Samsung Galaxy Note 9

poruka: 909
|
čitano: 223.538
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9

Ma daj!? Prvi glas, a pratim najave mjesecima. Za SD i Exynos znam.

10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
Sluzbeno u EU nije dolazio ni plavi Note 8, a osječka trgovina Centar tehnike (nekad Konikom) ga ima u ponudi plavog.

Ja sam zeni kupio ovdje i srebrni S7 koji je prvotno isto isao samo za US...vjerojatno ce i ovaj Note 9 naci put do EU.
 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 9

Danas sam se u Arena centru u SD imao priliku poigrati sa Note 9, izgleda jako dobro, radi fluidno i tak.

Nude opciju da ga uz polog uzmeš na probu tjedan dana.

Polog je 3000kn cash.

Čini se o.k. ponuda...

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
Dinkorac kaže...

Danas sam se u Arena centru u SD imao priliku poigrati sa Note 9, izgleda jako dobro, radi fluidno i tak.

Nude opciju da ga uz polog uzmeš na probu tjedan dana.

Polog je 3000kn cash.

Čini se o.k. ponuda...

i kakva je procedura nakon toga? donese mobitel nazad, otvoren koristen i oni ti vrate tih 3000kn?

14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9

Ostaviš polog, dobijes mobitel na tjedan dana, kod vraćanja odabereš da li želiš kupiti mob ili da ti vrate polog.

Ukoliko se odlučiš za kupnju dobiješ novi u kutiji.

12 godina
offline
Samsung Galaxy Note 9

Kad vidim kao brutalno dobro izgleda onaj Oppo Find X ili Vivo Nex S...Note 9 mi pored njih izgleda smiješno.

Ne kužim da taj Samsung nema nikakvih inovacija.Valjda će S10 biti ono nešto.

 
3 5 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
Timo kaže...
Dinkorac kaže...

Danas sam se u Arena centru u SD imao priliku poigrati sa Note 9, izgleda jako dobro, radi fluidno i tak.

Nude opciju da ga uz polog uzmeš na probu tjedan dana.

Polog je 3000kn cash.

Čini se o.k. ponuda...

i kakva je procedura nakon toga? donese mobitel nazad, otvoren koristen i oni ti vrate tih 3000kn?

 Da.

Dinkorac kaže...

Ostaviš polog, dobijes mobitel na tjedan dana, kod vraćanja odabereš da li želiš kupiti mob ili da ti vrate polog.

Ukoliko se odlučiš za kupnju dobiješ novi u kutiji.

 Za ovo se ne bi kladio - da ti daju novi zapakirano a dobio novi zapakiran kad si dao polog od 3000kn.

Čemu 2x davat novi zapakiran...osim ako ti ne daju neki otvoreni na korištenje.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
R36 kaže...
Timo kaže...
Dinkorac kaže...

Danas sam se u Arena centru u SD imao priliku poigrati sa Note 9, izgleda jako dobro, radi fluidno i tak.

Nude opciju da ga uz polog uzmeš na probu tjedan dana.

Polog je 3000kn cash.

Čini se o.k. ponuda...

i kakva je procedura nakon toga? donese mobitel nazad, otvoren koristen i oni ti vrate tih 3000kn?

 Da.

Dinkorac kaže...

Ostaviš polog, dobijes mobitel na tjedan dana, kod vraćanja odabereš da li želiš kupiti mob ili da ti vrate polog.

Ukoliko se odlučiš za kupnju dobiješ novi u kutiji.

 Za ovo se ne bi kladio - da ti daju novi zapakirano a dobio novi zapakiran kad si dao polog od 3000kn.

Čemu 2x davat novi zapakiran...osim ako ti ne daju neki otvoreni na korištenje.

 

 

Pa nisam napisao da ti daju nov zapakiran, napisao sam da u slučaju da se odlučiš na kupnju dobiješ nov zapakiran....

 

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
Malo me zainteresirao ovaj mob. Imam Mate 10 Pro i super je uredaj ali baterija je vrh i to je i prvenstveno razlog zasto sam prodao S8 i kupio njega.

Jako blizu sam prodaje M10P i prednarudzbe za Note9, samo me muci baterija na Samsungu. Jest da je ista kao na mom ali nekako sumnjam da ce biti i trajanje takvo. Ili pricekati S10...
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
siljo90 kaže...
Malo me zainteresirao ovaj mob. Imam Mate 10 Pro i super je uredaj ali baterija je vrh i to je i prvenstveno razlog zasto sam prodao S8 i kupio njega.

Jako blizu sam prodaje M10P i prednarudzbe za Note9, samo me muci baterija na Samsungu. Jest da je ista kao na mom ali nekako sumnjam da ce biti i trajanje takvo. Ili pricekati S10...

Note je jedinstveni uredaj koji je stvarno namjenjem za rad u pokretu, ako neces moci iskoristavati sve njegove benefite, bacas novac bezveze, zato postoji S serija, i to ti je puno bolja kupnja, S9 ili S9+, ili cekaj S10

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
Fora i je u tome sto ga koristim za apsolutno sve. Laptop imam ali ga nisam upalio par mjeseci jer mi ga je mobitel zamijenio skroz. S8 sam punio 2 puta dnevno i to mi je bilo katastrofalno da uvijek uz sebe moram imati punjac. Mislim da cu pricekati barem testove s baterijom cisto da otprilike vidim jel ce biti slicna kao i na Mateu.
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
siljo90 kaže...
Fora i je u tome sto ga koristim za apsolutno sve. Laptop imam ali ga nisam upalio par mjeseci jer mi ga je mobitel zamijenio skroz. S8 sam punio 2 puta dnevno i to mi je bilo katastrofalno da uvijek uz sebe moram imati punjac. Mislim da cu pricekati barem testove s baterijom cisto da otprilike vidim jel ce biti slicna kao i na Mateu.

 sumnjam da ce biti na razini M10P, ali ne bi trebao imati problema da ti traje od 6 ujutro do 20 navecer sa iznadprosjecnim koristenjem, posto je meni na Note 8 koji ima losiju bateriju tako trajala

9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
M10P je kralj baterije u flagship segmentu ALI note 9 ipak ima kvalitetniji a s time i rastrošniji i ekran i cpu i GPU(zadnja dva ćeš osjetiti isključivo u igrama jer u day to day use u nema neke razlike). Sve dalje je stvar prioriteta kod odabira.
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.8.2018 9:50 (saintmarcus9).
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
Ovo za sada izgleda ok ako uzmem u obzir da je P20 Pro isti kao i M10P po specifikacijama i bateriji. Normalno, nije ni ovakav test mjerilo necega ali opet...

11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
siljo90 kaže...
Ovo za sada izgleda ok ako uzmem u obzir da je P20 Pro isti kao i M10P po specifikacijama i bateriji. Normalno, nije ni ovakav test mjerilo necega ali opet...

 test nije los, osim sto samsung uredaji ne rade na QHD, neces kupit najbolji ekran na trzistu i onda koristiti FHD+ rezoluciju, tako da rezultat za N9 i S9 nije mjerodavan

16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
Ali daje ideju budućim vlasnicima da se neće trebati previše brinuti glede autonomije.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy Note 9

Danas sam se igrao s Note 9. 

Gledam pored njega S9+ i ako maknemo Spen možemo igrat igru : "Nadi razliku" između ta dva modela.

 

Znali su mi tu govoriti da sam fan Samsunga ali prošlogodišnji modeli i ovogodišnji tj S8/S9/Note8/Note9 je prodavanje jaja pod bubrege.

Razlika je takva da razlike nema osim ako je ne tražiš povećalom. 

 

Također gledam novi Pixel 3 XL - ok imat notch ali ima notch veličine pol kvadrata na ekranu - katastrofa.

 

 

 
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
Note 8 u odnosu na S8/S8+ mi je bio bitno bolji uređaj bez obzira na minorne razlike na papiru i u tom slučaju. Vjerujem da je slična priča i s Note 9 u odnosu na S9+. A inače, jedina stvar koju su trebali/morali popraviti je autonomija. To su učinili.
 
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Samsung Galaxy Note 9

Imali smo neku edukaciju note9, probao sam par slikica protiv p20, moram priznat da mi p20 daje bolje rezultate na obe kamere. Ali što se tiće videa, note jede sve pred sobom.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
R36 kaže...

Danas sam se igrao s Note 9. 

Gledam pored njega S9+ i ako maknemo Spen možemo igrat igru : "Nadi razliku" između ta dva modela.

 

Znali su mi tu govoriti da sam fan Samsunga ali prošlogodišnji modeli i ovogodišnji tj S8/S9/Note8/Note9 je prodavanje jaja pod bubrege.

Razlika je takva da razlike nema osim ako je ne tražiš povećalom. 

 

Također gledam novi Pixel 3 XL - ok imat notch ali ima notch veličine pol kvadrata na ekranu - katastrofa.

 

 

 Note 9 je iterativna generacija, sa određenim poboljsanjima u odnosu na Note8, ali kao i takav jede sve ostalo na trzistu u direktnoj usporedbi.. sam CEO Samsunga il tko je vec lik bio na predstavljanju je rekao da nije lako iz godine u godinu velika poboljsanja ubacivat, jer se jednostavno doslo do nekog zida.. evo meni ne pada na pamet sta su mogli jos stavit. Ona gimmick sranja klizna na kinezima su mi smece i ti mobiteli ne mogu u istu recenicu sa Note 9, a to kazem kao netko tko koristi kineze.

 

Ista stvar ce biti i sa Pixel 3, nista posebno nece bit ubaceno, osim sto ce bit gadniji od Pixel 2 a ni to nije lagano bilo za ostvarit 

 

 

9 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
Pixel 2 je pomeo konkurenciju s kamerom, i to mu je najveća prednost uz čisti android, a vjerujem da i s trojkom ciljaju na to.
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
Ja mirne duse mogu reci da je Pixel 2 XL najbolji mob koji sam do sada imao, a sada imam Note 8 koji je nakrcan sa vise funkcija, ali ukupno gledano to nije bolji mob od Pixela.
Netko je pisao kako je Note 8 fluidniji od S8+ sa 2GB rama manje, a meni Note 8 nije nista posebno fluidan unatoc 6 GB ram...mob ima laga na lopate sto me i ne cudi obzirom na brdo funkcija...ja ih imam upaljene sve...Bixby, Samsung Health pa je tu olovcica...pa za sve to mu treba 12GB rama i jos brzi CPU da mozemo pricati o rangu fluidnosti jednog Pixela...sada tek vidim koliko je Pixel genijalan mob dok ne isprobas neko Samsung smece...prodaje li netko Pixel 2XL?😁
 
0 2 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 9

Pa dobro, svako ima svoje preferencije.. osobno bi uvijek uzeo headphone jack, micro SD slot i bolji display naustrb 10% bolje kamere. I taj Pixel 3 nece donijet nista sto Pixel 2 nema, po svim leakovima, a dizajn mu je zali Boze, ili nebi trebali gledat na dizajn uređaja od 1000 USD jer eto ima stock Android.

 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
Mislim da cu ipak preskociti Note9 i ici na S10. S pen bi mi vjerojatno bio zanimljiv par dana i ne bi ga koristio tako da mi to nije presudno a sve ostalo, osim baterije, je identicno kao S9+.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
Bok,
Razmisljam o kupnji Note 9, dugo vremena nisam koristio Android mob a jos manje Samsung.
Ispada da Samsung jos uvijek nije slozio mob bez lag-a...
Ukoliko sam sve dobro shvatio najmudrije bi bilo posuditi Note 9 pa isprobat tjedan dana...
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
Fulcrum kaže...

Pa dobro, svako ima svoje preferencije.. osobno bi uvijek uzeo headphone jack, micro SD slot i bolji display naustrb 10% bolje kamere. I taj Pixel 3 nece donijet nista sto Pixel 2 nema, po svim leakovima, a dizajn mu je zali Boze, ili nebi trebali gledat na dizajn uređaja od 1000 USD jer eto ima stock Android.

 

 

Nisi me razumio, Pixel je generalno bolji mob.

Istina je da ima manje funkcija, da nema dvostruku kameru, da nema 3.5mm ulaz, ali kao cjelina je bolji mob u odnosu na Note 8.

Ekran mu bas nista nije losiji, baterija je puno bolja, kamere su tu negdje (Note 8 je odlican sto se kamere tice), ima stereo zvuk i ono najvaznije...sve toliko lijepo radi da nemas frustraciju koristiti ga.

Face unlock na Note 8 (kao i na S8 i S8+) je prakticki neupotrebljiv koliko lose radi, otkljucavanje sarenicom oka je uzasno sporo, citac otiska prsta je i dalje na glupom mjestu i nije takodjer neki kralj brzine...znaci mob mi pada u ocima vec pri prvom susretu s njim, a to je neki od nacina otkljucavanja...kod Pixela je to savrseno brzo i na savrsenom mjestu.

Funkcija je manje, ali sve bitne su tu i rade munjevito...ja svaki puta popustim i uzmem (makar i privremeno) neki Samsung i iznova se uvjerim zasto ga ne volim.

Jedino po cemu mi se Note 8 svidja je kamera iako i u njoj nije tako brz kao Pixel...barem su fotke i IQ dobri pa je to utjeha.

 

Vjerujem da su na Note 9 ispravili masu ovih nedostataka iako volio bih i to osobno isprobati.

 

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
Fulcrum kaže...

 Note 9 je iterativna generacija, sa određenim poboljsanjima u odnosu na Note8, ali kao i takav jede sve ostalo na trzistu u direktnoj usporedbi.. sam CEO Samsunga il tko je vec lik bio na predstavljanju je rekao da nije lako iz godine u godinu velika poboljsanja ubacivat, jer se jednostavno doslo do nekog zida.. evo meni ne pada na pamet sta su mogli jos stavit. Ona gimmick sranja klizna na kinezima su mi smece i ti mobiteli ne mogu u istu recenicu sa Note 9, a to kazem kao netko tko koristi kineze.

 

Ista stvar ce biti i sa Pixel 3, nista posebno nece bit ubaceno, osim sto ce bit gadniji od Pixel 2 a ni to nije lagano bilo za ostvarit 

  

 Ovo što je rekao Samsungov CEO se salazem ali ako nema napretka u toj tehnologiji i ako se koristi već postojeća tehnologija što ne bi cijena trebala biti niža.

Mene jebe to što neka tog nekog velikog napretka a cijena svaki put sve veća i veća.  

ocean77 kaže...
Ja mirne duse mogu reci da je Pixel 2 XL najbolji mob koji sam do sada imao, a sada imam Note 8 koji je nakrcan sa vise funkcija, ali ukupno gledano to nije bolji mob od Pixela.
Netko je pisao kako je Note 8 fluidniji od S8+ sa 2GB rama manje, a meni Note 8 nije nista posebno fluidan unatoc 6 GB ram...mob ima laga na lopate sto me i ne cudi obzirom na brdo funkcija...ja ih imam upaljene sve...Bixby, Samsung Health pa je tu olovcica...pa za sve to mu treba 12GB rama i jos brzi CPU da mozemo pricati o rangu fluidnosti jednog Pixela...sada tek vidim koliko je Pixel genijalan mob dok ne isprobas neko Samsung smece...prodaje li netko Pixel 2XL?😁

Mene frend jebe da se mijenjamo...on meni Note 8 a ja njemu Pixel 2 XL, a meni se baš i neda hahahaha

Ima zlatni Note 8 a to mi je najbolja kombinacija.Cuo sam se a

Koji boje ti je Note 8 ??

10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
R36 kaže...

Koji boje ti je Note 8 ??

 

 

Crni i crni mi se jedino i svidja.

8 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
ocean77 kaže...
R36 kaže...

Koji boje ti je Note 8 ??

 

 

Crni i crni mi se jedino i svidja.

 Ceni izgleda malo siromašno pokraj zlatnog

12 godina
offline
Samsung Galaxy Note 9

Osobno crni izgleda elegantno, profinjeno. Zlatni mobiteli mi izgledaju skroz seljački. Svakom svoje doduše

Hearthstone: Maks0806#2960
Moj PC  
1 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice