Samsung Galaxy Note 9

poruka: 909
|
čitano: 222.711
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Samsung Galaxy Note 9

njuškalo, trgovine ili privatni šverc-komerc prodavači koji naručuju pa prodaju?

 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
Zeppelin kaže...

da vas pitam di se iz hrv da naruciti solidna maskica i staklo, jer realno nedam 400 kn za onu samsungovu a s ebay-a ce stic za mjesec i pol a ne ceka mi se toliko s necim sto je dosta skupo i svaki dan u rJa samukama

Ja sam naručivao maske >> ovdje. <<  . Legit je stranica,dobiješ što si naručio jel. Ofc nisu jeftini al jbg.. dodje ti kroz par dana to na kucnu adresu

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
sseennoonn kaže...
Zeppelin kaže...

da vas pitam di se iz hrv da naruciti solidna maskica i staklo, jer realno nedam 400 kn za onu samsungovu a s ebay-a ce stic za mjesec i pol a ne ceka mi se toliko s necim sto je dosta skupo i svaki dan u rJa samukama

Ja sam naručivao maske >> ovdje. <<  . Legit je stranica,dobiješ što si naručio jel. Ofc nisu jeftini al jbg.. dodje ti kroz par dana to na kucnu adresu

 pa nije da bas imaju neke super cijene,clear maskica kod njih 185kn,a samsungova 200kn

12 godina
offline
Samsung Galaxy Note 9

Gizzmo je po meni, preskup...

Ja redovito kupujem na smartoprema.hr ili primusmedia.hr (i to isključivo Spigen)

 

 

Primjer:

Gizzmo: Spigen Note 9 Tough armor 244,84 kn + 25 kn dostava

Smartoprema.hr : 189,99 kn + 20 kn dostava

 

 

S time da tko živi u ZG, Smartoprema ima trgovinu u Importanneu i SC Precko...

 

i sl..

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.10.2018 13:28 (Purger155).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Samsung Galaxy Note 9

Ja narucio neo hybrid za S9+  i note  9 ..310kn ..155kn komad

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 9

Da li netko od onih koji prate ovu temu ima Note 9 single sim ? Do sad je single sim mobove uvijek imao uglavnom T-Com u ponudi, i takav bi N9 rađe udomio. No vidim sad da su svi N9 by T-com na njuskalu dual sim.

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.10.2018 18:13 (Zeljko9r).
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Samsung Galaxy Note 9

od danas i ja vlasnik notea 9 ,medjutim stisnuo odmah nakon postavljanja azuriranje  soft i nema nista..na njemu je 8.1.0 zadnja  e sad za kameru takodjer nije nis doslo..moze netko screenshot da vidim kak je vama ? 

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Samsung Galaxy Note 9

ja ga vjerovatno sutra kupujem,zanima me koristite li kakvu zastitu za ekran,ako da koja bi bila najbolja? 

 

edit:kupio ga danas,zasada mob je bomba hh :D uglavnom ako netko ima preporuku za zastitu ekrana,a da nije neki srot

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.10.2018 21:12 (toma20).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Samsung Galaxy Note 9

Sta rec,ovo je screenshot mog koristenja...od igara jedino ubijem vrijeme onim clash royale  il kak vec...to je bilo cca 20min ..ovo ostalo instagram vacap..fejs itd ...Ako ovako ostane i dalje skidam kapu ...ovo je top..50% baterije imam sad upravo kada ovo pišem i eto kao sto se vidi 5h zaslona.. kudos note...kudos

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 9

Dali je netko od vas uzeo 512gb 8 gb rama note 9

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
sseennoonn kaže...

Sta rec,ovo je screenshot mog koristenja...od igara jedino ubijem vrijeme onim clash royale  il kak vec...to je bilo cca 20min ..ovo ostalo instagram vacap..fejs itd ...Ako ovako ostane i dalje skidam kapu ...ovo je top..50% baterije imam sad upravo kada ovo pišem i eto kao sto se vidi 5h zaslona.. kudos note...kudos

 Evo kako je kod mene

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
toma20 kaže...
sseennoonn kaže...

Sta rec,ovo je screenshot mog koristenja...od igara jedino ubijem vrijeme onim clash royale  il kak vec...to je bilo cca 20min ..ovo ostalo instagram vacap..fejs itd ...Ako ovako ostane i dalje skidam kapu ...ovo je top..50% baterije imam sad upravo kada ovo pišem i eto kao sto se vidi 5h zaslona.. kudos note...kudos

 Evo kako je kod mene

 Kod mene je tako na s9+ modelu

10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
DuMe kaže...
toma20 kaže...
sseennoonn kaže...

Sta rec,ovo je screenshot mog koristenja...od igara jedino ubijem vrijeme onim clash royale  il kak vec...to je bilo cca 20min ..ovo ostalo instagram vacap..fejs itd ...Ako ovako ostane i dalje skidam kapu ...ovo je top..50% baterije imam sad upravo kada ovo pišem i eto kao sto se vidi 5h zaslona.. kudos note...kudos

 Evo kako je kod mene

 Kod mene je tako na s9+ modelu

 uglavnom ovo mi je nakon prvoga punjenja,vidit cemo kasnije

11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
Ja ne kužim kak toliko dobijete, vidi kak je kod mene 🙄
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
sdomic kaže...
Ja ne kužim kak toliko dobijete, vidi kak je kod mene 🙄

 koliko ga dugo imas? kazem meni je ovo jucer nakon prvoga punjenja,jucer sam ga kupio..

8 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9

Trenutno evo 1h i 47min zaslona  imam 81% bat, i ujedno jutros nastavak moje slike gore je  7 sati  i 35% baterije mi jos ostalo pa sam ga ukopcao na punjac  i et velim trenutno sam na 81%

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
Kupio ga u petak
10 godina
offline
Samsung Galaxy Note 9

Što sa mojim nije uredu? Uvijek oko 3 sot-a. Nikad na 5 :/  (danas je bilo malo vise YT što inače nije slučaj)
Imam ga skoro 2 mjeseca...

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
evo i moje baterije..iskljicivo wifi upotreba kod kuce..svijetlost ekrana postavljena a jedno 30% i ukljuceno power saving
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
Penzija kaže...

Što sa mojim nije uredu? Uvijek oko 3 sot-a. Nikad na 5 :/  (danas je bilo malo vise YT što inače nije slučaj)
Imam ga skoro 2 mjeseca...

 Ovo je za note9 jako lose.Jesi probao factory reset mozda?

10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
Meni je od početka SOT oko 5h moga nacina upotrebe i to bez nekih restrikcija i bas zato mi se sviđa ovaj mob.
Uopće i ne razmišljam o bateriji i kako cu koristiti mob i dali moram negdje stediti da izguram dan.
 
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
DuMe kaže...
Penzija kaže...

Što sa mojim nije uredu? Uvijek oko 3 sot-a. Nikad na 5 :/  (danas je bilo malo vise YT što inače nije slučaj)
Imam ga skoro 2 mjeseca...

 Ovo je za note9 jako lose.Jesi probao factory reset mozda?

 meni je novi takav, da ne mogu preko 3 sata, di mi je pet...kupio ga u petak

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
sdomic kaže...
DuMe kaže...
Penzija kaže...

Što sa mojim nije uredu? Uvijek oko 3 sot-a. Nikad na 5 :/  (danas je bilo malo vise YT što inače nije slučaj)
Imam ga skoro 2 mjeseca...

 Ovo je za note9 jako lose.Jesi probao factory reset mozda?

 meni je novi takav, da ne mogu preko 3 sata, di mi je pet...kupio ga u petak

 Meni je takodjer bio jako los sot kad sam kupio s9+ odma u startu nisam mogo vise od 2 sata sot-a napravit.Napravio sam factory reset i evo 5 sati sot-a sada stime da igram igre na njemu,dosta fejsa i yoitube videa.

10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9

Nisam. Pokusat cu kad uvatim vrimena.
Inače uvijek je upaljen 4g, svjetlina na automatski, gps.. sve kako sam ga dobija.
Jedino sam ga nakrce slikama (cca 10k) , ali opet to ga valjda nebi smilo gusit

16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
Ako imaš Google Photos, vjerojatno ti stalno radi sinkronizaciju i to je to. Instaliraj GSAM i provjeri da li je to u pitanju.
10 godina
offline
Samsung Galaxy Note 9

danas me bas iznenadila baterija 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Samsung Galaxy Note 9

Evo mojih dojmova sa Note 9 nakon mjesec dana.

Nisam namjerno nista pisao ranije jer nakon mjesec dana imam kompletniju sliku vezano za bilo koji proizvod koji koristim na dnevnoj bazi.

Imao sam prije njega P20 PRO, iPhone X, OP6, Pixel 2 XL, Galaxy Note 8 i opcenito dosta top modela pa imam ujedno i visoke kriterije.

 

Za Galaxy Note 9 mogu odmah reci da je najbolji mob koji sam do sada imao...ikad.

Nisam mu nasao nijednu manu, nemam nista sto bih mu prigovorio, baterija je odlicna, brzo se puni, ima bezicno punjenje, ima 3.5 mm ulaz koji koristim svaki dan, vodootporan je, ima olovcicu koju koristim za posao dosta, dobar mu je dizajn, brzina rade kada se otkljucaju opcije za developere i podesi na 0.5 je jednaka kao na Pixelu i OP6 sto znaci da je mob izuzetno "fluidan" u radu.

 

Sto se kamere tice, tu uvijek ima prostora za poboljsanja i necu reci da je ovo najbolja kamera jer to nije, ali je izuzetno pouzdana.

Nikada ne iznevjeri, automatika korektno radi, nema vise onih agresivnih peglanja detalja i podsjeca me dosta na Pixela i njegovo procesiranje, video je izuzetno dobar.

HDR nije najbolji na svijetu, ali nije ni los...ako se HDR ostavi na "auto" onda imam dojam kao da ga ne upali sam kada bi trebao jer ako ga ja u nekoj situaciji gdje je potreban veci dinamicki raspon upalim sam manualno onda sve bude OK tako da mislim da tu nastaje problem da DR-om.

WB ima tendenciju da vuce malo na zute tonove, pogotovo po noci i sa ulicnom rasvjetom...sve skupa kamera je dovoljno dobra da ne mrzim mob samo zbog nje...sto sam imao cesto slucaj ranije sa nekim modelima Samsunga.

 

Na kraju, Mate 20 PRO ga je nadmasio na papiru u mnogim stvarima, ali u real life Note 9 je toliko dobar u svim stavkama da nemam ni najmanju zelju eksperimentirati sa Mate-om...bojim se razocaranja.

Note 9 definitivno ostaje moj "daily driver" jer je odlican u svim kategorijama...meni osobno prvi mob bez mane...nadam se da ce i S10 dostici te standarde.

 

 

 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
ocean77 kaže...

Evo mojih dojmova sa Note 9 nakon mjesec dana.

Nisam namjerno nista pisao ranije jer nakon mjesec dana imam kompletniju sliku vezano za bilo koji proizvod koji koristim na dnevnoj bazi.

Imao sam prije njega P20 PRO, iPhone X, OP6, Pixel 2 XL, Galaxy Note 8 i opcenito dosta top modela pa imam ujedno i visoke kriterije.

 

Za Galaxy Note 9 mogu odmah reci da je najbolji mob koji sam do sada imao...ikad.

Nisam mu nasao nijednu manu, nemam nista sto bih mu prigovorio, baterija je odlicna, brzo se puni, ima bezicno punjenje, ima 3.5 mm ulaz koji koristim svaki dan, vodootporan je, ima olovcicu koju koristim za posao dosta, dobar mu je dizajn, brzina rade kada se otkljucaju opcije za developere i podesi na 0.5 je jednaka kao na Pixelu i OP6 sto znaci da je mob izuzetno "fluidan" u radu.

 

Sto se kamere tice, tu uvijek ima prostora za poboljsanja i necu reci da je ovo najbolja kamera jer to nije, ali je izuzetno pouzdana.

Nikada ne iznevjeri, automatika korektno radi, nema vise onih agresivnih peglanja detalja i podsjeca me dosta na Pixela i njegovo procesiranje, video je izuzetno dobar.

HDR nije najbolji na svijetu, ali nije ni los...ako se HDR ostavi na "auto" onda imam dojam kao da ga ne upali sam kada bi trebao jer ako ga ja u nekoj situaciji gdje je potreban veci dinamicki raspon upalim sam manualno onda sve bude OK tako da mislim da tu nastaje problem da DR-om.

WB ima tendenciju da vuce malo na zute tonove, pogotovo po noci i sa ulicnom rasvjetom...sve skupa kamera je dovoljno dobra da ne mrzim mob samo zbog nje...sto sam imao cesto slucaj ranije sa nekim modelima Samsunga.

 

Na kraju, Mate 20 PRO ga je nadmasio na papiru u mnogim stvarima, ali u real life Note 9 je toliko dobar u svim stavkama da nemam ni najmanju zelju eksperimentirati sa Mate-om...bojim se razocaranja.

Note 9 definitivno ostaje moj "daily driver" jer je odlican u svim kategorijama...meni osobno prvi mob bez mane...nadam se da ce i S10 dostici te standarde.

 

 

 Znači da nije fluidan ko OP6 ili Pixel 2?

Da  li možemo reć, da ipak stoji uz bok OP6 i Pixelima 2 ili?

 

Znam da je Samsungu to boljka dugo vremena bila, šteka, trza nakon nekog vremena korištenja, a mnogi vele da je na početku brz, a posle počinje pokazivat slabosti.

10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
zvonac kaže...

 Znači da nije fluidan ko OP6 ili Pixel 2?

Da  li možemo reć, da ipak stoji uz bok OP6 i Pixelima 2 ili?

 

Znam da je Samsungu to boljka dugo vremena bila, šteka, trza nakon nekog vremena korištenja, a mnogi vele da je na početku brz, a posle počinje pokazivat slabosti.

 

 

Napisao sam da je u rangu Pixela i OP6 po brzini (animacije na 0.5), a za kasnije ne znam...to tek treba vidjeti.

Nemam nikakvih prigovora na brzinu za sada.

Note 8 nije bio ta razina i Note 9 je veliki iskorak sto se toga tice...kao i u bateriji.

 

 

8 godina
offline
Samsung Galaxy Note 9

Ki vrag se desava sa zvukon notifikacija?  Jbt kad mi dodje poruka preko messengera ni ne cujem ju nekad...puno tise se cuje nego na ikojen prijadnjem mobitelu..

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice