Samsung Galaxy Note 9

poruka: 909
|
čitano: 222.689
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
Pretpostavljam da je isto riješeno kao ima S9. Zvuk notifikacija se čuje samo iz donjeg zvučnika, i to dosta tiho. Netko će već potvrditi tko ima Note9.
7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
Zna li netko kako tj, čime povezati note9 s laptopom, a da radi dex kao na monitoru tj. tv-u
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
Picpic kaže...
Zna li netko kako tj, čime povezati note9 s laptopom, a da radi dex kao na monitoru tj. tv-u

 https://www.amazon.com/NexJack-Station-Alternative-Samsung-MacBook/dp/B07FS735VV

 

mozda ovako nesto,nisam siguran

7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
Kako postaviti animacije na 0.5? Gdje je to?
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9

ako ti nije aktiviran developer option odi u podaci softvera ,broj verzije tapkaj tu dok ti nebude pisalo da ti je aktivirano opcija  razvoja i listaj dok ne nadjes postavke animacije 

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
11 godina
offline
Samsung Galaxy Note 9

Ako netko prodaje Note 9 nov, slobodno nek se javi na PP. :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 9

Pozdrav svima, imam jedan problem pa vas molim za savjet ne vezano za note 9. dakle imam note 8 na kojemu mi je ekran ocito crko, pojavila se boja razlivena u lijevom dijelu mobitena prema dole i touch mi nekako cudno radi. E sad glavni problem je što ne mogu nać račun nikako, neznam di sam ga doma posijao, mob sam kupio preko njuškala prije 6 mjeseci i sve je normalno kupljen u sancta domenica dućanu. a u garantnom listu mi nije ništa ispunjeno samo naljepnica ona di je imei. jel mogu nosit mob na servis npr pa da oni preko imea tog provjere da je stvarno mob kupljen kod nas. jer nemogu nać račun nikako. a ovi iz sancta domenice mi nemogu dat prijepis računa kađu ako neznam točan dan kupnje a ja ga zaboravio. hvala.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
bambi kaže...

Pozdrav svima, imam jedan problem pa vas molim za savjet ne vezano za note 9. dakle imam note 8 na kojemu mi je ekran ocito crko, pojavila se boja razlivena u lijevom dijelu mobitena prema dole i touch mi nekako cudno radi. E sad glavni problem je što ne mogu nać račun nikako, neznam di sam ga doma posijao, mob sam kupio preko njuškala prije 6 mjeseci i sve je normalno kupljen u sancta domenica dućanu. a u garantnom listu mi nije ništa ispunjeno samo naljepnica ona di je imei. jel mogu nosit mob na servis npr pa da oni preko imea tog provjere da je stvarno mob kupljen kod nas. jer nemogu nać račun nikako. a ovi iz sancta domenice mi nemogu dat prijepis računa kađu ako neznam točan dan kupnje a ja ga zaboravio. hvala.

trgovac ti moze izdati racun, ne treba im datum, seru bezveze, imaju IMEI i/ili serijski broj i po tome vide vezani dokument, koji je tvoj racun i i mogu ti izdati novi, a isto tako ti ga mogu zaprimiti na servis, posto si kod njih kupio

 

oni apsolutno imaju svu evidenciju za bilo koji proizvod, od ulaza robe u njihov sistem do prodaje krajnjem korisniku, to imaju jer ih na to obavezuje zakon

 

tako da idi ponovno tamo i inzistiraj da ti izdaju racun, sve lijepo fino i kulturno 

8 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
sseennoonn kaže...

Sta rec,ovo je screenshot mog koristenja...od igara jedino ubijem vrijeme onim clash royale  il kak vec...to je bilo cca 20min ..ovo ostalo instagram vacap..fejs itd ...Ako ovako ostane i dalje skidam kapu ...ovo je top..50% baterije imam sad upravo kada ovo pišem i eto kao sto se vidi 5h zaslona.. kudos note...kudos

 jbt led ne znam sta me pocelo jest al sad mi se spustilo na 3h  na 50% bat... nekaj se vlovilo gadno i vuce bateriju ...bio sam prezadovoljan prvo vrijeme 

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9

Znači u smartson idem sutra npr normalno na finjaka sve i vide oni logično po imei broju sve. eto sad tražio račun opet i nigdje ga nema...nadam se da ću uspjet to rješit. hvala na savjetu.:)

 

8 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
C3c1l kaže...

Ako netko prodaje Note 9 nov, slobodno nek se javi na PP. :)

 trgovine ti prodaju nove

12 godina
offline
Samsung Galaxy Note 9

Da li se pojavila verzija GearVR koja odgovara Note 9?

Nisam cak vidio ni da ima jso ovih adaptera koje bi trebali davati al to da li ce ikad biti ovde..

http://www.modsrigs.com/detail.aspx?BuildID=34436
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
Glavas_ZG kaže...
C3c1l kaže...

Ako netko prodaje Note 9 nov, slobodno nek se javi na PP. :)

 trgovine ti prodaju nove

 

Pravis se grbav ili?

mislio sam ako netko produzuje ugovor pa bi rađe njemu dao 5k nego nekome sa njuskala ;)

11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 9

Pozdrav. Samo brzinsko pitanje.. Jel stigao Android Pie za Note9 ili je još Android Oreo na njemu?

Unaprijed hvala

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
Načekat ćemo se još...
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 9

XDA note 9 pie.. sretno :P

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
Security patch. SEE

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
Ima li netko informaciju da li ce biti beta android pie-a za exynos modele ili ih i dalje ignoriraju iz nekog razloga?
http://www.youtube.com/watch?v=BCeglioeHao&feature=feedu
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Samsung Galaxy Note 9

S kojim programom se može provjeriti koliko se baterija puta punila?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
C3c1l kaže...

S kojim programom se može provjeriti koliko se baterija puta punila?

 Aplikacija "Phone info Samsung"

10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
Nakon gotovo 2 mjeseca mogu reci da vec dugo nisam bio tako zadovoljan nekim mobom.
Svi prije su imali jednu ili vise odlicnih stvari, ali je uvijek usput bio i neki kompromis.
Ovdje napokon nema niti jedan kompromis i sve je na visini.
Napokon su rijesili i problem lakog grebanja koji je bio prisutan na Note 8 i S8..
koristim ga na isti nacin i nikakvih tragova nema.
 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
Kakva je situacija sa zagrijavanjem i zvukom notifikacija?
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
Ne igram igre tako da ne znam kakva je situacija ako se hardware jace optereti, ali kod normalnog koristenja mob je stalno hladan ili jedva mlak.
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Samsung Galaxy Note 9

50% baterije izgubio preko noci?! jel netko imao slican problem?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Samsung Galaxy Note 9

da mi uzme 50% preko noci nemam. ali sam primjetio da pogledaj par postova iznad ..sam znao imat po 4h SOTa i još 50% baterije..i sad mi mjesec dana kasnije  nekako uvijek spali 50%  a imam min sat manje sota..2 i pol do 3 sata...Ne znam što se točno desilo ali na početku je bat držala bolesno i bio sam prezadovoljan. Sad mi također izgura dan korištenja mog (od jutra do navecer) i znam imat do 30-40% bat ali et moram otkrit što se promjenilo da sada tako jede  brže naspram unazad 2 tjedna ..trenutno imam 1h46min ekrana i 80% bat

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung Galaxy Note 9

Linux on Dex za korisnike Note 9. Verzija s 512 GB, 8 GB RAM sve više ima smisla. Meni ovo zvuči izuzetno korisno za ljude u određenim scenarijima (developeri, sistem administratori...)

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
toma20 kaže...

50% baterije izgubio preko noci?! jel netko imao slican problem?

 

meni u prosjeku preko noci skine od 5-7%

10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
C3c1l kaže...
toma20 kaže...

50% baterije izgubio preko noci?! jel netko imao slican problem?

 

meni u prosjeku preko noci skine od 5-7%

 tako i meni,ali taj dan je nesto podivljalo i skinulo mi oko 50% sada je ok

8 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 9

Možda ti je radio upload slika.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
Capture kaže...

Možda ti je radio upload slika.

mislim da nije,pitanje za sve koju rezoluciju koristite?

 

 

5 FHD+
10 WQHD+
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice