Samsung Galaxy Note 8, rasprava!

poruka: 1.035
|
čitano: 269.283
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 8, rasprava!

Meni je sa zadnjim updateom znatno pala potrošnja baterije.

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Samsung Galaxy Note 8, rasprava!

Ja sa mojim koriscenjem telefona Note 4 sam punio po 3 puta dnevno ako na ovaj Note 8 bude palo pa budem punio 2 puta dnevno telefon ja  cu biti i vise nego zadovoljan narucih uag masku monarch zadnju na akciju sa 60 dolara na 9.99 kazu da je ta najbolja za Note 8  predpostavljam rasprodaja nema ih vise na oficijalnom sajtu  

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.12.2018 16:40 (micko999).
 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Samsung Galaxy Note 8, rasprava!

Jel ima kakvog relevantnog infa za Android Pie za Note 8 ?

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Samsung Galaxy Note 8, rasprava!

Lepo su se posrali u port za punjenje ranije na note 4 koji god da uzmem punjac samsungov on napuni telefon a ovde u note 8 ide specijalni koji samo za njega vredi...Sad moram stalno oko vrata nosit punjac onako gde kod bilo koji android punjac puni....Ovo im nije trebalo a msm da je kabal od punjaca cak kraci 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 8, rasprava!
micko999 kaže...

Lepo su se posrali u port za punjenje ranije na note 4 koji god da uzmem punjac samsungov on napuni telefon a ovde u note 8 ide specijalni koji samo za njega vredi...Sad moram stalno oko vrata nosit punjac onako gde kod bilo koji android punjac puni....Ovo im nije trebalo a msm da je kabal od punjaca cak kraci 

 To nije točno. Note8 je vrlo fleksibilan što se tiče odabira punjača. Ovo mi je drugi Note8 i širok izbor punjača je jedna od prednosti u odnosu na druge mobitele koje sam imao (Pixel 2 XL, OnePlus, iPhone...). 

10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 8, rasprava!
Ja mislim da se on zali na usb-c.
 
1 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Samsung Galaxy Note 8, rasprava!

Šta fali USB-ceu ?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy Note 8, rasprava!

Wireless charger je jedna od boljih stvari novijeg doba...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 8, rasprava!
ocean77 kaže...
Ja mislim da se on zali na usb-c.

 Da, i ja sad vidim da mu je to problem. Zbunilo me ono "nosim punjač oko vrata"... :)

15 godina
offline
Samsung Galaxy Note 8, rasprava!

Ovaj telefon sam kupio u aprilu mjesecu i tad sam ga platio sa maskama oko 700 eur.

Ne znam ni sam,želio sam ga imati zbog veličine ekrana,s obzirom da su od tad počeli izlaziti telefoni sa velikim ekranima (iznad 6 inča).

Do dan danas nisam ga upalio svega 10 puta,nisam nešto imao ni volje a i vidio sam da je izašlo dosta telefona koji nude iste performanse po manjoj cijeni pa i taj ćuveni P20 Pro koji mi se više svidio.

Razmišljao sam prodat ću ga,ali sada nema šanse jer sam u gubitku.

Ovde je sada Note 8 oko 520 eur samo i ja nisam očekivao tako drastičan pad cijene za 8 mjeseci.

Sad je Note 9 cijenom koliko sam ja platio Note 8.

I to je toliko razočaravajuća za mene.

Baš sam sinoć pričao sa likom,kaže to je karakteristično za Samsung jer Huawei ne obara toliko cijene svojih modela.

I da danas hoću prodati Note 8,šta,mogu ga prodat za 400 eur,drugim riječima izgubio sam 300 eur čak a telefon je bukvalno nov.

Tako da nikad više Samsung.

A iskreno Note 8 je danas igračka,prevaziđen telefon što hardverski što softverski jer daj Bože i da dobije nadogradnju na Android Pie.

Moj PC  
0 5 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 8, rasprava!
Zelja kaže...

Ovaj telefon sam kupio u aprilu mjesecu i tad sam ga platio sa maskama oko 700 eur.

Ne znam ni sam,želio sam ga imati zbog veličine ekrana,s obzirom da su od tad počeli izlaziti telefoni sa velikim ekranima (iznad 6 inča).

Do dan danas nisam ga upalio svega 10 puta,nisam nešto imao ni volje a i vidio sam da je izašlo dosta telefona koji nude iste performanse po manjoj cijeni pa i taj ćuveni P20 Pro koji mi se više svidio.

Razmišljao sam prodat ću ga,ali sada nema šanse jer sam u gubitku.

Ovde je sada Note 8 oko 520 eur samo i ja nisam očekivao tako drastičan pad cijene za 8 mjeseci.

Sad je Note 9 cijenom koliko sam ja platio Note 8.

I to je toliko razočaravajuća za mene.

Baš sam sinoć pričao sa likom,kaže to je karakteristično za Samsung jer Huawei ne obara toliko cijene svojih modela.

I da danas hoću prodati Note 8,šta,mogu ga prodat za 400 eur,drugim riječima izgubio sam 300 eur čak a telefon je bukvalno nov.

Tako da nikad više Samsung.

A iskreno Note 8 je danas igračka,prevaziđen telefon što hardverski što softverski jer daj Bože i da dobije nadogradnju na Android Pie.

 Neću ulaziti u tvoju logiku izgubio/dobio jer to nema smisla. Ukoliko ti je to bio jedan od prioriteta prilikom kupovine onda su bolji izbori bili Apple, Pixel, OnePlus. Druga stvar što se tiče prioriteta koje spominješ - performanse. Note8 je uvijek imao perormanse u vrhu ali mislim da ljudi koji kupuju Note ne kupuju uređaj da bi imali najbrži Android uređaj. Note je zaokružen uređaj koji puno stvari radi dobro i pouzdano. 

 

Komentiram jedino zbog ove zadnje rečenice gdje spominješ da je Note8 danas igračka. Iskreno, zaista ne znam koji uređaj uzeti u ovom trenutku kad bih morao mijenjati Note? Niti jedan nije bitno bolji od Note8 da bi mi se "isplatilo" nadograđivati. :) A i nije vrijeme tranutno za kupovinu novih uređaja. Treba pričekati nove Galaxye, Snapdragone 855... koji dolaze za koji mjesec. 

 

A što se tebe osobno tiče, proguglaj malo - best resale value phones in 2018 -  sad kad budeš mijenjao i uzmi nešto gdje nećeš imati osjećaj da si izgubio.

 

"Samsung's flagship phones are expensive, but they tend to hit big discounts in their first year. So if you can get one at a decent promotion early in the product cycle and you don't hold onto it for too long, they do present a good value for subsequent short-term resale. But if you're paying full price, expect it to be worth a lot less a year later."

15 godina
offline
Samsung Galaxy Note 8, rasprava!

pa eto reći ću ti da Note 8 ima mizernu bateriju od 3300mAh i samo 64GB prostora.

Koji danas telefoni izlaze sa baterijom tako malenog kapaciteta i tako malo skladišnog prostora,sem nekh mizerno jeftinijih Xiaomi ili Redmi?

Čak i kinenski ugrađuju jače baterije.

Po čemu tebi P20 Pro nije jači telefon od Note 8?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy Note 8, rasprava!
Zelja kaže...

Ovaj telefon sam kupio u aprilu mjesecu i tad sam ga platio sa maskama oko 700 eur.

Ne znam ni sam,želio sam ga imati zbog veličine ekrana,s obzirom da su od tad počeli izlaziti telefoni sa velikim ekranima (iznad 6 inča).

Do dan danas nisam ga upalio svega 10 puta,nisam nešto imao ni volje a i vidio sam da je izašlo dosta telefona koji nude iste performanse po manjoj cijeni pa i taj ćuveni P20 Pro koji mi se više svidio.

Razmišljao sam prodat ću ga,ali sada nema šanse jer sam u gubitku.

Ovde je sada Note 8 oko 520 eur samo i ja nisam očekivao tako drastičan pad cijene za 8 mjeseci.

Sad je Note 9 cijenom koliko sam ja platio Note 8.

I to je toliko razočaravajuća za mene.

Baš sam sinoć pričao sa likom,kaže to je karakteristično za Samsung jer Huawei ne obara toliko cijene svojih modela.

I da danas hoću prodati Note 8,šta,mogu ga prodat za 400 eur,drugim riječima izgubio sam 300 eur čak a telefon je bukvalno nov.

Tako da nikad više Samsung.

A iskreno Note 8 je danas igračka,prevaziđen telefon što hardverski što softverski jer daj Bože i da dobije nadogradnju na Android Pie.

 da si ga upalio više puta ili ga doista koristio, ne bi pisao ovakve gluposti

15 godina
offline
Samsung Galaxy Note 8, rasprava!

Telefon sa 3300mAh,samo 64GB skladišnog prostora i  te samo dvije zadnje kamere je danas igračka,a već iduće godine će pasti u zaborav.

Moj PC  
0 4 hvala 0
5 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 8, rasprava!

Na Note 3 Note 4 ili bilo koji samsung uredjaj njih mogu da punim sa istim punjacima od samsunga ili od nekog androida a na note 8 moram samo sa originalnim punjacem sto znaci moram stalno sa sobom da nosim punjac podjem u kafic ne mogu traziti punjac od konobara nego moram svoj nositi a da ne govorim ako ga izgubim il zaboravim negde onda sam tek najebao .....Sve ostalo sto se telefona tice je bomba tip top ja sam prezadovoljan toliko opcija da me glava zaboli 

 

ja sam cak note 3- note 4 punio sa lenovo punjacem krivi punjac u stranu mora da se ubaci On mi je punio note 3 i note 4 duplo brze nego originalni punjac....Al jbg to nemoze u note 8 u njega mora striktno originalni punjac... 

8 godina
odjavljen
offline
Samsung Galaxy Note 8, rasprava!

Meni puni svaki punjac.

Neki brze neki sporije.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 8, rasprava!
Zelja kaže...

Telefon sa 3300mAh,samo 64GB skladišnog prostora i  te samo dvije zadnje kamere je danas igračka,a već iduće godine će pasti u zaborav.

Koliko ti imaš godina da nam tu svima plaćeš kao malo dijete? Kad kupuješ telefon, prvo provjeri koji model ti odgovara, koliko memorije, boja i tako dalje. Od sveg tvog teksta, jedino ti za bateriju priznajem, iako meni uredno traje dani i pol korištenja. 

Mogao si uredno kupit 256GB verziju ili dokupit 128giga microSD, a ne tu plakat da note ne valja jer, eto, nije napravljen onako kako bi ti htio. Ovo s kamerama neću puno komentirat jer u vrijeme izlaska N8 ni jedan telefon nije imao više od dvije kamere, a i danas ih je mali broj.

P20 pro je odličan telefon a iz prve ruke mogu reći da je note kompletniji uređaj

8 godina
odjavljen
offline
Samsung Galaxy Note 8, rasprava!

Broj kamera ne znači baš ništa.

Mob koji pravi naj bolje slike ima JEDNU kameru.

 
2 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 8, rasprava!
Glavas_ZG kaže...

Meni puni svaki punjac.

Neki brze neki sporije.

 Svaka tebi cast meni nece msm da je siri malo usb c nema sanse da udje....tacnije Kako ti uspeva to mora da me zajebavas....za cm il dva je siri usb c note 8 port i punjac od ostalih ? :/ 

15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 8, rasprava!
Zelja kaže...

Telefon sa 3300mAh,samo 64GB skladišnog prostora i  te samo dvije zadnje kamere je danas igračka,a već iduće godine će pasti u zaborav.

 Ajde za bateriju si u pravu, ali prostor lako nadogradiš  sa nekom karticom (mislim da podržava čak 512GB).

Kamere dvije malo? Koji će ti k... više? Ovo danas sa 3 ili više kamera je ništa drugo nego pretjerivanje.

Meni kod mog nota smeta razbijeni ekran koji za zamjeniti košta oko 2500kn a za taj novac mogu uzeti neki drugi mob. 

Note 8 je jako dobar uređaj.

Battlelog: MUDO_HR
5 godina
offline
Samsung Galaxy Note 8, rasprava!

uz pomoc usb micro conetcora koji dodje u kutiji onda moze na bilo koji punjac tako napisi a ne me plasis ovuda pomislih  kako meni nece a njemu  hoce mora da me zajebava ...Preko micro usb conector sad da narucim 10tak ovih malih cuda i miran sam 

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.12.2018 15:51 (micko999).
 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy Note 8, rasprava!
micko999 kaže...

uz pomoc usb micro conetcora koji dodje u kutiji onda moze na bilo koji punjac tako napisi a ne me plasis ovuda pomislih  kako meni nece a njemu  hoce mora da me zajebava ...Preko micro usb conector sad da narucim 10tak ovih malih cuda i miran sam 

 tako je

13 godina
offline
Samsung Galaxy Note 8, rasprava!

S obzirom da velika većina hardvera koja je nekad bila na micro usb-u danas pod normalno dolazi sa usb-c konektorom, ja ne vidim nikakav problem oko nekompatibilnosti već to da koristiš starije gadgete pa ti C stvara neugodnosti. Radim u servisu pa moram dublje posegnuti u ladicu s data kablovima kad mi dođe uređaj s micro usb-om. Čak je i apple sa svojih lightning konektora prešao na usb-c (ipad pro) jer je ipak moderniji i superiorniji, podržava brže punjenje a uz podržan hw može isporučiti do 100w snage

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 8, rasprava!
Ma daj..celavom k.... i dlaka smeta....ima kabela po 10 kuna vec.... a pogotovo ovo da je zastario.... boze baci peglu... opet je bolji od 99 posto uredaja ali eto.... opet dlaka....
VenAtoR#2231
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 8, rasprava!
dax-lax kaže...

S obzirom da velika većina hardvera koja je nekad bila na micro usb-u danas pod normalno dolazi sa usb-c konektorom, ja ne vidim nikakav problem oko nekompatibilnosti već to da koristiš starije gadgete pa ti C stvara neugodnosti. Radim u servisu pa moram dublje posegnuti u ladicu s data kablovima kad mi dođe uređaj s micro usb-om. Čak je i apple sa svojih lightning konektora prešao na usb-c (ipad pro) jer je ipak moderniji i superiorniji, podržava brže punjenje a uz podržan hw može isporučiti do 100w snage

 na J7 2017 nema tog cuda na note 3-note 4/note 4 edge note 5  isto tako kako gde god  podjem u bilo koji kafic Niko nema takav punjac...Mora da je to nesto novo... (u zadnjih pola godine izaslo)Ja sam tek sad to prvi put vidio kad sam kupio note 8 Cak nema ni na lenovo uredjajima....Nebitno narucicu preko neta 10tak tih malih sitnih cuda pa nositi stalno sa sobom Bolje to nego oko vrata punjac 

6 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 8, rasprava!

Prodaj ti to, ocito nije za tebe.. dobit ces novce i neces morat nosit punjac oko vrata.

 

Prva osoba koja zali za micro usb-om.

 

 

 
2 0 hvala 0
5 godina
offline
Samsung Galaxy Note 8, rasprava!

6 dana od kupovine telefona Vec izgubih malo cudo micro usb   sad treba cekat 2 meseca da dodje novo sa Ebaya.....   U Gasnu komoru bi ja tog koji je to izmislio a govno puni sporije od starog punjaca.... 

 
0 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 8, rasprava!
micko999 kaže...

6 dana od kupovine telefona Vec izgubih malo cudo micro usb   sad treba cekat 2 meseca da dodje novo sa Ebaya.....   U Gasnu komoru bi ja tog koji je to izmislio a govno puni sporije od starog punjaca.... 

 nekontam ja jel se ti zajebavas, il pravis mutav il sta vise....

dobio si i kabel koji mozes koristiti, sta si navalio na taj adapter ko mutav na telefon.... i malo se informiraj oko punjaca zasto neki sporije pune a neki brze... orginal koji je doso s mobitelom je brzi punjac (a i brzo punjenje mozes ugasiti u mobitelu), oni od Note-a 3 recimo su isto dobri daju 2A output, ali ako neke ljeve koristis onda ce vjerovatno sporije punit jer su mozda slabiji 1.2A output ili 1A nebitno... i to je max struja koju moze isporuciti adapter, a sto je slabija struja to je manja snaga... snaga je jacina struje puta napon...a napon je kod nas stalan 220V i jedino sta utjece na snagu tj jacinu punjaca je izlazna istosmjerna struja koju isporucuje...

pises gluposti samo... i zasto si opet kupujes adapter sto nisi uzeo par kabela samo.... 

VenAtoR#2231
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.12.2018 10:18 (jocommb).
5 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 8, rasprava!
jocommb kaže...
micko999 kaže...

6 dana od kupovine telefona Vec izgubih malo cudo micro usb   sad treba cekat 2 meseca da dodje novo sa Ebaya.....   U Gasnu komoru bi ja tog koji je to izmislio a govno puni sporije od starog punjaca.... 

 nekontam ja jel se ti zajebavas, il pravis mutav il sta vise....

dobio si i kabel koji mozes koristiti, sta si navalio na taj adapter ko mutav na telefon.... i malo se informiraj oko punjaca zasto neki sporije pune a neki brze... orginal koji je doso s mobitelom je brzi punjac (a i brzo punjenje mozes ugasiti u mobitelu), oni od Note-a 3 recimo su isto dobri daju 2A output, ali ako neke ljeve koristis onda ce vjerovatno sporije punit jer su mozda slabiji 1.2A output ili 1A nebitno... i to je max struja koju moze isporuciti adapter, a sto je slabija struja to je manja snaga... snaga je jacina struje puta napon...a napon je kod nas stalan 220V i jedino sta utjece na snagu tj jacinu punjaca je izlazna istosmjerna struja koju isporucuje...

pises gluposti samo... i zasto si opet kupujes adapter sto nisi uzeo par kabela samo.... 

 Mislis li da cu da nosam usb kabal po gradu :D Poso u kafic baterija se ispraznila od konobara uzeo punjac za android povezo to malo cudo na kraju ga zaboravio vracem se sutradan neko ga ukro......

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 8, rasprava!
Ma gluposti. Prodaj mob i uzmi neki sa micro usb-om, ako ih još ima, da se ne mučiš.
Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice