Ponuda mobitela u Tele2

poruka: 4
|
čitano: 1.371
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
offline
Ponuda mobitela u Tele2

U Tele2 ponuda od 4 mobitela uz dodatni poklon na 24 mj uz pretplatu od 169 kn na kojoj sam trenutno.

Koji mobitel od ova četri kupiti

1.Honor 8 dual SIM 

2400kn

 

2.Huawei P20 lite. 

2400 kn

 

3.Samsung Galaxy A7,

2520 kn.

 

4.Samsung Galaxy  A8,

2520 kn.

 

Ovo su cijene na na 24 rate.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Ponuda mobitela u Tele2
Ja sam se odlucio za honor 8x i nisam pozalio. Ne zahtjevam previse od mobitela pa mi je i on overkill, ali stvarno radi bez ikakvih problema, brzo i glatko.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Ponuda mobitela u Tele2
Damir22 kaže...
Ja sam se odlucio za honor 8x i nisam pozalio. Ne zahtjevam previse od mobitela pa mi je i on overkill, ali stvarno radi bez ikakvih problema, brzo i glatko.

 Znači zadovoljan si sa mobom daj molim te napiši mi na kojoj je verziji Androida bio kad si ga uzeo i da li je već bio koji update .Opiši malo brzinu i kvalitetu displaya i koliko traje baterija,čini mi se da on ima najveći display od ovih ponuđenih i koji si ti poklon odabrao
imam namjeru uzeti tablet.
Za koliko ti je dana došao mobitel ako si išao dostavom.
Pozdrav.

8 godina
offline
Re: Ponuda mobitela u Tele2
Uzeo sam ga u centru, tako da sam ga dobio odmah, uz njega sam uzeo i samsung j6.

Android je 8.1.0, update je bio prije nekih tjedan dana.

Meni osobno baterija traje 3 dana, i i onda padne na nekih 30%. Normalno telefoniranje,viber, klasicno koristenje, ne igram igre. Na brzinu u radu nemam primjedbi, sto god stisnes otvara se trenutno. Displey po meni odlican, dobra citljivost, nemam zamjerke,iako ja stvarno nisam zahtjevan korisnik.
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.12.2018 21:44 (Damir22).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice