Pomoć pri odabiru mobitela izdvojena tema

poruka: 37.915
|
čitano: 10.911.457
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
odjavljen
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
zalman1 kaže...

Ili su ti telefoni neispravni ili si ti neispravan.

Očito buljiš u ekran telefona od kada se probudiš pa dok ne ideš u krevet spavati - bez prestanka, nema drugog načina da 3 puta isprazniš bateriju.

Dva maila, dvije kartice, 100 poziva dnevno. To sto Samsung nezna napraviti softver da ima normalan stand by nije moj problem. Kod S9+ je bolja situacija. Kod iPhona i HTC-a je situacija sto se tice stand by-a odlicna. Note 8 je jedini bio donekle OK kod Samsunga ali nisam bio zadovoljan

12 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

nemoguce... neki minimalni SOT je 3h, sta bi znacilo da provodis 9h dnevno buljeci u mob... i ja sam zahtjevni korisnik i itekak koristim mob pa mi se nije dogodilo da moram puniti 2 puta u danu a kam tek 3...

 

Probaj stavit btu soft, clean install..nesto te mora zezat.  U stand by mi je baterija super... S8..

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
user3468 kaže...

nemoguce... neki minimalni SOT je 3h, sta bi znacilo da provodis 9h dnevno buljeci u mob... i ja sam zahtjevni korisnik i itekak koristim mob pa mi se nije dogodilo da moram puniti 2 puta u danu a kam tek 3...

 

Probaj stavit btu soft, clean install..nesto te mora zezat.  U stand by mi je baterija super... S8..

SOT koji ja dobijem na S9 od 7h ujutro do 14h je cca 1:30/2h i tada je vec prazan. Ponavljam, nije slabo koristenje nego ocajan stand by. Na S9+ je situacija bolja, a tamo mi je SOT bio 3h, pa onda sam racunaj. Imao sam tocno 2 S9 i 2 S9+ i nisu bili pokvareni nego jednostavno sam poprilicno zahtjevan korisnik i niste prvi koji ste mi to rekli.

 

BTU softver sam stavio na prijedlog kolege sa foruma i situacija se poboljsala, ali ne toliko da cini neku razliku

12 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav ekipa, samo jedno pitanje. 

Pošto dolazi black Friday jel se mogu očekivati popusti na mobitele. Uzeo bih si nešto novo a nisam siguran jel se isplati čekati crni petak i uštedjeti koju kunu?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
HeadHunter1649 kaže...

Pozdrav ekipa, samo jedno pitanje. 

Pošto dolazi black Friday jel se mogu očekivati popusti na mobitele. Uzeo bih si nešto novo a nisam siguran jel se isplati čekati crni petak i uštedjeti koju kunu?

 crni petak je dan rjesavanja stare robe sa lagera po smijesnim cijenama, a ne prodavanje nove robe u pola cijene

 

 

16 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
HeadHunter1649 kaže...

Pozdrav ekipa, samo jedno pitanje. 

Pošto dolazi black Friday jel se mogu očekivati popusti na mobitele. Uzeo bih si nešto novo a nisam siguran jel se isplati čekati crni petak i uštedjeti koju kunu?

 isplati se, ak živiš u SADu

14 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

...ekipa, može prijedlog za kupnju moba do 2500 i do 3000 kn. Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav.

 

Ima li neki dobar mobitel ispod 5.5 inca a da je do 300 eura?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Samsung galaxy a8 2018, Huawei Mate 10 lite.
Što nose vjetrovi sudbine nitko ne može znati.
12 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Bok. Kupujem mob do 3000 kn. Da li je ok odabir Huawei Honor 10 ili ima nešto "bolje" ?

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Memhis kaže...

Bok. Kupujem mob do 3000 kn. Da li je ok odabir Huawei Honor 10 ili ima nešto "bolje" ?

 honor 10 za 2600kn daleko najbolja opcija

13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
Pocophone je best buy do 3000
Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Memhis kaže...

Bok. Kupujem mob do 3000 kn. Da li je ok odabir Huawei Honor 10 ili ima nešto "bolje" ?

 Nokia 7 Plus, vrhunski hardver i dugotrajna softverska podrška.

16 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Trebam malu pomoc. Trenutno imam OnePlus 3 od 8. mj. 2018.

Prije njega sam imao OnePlus 2, X i 1. Recimo da sam zadovoljan sa njima bio i poprilicno se naviknuo na slobodu rootanja, jednostavan android itd.

Zazelio sam se upgrejda i neceg novog, 1+3 mi je poceo biti spor, baterija nije dobra bas i 64 GB premalo postalo.

 

Htio sam preci na OnePlus 6T ali nekako nisam uvjeren.

 

Zanima me koji mobiteli stari do 1 god. (ili novije generacije) nude sljedece:

- LED za notifikacije poziva poruka itd

- fizicki gumb za podesavanje zvucnih profila

- prednji fingerprint senzor

- 128 gb memorija

- rootanje (bez gubitka garancije)

- Android Pie (ili vec sad ili da dolazi u dogledno vrijeme)

 

Led i fizicki gumb za profile mi uzasno fale na 6T i nikako da se to prihvatim prije kupnje.

Ostalo je vise manje meni nebitno, znam da ako je flagship mob i da je iz 2018 da ima brz hardver.

 

Hvala

last.fm/user/jolly_bravo
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.11.2018 19:13 (jollyb).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Mislim da osim iPhonea i OnePlusa nitko nema audio switch slider. Pa mi se čini da bi OnePlus 5T ili 6 bili najbolje ili jedino rješenje jer obuhvaća skoro sve zahtjeve.

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.11.2018 20:06 (zuper).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

6T ima alert slider.. ne?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Mambinjo kaže...
Memhis kaže...

Bok. Kupujem mob do 3000 kn. Da li je ok odabir Huawei Honor 10 ili ima nešto "bolje" ?

 honor 10 za 2600kn daleko najbolja opcija

 Gdje si vidio novog kod nas za tu cijenu?

zuper kaže...
Pocophone je best buy do 3000

Znam da i nije neka razlika, ali čini mi se prevelik, htio bi se zadržati ispod 6", ako je moguće. A i imam trenutno xiaomi, pa sam mislio možda probati nešto drugo. 

bill_jobs kaže...
Memhis kaže...

Bok. Kupujem mob do 3000 kn. Da li je ok odabir Huawei Honor 10 ili ima nešto "bolje" ?

 Nokia 7 Plus, vrhunski hardver i dugotrajna softverska podrška.

 Ovo je interesantno. I povoljnije od Honora. I što sad, kako odlučiti... .

13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

A Nokia je dimenzijama najveća...
Imaš i opciju naručivanja izvana. V30, malo iznad budžeta, ali po meni bolji mob od navedenih. Također, G7 nije puno skuplji sad, 450€ s dostavom

 

https://www.computeruniverse.net/en/lg-v30-android-smartphone-in-silber-mit-64-gb-speicher?utm_campaign=cpc&utm_channel=psm&utm_content=artikel&utm_medium=katalog&utm_source=idealo

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.11.2018 22:40 (zuper).
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Mislim da SD 660 ne može u istu rečenicu sa kirinom 970. A što se tiče podrške kod honora. Moj honor 8 još uvijek ima podršku a izašao je 6./2016.
 
2 0 hvala 1
6 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Memhis kaže...
Mambinjo kaže...
Memhis kaže...

Bok. Kupujem mob do 3000 kn. Da li je ok odabir Huawei Honor 10 ili ima nešto "bolje" ?

 honor 10 za 2600kn daleko najbolja opcija

 Gdje si vidio novog kod nas za tu cijenu?

 https://neutrinomobile.hr/huawei-honor-10-64gb-dual-grey-koristen-za-recenziju.html?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

16 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
zuper kaže...

Mislim da osim iPhonea i OnePlusa nitko nema audio switch slider. Pa mi se čini da bi OnePlus 5T ili 6 bili najbolje ili jedino rješenje jer obuhvaća skoro sve zahtjeve.

 Da, 6 kao alternativa jer ima skoro isti hardver kao 6T. 

Fulcrum kaže...

6T ima alert slider.. ne?

 6T ima alert slider, Ali Nema fizički fingerprint senzor i led.

 

Mislio sam da ima neki model od LG ili Sony da mi je promakao  ali izgleda da ću morati odabrati za sebe kompromise od oneplus koji nude 

last.fm/user/jolly_bravo
7 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav, moze mreporuka best buya do 2000kn?

 

Puno hvala!

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Mambinjo kaže...
Memhis kaže...
Mambinjo kaže...
Memhis kaže...

Bok. Kupujem mob do 3000 kn. Da li je ok odabir Huawei Honor 10 ili ima nešto "bolje" ?

 honor 10 za 2600kn daleko najbolja opcija

 Gdje si vidio novog kod nas za tu cijenu?

 https://neutrinomobile.hr/huawei-honor-10-64gb-dual-grey-koristen-za-recenziju.html?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

 

Vidio sam to, ali to je rabljeni mob, kojeg su dali vanjskim suradnicima na 2tj na testiranje (riječi djelatnika). Istina je da daju garanciju od dana kupnje, ali neznam da li mob ima kakvih ogrebotina, a nisam iz Zg, da ga mogu ići osobno pregledati prije kupnje. 

10 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Xperia xz1 u mall.hr za 1.900 kN. Ima li išta bolje za te novce?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
Dobra ponuda. Meni bi osobno ekran bio premali. Ali ako tebi nije, uzmi
Moj PC  
0 0 hvala 1
6 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Ponuda bombaa

5 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav ekipa,

zanima me kaj mislite koji mobitel bi bio bolji odabir:

 

Huawei P10 PRO DS  ili Huawei P20 

 

cijena im je ista

 

Hvala.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav...

 

Što bi rekli koji je best buy mobitel za cca 600€/4500kn?

Može i preko oglasnika samo da je novi zapakirani uređaj. Najbitnije su mi performanse i baterija, a onda ostalo... Nekako nebi s9+ jer imam samsung godinama pa malo za promjenu nesto a i nisam fan tog zakrivljenog ekrana.

U principu trenutno nekako važem između op 6t i p20pro....huawei mi ipak izgleda kao zaokruženiji uređaj samo kaj mi je malo grdi taj fingerprint naprijed

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Definitivno 6T, eventualno 6 ako ih još ima. Ili LG G7 Thinq.

Twitter: @191x7
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Tražim novi/polovni mob do nekih 3200 kn. 

Uslovi: Dobra baterija, dobra kamera 

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice