Samsung Galaxy Note 9

poruka: 909
|
čitano: 222.481
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
Ja sam si uzeo ovaj sa Amazona. I bome zadovoljan sam jako.
Ima i uspravna verzija.
https://www.amazon.de/dp/B079QYM599/ref=cm_sw_r_cp_apa_i_OYXzCbZA1ST3R
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 9

Stigao security patch, SEE

 
2 0 hvala 2
10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 9

Da li netko koristi Here maps, odnosno here we go. Nakon pite vise app nije na citavom ekranu nego se vidi donji rub izbornika. Kako to maknuti? Ne preferiram geste nego onaj klasicni izbornik...mozda je do toga? Uglavnom ako neko nes smisli nek javi...hvala...

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
Dinkorac kaže...

Stigao security patch, SEE

 Ja sam isto dobio na tele2 patch..

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.2.2019 18:02 (Kruno03).
16 godina
offline
Samsung Galaxy Note 9

Da li nekome radi nkea third party aplikacija za snimanje razgovora na Pie? Imao sam ACR na Oreu i dobro je poslužila ponekad kad zaboraviš neke detalje razgovora.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung Galaxy Note 9

I kakva je situacija kod vas sad kad je stigao S10? Ima li želje za promjenom? :)

 

Osobno, prvi put sam onako s blagom znatiželjom pogledao predstavljanje bez trunke razmišljanja da bilo što mijenjam.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9

Za sada, apsolutno nikakve želje za promjenom nemam, i dalje sam zadovoljan svojim N9.

 

Iskreno, da moram reći što želim od nekog od nasljednika, bez ideja sam... ono što će prirodno biti bolje na novijim modelima jest kamera, procesor, display, količina memorije... jedino što bih iskreno volio jest ono što je nemoguće a to je da baterija traje kao na starim Nokiama... po tjedan dana. E, to bi onda bio posao :)

 

Tako da, i dalje sam zadovoljan onime što imam i trenutno mi je nezamislivo što bi to trebao imati novi flagship da me baš baci s nogu.

Steam: tanelorn666, PSN: tane666, XBLA: tanelornius, Origin: tanelorn666
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
Bome jesam, ali bih zamijenio jedino za S10 5G. Samo cisto sumnjam da ce se to dogoditi jer izgleda da nema dual SIM, a to mi je dealbreaker
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Samsung Galaxy Note 9

jel me moze tko prosvijetlit u čemu je finta . na mobitelu nemam nikakav update ,izbacuje uredno da je zadnji soft instaliran etc ali kad spojim uredaj na smart switch izbacuje mi update od 4 i nešto gb  vidim u opisu da je razlicit PDA:SAS3  je update na SB4  ovo ostalo je isto .. 

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 9

Kakvi su trenutni dojmovi sa Pie i One UI? Ja sam na Note 8 i čekam update, ali ne znam da li da se veselim ili ne.

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 9

Pitanje za one koji su Note9 kupovali preko Webshopa Tmobile-a:

Dali uređaj dolazi vakumiran?

 
0 0 hvala 0
12 godina
online
Re: Samsung Galaxy Note 9
RobotTitan kaže...

Pitanje za one koji su Note9 kupovali preko Webshopa Tmobile-a:

Dali uređaj dolazi vakumiran?

 Niti jedan mobitel ikad nije niti bude dosao vakuumiran.

16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9

dođe ti hpexpressom, normalni paket. kutija od mobitela je neotvorena, sve tvornički zapakirano.

Nadam se da je to što si mislio vakumirano? :D

10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 9

Pitanje za one koji su imali S8+ pa prešli na Note9:

Dali se isplatio prelazak? Pitam to zato jer sam ih uspoređivao i ustanovio da S8+ ima pokrivenu veću površinu prednje strane zaslonom u postotku u odnosu na isto na Note9. Također zaslon S8+ ima veći broj piksela u odnosu na Note9.

Sve to me interesira zato jer sam povoljno naručio Note9 (po mojem mišljenju) a sada imam S8+. Jedan ću dati kćerki jer je trenutno bez mobitela. Njoj je svejedno koji će od ta dva uređaja dobiti. Meni nije. Sebi bi htio ostaviti bolji a logično je da bi to trebao biti Note9 međutim sa S8+ sam jako zadovoljan a olovka na Note9 me uopće ne impresionira (možda promijenim mišljenje jer ju nisam nikada upotrebljavao). Note9 ima pak brži procesor, više RAM-a, vjerovatno bolju kameru i.t.d.

Molim mišljenja i savjete dok čekam Note9.

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
blackdevil kaže...

dođe ti hpexpressom, normalni paket. kutija od mobitela je neotvorena, sve tvornički zapakirano.

Nadam se da je to što si mislio vakumirano? :D

 Ovi na njuški pišu o "vakumiranim" mobitelima pa me to malo zbunilo, međutim s obzirom da je kutija od mobitela neotvorena i sve tvornički zapakirano, to je to što me je u biti interesiralo. :D

10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
Grozni_Zabac kaže...
RobotTitan kaže...

Pitanje za one koji su Note9 kupovali preko Webshopa Tmobile-a:

Dali uređaj dolazi vakumiran?

 Niti jedan mobitel ikad nije niti bude dosao vakuumiran.

 Čini mi se da sam negdje pročitao da neki Iphone-i dolaze vakumirani. No, nebitno jer me oni ne interesiraju.

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
RobotTitan kaže...

Pitanje za one koji su imali S8+ pa prešli na Note9:

Dali se isplatio prelazak? Pitam to zato jer sam ih uspoređivao i ustanovio da S8+ ima pokrivenu veću površinu prednje strane zaslonom u postotku u odnosu na isto na Note9. Također zaslon S8+ ima veći broj piksela u odnosu na Note9.

Sve to me interesira zato jer sam povoljno naručio Note9 (po mojem mišljenju) a sada imam S8+. Jedan ću dati kćerki jer je trenutno bez mobitela. Njoj je svejedno koji će od ta dva uređaja dobiti. Meni nije. Sebi bi htio ostaviti bolji a logično je da bi to trebao biti Note9 međutim sa S8+ sam jako zadovoljan a olovka na Note9 me uopće ne impresionira (možda promijenim mišljenje jer ju nisam nikada upotrebljavao). Note9 ima pak brži procesor, više RAM-a, vjerovatno bolju kameru i.t.d.

Molim mišljenja i savjete dok čekam Note9.

 Normalno da se isplati...uzmi si Note 9...ja ga imam i razlika je naspram S8+

 

 

10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 9

Koliko, zapravo, upotrebljavate olovku?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
RobotTitan kaže...

Koliko, zapravo, upotrebljavate olovku?

 ja svakodnevno, puno pisem jer mi je brze u poslu koji obavljam 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
RobotTitan kaže...

Koliko, zapravo, upotrebljavate olovku?

 

Gotovo uopce ne, vise je gimmick nego sto je upotrebljiva. Malena i tanka je, a mobitel je kao sicusna biljeznica.

Ako ga drzis na stolu ajd, malo je prakticnije. Neusporedivo brze pisem na tastaturi nego olovkom.

Ono za sto ju koristim je, dok surfam, zamjena za misa kada na stranicama ima drop down menu, pa onda "hooveram" kursor da se menu otvori i za nekakvo precizno selektiranje, jer je ipak preciznije nego prstom.

16 godina
offline
Samsung Galaxy Note 9

Najčešće je upotrebljavam za brzinske bilješke na zaključanom zaslonu i za pametni odabir.

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 9

Maloprije preko chata u webshopu HT-a pitam kada mogu očekivati link na mail za uplatu i produljenje ugovora a oni  "upravo smo Vas mislili nazvati da Vas obavijestimo da nema više uređaja po ponudi za koju smo uzeli Vaše podatke".

Ostao sam šokiran ali vele da ne može i točka. Naime, prilikom ispunjavanja produljenja ugovora za Note9 + kabel za Dex uređaj za 150/mj. mi je pukla veza. Kasnije po toj cijeni više nije bilo ali sam svejedno kontaktirao webshop i na kraju su uzeli moje podatke i rekli da će nabaviti uređaj po toj cijeni za mene.

Danas napišu da ništa od toga.

Napisao sam prigovor i poslao. Reda radi.

Inače, Note9 je regularno 250 kn/mj. x 24 rate ali to ne dolazi u obzir.

Svašta.

 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
RobotTitan kaže...

Maloprije preko chata u webshopu HT-a pitam kada mogu očekivati link na mail za uplatu i produljenje ugovora a oni  "upravo smo Vas mislili nazvati da Vas obavijestimo da nema više uređaja po ponudi za koju smo uzeli Vaše podatke".

Ostao sam šokiran ali vele da ne može i točka. Naime, prilikom ispunjavanja produljenja ugovora za Note9 + kabel za Dex uređaj za 150/mj. mi je pukla veza. Kasnije po toj cijeni više nije bilo ali sam svejedno kontaktirao webshop i na kraju su uzeli moje podatke i rekli da će nabaviti uređaj po toj cijeni za mene.

Danas napišu da ništa od toga.

Napisao sam prigovor i poslao. Reda radi.

Inače, Note9 je regularno 250 kn/mj. x 24 rate ali to ne dolazi u obzir.

Svašta.

pronac ce oni nacin da te sje*u, ali ne daj se! samo budi uporan

9 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 9

Ako netko uzme S10+, dajem Note 9 star mjesec dana plus 1800-2000kn nadoplate

 
0 3 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
helix24 kaže...

Ako netko uzme S10+, dajem Note 9 star mjesec dana plus 1800-2000kn nadoplate

Strpi se...P30 Pro dolazi...

10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
R36 kaže...
helix24 kaže...

Ako netko uzme S10+, dajem Note 9 star mjesec dana plus 1800-2000kn nadoplate

Strpi se...P30 Pro dolazi...

Bio sam danas u T-Com centru i prvi puta u ruci imao Note9 i S10+ i mogu reći da me je Note9 više impresionirao od S10+.

Mislim na opći dojam. Pogotovo kućište.

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.3.2019 13:47 (RobotTitan).
8 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
R36 kaže...
helix24 kaže...

Ako netko uzme S10+, dajem Note 9 star mjesec dana plus 1800-2000kn nadoplate

Strpi se...P30 Pro dolazi...

tako je, moc ce kupiti duplo slabiji uredaj za istu cijenu ;)

9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
RobotTitan kaže...
R36 kaže...
helix24 kaže...

Ako netko uzme S10+, dajem Note 9 star mjesec dana plus 1800-2000kn nadoplate

Strpi se...P30 Pro dolazi...

Bio sam danas u T-Com centru i prvi puta u ruci imao Note9 i S10+ i mogu reći da me je Note9 više impresionirao od S10+.

Mislim na opći dojam. Pogotovo kućište.

ja isto, za iste novce mogu dobiti s10+, a uzet cu note9

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
ivanlotz kaže...
R36 kaže...
helix24 kaže...

Ako netko uzme S10+, dajem Note 9 star mjesec dana plus 1800-2000kn nadoplate

Strpi se...P30 Pro dolazi...

tako je, moc ce kupiti duplo slabiji uredaj za istu cijenu ;)

 To misliš na S10+....

9 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 9

Valjda ce se netko naci radi zamjene i moje nadoplate maximalno mogu 2200kn

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice