Samsung Galaxy S10/S10+

poruka: 2.250
|
čitano: 603.512
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
augi80 kaže...

da vas pitam jel se isplati prelazak s mate 20pro na s10 ili s10plus iako bi prije s10 

ako ti video snimanje nije top 3 bitne stavke, nema smisla prelazak, manje vise su isto sranje drugo pakovanje

 

svaki ima svoje prednosti i mane, za nijansu vise toga dobijes u S10 pakiranju, nego je to M20P

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
augi80 kaže...

da vas pitam jel se isplati prelazak s mate 20pro na s10 ili s10plus iako bi prije s10 

 Definitivno Ne

13 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Gleda sam prec s velike su doplate  ccc 200-300eura nije toliko bolji,a sdruge strane opet je 2019 flagship

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
mudantos kaže...

@igy

Koliko vidim svi su mobiteli postali dimenzijama slični ciglama, a baterije i dalje slabašne pa čak i loše u pojedinim modelima.

Nije ni sve u kapacitetu bat. koliko je do optimiziranosti uređaja, ali što je tu je...

 Nisu, postali su veći, ali i tanji. A glavni potrošač kao ekran se povećao.

Ako optimiziranost može donijeti 1-2 sot više, to je opet uređaj od jedan dan.

14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
augi80 kaže...

Gleda sam prec s velike su doplate  ccc 200-300eura nije toliko bolji,a sdruge strane opet je 2019 flagship

Augi priznaj da pitanje postavljas reda radi , napraviti ces zamjenu bez obzira na tudja misljenja.

Znam da te kopka i da ne mozes izdrzati :)

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
augi80 kaže...

da vas pitam jel se isplati prelazak s mate 20pro na s10 ili s10plus iako bi prije s10 

Da naravno, na s10+

13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Nadoknada za led notification light :)

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Taman jucer surfao i trazio po xda jer sam si htio to sloziti na svoj +

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Jbt ovo ljepse nego da blinka.
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
AA-d00d kaže...
Jbt ovo ljepse nego da blinka.

Je, bas lijepo izgleda

7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
CrossDeath kaže...

Nadoknada za led notification light :)

 Kak se ovo moze staviti na s10 plus? Ili to tek dolazi sa nekim azuriranjima?

9 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Napravio sam registraciju na Samsung Members-u za slušalice, ali mi nije došla potvrda na mail.

Pisalo je da je uspješno i da ide na provjeru, ali potvrde nigdje. Je li ima netko još takav slučaj?

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Flas1987 kaže...

Napravio sam registraciju na Samsung Members-u za slušalice, ali mi nije došla potvrda na mail.

Pisalo je da je uspješno i da ide na provjeru, ali potvrde nigdje. Je li ima netko još takav slučaj?

 svi 

5 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Mitohondri kaže...
Flas1987 kaže...

Napravio sam registraciju na Samsung Members-u za slušalice, ali mi nije došla potvrda na mail.

Pisalo je da je uspješno i da ide na provjeru, ali potvrde nigdje. Je li ima netko još takav slučaj?

 svi 

 Ja sam dobio potvrdu na mail.

16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Flas1987 kaže...

Napravio sam registraciju na Samsung Members-u za slušalice, ali mi nije došla potvrda na mail.

Pisalo je da je uspješno i da ide na provjeru, ali potvrde nigdje. Je li ima netko još takav slučaj?

 dobio sam mail u roku 5 minuta

 

izgleda da nisu nabavili dovoljnu kolicinu 

 

jer pise do isteka zaliha

 

drzim fige da ipak to nije tako :)

5 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Suzy1973 kaže...
CrossDeath kaže...

Nadoknada za led notification light :)

 Kak se ovo moze staviti na s10 plus? Ili to tek dolazi sa nekim azuriranjima?

 

Upravo sve podesio,malo komplicirano za postavljanje,ali radi odlično oko kamere s10+🥳

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
R36 kaže...
HAL kaže...
Realno je dobra akcija, ako mijenjas mob i ne znas kaj bi uzeo, slusalice od 1000kn su jako dobar incentive.

 Akcija je bezveze.

 

Meni je bila dobra akcija M20P + Sat + bežični punjac i sd kartica.

 

Vrijednost poklona oko 2000kn.

 

Da su djelili sat Galaxy Watch kao u nekim državama ja bi ga kupio. Slušalice dobre bežične nađeš za 50-60 eura...

AudioGorilla kaže...
R36 kaže...
C3c1l kaže...
Igor666 kaže...

Ja sam sad uzeo mob samo zbog tih slusalica..ako nece biti nista od toga onda ne znam..

 

 

Dao si 6 ipol hiljada da dobijes slusalice od hiljadu??

Inteligentno nema sta.

 I ja to pročitao...i čitam dalje i ne vjerujem da je netko u stanju napravit takvu glupost.

Tipa ja imam S7. i galaxy s10+je napredak u svakom pogledu ali nebi ga uzimao da nisam dobru ponudu za tarifu dobio i te moguće besplatne slušalice koje bi mi od koristi bile. Malo se amortizira cijena onda heh. Ako ne budem slušalice dobio vratit ću i mobitel pa pricekat note 11.
Možda je i kolega tako razmišljao al nezgodno napisao

Glasine su da bi note 11 mogao dobiti ovaj novi exynos 9825 7nm plus ufs 3.0 memoriju i bolji senzor kamere. Meni još nije došao moj s10+ pa si još razmisljam.

 Tebi je napredak...

 

Čisto sumnjam da će dobit novi procesor... i novu memoriju jer bi to bio preveliki skok naspram S10...

 

Ali da N11 to sve dobije - ja bi ga kupio.

 Jel možeš meni nac te slusalice jer ja trazim mjesecima u hrvatskoj?

14 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Nakon koliko vam je stigla mail potvrda za slušalice?

SVEMOGUĆI
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Meni uopce nije, prijavio sam se prosli petak navecer, iskreno se nadam da nisam zakasnio.
8 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Mislim sramotno je da reklamiraju da se uz prednarudzbu dobiju slušalice a samo nekolicina koji su prednaručili će ih dobiti. Tipa ja još mobitel nisam dobio a kad ga dobijem, registrirat cu se i pricekat par dana. Ako ne dobijem potvrdu, vratit ću mobitel i raskinut ugovor taj.
Poslao sam mail toj mediapolis agenciji jer oni kao vode to za samsung ali nema odgovora.

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Prijavio sam se u subotu,mail potvrde je došao nakon par minuta

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

U subotu ujutro sam se regao i prije 3 min je stigao mail s potvrdom za slusalice :)

Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Ja sam se tegistrirala u subotu ujutro u 6 sati kad se to moglo, nakon navale u petak, kad se nije moglo ni pristupiti stranici zbog preopterecenja. Odmah nakon toga sam dobila mail u kojem pise da ce me kontaktirati nakon 7 do 14 dana

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Koliko shvaćam, dobio sam mobitel među prvima (preko T-Mobilea) i registrirao se preko aplikacije, ali mail koji sam ja dobio izgleda ovako:

 Ne znam zašto su svi dobili od ovog mediapolisa... Je li itko kupio uređaj preko T-mobilea i dobio ovakav isti mail?

 

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
buraas kaže...

Koliko shvaćam, dobio sam mobitel među prvima (preko T-Mobilea) i registrirao se preko aplikacije, ali mail koji sam ja dobio izgleda ovako:

 Ne znam zašto su svi dobili od ovog mediapolisa... Je li itko kupio uređaj preko T-mobilea i dobio ovakav isti mail?

 

 Ja sam isto uzela preko T-mobile ...meni je takodjer dosao medju prvima, u petak

16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
To je klasika, meni je baš stiglo isto od tog mediapolisa.

Firma nema veliki customer care, pa u tom slučaju plate agenciju da im odradi promociju. Moja firma to stalno radi.
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.3.2019 16:09 (HAL).
16 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

I kupcu kojem sam prodao mob stigao isti takav mail.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Da li netko zna kada će u A1 biti dostupni S10+ 12Gb 1Tb ? Tvrde da su dostupni samo uz Biznis tarife. Nema ih niti na webu a nema ih niti u Centrima. Dostupni su samo oni od 128 Gb. Zanima me kao privatnog korisnika.

 
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Evo, taman i meni danas stigla potvrda na mail, da ce mi se povratno javiti u roku od 7 do 14 dana. To je valjda to... nisam ziher, do ih ne dobijem.

 

Prodajem ih svakako (ako ih uopce dobijem), pa ako je netko zainteresiran neka se javi.

 

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Kak nije to samo keramički 5g model?
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice