Pixel 2 i Pixel XL 2

poruka: 422
|
čitano: 95.562
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
Pixel 2 je bolja kupnja za 600E po meni cisto radi supporta i kamere....s Googleom nikad problema (mozda u HR) i stvarno najvise izlaze u susret od svih proizvodaca.

Performanse SoCa su nevidljive razlike vec dvije godine, ekrani su defacto isti...i Pixel je barem IP67
9 godina
odjavljen
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2

A kakva je situacija s garancijom? Dal prolazi na servisu u Njemačkoj ako je kupljen u SAD? Pretpostavljam da papiri nisu potrebni, dovoljan je imei.

 

edit: https://support.google.com/pixelphone/forum/AAAAb4-OgUsFRyoLZZjXvo/?hl=by

 

"We’re very confident that the Pixel 2 delivers an exceptional smartphone experience, and to give users peace of mind, every Pixel 2 and Pixel 2 XL will now come with a 2-year warranty worldwide." 

 

Da li to znači da bi prošla garancija?

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.5.2018 8:55 (kbenzema).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
kbenzema kaže...

A kakva je situacija s garancijom? Dal prolazi na servisu u Njemačkoj ako je kupljen u SAD? Pretpostavljam da papiri nisu potrebni, dovoljan je imei.

 

edit: https://support.google.com/pixelphone/forum/AAAAb4-OgUsFRyoLZZjXvo/?hl=by

 

"We’re very confident that the Pixel 2 delivers an exceptional smartphone experience, and to give users peace of mind, every Pixel 2 and Pixel 2 XL will now come with a 2-year warranty worldwide." 

 

Da li to znači da bi prošla garancija?

 evo sto google kaze

11 godina
offline
Pixel 2 i Pixel XL 2

takoder sam dugo razmisljao o PXL2, kada sam prodavao mobitele, stavio sam da i mjenjam za njega

 

pisao sam i ocean77, ako ce prodavat da mi se javi , gledao ebay, i na kraju kada sam rjesio 2 od 3 mobitela koja sam ima kupio sam OP6

 

razmisljao sam si da ako se oni nece potuditi da ima uredaj bude dostupa i nama u pripizdini, zasto da se onda ja trudim da ga kupim

 

pogotovo sto za tu cijenu, nije nista bolji od U11+, Note 8 i M10P koje sam imao/imam

 

OP6 je "next best thing" sa slabijim fotkama i boljim videom, a i Pixel 3 ce uskoro pa cu radije pricekati njega nego sada uzimati dvojku, jer cu u to vrijeme biti u US, pa ga tamo kupim za male pare

Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Pixel 2 i Pixel XL 2

bome dobar izbor, nisi pogrijesio

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
Pixel 3 64GB starta na 700-749 s porezom.
3XL sjeverno od 829...
11 godina
offline
Pixel 2 i Pixel XL 2

Jedno brzinsko - dal se "isplati" uzeti Pixel 2 XL sa 128GB memorije za oko 4000kn, novi (ali američki model).

Da li uopce netko ima americki model...pitam zbog rizika nekakvog kvara i onda slanja na popravak u SAD.

 
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
Zokisan kaže...

Jedno brzinsko - dal se "isplati" uzeti Pixel 2 XL sa 128GB memorije za oko 4000kn, novi (ali američki model).

Da li uopce netko ima americki model...pitam zbog rizika nekakvog kvara i onda slanja na popravak u SAD.

Imam americki model. Sto se tice reklamacije salju ti novi na americku adresu i onda se ti dalje sam snalazis. 

9 godina
odjavljen
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2

Kak misliš na američku adresu? Ako mi njima pošaljemo uređaj koji reklamiramo, kaj ne vraćaju na našu adresu?

Poruka je uređivana zadnji put ned 27.5.2018 18:55 (kbenzema).
15 godina
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
Pa ne, tehnicki ne mozes kupit sa svojom (HR) adresom u Americi.
9 godina
odjavljen
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2

A onda se nikak ne isplati, a baš sam naišao na nekog Litvanca koji prodaje nekoliko US modela koji bi mogli proći za 500-ak €.

16 godina
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
Mitch kaže...
Pixel 3 64GB starta na 700-749 s porezom.
3XL sjeverno od 829...

 Ovo su špekulacije ili?

 

Znači cijenovno isti ili skuplji od XL 2..

16 godina
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
Vidio sam i ja na eBayu te iz Litve. Koliko mi se čini, ne dolaze s retail pakiranjem.
8 godina
offline
Pixel 2 i Pixel XL 2
malo previše uspoređujete op6 i pixel 2 xl jer kao imaju sliče cijene,pa dajte onda link za 2 xl novi,za 519 eura,i da je lako ostvarit garanciju kao što je slučaj sa op6. kamera na pixel 2 je (naj)bolja neme dvojbe oko toga ali da je značajno bolja,nije.kome treba bolja kvaliteta fotki od nekog 500+ eura flagship mobitela neka razmisli o kupnji dslr aparata. a ako preferirate to da samo izvadite mob iz džepa i okinete pokoju fotku u bilo kojoj situaciji onda bi vam mob trebao biti sasvim dosta,bilo da se radi o pixel 2,op6,s9,g7,v30,xz2,iphone,p20...svi će oni odraditi dobar posao.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
dtdtdt kaže...
malo previše uspoređujete op6 i pixel 2 xl jer kao imaju sliče cijene,pa dajte onda link za 2 xl novi,za 519 eura,i da je lako ostvarit garanciju kao što je slučaj sa op6. kamera na pixel 2 je (naj)bolja neme dvojbe oko toga ali da je značajno bolja,nije.kome treba bolja kvaliteta fotki od nekog 500+ eura flagship mobitela neka razmisli o kupnji dslr aparata. a ako preferirate to da samo izvadite mob iz džepa i okinete pokoju fotku u bilo kojoj situaciji onda bi vam mob trebao biti sasvim dosta,bilo da se radi o pixel 2,op6,s9,g7,v30,xz2,iphone,p20...svi će oni odraditi dobar posao.

Zasto bi bilo tko kupovao OP6 + DSLR, kad moze uzeti Pixel 2 XL i ustediti i imati jos i pristojne fotke?

 

Imam i ja DSLR pa mi ga uz Pixel 2 XL i S9 ne pada na pamet nigdi nositi

9 godina
odjavljen
offline
Pixel 2 i Pixel XL 2

Eto prije 1h na ebay aukciji XL model s računom od 16.5. otišao za 505€. Stalno sam pratio, bio blizu, uletio lik s ponudom od 505€ i idem stisnut 510€ i vrijeme istekne, sekundu dvije zakasnio  Možda je tu neko s foruma uzeo? :)

 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Pixel 2 i Pixel XL 2

Primjetio sam da u HDR+ mode kamera malo previse preizostrava fotke i da sa ugasenim HDR+ fotke izgledaju normalnije.

 
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Pixel 2 i Pixel XL 2

https://www.ebay.com/itm/253670897589?ul_noapp=true

 

U čemu bi mogla bit caka? Skoro 100% positive feedback, član od 2002. 


Vidim i Iphone X nudi za 600-ak €. 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
kbenzema kaže...

https://www.ebay.com/itm/253670897589?ul_noapp=true

 

U čemu bi mogla bit caka? Skoro 100% positive feedback, član od 2002. 


Vidim i Iphone X nudi za 600-ak €. 

 
May not ship to Croatia, Republic of
 - Read item description...

9 godina
odjavljen
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
Ma to je najmanji problem, bar u današnje vrijeme ima gastarbajtera :)
10 godina
offline
Pixel 2 i Pixel XL 2

Dosao je neki update od 312 MB za Android P beta.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
Instalirao update...osim sto jos brze radi dodali su jos neke sitnice u Always on pa je sada u prikazu i trenutna prognoza...recimo žuto sunce za suncano ili kišne kapi za kišu.
Estetski lijepo izgleda...onaj prvi update je dodao prikaz baterije na dnu ekrana i sada AO po meni ima sve sto treba i estetski super izgleda.
Primjetio sam da sada i procesiranje slike ide brze sa ukljucenim hdr+.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
ocean77 kaže...
Instalirao update...osim sto jos brze radi dodali su jos neke sitnice u Always on pa je sada u prikazu i trenutna prognoza...recimo žuto sunce za suncano ili kišne kapi za kišu.
Estetski lijepo izgleda...onaj prvi update je dodao prikaz baterije na dnu ekrana i sada AO po meni ima sve sto treba i estetski super izgleda.
Primjetio sam da sada i procesiranje slike ide brze sa ukljucenim hdr+.

 A ja se neckam da li da ga instiram.Idem sad instalirati update.

10 godina
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
R36 kaže...

 A ja se neckam da li da ga instiram.Idem sad instalirati update.

 

 

Kako ti se cini?

Ja sam taman bio poceo razmisljati da se vratim na predhodni Android i dodje ovaj update koji je popravio ono sto mi je smetalo.

Imao sam stalno dojam da nisu sve stvari optimizirane onako kako se ocekuje od Pixela, a ovaj zadnji update je rijesio bas to i dodao jos neke sitne kozmeticke promjene.

Ostajem na ovoj verziji Androida P jer sada sve radi savrseno.

 

Sto se moba tice imam ga sada vec oko mjesec dana i super je.

Najvise odusevljava sto je sve nekako na svome mjestu i uopce ne zelis nista dirati.

Na svakom mobu do sada sam stavljao Nova launcher, isprobavao razne kamera app koje su cesto bolje radile od onih po defaultu, a ovdje sve radi najbolje onajko kako je proizvodjac zamislio.

Ovo je bas kao iPhone na Androidu.

 

Jedina stvar koja mi smeta na Pixelu 2 XL od prvog dana su bocne tipke...nevjerovatno koliko su mlitave i bez neke povratne informacije.

Bas sam malo usporedio sa Oneplus 6 od zene i tamo su tipke savrsene.

To mi je ujedno i jedina "mana" s kojom se moze zivjeti.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2

ne da mi se citat cijelu temu, pa..

oreo vs p? mane, poboljsanja??

10 godina
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
Deutsch kaže...

ne da mi se citat cijelu temu, pa..

oreo vs p? mane, poboljsanja??

 

 

Ne znam koliko ti to znaci kroz iskustvo sa Pixela jer ce svaki proizvodjac ionako staviti svoj "pecat".

Imas popis nekih opcih poboljsanja, mislim neke promjene vezane uz koristenje baterije od strane raznih app...nisam bas proucavao.

Na Pixelu je P u odnosu na Oreo donio prvenstveno oku ugodniji dizajn i sada mislim da nitko ne moze prigovoriti neku suhoparnost sucelja.

Meni vizualno izgleda lijepo.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2

performanse i baterija ? sa stajalista i probavanja custom romova na rn4 mogu reci da je oreo brzi od nougata, bas me zanima kako je to o vs p, ali o izgleda ko kita haha

10 godina
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
Deutsch kaže...

performanse i baterija ? sa stajalista i probavanja custom romova na rn4 mogu reci da je oreo brzi od nougata, bas me zanima kako je to o vs p, ali o izgleda ko kita haha

 

 

Performanse na Pixelu su i na Oreu bile vrhunske i tesko je tu bilo sto napraviti bolje.

Baterija mi se cini da jednako traje i tu ne vidim isto neko poboljsanje.

Ono sto krajnji korisnik Pixela najvise primjeti je prvenstveno svjeziji dizajn sucelja...to je moj dozivljaj.

 

Kako ce biti na drugim mobitelima jos dugo necemo saznati...razmisljam da i zenin OP6 prebacim na Android P.

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.6.2018 12:10 (ocean77).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2

Ma da bitno je i meni da su poboljsali dizajn jer oreo je bio katastrofa po tome :D

Kada p izlazi? kolovoz?

12 godina
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
kbenzema kaže...

Eto prije 1h na ebay aukciji XL model s računom od 16.5. otišao za 505€. Stalno sam pratio, bio blizu, uletio lik s ponudom od 505€ i idem stisnut 510€ i vrijeme istekne, sekundu dvije zakasnio  Možda je tu neko s foruma uzeo? :)

 

imas na njusakalu oglas, nov u kutiji za 3500 kn, kaze da nema garanciju i predaja samo na ruke, ne salje postom.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice