Pixel 2 i Pixel XL 2

poruka: 422
|
čitano: 95.466
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
odjavljen
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
Novi system update, 50 mb.
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
MARKOZD15 kaže...

Ne radi brzi punjac od Samsunga, isprobano

Brzi auto punjač od Samsunga radi - provjereno.

Kučni - kupit neki drugi.

16 godina
offline
Pixel 2 i Pixel XL 2

Malo sam istražio tematiku glede brzog punjenja i ispada da brzo punjenje radi do nekih 70% u najboljem slučaju i onda brzina punjenja drastično pada. Jedan od izvora: ausdroid.net Znači, puniti do 100% preko noći, a za brzo punjenje do nekih 70% za 45 minuta. Ovo poslije do 100% nema baš smisla... Bilo je priče u početku da će podržavati i 27W punjače, ali većinom radi oko 10-12W bez obzira koji PD punjač koristili. Ok, tu sam misteriju riješio. :) Znači, do 100% mu definitivno treba preko 2 sata što mi se učinilo malo puno u početku, ali sad mi je jasno kad sam malo istražio koji sistem koriste. Vjerojatno žele produljiti rok trajanja kapaciteta baterije ovim načinom.

 

 
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
Nakon nekog vremena na P vratio sam se na Oreo. P ima još dosta propusta i iznenadio bi se da sve uspiju popraviti do finalne verzije. Najveći nedostaci na P su mi bili propušteni alarmi, nedovršeni auto brightness, nekompatibilne aplikacije i geste koje se čine kao da treba još poraditi na njima... Oreo + Pixel je još uvijek najbolji izbor tko traži stabilnost i brzinu.
 
0 1 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
Ja bas nikakvih problema nemam na Android P.
 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
Možda imaš special edition Pixel. ;) Šalu na stranu, Reddit je pun komentara ljudi s raznim problemima. Meni je samo propušteni alarm bio deal breaker. Koristim Timely. Pretpostavljam da ne koristiš auto brightness kad ti ne smeta ovaj novi logaritamski slider. Meni je iskoristiv tek u zadnjih dvadesetak posto...
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Pixel 2 i Pixel XL 2

Meni alarm radi bez greske na P...danas sam aktivirao i Google Pay (samo za PBZ ima) i tu isto nema greske.

Napokon da ne moram nositi novcanik i kartice, dovoljan je mobitel koji samo prislonim na terminal od POS-a.

 
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
ocean77 kaže...

Meni alarm radi bez greske na P...danas sam aktivirao i Google Pay (samo za PBZ ima) i tu isto nema greske.

Napokon da ne moram nositi novcanik i kartice, dovoljan je mobitel koji samo prislonim na terminal od POS-a.

 Do 100kn

10 godina
offline
Pixel 2 i Pixel XL 2

Do 100 Kn je bez PIN-a koliko znam.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2

Tako je, do 100 kuna bez ičega, za sve više potreban je otisak prsta ili lice, pattern, pin... Bez toga se ne može uopće koristiti usluga.

9 godina
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
Sto znaci ako vam na džep u kojem je mob netko prisloni pos sa trx do 100kn, otišle pare a da niti ne znate ništa...Isto kao i s karticama koje imaju nfc, samo mislim da one imaju slabiji signal... Uglavnom, ne nositi mob/novčanik u zadnjem džepu i držati ga na oku :-)
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
Moras uci u Google Pay da bi uopce mogao obaviti transakciju tako da nista od tog scenarija
9 godina
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
Onda je cak i sigurniji od kartica.samo koliko vidim jedino neku visu od PBZa možeš ubaciti, druge ne. I kad svi pos-ovi budu touch, stvarno plastika može u povijest...
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pixel 2 i Pixel XL 2

Slike iz Pule prije 2 tjedna kad je bila grmljavina.Cista automatika i trebas znat kad okinut da ulovis grom.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.8.2018 20:02 (R36).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Pixel 2 i Pixel XL 2

Vec dva mj. imam konstantan lag na XL2 i XL1.

 

Apsolutno nepodnosljiv lag. Malo kompleksnije aplikacije je nemoguce ni otvorit vise. Factory reset ne pomaze, Google Support kaze da 'rade na tome'.

 

Oreo, P beta...sve isto.

 

Uglavnom cinjenica je:

 

https://twitter.com/ArtemR/status/1024367645892591616

 

 

 

Uglavnom ceka se izlazak S10+/OP6T ili novih iPhonea.

 

Prvi put od izlaska prvog Nexusa (N1) napustam Google.

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.8.2018 20:08 (Mitch).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Pixel 2 i Pixel XL 2

Ovi koji imaju Pixel 2 navodno nemaju taj problem, pa i pojedinci koji imaju XL2, ocito je lutrija sve to..

 

Rijesit ce to Google vec..

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
Imaju ljudi probleme i sa xl2. Marques je cak kupio nov novcat xl2 i isti problem mu se pojavio. Postotak zahvacenih primjeraka je prevelik za jedan googleov flagship mobitel.
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
13 godina
odjavljen
offline
Pixel 2 i Pixel XL 2

Hmm ruzno je ovo za cuti za jedan Google uredaj, ja dok sam imao P2XL bio mi je olicje brzine i fluidnosti. Neznam sto se moglo promijeniti u tako kratkom vremenu

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
Izašla finalna verzija Android Pie OTA. Popravili brightness slider... Prvo što sam primjetio.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
Mitch kaže...

Vec dva mj. imam konstantan lag na XL2 i XL1.

 

Apsolutno nepodnosljiv lag. Malo kompleksnije aplikacije je nemoguce ni otvorit vise. Factory reset ne pomaze, Google Support kaze da 'rade na tome'.

 

Oreo, P beta...sve isto.

 

Uglavnom cinjenica je:

 

https://twitter.com/ArtemR/status/1024367645892591616

 

 

 

Uglavnom ceka se izlazak S10+/OP6T ili novih iPhonea.

 

Prvi put od izlaska prvog Nexusa (N1) napustam Google.

Uglavnom uvijek postoji jedan odredeni postotak s problemima kod bilo kojeg proizvodaca.

Kod OP6 npr AOD - trosi previse baterije i zato su ga maknuli.

 

Ja nemam nikakvih problema s Pixelom i par njih koje znam.Kao ima

ovvaj MKBHD problema i onda ga ide usporedivat kao s OP6.Nije malo cudno.Mogao je stavi : placen oglas.

 

U svakom slucaju vecinu aplikacija mi brze otvara na P nego na Oreo.

 

16 godina
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
MARKOZD15 kaže...

Hmm ruzno je ovo za cuti za jedan Google uredaj, ja dok sam imao P2XL bio mi je olicje brzine i fluidnosti. Neznam sto se moglo promijeniti u tako kratkom vremenu

Nis posebno se nije dogodilo, Gugl je nekaj opet sfusaril i sad moraju pak updejt pustit za popravak.. 

16 godina
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
Kod dosta korisnika sve radi uredno što se tiče brzine. Problema postoji kod svih uređaja u većoj ili manjoj mjeri. Ja još nisam vidio na YouTube taj lag koji se spominje. Da gori, već bi bilo dosta toga za pogledati... Marques izgleda ima veći utjecaj nego što sam mislio. Ovaj zadnji video usporedbe sa OP6 nije niti blizu onome što sam ja vidio. Kolega ima OP6, ja Pixel. Jedan i drugi imaju svojih prednosti. Ali brzina definitivno nije loša strana Pixela.
12 godina
offline
Pixel 2 i Pixel XL 2

Ma taj Marques se prodao davnih dana kao i Kreso s mob.hr

Citiram ga sto kaze za Pixel 3 XL : "...da ce Pixel 3 XL biti najruzniji Pixel do sada i to zahvaljujuci najvecem zubu"

A sad citat za Nou N10 recenzija : "...Dolazi u izvrsno dizajniranom (ako izuzmemo zub)"...kraj citata.

 

Znaci tko je lud.Noa ima izvrstan dizajn ako izuzme zub a kod Pixel 3 ne moze izuzet zub. Sta mu nije lakse reci : Placa me Hangar 18 da hvalim sranje od mobitela.

 

Toliko o vjerodostojnosti youtuber-a i placenih novinara.

 

Vise vjerujem vama tu koji kazu svoja prava i realna iskustva nego neki kvazi strucnacima koji mobitel imaju tjedan dana i krenu nesto pametovat.

 

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Pixel 2 i Pixel XL 2
Zašto si uvjeren da ako je našao nešto što mu nije po volji i da je drugi model bolji u tome, da je odmah plaćen od nekoga? Čovjek godinama ima Nexus/Pixel kao primarni mob i očito mu je stock softver, brzina, fluidnost prioritet. Za njega sam smatrao zadrtim Google fanom. Valjda zna o čemu priča.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
Zuper, stvar je u tome da mnogi nemaju problem kao i on. A on bi trebao imati malo više odgovornosti... Jednom je o tome i pričao baš za Pixel... Kao da nije iskusio probleme o kojima drugi pričaju. Evo, vidiš na ovom malom uzorku ovdje. Samo Mitch ima problem. Kod ostalih je sve za pet.
12 godina
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
zuper kaže...
Zašto si uvjeren da ako je našao nešto što mu nije po volji i da je drugi model bolji u tome, da je odmah plaćen od nekoga? Čovjek godinama ima Nexus/Pixel kao primarni mob i očito mu je stock softver, brzina, fluidnost prioritet. Za njega sam smatrao zadrtim Google fanom. Valjda zna o čemu priča.

Para vrti gdje burgija nece = OP6.

On je manjina kao i kolega Mitch...jer da je to pravilo a ne iznimka onda bi mi svi imali problem.

Ja ima 2 XL od 01mj tj oko 8 mjeseci.Znaci nikakvih problema nemam...jos sam sad prije 30min instirao zadnju nadogradnju na sluzbeni Android Pie...sve radi kao podmazano.

 

 

13 godina
offline
Pixel 2 i Pixel XL 2
Ima 6 i pol milijuna pretplatnika, milijune na računu. Sumnjam da radi reklamu za OP6. Jer velim, onda je proteklih 2-3 godine bio plaćen od Google-a. Vjerojatno je neki softverski bug, a možda je i 4GB RAM počelo bi ograničenje. Zato bolje da Pixel 3 dođe sa minimum 6GB.
A mislim i ništa strašno ako je jedan OP6 brži i bolji u radu od Pixela. Uvijek se oni buse brzinom i ipak ima brži procesor i više memorije.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
Mitch kaže...

Vec dva mj. imam konstantan lag na XL2 i XL1.

 

Apsolutno nepodnosljiv lag. Malo kompleksnije aplikacije je nemoguce ni otvorit vise. Factory reset ne pomaze, Google Support kaze da 'rade na tome'.

 

Oreo, P beta...sve isto.

 

Uglavnom cinjenica je:

 

https://twitter.com/ArtemR/status/1024367645892591616

 

 

 

Uglavnom ceka se izlazak S10+/OP6T ili novih iPhonea.

 

Prvi put od izlaska prvog Nexusa (N1) napustam Google.

 Pogledao sam 6min njegovih bedastoca oko Pixela i nije mi se vise dalo...

Lika jebu kao preformanse. Usporeduje mob Op6 s 845 i 6GB i mob od prosle godine tj Pixel 2 XL s 835 i 4GB., i sad se on cudi ako pura dreku kao je ovaj OP6 brzi milisekundu vauuuuu.

Prije toga prica kako se vraca uvijek na Pixel zbog vrhunske kamere koji ocito ovogodisnji modeli nisu dostigli i cistog androida...

 

A ako hoce preformanse - neka iskljuci animaciju ili je stavi na x0.5 i imat ce instant otvaranje svega i svacega 

 

U svakom slucaju tresla se brda rodio se mis.

 

16 godina
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
Upravo to. Meni kao korisniku Pixela ne smeta da je neki mobitel brži. Istina je da više memorije radi razliku u korist OP6 što se tiče multitaskinga. Problem je što je rekao da se pojavio lag i čak da je i na novom uređaju lag... Fake news. :) U principu, mene osobno to i ne dira toliko dok moj radi ok. :) Nego, počelo se pisati kao da se to događa po defaultu na cijeloj seriji. I to od ljudi koji su Pixel vidjeli samo na slici.

Nakon što sam izredao dosta flagshipa u zadnje vrijeme, ovaj se uređaj svakim danom pokazuje kao kandidat da se zadrži dulje vrijeme kod mene. Odlično zaokružen mobitel bez većih mana, a s dosta prednosti.
15 godina
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2

Ha ne znam sto vi koristite, ali meni bas neke aplikacije ne loadaju dobro....whatsapp ucitava chatove po 1 min.

Snapchat neki put zna kao da ga prvi put loadam u zivotu, sve povlaci opet...uzasan lag.


Messenger mi je stalno offline makar je na wifi (koji radi super)....na LTE ista stvar, moram neki put restartat mob da bi dobio net.

Animacije iskljucene. Oba modela koja imam su 128 GB i popunjeno oko 60-70%.

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.8.2018 0:29 (Mitch).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice