusenje app.

Ni ja nisam imao rušenje app.

 

Jednostavno mi je multitasking na P funkcionalan i to j jedna velika prednost naspram 8.1

9 godina
neaktivan
offline
Pixel 2 i Pixel XL 2

Razmišljam o kupnji Pixela 2 XL te se nikako ne mogu odlučiti između njega i novog OnePlus 6. Možda bi i nadolazeći HTC U12 ušao u igru, ali poznavajući HTC pretpostavljam da ću morati čekati gotovo do kraja godine da ga nabavim po nekoj razumnoj cijeni od 600-700 eura pa sumnjam u to.

 

Kakav je display, ima li nekih problema kao što je to bilo u početku ili je to ispravljeno na novijim Pixelima? Kako ste ukupno zadovoljni mobitelom, ima li nekih objektivnih mana koje vrijedi istaknuti? Jedino što me privlači na OnePlusu je dizajn i noviji SoC, makar mislim da S845 neće biti od nikakve (oku vidljive) prednosti u odnosu na S835, kako sada pa tako i za godinu-dvije. I da li sada nakon izlaska OnePlusa imate neku želju za nabavkom istog, ili je i dalje 2/2XL nezamijenjiv?

 

Hvala na pomoći, nisam nikakav fanboy nego samo tražim neki savjet kad već planiram ulupati tolike novce u mobitel, nažalost nemam priliku isprobati oba mobitela uživo pa se držim za vas. Svaki savjet/preporuka je dobrodošla.

 

Pozdrav

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
markom63 kaže...

Razmišljam o kupnji Pixela 2 XL te se nikako ne mogu odlučiti između njega i novog OnePlus 6. Možda bi i nadolazeći HTC U12 ušao u igru, ali poznavajući HTC pretpostavljam da ću morati čekati gotovo do kraja godine da ga nabavim po nekoj razumnoj cijeni od 600-700 eura pa sumnjam u to.

 

Kakav je display, ima li nekih problema kao što je to bilo u početku ili je to ispravljeno na novijim Pixelima? Kako ste ukupno zadovoljni mobitelom, ima li nekih objektivnih mana koje vrijedi istaknuti? Jedino što me privlači na OnePlusu je dizajn i noviji SoC, makar mislim da S845 neće biti od nikakve (oku vidljive) prednosti u odnosu na S835, kako sada pa tako i za godinu-dvije. I da li sada nakon izlaska OnePlusa imate neku želju za nabavkom istog, ili je i dalje 2/2XL nezamijenjiv?

 

Hvala na pomoći, nisam nikakav fanboy nego samo tražim neki savjet kad već planiram ulupati tolike novce u mobitel, nažalost nemam priliku isprobati oba mobitela uživo pa se držim za vas. Svaki savjet/preporuka je dobrodošla.

 

Pozdrav

Imaš 5 stranica teme i sve odgovore na tvoja pitanja. Ponavljat se ispočetka nema smisla.

 

Ma kakav OP6, pikni si Pixel 2 XL i uživaj.

10 godina
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
markom63 kaže...

Razmišljam o kupnji Pixela 2 XL te se nikako ne mogu odlučiti između njega i novog OnePlus 6. Možda bi i nadolazeći HTC U12 ušao u igru, ali poznavajući HTC pretpostavljam da ću morati čekati gotovo do kraja godine da ga nabavim po nekoj razumnoj cijeni od 600-700 eura pa sumnjam u to.

 

Kakav je display, ima li nekih problema kao što je to bilo u početku ili je to ispravljeno na novijim Pixelima? Kako ste ukupno zadovoljni mobitelom, ima li nekih objektivnih mana koje vrijedi istaknuti? Jedino što me privlači na OnePlusu je dizajn i noviji SoC, makar mislim da S845 neće biti od nikakve (oku vidljive) prednosti u odnosu na S835, kako sada pa tako i za godinu-dvije. I da li sada nakon izlaska OnePlusa imate neku želju za nabavkom istog, ili je i dalje 2/2XL nezamijenjiv?

 

Hvala na pomoći, nisam nikakav fanboy nego samo tražim neki savjet kad već planiram ulupati tolike novce u mobitel, nažalost nemam priliku isprobati oba mobitela uživo pa se držim za vas. Svaki savjet/preporuka je dobrodošla.

 

Pozdrav

 

Osnovni Oneplus 6 ti je oko 3800 Kn, a najjeftinije sto mozes naci Pixel 2 XL je u rasponu od 4500-5200 Kn.

Kod Pixela dobijes bolju kameru iako je i na Oneplusu odlicna...ima cak i 4K 60 fps.

Oneplus nudi slicno iskustvo sto se tice brzine rada, fluidnosti i vrlo su azurni sa nadogradnjama...Oneplus 6 je isto na listi uredjaja za Android P beta program kakav i mi koristimo na Pixelu.

Mislim da ne mozes pogrijesiti sa nijednim od ta dva i da je najveca razlika sto je Oneplusa lakse kupiti...danas je pocela prodaja i u par klikova misem moze biti kod tebe za par dana dok se za Pixela treba malo vise pomuciti...pojavi se pokoji na eBay-u, bude nekih aukcija, iskrsne povremeno neki i na njuskalu...ne znam, meni su odlicni i jedan i drugi.

Ja sam Pixel 2 XL uzeo iz znatizelje, a imam iskustva sa Nexusima (danasnji Pixel) jer sam imao neke jos davno i te mobitele je lako zavoljeti.

Nisu najljepsi, nemaju diskontne cijene, ali rade jako lijepo i sve je vrlo pouzdano.

Mislio sam da ga necu ostaviti dugo, ali sam se predomislio...svidja mi se Pixel i nastavit cu ga koristiti.

 

7 godina
neaktivan
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
Može netko tko je koristio S8 plus ili S8 reći usporedbu max svjetline na suncu, kako se Pixel 2 xl nosi vani? Jesu podjednaki ili?
 
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
robert993 kaže...
Može netko tko je koristio S8 plus ili S8 reći usporedbu max svjetline na suncu, kako se Pixel 2 xl nosi vani? Jesu podjednaki ili?

Losiji je od S8/S8+ sto se tice vidljivoscu na suncu, ali i dalje iskoristiv i mislim da neces imati problema

12 godina
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
robert993 kaže...
Može netko tko je koristio S8 plus ili S8 reći usporedbu max svjetline na suncu, kako se Pixel 2 xl nosi vani? Jesu podjednaki ili?

 Ja sam ti S8 držao na 50% u dnevnim uvijetima s Pixel držim na 20%.

MARKOZD15 kaže...
robert993 kaže...
Može netko tko je koristio S8 plus ili S8 reći usporedbu max svjetline na suncu, kako se Pixel 2 xl nosi vani? Jesu podjednaki ili?

Losiji je od S8/S8+ sto se tice vidljivoscu na suncu, ali i dalje iskoristiv i mislim da neces imati problema

 Imao sam S8 i ja ne vidim razliku pogotovo što mi je na Androidu P 20% taman.

13 godina
odjavljen
offline
Pixel 2 i Pixel XL 2

@R36

 

Pricamo o direktnom suncu, dakle primjer u Dalmaciji si u podne direktno na suncu, tu je losiji od S8

 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Pixel 2 i Pixel XL 2

Spigen maska za Pixela 2XL koja mi je dosla neki dan iz Spigen UK Store.

Savrseno sjeda, kao da je dio samog mobitela.

 
2 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Pixel 2 i Pixel XL 2

Dva pixela po 600€, možda nekog zanima

 

https://www.ebay.de/itm/Google-Pixel-2-XL-64GB-Just-Black-Neu-nur-nicht-versiegelt/163059347051?epid=239086770&hash=item25f7182e6b:g:G2YAAOSwUJlZ4yQd

 

https://www.ebay.de/itm/Google-Pixel-2-XL-64GB-Just-Black-Schwarz-Ohne-Simlock-Smartphone/292576800781?epid=239086770&hash=item441eefb00d:g:G2YAAOSwUJlZ4yQd#viTabs_0

 

 

p.s. Jel običan model ima istu kameru kao i XL? Ima li kakve razlike osim u veličini i rezoluciji ekrana? Po specifikacijama mi se čini sve ostalo da je isto.

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.5.2018 20:27 (kbenzema).
 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
kbenzema kaže...

Dva pixela po 600€, možda nekog zanima

 

https://www.ebay.de/itm/Google-Pixel-2-XL-64GB-Just-Black-Neu-nur-nicht-versiegelt/163059347051?epid=239086770&hash=item25f7182e6b:g:G2YAAOSwUJlZ4yQd

 

https://www.ebay.de/itm/Google-Pixel-2-XL-64GB-Just-Black-Schwarz-Ohne-Simlock-Smartphone/292576800781?epid=239086770&hash=item441eefb00d:g:G2YAAOSwUJlZ4yQd#viTabs_0

 

 

p.s. Jel običan model ima istu kameru kao i XL? Ima li kakve razlike osim u veličini i rezoluciji ekrana? Po specifikacijama mi se čini sve ostalo da je isto.

 Ista je kamera u običnom i u XL-u. Sve je isto osim dizajna i zaslona.

 

1 link - ne dostavlja u HR pa kao tko koga ima u Njemačkoj onda nema problema.

2 link - povrat - ne bi nikad to kupio.

11 godina
offline
Pixel 2 i Pixel XL 2

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
markom63 kaže...

Razmišljam o kupnji Pixela 2 XL te se nikako ne mogu odlučiti između njega i novog OnePlus 6. Možda bi i nadolazeći HTC U12 ušao u igru, ali poznavajući HTC pretpostavljam da ću morati čekati gotovo do kraja godine da ga nabavim po nekoj razumnoj cijeni od 600-700 eura pa sumnjam u to.

 

Kakav je display, ima li nekih problema kao što je to bilo u početku ili je to ispravljeno na novijim Pixelima? Kako ste ukupno zadovoljni mobitelom, ima li nekih objektivnih mana koje vrijedi istaknuti? Jedino što me privlači na OnePlusu je dizajn i noviji SoC, makar mislim da S845 neće biti od nikakve (oku vidljive) prednosti u odnosu na S835, kako sada pa tako i za godinu-dvije. I da li sada nakon izlaska OnePlusa imate neku želju za nabavkom istog, ili je i dalje 2/2XL nezamijenjiv?

 

Hvala na pomoći, nisam nikakav fanboy nego samo tražim neki savjet kad već planiram ulupati tolike novce u mobitel, nažalost nemam priliku isprobati oba mobitela uživo pa se držim za vas. Svaki savjet/preporuka je dobrodošla.

 

Pozdrav

 uzmes si oneplus 6 i miran si, mobitel je vrh i neces pogrijesiti ako ga uzmes

8 godina
protjeran
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
robert993 kaže...
Može netko tko je koristio S8 plus ili S8 reći usporedbu max svjetline na suncu, kako se Pixel 2 xl nosi vani? Jesu podjednaki ili?

 bolja je vidljivost na s8/s8+

14 godina
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
R36 kaže...
markom63 kaže...

Razmišljam o kupnji Pixela 2 XL te se nikako ne mogu odlučiti između njega i novog OnePlus 6. Možda bi i nadolazeći HTC U12 ušao u igru, ali poznavajući HTC pretpostavljam da ću morati čekati gotovo do kraja godine da ga nabavim po nekoj razumnoj cijeni od 600-700 eura pa sumnjam u to.

 

Kakav je display, ima li nekih problema kao što je to bilo u početku ili je to ispravljeno na novijim Pixelima? Kako ste ukupno zadovoljni mobitelom, ima li nekih objektivnih mana koje vrijedi istaknuti? Jedino što me privlači na OnePlusu je dizajn i noviji SoC, makar mislim da S845 neće biti od nikakve (oku vidljive) prednosti u odnosu na S835, kako sada pa tako i za godinu-dvije. I da li sada nakon izlaska OnePlusa imate neku želju za nabavkom istog, ili je i dalje 2/2XL nezamijenjiv?

 

Hvala na pomoći, nisam nikakav fanboy nego samo tražim neki savjet kad već planiram ulupati tolike novce u mobitel, nažalost nemam priliku isprobati oba mobitela uživo pa se držim za vas. Svaki savjet/preporuka je dobrodošla.

 

Pozdrav

Imaš 5 stranica teme i sve odgovore na tvoja pitanja. Ponavljat se ispočetka nema smisla.

 

Ma kakav OP6, pikni si Pixel 2 XL i uživaj.

 jesi koristio OP?nisi.samo laješ bezveze i lupetaš.hvališ Pixela,a znaš dobro koliko sranja je prošao s ekranom,bugovima i kvarovima.

i onda lupiš :"ma kakav OP6" ....za 520€ kupiš kompletan mob koji radi kako spada....

12 godina
offline
Pixel 2 i Pixel XL 2

oh boy... :grabspopcorn:

Hearthstone: Maks0806#2960
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice