Pomoć pri odabiru mobitela izdvojena tema

poruka: 37.813
|
čitano: 10.881.587
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
191x7 kaže...

Koja bi bila alternativa Pocophone F1 za slične/iste novce (iz EU) a da, po mogućnosti, ima NFC? Računajmo oko 300€. Pitam za kolegu.

Honor Play, Honor 10, Nokia 7/7.1.

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.11.2018 15:50 (zoharbizo).
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
191x7 kaže...

Koja bi bila alternativa Pocophone F1 za slične/iste novce (iz EU) a da, po mogućnosti, ima NFC? Računajmo oko 300€. Pitam za kolegu.

Također se nadovezujem na ovo pitanje - gledam uzeti mob za 300 - 400 Eura. Postoji li što bolje od Pocophonea za taj novac?

Inače sam OP user, ali mi se čini kao bacanje novca uzimanje novog OP-a za 550 eura kad postoji Pocophone za 300 eura.

13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Imaš recimo G7 za 400€, podcjenjen model, definitvno vrijedi te novce. Ili isto od Xiaomi Mi8 ili Mix 2S koji imaju bolju izradu, ekrane i kamere

Moj PC  
2 0 hvala 1
5 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Sdoom kaže...
Postovanje,

Treba mi neki nov smartphone do 1800 kn. Fokus vise na kvalitet slika. Neki prijedlog?

Hvala

 

13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
Redmi Note 5/6 Pro i instalacija Google camera app
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Poz,treba mi non smart  tel. ,uslov dual sim,sto veca baterija i sto jeftiniji ,znaci samo pozivi i poneki sms.

Da li valja Nokia 3310 ?

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.11.2018 21:45 (genius_).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Trebao bi mob za drustvene mreze,yt,i slusanje glazbe i vazna mi je kvaliteta izrade 

razmisljao sam jedan od ovih ili neki do 2800 uz vasu preporuku

2 Honor 8x
10 Pocophone F1
0 Samsung A7 2018
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.11.2018 18:26 (Kresho).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Info, crni vikend u elipsu, ima popusta na mobitelima...

 
0 0 hvala 0
12 godina
online
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Sdoom kaže...
Sdoom kaže...
Postovanje,

Treba mi neki nov smartphone do 1800 kn. Fokus vise na kvalitet slika. Neki prijedlog?

Hvala

 

 xiaomi A2

 

Ja ga idem danas kupit.

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
191x7 kaže...

Koja bi bila alternativa Pocophone F1 za slične/iste novce (iz EU) a da, po mogućnosti, ima NFC? Računajmo oko 300€. Pitam za kolegu.

 kupi u mall hra xperiu xz1 i ustedi novce i imaj bolji mobitel

6 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

 To je izlozbeni primjerak. Ne vrijedi ni 1000 kuna

16 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Mambinjo kaže...
191x7 kaže...

Koja bi bila alternativa Pocophone F1 za slične/iste novce (iz EU) a da, po mogućnosti, ima NFC? Računajmo oko 300€. Pitam za kolegu.

 kupi u mall hra xperiu xz1 i ustedi novce i imaj bolji mobitel

 Ma naručio je Poco F1.

Twitter: @191x7
13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Mambinjo kaže...

 To je izlozbeni primjerak. Ne vrijedi ni 1000 kuna

Po čemu ne vrijedi?

Pojasni mi malo.

 

6 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
zoharbizo kaže...
Mambinjo kaže...

 To je izlozbeni primjerak. Ne vrijedi ni 1000 kuna

Po čemu ne vrijedi?

Pojasni mi malo.

 

 Tko zna koliko je dugo stajao upaljen u poslovnici po cijeli dan. Ne bi me cudilo i vise od godinu dana. Svaki dan ekran upaljen, redovito netko prcka po njemu. Ne bi bio isplativ ni da je nov kad mall.hr ima ponudu za xperiu xz1 za malo vise (1900kn). Klik

 

13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Nasao sam poco f1 za dobre novce ali ima talijansku garanciju sta kad bi nes oslo na njemu kud ga vozim

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Predlozite neki mobitel za mamu do 1000kn :) (Novi)

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.11.2018 10:47 (Arci5).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Arci5 kaže...

Predlozite neki mobitel za mamu do 1000kn :) (Novi)

 A2 Lite taman tu oko 1000kn, vrhunski mob

6 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Ali da se kod nas moze kupiti :)

12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Arci5 kaže...

Ali da se kod nas moze kupiti :)

 Ako ti je dostupan CentarTehnike u slavonskim gradovima, Xiaomi Redmi S2 ili Redmi 6...

Nisam ja ništa prčko.
11 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Spiridon kaže...
Arci5 kaže...

Ali da se kod nas moze kupiti :)

 Ako ti je dostupan CentarTehnike u slavonskim gradovima, Xiaomi Redmi S2 ili Redmi 6...

 bila mi sestrična u Osječkom Centru Tehnike, i htjela uzeti Redmi S2, nisu imali na stanju (prije koji dan), na kraju je kod Bijelića ošla uzet...
tako da, prije nego se potrudi uopće otić u njihovu poslovnicu, nek prvo nazove i pita za te mobitele...

6 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Kako funkcionira sa garancijom ako je iz druge drzava. Prijatelj mi je otisao u englesku, a sad ce black friday, pa bi mozda tamo uzeo mobitel jer pretpostavljam da ce tamo bit veci popusti nego kod nas

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
E pozdrav društvo!
Dobio sam molbu da nađem mobitel za jednu srednjovječnu ali bolesnu ženu. Proračun i nije neki jer je materijalna situacija, očekivano, loša... Do nekih 120€.
Nemam pojma šta najviše koristi, ali pretpostavljam da bi valjalo da ima dugotrajnu bateriju jer joj je mobitel možda jedina zabava.
Druga stvar koju pretpostavljam je da bi valjalo da ima solidnu kamericu (koliko se može očekivati za taj budžet) jer vjerojatno slika nešto pa šalje viberima i wocapima..
Znači to su neke moje pretpostavke: dugotrajna baterija, da ne laga prilikom korištenja društvenih mreža i da se može surfati i čitati vijesti.
Igrice čisto sumnjam da igra.

E , sad... Ne bih htio ogriješit dušu pa im preporučit neko smeće od mobitela koje će se sjebat za par mjeseci...
Gledao sam neke marke koje su mi poznatije tipa Xiaomi i LeEco.
Za sada se miskim između Xiaomi Redmi 6 (valja li onaj model sa "A"?) i neki LeEco Le Pro 3...

Uglavnom, sve mi djeluje pomalo slabašno i kao da će se pokvariti za par mjeseci..

Ima li itko ovdje bolji prijedlog? Pada li vam na pamet nešto za osobu koja je vjerojatno prikovana uz mobitel ali pretpostavljam da ne igra baš neke teške igrice. Moja je pretpostavka da služi samo za razbibrigu i komunikaciju.
Hvala vam na pomoći!
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.11.2018 13:18 (Neuk).
 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

O isuste koji nepotrebni esej od posta...

Stvarno ne kužim zašto pišeš kojoj osobi telefon treba, da je osoba bolesna i sl. stvari iz privatnog života koje aposlutno nikome nisu bitne, a što je najbolje, ni sam ne znaš za što će ga najviše koristiti nego pretpostavljaš.

Reci da tražiš telefon do 900-1000 kn i onda će ti većina ljudi reći da kupiš Redmi 5/6, Redmi S2 i sl...

 

Nikad mi nisu jasne te gluposti kad se nabraja biografija osobe koja kupuje mobitel, ne moramo mi znati jel kupuješ sebi ili nekoj ženi srednjih godina... :facepalm:

http://dukedantalion.weebly.com/
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.11.2018 14:36 (zalman1).
7 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Ako te iritira kolega, produžiš.
Naravno da je bitno za koga se kupuje.
Nije ista namjena uređaja kod djece predškolskog uzrasta, srednjoškolaca, visokoobrazovanih ljudi, umirovljenika itd..
Ovdje je bitno da je riječ o teško bolesnoj osobi jer je non-stop u kući i nema baš puno mogućnosti za zabavu i komunikaciju.
A bitno je da je srednjovječna žena jer valjda neće igrati PUBG mobile... Nego joj je domet Viber i čitanje članaka i možda Yubitub.
U svakom slučaju hvala na prijedlogu.
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.11.2018 15:13 (Neuk).
 
6 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Pa zato se navede cifra i BITNE KARAKTERISTIKE koje tražiš, nemoj govoriti kome telefon treba, to nikoga ne zanima!

Reci da igranje igara nije bitno ali kamera je.

Kakve veze ima što je osoba bolesna?! Dobro da nisi naveo i njenu dijagnozu i još spomenuo da je rastavljena i ima 3 djece.

 

Na kraju krajeva, kad se kupuje tako jeftin telefon, onda se tu nema šta ni birati, uzme se ono što je best buy za novce, bez obzira kome je telefon namjenjen.

Niti tu možeš očekivati neke gaming performanse, niti bajnu kameru niti vrhunski ekran, sve je osrednje

 

http://dukedantalion.weebly.com/
7 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Ok možda sam mogao skratiti.
Šta je onda najbolje za te novce?
Redmi S2, Redmi 6A, neki LeEco...?
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Neko vrijeme koristim Samsung J6 2018.pa evo nekoliko kratkih zapažanja.
Relativno dobar uređaj koji se sad može naći u našim dućanima za 1200 kn.

Plus:Amoled zaslon koji prekriva puno prednjice.Dobar rad unatoč slabijem hardweru( Exynos 7870 14 nm,Mali t 830 mp1) Oreo 8.0,solidne kamere.Dual sim +micro sd slot,NFC,Dolby ATMOS,SOT 8-9h.Unatoč plastici izrada odlična.Jak zvuk zvučnika i slušalice.

Minus:sporo punjenje,nema sekundarni mikrofon
O Matijeviću jesi li pri piću?!Kud će boca nego da se joca.
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.11.2018 20:05 (ZdravkoZ).
Moj PC  
3 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
P0tpisujem,koristim Samsung A6 koji je slican konfiguracijom osim nesto bolje kamere i metalnog kučišta,iako je samo 720p ekran ali super amoled je odlican uz čisto pristojnu kvalitetu uredjaja
 
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice