Samsung Galaxy S10/S10+

poruka: 2.250
|
čitano: 603.685
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Isprobao sam veći broj mail client-a na Androidu i za exchange najboljim se pokazao Nine.
Mailovi stižu bez kašnjenja i svi folderi se sinkaju.
Za Gmail koristim Outlook, koristio bih Gmail app. ali jednostavno na mom S10+ mailovi kasne kada koristim Gmail app..
Kada koristim Outlook nema problema sa kašnjenjem.
Malo vezano uz trolanje i besmislene komentare, nekom je bitno da mu kamera po noći radi slike kao da je dan, drugima je bitan dizajn, DAC ili nešto drugo a meni je bitno sinkanje mailova.
I to je to, svatko ima svoje prioritete i ne vidim razlog da netko nameće svoje prioritete drugima.

 

 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Odnosi li se to na IMAP ili na POP3?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Evo novi update mi stigao, provjerite telefone tko je propustio..

 

EDIT:FP senzor mi radi odmah bolje, lijevi palac mi nije uopće registrirao ako sam nedaj bože malo okrenuo drugačije, sad radi puno bolje.

 

Javite jel i vama bolje?

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.4.2019 9:48 (ivicask).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Je, meni doslo jos jucer. Navodno poboljsava powershare i kameru... Makar na kameri nisam primjetio nikakvu razliku...
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
ivicask kaže...

Evo novi update mi stigao, provjerite telefone tko je propustio..

 

EDIT:FP senzor mi radi odmah bolje, lijevi palac mi nije uopće registrirao ako sam nedaj bože malo okrenuo drugačije, sad radi puno bolje.

 

Javite jel i vama bolje?

Iskreno, nisam imao nikakvih problema ni prije azuriranja, no u svakom slucaju pohvale samsungu za brz popravak bugova

14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Ima li još itko a da nije dobio povratni mail da je registracija prihvaćena vezano za galaxy buds ?

Instagram @marko_fit_24_7_365
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
3dfx kaže...
Igor666 kaže...

 nije istina, mob ima hrpu bugova, a o notifikacijama da ni ne pocnem...

 

pises ovdje nebuloze i pravis se pametan.

 

to sto ti ne koristis neke stvari pa ni ne znas da ne rade dobro (ili uopce ne rade) nije razlog da se sprdavas i solis pamet.

ne mozes generalizirati da "mob ima hrpu bugova" kada nekima od nas sve radi bez problema

 

vjerovatnije je da pojedini mobiteli imaju hrpu bugova, a ne svi

 

kako mislis ne koristim neke stvari? nisam kupio top mobitel da ne koristim sve sto nudi, kupio sam ga zbog njegovih mogucnosti i opcija, a ne zato da ga stavim na stol u birtiji i gledam tko ce doc i pitat, jel to novi S10

 

da mi ne radi, kao u vasem slucaju, vec bi ga odavno odnesao na servis i trazio novi, a ne se zivcirao po forumu 

 imas i ti bug-ove 100% samo ih mozda nisi primijetio ili ti te neke stvari nisu toliko bitne.

 

ako otvoris xda forum ljudi se zale na hrpu toga, stvari koje recimo meni mozda nisu bitne pa isto mogu reci da nemam taj bug, a da pokusam to recimo koristiti sigurno bih naisao na problem..

 

servis zbog softwarea ? yeah right...

 

vidjet cemo sto donosi nova verzija, iako po opisu ne rjesava nista bitno..

8 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+

Nisam ja. Registraciju sam obavio 19.3. Bio sam zvao mediapolis pa su nešto provjeravali. Kao poslali su upit Samsung-u, a HT mora poslati potvrdu da je uređaj prednaručen. Rekao mi je da nema brige, da pricekam jos par dana..

13 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

FP nakon update radi fenomenalno, barem duplo bolje. prije mi lijevi palac nikako nije radio, sad radi skoro isto ko desni..a desnim samo taknem ekran vec otkljuca (ugaseni ekran).

 

vidjet cemo kakav je stand by drain..za sad ljudi pisu da se tu nista nije promjenilo..isto tako i dalje postoji problem sa ukljucivanjem ekrana u džepu.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Igor666 kaže...

FP nakon update radi fenomenalno, barem duplo bolje. prije mi lijevi palac nikako nije radio, sad radi skoro isto ko desni..a desnim samo taknem ekran vec otkljuca (ugaseni ekran).

 

vidjet cemo kakav je stand by drain..za sad ljudi pisu da se tu nista nije promjenilo..isto tako i dalje postoji problem sa ukljucivanjem ekrana u džepu.

 E pa to sam isto i ja napisao gore haha, fenomenalno mi sad radi ko drugi telefon je sad.

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.4.2019 13:33 (ivicask).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Exchange i Gmail
6 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Ako vas zanima, koliko je EU verzija S10 serije losija od US pogledajte na https://www.anandtech.com/show/14072/the-samsung-galaxy-s10plus-review

 

Znao sam da je Exynos slabiji od Snaprdragona, ali da je ovako los 

 

I naravno, meni najbitniji segment Photo editing, tu se Exynos pokazao na razini S7, s kojega sam i presao na S10, FML 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Cijena Galaxy Buds-a je 1300 kn u Sancta Domenici , po recenzijama imaju bolju kvalitetu zvuka nego regularne slušalice koje dođu uz mob kojima je cijena 750 kn

Instagram @marko_fit_24_7_365
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.4.2019 17:29 (CreaToR).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Ni blizu 750 kn nije cijena onih sta dolaze uz mobitel. 1/3 te cijene max

#fsb
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+

Kako ne ?

Instagram @marko_fit_24_7_365
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Dragi s10 korisnici, u tijeku je promocija od Fortnite-a u kojoj dobijete gift box na uredajima s10 (ikonik skin za battle royal). Pa sad ako netko ne igra igricu bio zahvalan ako bi mogao giftati skin, spreman sam platiti ako treba..
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
CreaToR kaže...

Kako ne ?

 eto tako

#fsb
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+

Zanimljiva cijena, čak sam pronašao da ima i kod nas kupit za 140 kn, neznam... nije mi jasna cijena al ok, pre jeftino u odnosu kakve su, meni su genijalne.

Instagram @marko_fit_24_7_365
14 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Ima li još netko da nije dobio više nikakav mail u vezi slušalica osim onoga o potvrdi registracije?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+

Ja nisam.. 

5 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
CreaToR kaže...

Zanimljiva cijena, čak sam pronašao da ima i kod nas kupit za 140 kn, neznam... nije mi jasna cijena al ok, pre jeftino u odnosu kakve su, meni su genijalne.

 Treba obratiti paznju da ima dosta kopija.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
St0ka kaže...

Ima li još netko da nije dobio više nikakav mail u vezi slušalica osim onoga o potvrdi registracije?

 Ja sam u četvrtak išao direktno u Media Polis poslovnicu da vidim di je zapelo (oni su glavni i odgovorni za promociju galaxy budsa) i čovjek mi je sve sredio ispred mene na kompu, nakon sat vremena sam dobio potvrdu da je registracija prihvaćena, vjerojatno provjeravaju kod operatera gdje si kupio mob, i datum kupnje, pričekaj još koja 2-3 dana a onda ih zovi na na telefon ako ne dobiješ mail do tada

Instagram @marko_fit_24_7_365
Poruka je uređivana zadnji put pon 8.4.2019 11:47 (CreaToR).
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
ivicask kaže...
R36 kaže...

Ekipo ne znam kako vi gledate na S10 liniju ali ja nisam oduševljen.

 

1.Ova rupetina od kamera u desnom kutu mi je bezveze...pogotovo ako se gleda neki video...

2.Brzo punjenje od 15W., a Xiaomi Mi9 ima od 27W. M20P i njegovo brzo punjenje mi je neugodno i spominjat. Ja ne znam gdje su oni zapeli da u svoj top model ugrađuju ovo sporo "brzo" punjenje od 15W.

3.Senzor otiska prsta - svi su popljuvali senzor na M20P jer eto moraš na točno mjesto stavit prst. Na kraju je isto kao i kod S10, samo je kod njega ultrasonični senzor ili ti "Nije govno nego se pas posrao". Želim reći da će biti ništa brži do ovog na M20P. Samo je fora što M20P ima 3D otključvavanje...

4. Kamera - širokokutna, koju je LG G5 imao još prije 3 godine - toliko o revoluciji na S10., ili zoom od x2, gdje konkurencija ima x5, ili Oppo koji će imat x10... - kamera im je smiješna. Slike će biti vrhunske daleko od toga kao i na svim top modelima ali napredak nikakav.

 

Ne vidim razloga zašto bi prodao svoj Note 9 i kupio S10. Očekivao sam više od S10.

 Slažem se (više-manje) s tobom u svim stavkama osim za senzor.

 

Velika je razlika između optičkog i ovog senzora, frend ima mate 20 pro i nedaj bože da je na ekranu nešto, malo vlažne ruke, prljavština, muči se sa otključavanjem svakodnevno.

 

Poanta je ovog da je super brz i puno sigurniji, optički se da zavarati relativno lagano sa fotkom i drugim metodama.

A k tom može raditi čak ako su ti prsti/ekran vlažni i nije osjetljiv na te probleme ko optički, i površina otključavanja je nešto veća.

https://www.bug.hr/tehnologije/3d-ispisanim-otiskom-prsta-prevario-ultrazvucni-citac-u-galaxyju-s10-8887

 

Kolega toliko o sigurnosti..., a kao optički se da zavarati. 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
R36 kaže...
ivicask kaže...
R36 kaže...

Ekipo ne znam kako vi gledate na S10 liniju ali ja nisam oduševljen.

 

1.Ova rupetina od kamera u desnom kutu mi je bezveze...pogotovo ako se gleda neki video...

2.Brzo punjenje od 15W., a Xiaomi Mi9 ima od 27W. M20P i njegovo brzo punjenje mi je neugodno i spominjat. Ja ne znam gdje su oni zapeli da u svoj top model ugrađuju ovo sporo "brzo" punjenje od 15W.

3.Senzor otiska prsta - svi su popljuvali senzor na M20P jer eto moraš na točno mjesto stavit prst. Na kraju je isto kao i kod S10, samo je kod njega ultrasonični senzor ili ti "Nije govno nego se pas posrao". Želim reći da će biti ništa brži do ovog na M20P. Samo je fora što M20P ima 3D otključvavanje...

4. Kamera - širokokutna, koju je LG G5 imao još prije 3 godine - toliko o revoluciji na S10., ili zoom od x2, gdje konkurencija ima x5, ili Oppo koji će imat x10... - kamera im je smiješna. Slike će biti vrhunske daleko od toga kao i na svim top modelima ali napredak nikakav.

 

Ne vidim razloga zašto bi prodao svoj Note 9 i kupio S10. Očekivao sam više od S10.

 Slažem se (više-manje) s tobom u svim stavkama osim za senzor.

 

Velika je razlika između optičkog i ovog senzora, frend ima mate 20 pro i nedaj bože da je na ekranu nešto, malo vlažne ruke, prljavština, muči se sa otključavanjem svakodnevno.

 

Poanta je ovog da je super brz i puno sigurniji, optički se da zavarati relativno lagano sa fotkom i drugim metodama.

A k tom može raditi čak ako su ti prsti/ekran vlažni i nije osjetljiv na te probleme ko optički, i površina otključavanja je nešto veća.

https://www.bug.hr/tehnologije/3d-ispisanim-otiskom-prsta-prevario-ultrazvucni-citac-u-galaxyju-s10-8887

 

Kolega toliko o sigurnosti..., a kao optički se da zavarati. 

Sad svih dvoje ljudi u hrvatskoj koji imaju 3d printer mogu printati tude otiske i otkljucavati s10ke po drzavi 

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
CrossDeath kaže...
R36 kaže...
ivicask kaže...
R36 kaže...

Ekipo ne znam kako vi gledate na S10 liniju ali ja nisam oduševljen.

 

1.Ova rupetina od kamera u desnom kutu mi je bezveze...pogotovo ako se gleda neki video...

2.Brzo punjenje od 15W., a Xiaomi Mi9 ima od 27W. M20P i njegovo brzo punjenje mi je neugodno i spominjat. Ja ne znam gdje su oni zapeli da u svoj top model ugrađuju ovo sporo "brzo" punjenje od 15W.

3.Senzor otiska prsta - svi su popljuvali senzor na M20P jer eto moraš na točno mjesto stavit prst. Na kraju je isto kao i kod S10, samo je kod njega ultrasonični senzor ili ti "Nije govno nego se pas posrao". Želim reći da će biti ništa brži do ovog na M20P. Samo je fora što M20P ima 3D otključvavanje...

4. Kamera - širokokutna, koju je LG G5 imao još prije 3 godine - toliko o revoluciji na S10., ili zoom od x2, gdje konkurencija ima x5, ili Oppo koji će imat x10... - kamera im je smiješna. Slike će biti vrhunske daleko od toga kao i na svim top modelima ali napredak nikakav.

 

Ne vidim razloga zašto bi prodao svoj Note 9 i kupio S10. Očekivao sam više od S10.

 Slažem se (više-manje) s tobom u svim stavkama osim za senzor.

 

Velika je razlika između optičkog i ovog senzora, frend ima mate 20 pro i nedaj bože da je na ekranu nešto, malo vlažne ruke, prljavština, muči se sa otključavanjem svakodnevno.

 

Poanta je ovog da je super brz i puno sigurniji, optički se da zavarati relativno lagano sa fotkom i drugim metodama.

A k tom može raditi čak ako su ti prsti/ekran vlažni i nije osjetljiv na te probleme ko optički, i površina otključavanja je nešto veća.

https://www.bug.hr/tehnologije/3d-ispisanim-otiskom-prsta-prevario-ultrazvucni-citac-u-galaxyju-s10-8887

 

Kolega toliko o sigurnosti..., a kao optički se da zavarati. 

Sad svih dvoje ljudi u hrvatskoj koji imaju 3d printer mogu printati tude otiske i otkljucavati s10ke po drzavi 

 Barem smo mi na ovom forumu poznati po cjepidlacenju...

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
R36 kaže...
ivicask kaže...
R36 kaže...

Ekipo ne znam kako vi gledate na S10 liniju ali ja nisam oduševljen.

 

1.Ova rupetina od kamera u desnom kutu mi je bezveze...pogotovo ako se gleda neki video...

2.Brzo punjenje od 15W., a Xiaomi Mi9 ima od 27W. M20P i njegovo brzo punjenje mi je neugodno i spominjat. Ja ne znam gdje su oni zapeli da u svoj top model ugrađuju ovo sporo "brzo" punjenje od 15W.

3.Senzor otiska prsta - svi su popljuvali senzor na M20P jer eto moraš na točno mjesto stavit prst. Na kraju je isto kao i kod S10, samo je kod njega ultrasonični senzor ili ti "Nije govno nego se pas posrao". Želim reći da će biti ništa brži do ovog na M20P. Samo je fora što M20P ima 3D otključvavanje...

4. Kamera - širokokutna, koju je LG G5 imao još prije 3 godine - toliko o revoluciji na S10., ili zoom od x2, gdje konkurencija ima x5, ili Oppo koji će imat x10... - kamera im je smiješna. Slike će biti vrhunske daleko od toga kao i na svim top modelima ali napredak nikakav.

 

Ne vidim razloga zašto bi prodao svoj Note 9 i kupio S10. Očekivao sam više od S10.

 Slažem se (više-manje) s tobom u svim stavkama osim za senzor.

 

Velika je razlika između optičkog i ovog senzora, frend ima mate 20 pro i nedaj bože da je na ekranu nešto, malo vlažne ruke, prljavština, muči se sa otključavanjem svakodnevno.

 

Poanta je ovog da je super brz i puno sigurniji, optički se da zavarati relativno lagano sa fotkom i drugim metodama.

A k tom može raditi čak ako su ti prsti/ekran vlažni i nije osjetljiv na te probleme ko optički, i površina otključavanja je nešto veća.

https://www.bug.hr/tehnologije/3d-ispisanim-otiskom-prsta-prevario-ultrazvucni-citac-u-galaxyju-s10-8887

 

Kolega toliko o sigurnosti..., a kao optički se da zavarati. 

 Ja svoj telefon često nemogu ni vlastitim uskeniranim prstom "zavarati" da se otključa, sretno im bilo :D

 

 

 

10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Dali je netko uzeo S10e, on mi je nekako najugodnije iznenadjenje ove godine.
Kompaktan, mocan SOC, ravan ekran, super kamera, 4K video standardno odlican, sirokokutna kamera i povoljna cijena...kakav je u stvarnosti?
Poruka je uređivana zadnji put pon 8.4.2019 22:06 (ocean77).
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
ocean77 kaže...
Dali je netko uzeo S10e, on mi je nekako najugodnije iznenadjenje ove godine.
Kompaktan, mocan SOC, ravan ekran, super kamera, 4K video standardno odlican, sirokokutna kamera i povoljna cijena...kakav je u stvarnosti?

 ja sam pikno S10e, i upravo je kakav si napisao, s time da sam imao S7 do sada

 

sve je tocno osim SoC, Exynos je u usporedbi sa SD855 smece, i to mi jedino smeta, sto ima istu cijenu a dobije losiji uredaj

 

obrada fotki na telefonu je spora totalno, mislim na snapseed ili samsungov editor, brzina je kod obrade fotke ista kao na S7

 

bas su smradovi sto kod nas prodaju exynos

 

inace je uredaj, kompaktan, ravan ekran, to sto ima manju rezu apsolutno je neprimjetno, zena mi ima S10 i moj je bolji telefon

10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Pa ja imam u Note 9 jos stariji Exynos i nikakvih problema nemam nakon pola godine, mob je jednako brz kao i prvi dan.
Cesto snimam nesto u 4K video sto kasnije obradim u samom mobu i sve radi odlicno...ne znam kako Snapseed moze sporo raditi ako meni Note obradjuje dosta brzo 4K sto je daleko slozenije od jedne fotke koja ima oko 5MB.
Poruka je uređivana zadnji put pon 8.4.2019 22:38 (ocean77).
 
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
@3dfx
Kakva ti je baterija? Koristis li dual sim i aod?
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice