Pomoć pri odabiru mobitela izdvojena tema

poruka: 37.795
|
čitano: 10.876.845
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Trebam za oca nekj mobitel za oko 600kn. Znaci pozivi, poruke i to je to. Da bude oko 5" i dobra baterija i da ne šteta pri tim osnovnim radnjama.

Malo sam gledao  Redmi Go koji je izasao prosli mjesec. Nekako me brine 1giga rama. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav ekipa, nešto novije do 1500kn... Da li je Xiaomi Redmi Note 6 dobra kupnja ili ima nešto pametnije (ne očekujem čuda)

Džedaj
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
null kaže...

Trebam za oca nekj mobitel za oko 600kn. Znaci pozivi, poruke i to je to. Da bude oko 5" i dobra baterija i da ne šteta pri tim osnovnim radnjama.

Malo sam gledao  Redmi Go koji je izasao prosli mjesec. Nekako me brine 1giga rama. 

 Potraži Meizu M5C, 2 GB RAM, 16 GB ROM. Na "gsmarena.com" pogledaj iskustva korisnika...koliko se sjećam, ljudi su uglavnom zadovoljni.

Nisam ja ništa prčko.
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
null kaže...

Trebam za oca nekj mobitel za oko 600kn. Znaci pozivi, poruke i to je to. Da bude oko 5" i dobra baterija i da ne šteta pri tim osnovnim radnjama.

Malo sam gledao  Redmi Go koji je izasao prosli mjesec. Nekako me brine 1giga rama. 

 Potraži Meizu M5C, 2 GB RAM, 16 GB ROM. Na "gsmarena.com" pogledaj iskustva korisnika...koliko se sjećam, ljudi su uglavnom zadovoljni.

Nisam ja ništa prčko.
7 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Koliko vidim po gsmarena testovima, redmi note 7 ima ipak nesto bolju kameru. A i čini se da nokijina kamera ne podržava dužu expoziciju.

14 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
Dirty dosen
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav, može preporuka mobitela do 1500 kn. Primarno će se koristiti za telefoniranje, WhatsApp i dosta za slikanje. Jedini uvjet je da mora biti novo iz dućana. Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

200-300kn gore i imaš redmi note 7, ofc ako možeš malo van tog budžeta jer su fotke super za taj rang, baterija, procesor itd. Ništa slično nema konkurencija za tu lovu u dućanu 

Hearthstone: Maks0806#2960
6 godina
protjeran
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Ima li kakva bolja alternativa Cubot King Kongu za te novce ili nešto malo skuplje (200kn max)?

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.3.2019 18:41 (Paolo Maldini).
 
0 1 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Trebam pomoć pri odabiru mobitela.
Znači ono što dolazi u obzir:

Galaxy S10 (47€ na 24 mj)
Pixel 3 XL (32€ na 24 mj)
Mate 20 Pro (37€ na 24 mj)
Note 9 (32€ na 24 mj)

Ovo su sve iste tarife tako da jedino cijena varira.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
robert993 kaže...
Trebam pomoć pri odabiru mobitela.
Znači ono što dolazi u obzir:

Galaxy S10 (47€ na 24 mj)
Pixel 3 XL (32€ na 24 mj)
Mate 20 Pro (37€ na 24 mj)
Note 9 (32€ na 24 mj)

Ovo su sve iste tarife tako da jedino cijena varira.

 Sve redom odlični uređaji, tako da koji god da uzmeš, nećeš pogriješiti. Možda da ukoliko imaš priliku isprobaš izložene uređaje i onda zaključiš koji ti se najviše sviđa. Galaxy S10 nije skoro 400€ bolji od ostalih. :) 

13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Ja bi isel na Pixela radi cistog Androida i odlicne kamere.
9 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Jesu riješili štekanja na pixelima? Ko ne zna o čemu se radi neka googla
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Od svih ovih pixela bi zadnjeg. Ružan, grebljiv, ničim poseban, a i flagship za 2019u da ima 4gb rama, pa nije Apple da im to pođe za rukom....

Hearthstone: Maks0806#2960
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav ljudi!

Gdje bi se preko firme najpovoljnije mogao uzeti Xiaomi Mi 9?

Ili kod nas, ili vani, ako je moguće dobiti R1.

 

Hvala unaprijed.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Ekipa šta mislite, šta je od 3 navedene ponude best-buy?

Ako netko misli da postoji nešto bolje nek slobodno predloži. (Ne polovno)

7 Pocophone - 6-64 (2100kn)
6 Redmi Note 7 - 4-64 (1730kn)
0 Mi 8 Lite - 4-64 (1670kn)
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Ejj ljudi,

 

krepao mi je baš danas mobitel, dosad sam imao Samsung Galaxy S5 mini i meni je bio sasvim okej mobitel.

 

Ako može savjet, spreman sam dati max 2000 kn. Htio bi da bude otporan na vodu i prašinu, ekran preferabilno između 4,5 i 5,5 incha, solidnu kameru.

 

Recimo, ovaj Samsung Galaxy A6 mi se čini zadovoljavajući, ali onda idem čitat malo recenzije i komentare pa vidim da mogu uzet puno bolji Xiaomi za istu cijenu.

Znam da je Xiaomi sad dosta bolji brend nego prije, ali ipak mi se Samsung čini sigurnija opcija(sorry na ignoranciji)...npr za Huawei koji je sad No.1, buraz je dobio P20 lite i pao mu je par puta i sad je strgan, a meni je moj S5 mini pao tisuću puta i trajao je jebeno. Također, imam osječaj da neki napucavaju hardver i onda se čine kao bomba mobiteli...tipa neki Xiaomi ima 6 gb rama, a čemu to kad iphone xs ima 4 gb rama, a nevjerujem da je taj model xiaomija bolji od iphone-a. Naravno, stvar je u softveru.

 

Eto, htio bi ako može neki savjet neki mobitel i iskustvo sa Xiaomi mobitelima, jel vam traju bar 2, 3 godine itd.

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.3.2019 21:11 (Shingeki94).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Izlazi li u skorijoj buducnosti cijenom i omjerom kvalitete zanimljiviji mobitel od honora 8x?Vjv cu ga uzeti u ponedjeljak pa ako ima nesto bolje uskoro na vidiku da se ne zaletim(p30 lite mozda?)

Kada ce galaxy a50 ,a30 i m20 biti dostupni u hr?

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.3.2019 22:02 (big_guy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav

Zna li itko di se moze nabaviti meizu 16th? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Horatio_Hornblower kaže...

Pozdrav

Zna li itko di se moze nabaviti meizu 16th? 

 https://hr.mobileshop.eu/phableti/meizu/16th-dual-sim-128gb-8gb-ram-m882h/

14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Horatio_Hornblower kaže...

Pozdrav

Zna li itko di se moze nabaviti meizu 16th? 

 meizu official store na Aliju.  Obavezno DHL dostava da bi zaobišlo carinu. U napomeni pri kupnji upiši "MZ-EUsupport".

5 godina
protjeran
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
bodija kaže...
Horatio_Hornblower kaže...

Pozdrav

Zna li itko di se moze nabaviti meizu 16th? 

 meizu official store na Aliju.  Obavezno DHL dostava da bi zaobišlo carinu. U napomeni pri kupnji upiši "MZ-EUsupport".

 Samo pitam... ovo nije refferal? ?spm=a2g1y.12024536.pcShopHead_6722643.1_1_0

11 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Hvala vam na trudu i odgovorima.

Cini mi se da je mob izvrstan za te novce imam mx4 pro i nakon skoro 4 i po godine vrijeme je za mirovinu zbog baterije i ekrana ali da je ulozit 50 dolara mob bi i dan danas pristojno radio...

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Hoce li pasti cijene p20 pro kada izade p30 pro?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Naravno da oce ali opet nece to bit tako drasticno jer p20 pro je izvrstan mobitel..

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Na njuškalu ima novih,nektvorenih p20pro sa papirima za ispod 3000kn...
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Odlučio sam se za pocophone, ali ga razmišljam uzeti preko aliexpress pošto bi znatno uštedio. Jel itko uzimao preko alija i jel sve bilo u redu?

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Ne kupuj poka u kini jer ne možeš ništa uštedit jer novih imaš u dućanu za 2350kn a novi zapakirani kupljeni u dućanu sa 2 godine garancije se na njuškalu da nać za 2000.

 
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

p20 pro  3900kn https://www.nabava.net/mobiteli/huawei-p20-pro-cijena-584-61-60665571

 

Samo da napomenem, u istim tim trgovinama (2 najeftnije) prije 3 dana bila je cijena oko 3950kn , jucer i prekjucer cijene se vratile na staro preko 4500kn, sada opet smanjili, nadam se da ce i ostali slijediti pa biti jos dodatnih snizenja.

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.3.2019 17:33 (WooOt).
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Zupy kaže...

Ne kupuj poka u kini jer ne možeš ništa uštedit jer novih imaš u dućanu za 2350kn a novi zapakirani kupljeni u dućanu sa 2 godine garancije se na njuškalu da nać za 2000.

 

Tnx na odgovoru, kupit ću ga ipak preko honorbuya za 2200kn. Na njuškalu ga prodaju za 2000-2200 i stari su cca 3 mjeseca pa mi se to definitivno ne isplati.

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.3.2019 11:25 (Shingeki94).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice