Pomoć pri odabiru mobitela izdvojena tema

poruka: 37.739
|
čitano: 10.860.068
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Parking možeš plaćati i ako nisi na pretplati.

Osim ako od operatera ne izvučeš super povoljnu ponudu, mobiteli su jeftiniji u dućanima.

Prijedlog za mobitel:

https://www.nabava.net/mobiteli/xiaomi-mi-a2-lite-cijena-32gb-64gb-65630891

Od operatera za bonove si pogledaj ponudu od Tomato ili Bonbon.

12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Trebam za brata novo mob, bitno mu je da je jaci od mog Redmi Note 5.

 

Sto bolja baterija odnosno izdrzljivost, ekran između 5 i 6, po mogućnosti sto manji zaslon. Perfomanse kao sto sam rekao bolje nego kod mog RN5 i da bude sto noviji, od ove godine ili kraj prosle nista starije.

 

Sve u svemu bolji od mog RN5 :) Buđet do 3000,ali sto jeftinije to bolje. 

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Poco
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Dok sam ja docekao da mi netko na ovome forumu odgovori, ja sam malo istrazivao.

 

Xiaomi Pocophone F1
Nokia 7 Plus
Xiaomi Mi Note 3
Huawei Honor 8X

Najvažnija baterija, pa performanse i onda ovo ostalo, za brata. Sta izabrati?

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Dobio si odgovor :)
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Je li s9 novi zapakirani za 500e dobra kupnja? Eventualno bi možda išao za 3500. Mislim vrijedi li ga uzeti s obzirom da mi se nudi mate 10 pro za 3000 koji mi je prije ove danas ponude bio favorit? Kontam se da bi danas suzra dobio više za s9 ako ga prodam nego za mate 10 pro. 

 

Bitne su mi baterija i kamera. Baterija je na Mate10 strani, a kamera na s9. Stvarno se dvoumim. 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
Po mom mišljenju bolje Mate 10 jer nema toliko lošiju kameru koliko obični S9 ima lošiju bateriju. I dosta je jeftiniji. Ali da, S9 bi lakše prodao.
Ako bi razmatrao kupnju izvana, imaš mogućnost uzeti Pixel 2 XL. A ako bi dodao 50€, OP6T ti je ziher i možda najbolja kupnja.
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Preporuka mobitela do 1000 kn? Novi ili rabljeni. (Ako imate za prodati slobodno se javite na pp). Nemam nekih posebnih zahtjeva. Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Kupio sam konačno Mate 10 Pro. Ženi kupio Honor 10 u Santi. 

Na prvu, budući da ga imam tek jedan dan;

Mate 10 Pro: kamera izvrsna, nakon honora 8 kojeg sam zadnjeg imao, osjeti se napredak u kameri. Baterija je bila oko 60%, do potpunog pražnjenja sam ga dobro istrenirao, sve postavio i odigrao nešto sitno. 

Honor 10 mi je nemjerljivo ljepši model, nešto fizički manji, i ugodniji za jednu ruku. Nisam skinio original naljepnice još s nijednog ekrana dok ne dođe kaljeno pa nemogu 100% usporediti ekrane. 

Zasad smo oboje prezadovoljni. Mate 10 se napunio do 100% vrlo brzo, nisam mjerio, ali nešto više od 1h i na 90% je bio.

9 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Jedno pitanje.

Planiram uzeti HTC U12 Plus preko Amazona.

Zanima me da li placam carinu za ovaj proizvod?

KLIK

 

Sorry za mali offtopic, cisto ako je netko narucivao da znam da ne platim duplo..

Barcelona - Mes que un club
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
DeeKay kaže...

Kupio sam konačno Mate 10 Pro. Ženi kupio Honor 10 u Santi. 

Na prvu, budući da ga imam tek jedan dan;

Mate 10 Pro: kamera izvrsna, nakon honora 8 kojeg sam zadnjeg imao, osjeti se napredak u kameri. Baterija je bila oko 60%, do potpunog pražnjenja sam ga dobro istrenirao, sve postavio i odigrao nešto sitno. 

Honor 10 mi je nemjerljivo ljepši model, nešto fizički manji, i ugodniji za jednu ruku. Nisam skinio original naljepnice još s nijednog ekrana dok ne dođe kaljeno pa nemogu 100% usporediti ekrane. 

Zasad smo oboje prezadovoljni. Mate 10 se napunio do 100% vrlo brzo, nisam mjerio, ali nešto više od 1h i na 90% je bio.

 Iskreno mate je tu za koplje bolji. Bolja kamera, amoled, jaca baterija i otisak prsta po zadi, gdje mu je i mjesto ^^

13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
el.šef kaže...

Jedno pitanje.

Planiram uzeti HTC U12 Plus preko Amazona.

Zanima me da li placam carinu za ovaj proizvod?

KLIK

 

Sorry za mali offtopic, cisto ako je netko narucivao da znam da ne platim duplo..

 Ne plaćaš ništa ako je iz EU. Samo, zašto U12+?

11 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Jel Je isplati prec s mate 10 pro na p20 pro..hw im je isti koliko vidim...ili je zanemarivo?  Thx

razorblade
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
zuper kaže...
el.šef kaže...

Jedno pitanje.

Planiram uzeti HTC U12 Plus preko Amazona.

Zanima me da li placam carinu za ovaj proizvod?

KLIK

 

Sorry za mali offtopic, cisto ako je netko narucivao da znam da ne platim duplo..

 Ne plaćaš ništa ako je iz EU. Samo, zašto U12+?

 Htio bi se vratiti na HTC. Malo sam trazio i izgleda da je U12+ najbolji model trenutno.

Barcelona - Mes que un club
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
Pa da, to je sigurno najbolji HTC model.
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Mate je u dolasku duplo skuplji mob od honora. Bilo bi glupo da mate nije bolji.
Honor 10 se s druge strane prodao u milijunima primjeraka i dobio je niz nagrada s raznih strana. Uglavnom svoje postojanje je opravdao.
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
I Noa ima nagrade sa svih strana pa....
 
1 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Jedan od prijatelja mi je pokupio izgleda virus na mobitelu.
Naime, gledao je online utakmice preko streamova i valjda otišao na neke reklame.
Sad mu svakih sat-2 iskoči neka notifikacija od neke stranice za kockanje.
S čim i kako da očistim uređaj?
Stvarno sam mislio da nema potrebe za antivirusnim programima na mobitelima, ali očito ljudi ne paze dovoljno.
5 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Dvoumim se izmedu Xiaomi redmi 5 plus 4/64 i A2 lite 4/64, oba su 1500 kn na neutrinomobile.

Ja sam imam redmi 5 plus i jako sam zadovoljan, ovaj bi uzimao za mamu.

Jako me privlaci cijena na Honorbuy i na Aliexpressu, ali me brine garancija jer su moji skloni ''pokidati'' svu noviju tehnologiju. Najvise bi se koristio za facebook, dopisivanje, malo surfanja i slikanje. Znam da je ovo dobar mobitel s obzirom na sto bi se koristio, ali bi htio uzeti tako nesto sigurno. 

Kojem Vi dajete prednost? 

Da uzmem s Honorbuya? Ipak je razlika skoro 300 kuna.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Postovani, 

trebao bih preporuku za novi mobitel od oko 2500Kn (+/-  200Kn). Bitne stavke su mi dobar zaslon, fluidnost i brzina rada, kamera nije vazna. Mobitel bi se koristio za social apps, surfanje i slusanje glazbe i ponekad gledanje serija. Koliko vidim Pocophone nudi dosta dobar omjer ulozenog i dobivenog, ali bih htio cuti i vasa misljenja.

Pozdrav!

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Mayales kaže...

Postovani, 

trebao bih preporuku za novi mobitel od oko 2500Kn (+/-  200Kn). Bitne stavke su mi dobar zaslon, fluidnost i brzina rada, kamera nije vazna. Mobitel bi se koristio za social apps, surfanje i slusanje glazbe i ponekad gledanje serija. Koliko vidim Pocophone nudi dosta dobar omjer ulozenog i dobivenog, ali bih htio cuti i vasa misljenja.

Pozdrav!

 Poco naravno. Kolega je uspio na svom navući preko 297.000 u Antutu, ne mogu ga oboriti s mojim OnePlus 6. 

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
8 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Bravo, to je najbitniji podatak :)
 
4 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Slusanje glazbe? LG G7
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Dvoumim se izmedu Xiaomi redmi 5 plus 4/64 i A2 lite 4/64, oba su 1500 kn na neutrinomobile.

Ja sam imam redmi 5 plus i jako sam zadovoljan, ovaj bi uzimao za mamu.

Jako me privlaci cijena na Honorbuy i na Aliexpressu, ali me brine garancija jer su moji skloni ''pokidati'' svu noviju tehnologiju. Najvise bi se koristio za facebook, dopisivanje, malo surfanja i slikanje. Znam da je ovo dobar mobitel s obzirom na sto bi se koristio, ali bi htio uzeti tako nesto sigurno. 

Kojem Vi dajete prednost? 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Xiaomi MI A2 ili Google Pixel prva verzija. Koji odabrati? Oba mogu dobiti za slicnu cijenu. Xiaomi je noviji, Pixel ima Snapdragon 820 i star je telefon naspram
Xiaomija, ali opet je to nekadasnji flagships jos uvijek odlicnom kamerom. Nisam zahtjevan: klasicne radnje (mail, Whatsapp, Viber, surfanje, fotkanje obitelji i snimanje). Hvala
 
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
jurica_m kaže...
Xiaomi MI A2 ili Google Pixel prva verzija. Koji odabrati? Oba mogu dobiti za slicnu cijenu. Xiaomi je noviji, Pixel ima Snapdragon 820 i star je telefon naspram
Xiaomija, ali opet je to nekadasnji flagships jos uvijek odlicnom kamerom. Nisam zahtjevan: klasicne radnje (mail, Whatsapp, Viber, surfanje, fotkanje obitelji i snimanje). Hvala

Pixel definitivno

14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
.
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.1.2019 3:18 (Oldy).
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav, razmisljao sam uzeti HTC U12+ ZA 5000kn, ima li sta bolje za te novce?

Barcelona - Mes que un club
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
Naravno da ima. Samo reci što ti je bitno kod mobitela, dal može kupnja izvana, oglas?
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
zuper kaže...
Naravno da ima. Samo reci što ti je bitno kod mobitela, dal može kupnja izvana, oglas?

 Odustao sam od kupnje izvana posto mi se neda toliko cekati.

 Moze sa nabave.

 Bitno mi je da odlicno izgleda, da je ekran iznad FHD, da su prednja i zadnja kamera stvarno kvalitetne, dovoljno prostora itd.. Ukratko izgled,ekran,kamere..Bilo bi lijepo imati i neke karakteristike za otkljucavanje mobitela itd, al ono to je samo plus nije neophodno.

 MAX 5.200/400KN.

 

Moze slobodno par njih da ne biram izmedu jednog

Hvala!!

Barcelona - Mes que un club
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice